Opinie o Grupa Evada Sp. z o.o. w Warszawa

Poniżej znajdziesz opinie obecnych i byłych pracowników o firmie Grupa Evada Sp. z o.o.. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do pracy w firmie Grupa Evada Sp. z o.o. o rekrutacji.

Branże: Usługi IT tworzenia oprogramowania i aplikacji

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Grupa Evada Sp. z o.o. w Warszawa

Agnieszka

Bardzo szybki i miły kontakt. Strona wykonana w 100% moich oczekiwań . Polecam

Adam Adam

Jako obecny franczyzobiorca, jestem zadowolony ze współpracy. Mam realizowane wszystko zgodnie z ustaleniami i na czas. Wsparcie jest zawsze merytoryczne i odpowiednie. Realizacje na wysokim poziomie - z mojej strony polecam.

Barbara

Współpraca z firmą przebiega bardzo dobrze. Jako franczyzobiorca mam realizowane wszystko na czas i z wysoką jakością. Mogę polecić współpracę.

Danuta

Polecam firmę i współpracę. Prowadzą mi obecnie social media i nie mam żadnych zastrzeżeń. Ze swojej strony mogę polecić współpracę z czystym sumieniem.

Czy rozmowa kwalifikacyjna w Grupa Evada Sp. z o.o. odpowiadała Twoim potrzebom? Czego dowiedziałeś się o swoim nowym, potencjalnym miejscu pracy? Twoja opinia jest dla nas ważna.
logo firmy Konsultant Microsoft Dynamics 365 SCM
MS POS Poland Sp. z o.o.
logo firmy .NET -Backend Engineer (w Dubaju)
Bydgoszcz
Bamboo Card
logo firmy PHP Backend Developer
logo firmy Instalator sieci swiatłowodowych
Brzozów
INTERQ SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
Salon kosmetyczny

Strona internetowa - profeska. Logo również. Firma opracowała dla mojego salonu kosmetycznego pełną identyfikacją wizualną, którą wszystkie moje klientki teraz chwalą :) Dziękuję bardzo i z pewnością będę polecać dalej!

Andrzej.K

sklep internetowy wykonany na najwyższym poziomie . dziękuję Pani Ewie za super obsługę wysłałem gift od naszej firmy ludzie z jadem piszą tylko złe opinie a dobrych nikt nie dodaje, jakie to polskie.

Jako pracownik mogę w 100% polecić prace w tej agencji. Cały zespół cudownych osób, które starają się jak mogą, aby zarówno franczyzom jak i ich klientom dać wszystko na czas i profesjonalnie wykonane.

MG

Zgadzam się, również polecam firmę grupa evada, cudowny zespół, przemili ludzie. Polecam w szczególności p. Angele która robi mi przepiękne posty na facebooka :)

Klient

Jako klient również mogę polecić firmę w 100%

Mct

Jako obecny pracownik to na chwilę obecną jestem bardzo zadowolony ze wspólpracy. Atmosfera bardzo luźna, menadżerowie i szefostwo bardzo pomocne i skore do rozmów i rozwoju. Stawiają na luzne podejście oraz na czerpanie satysfakcji z pracy. Mam dużo róznego rodzaju szkoleń i rozmów z róznymi specjalistami, dzięki czemu czuje że się rozwijam i nie stoje w miejscu, co jest dla mnie bardzo ważne. Wszelkiego rodzaju problemu czy błędy w komunikacji są szybko rozwiązywane. Jesli ktos sobie z czymś nie radzi, zawsze menadzerowie oferują swoją pomoc i wsparcie merytoryczne. Nikt z nikogo się nie smieje że czegoś nie umie, firma zdecydowanie stawia na rozwój , swobodną atmosferę i profesjonalizm . Póki co jako obecny pracownik firmy jestem bardzo zadowolony i nie zamierzam zmieniać pracy

Magda franczyza

Podjelam wspolprace z firmą Grupa Evada jako franczyzobiorca około 3 msc temu. poproszono mnie abym wyraziła swoją opinię ponieważ niestety o pozytywach mało kto pisze - ja osobiscie jestem zadowolona ze wspolpracy , wszystko mam wykonywane zgodnie z rozmową i wcześniejszymi ustaleniami - ogólnie rzecz biorąc nie mam nic firmie do zarzucenia. Moja opłata wstępna jako franczyzobiorca zwróciła się już w pierwszym miesiącu pracy.Jestem zadowolona zarówno z obsługi jak i realizacji

Krzysztof

Polecam firmę , zrobili mi stronę www i prowadzą FB . Dzięki będę was polecać .

