Opinie o Grupa Evada Sp. z o.o. w Warszawa

Poniżej znajdziesz opinie obecnych i byłych pracowników o firmie Grupa Evada Sp. z o.o.. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do pracy w firmie Grupa Evada Sp. z o.o. o rekrutacji.

Branże: Usługi IT tworzenia oprogramowania i aplikacji

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Grupa Evada Sp. z o.o. w Warszawa

Mary Nowy wpis

Poszukuje pracy jako specjalistka ds marketingu internetowego. Może ktoś się orientuje, czy firma aktualnie poszerza swój zespół? Mam doświadczenie w branży, byłabym zainteresowana nawet innym podobnym stanowiskiem. Jak macie jakieś informacje o planowanych rekrutacjach to dajcie znać.

Mateusz Nowy wpis

Firma ta prowadzi mi mój firmowy FB - jestem naprawde zadowolony z jakości postów. Zasięgi znacznie się polepszyły

Marcel G. Nowy wpis

Szybko wykonany film reklamowy. Ciekawy i profesjonalny. Jestem zadowolony ze współpracy

Nowy wpis

Aktualność
Naszywka, wszywka, czy może inne nadruki reklamowe? Dzięki prostej stronie www, nasz Klient może w sposób profesjonalny reklamować swoje produkty w sieci oraz docierać do nowych Klientów.

Zapraszamy do zapoznania się z naszą najnowszą realizacją strony typu onepage - https://ex-print.pl

Nowi Klienci, reklama w sieci czy internetowa wizytówka Twoich usług? To wszystko w tak prostym rozwiązaniu, jakim jest stworzenie strony www typu onepage

Jesteś zainteresowany? Pogadajmy!
e-mail: bok@evada.pl / tel.: 516 669 091
Czy rozmowa kwalifikacyjna w Grupa Evada Sp. z o.o. odpowiadała Twoim potrzebom? Czego dowiedziałeś się o swoim nowym, potencjalnym miejscu pracy? Twoja opinia jest dla nas ważna.
logo firmy Programista PLC, HMI, SCADA
Ostrów Wielkopolski
Zakład Przemysłowych Systemów Automatyki Sp. z o.o.
logo firmy Scrum Master/Agile Coach
logo firmy Project Manager
MS POS Poland Sp. z o.o.

Aktualność
Często błędnym myśleniem na temat WordPress jest to, że jest to tylko wersja blogowa. Nic bardziej mylnego. Owszem, WordPress zaistniał na samym początku jako forma tworzenia blogów w internecie, lecz zmieniło się to bardzo szybko dzięki rozwoju, który nastąpił jakiś czas temu i jest obecnie potężną platformą do tworzenia stron internetowych oraz solidnym system zarządzania treścią CMS.

Dlaczego nasi Klienci coraz częściej decydują się na stronę stworzoną za pomocą WordPress?

- Przede wszystkim, dzięki prostocie oraz temu, że wordpress jest bardzo intuicyjny i prosty w edycji nawet dla