Jako pracownik mogę powiedzieć, że każdy w zespole stara się jak może, ale niektórym ciężko dogodzić i potem żale wylewają w formie takiej jak tu widać. Fajnie, że większość klientów to docenia i mamy całą masę zadowolonych osób!

Współpracowałem z agencją

Jestem zadowolony ze współpracy, poczułem się zobowiązany napisać opinie widząc ile przykrych słów tu padło. Niestety sam poznałem rozgoryczone osoby, które własne porażki próbują zwalić na firmy. Ja sam byłem w porządku i takie samo nastawienie otrzymałem. Polecam!

Klientka

Jestem bardzo zadowolona z obsługi, polecam w 100% ????????

Aktualny franczyzobiorca

Jestem franczyzobiorcom od kilku miesięcy i jestem bardzo zadowolony ze współpracy oraz jakości realizacji zleceń. Każde zlecenie zostaje wykonane na czas, a jak potrzebuję pomocy to otrzymuję zawsze pomoc i wsparcie merytoryczne. Z mojej strony w pełni polecam franczyzę Grupy Evada.

Ogłosznie centralo o prace

Twój zakres obowiązków Współpraca przy ustalaniu wytycznych dla wymagań architektonicznych w obszarze systemu e-Zdrowia (P1); Definiowanie i modelowanie usług SOA; Zapewnienie kontroli uwzględnienia w architekturze systemu e-Zdrowia (P1) między innymi wymagań bezpieczeństwa i wymagań wydajności ITS wymaganych dla wdrożenia nowych elektronicznych usług w ramach systemu e-Zdrowia (P1); Zapewnienie zgodności architektury systemu e-Zdrowia (P1) z architekturą innych systemów współpracujących z systemem e-Zdrowia (P1), w obszarze wzajemnej komunikacji oraz zapewnienie jednolitych zasad bezpieczeństwa, zgodnych z obowiązującymi regulacjami prawnymi; Bieżąca współpraca z zespołem wytwórczym w tym analitykami i architektami w tym udział w spotkaniach zespołów projektowych wynikających z metodyki prowadzenia projektu. Nasze wymagania Minimum 2 letnie doświadczenie w zakresie projektowania (tworzenia) architektury systemów informatycznych; Minimum 2 letnie doświadczenie w zakresie posługiwania się językiem UML 2.0 oraz ArchiMate; Minimum 2 letnie doświadczenie w zakresie projektowania architektury: systemów zorientowanych na usługi (SOA), systemów w architekturze wielowarstwowej, systemów o wysokiej wydajności i niezawodności, systemów wykorzystujących bazy danych; Doświadczenie w realizacji projektów IT w oparciu o metodykę zwinną (Agile); Znajomość architektury korporacyjnej opartej o TOGAF; Znajomość narzędzi: Enterprise Architekt, JIRA. Mile widziane Umiejętność pracy w zespole; Umiejętność sporządzania analiz w programie MS Excel; Umiejętność kreatywnego myślenia oraz chęć rozwoju zawodowego; Doświadczenie w pracy z systemami ochrony zdrowia oraz znajomości semantyki w tym obszarze; Umiejętności w zakresie znajomości COSMIC. To oferujemy Praca w nowoczesnej firmie informatycznej; Umowa o pracę; Kafeteria myBenefit; Praca zdalna; Premie dla najlepszych; Dodatkowe wynagrodzenie roczne; Rozwój i stałe podnoszenie kwalifikacji; Dofinansowanie do wypoczynku dzieci; Dobra atmosfera w pracy; Otoczenie profesjonalnego zespołu; Nowoczesne biuro. Benefity dofinansowanie szkoleń i kursów możliwość pracy zdalnej preferencyjne pożyczki

Macin

Ja polecam franczyzę EVADY. Ale generalnie nie mam w tym interesu natomiast zostałem poproszony o komentarz. Tak da się zarobić , i tyle. Pozdrawiam centralę. Marcin

Zaciekawiony

Dlaczego Państwo skasowaliście swoją wizytówkę Google, którą posiadaliście jeszcze ok. miesiąc temu?

Zostaw merytoryczną opinię o Grupa Evada Sp. z o.o. - Warszawa

• Jak się pracuje w Grupa Evada Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Grupa Evada Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 12.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Grupa Evada Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 12, z czego 5 to opinie pozytywne, 3 to opinie negatywne, a 4 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Grupa Evada Sp. z o.o.

Grupa Evada Sp. z o.o.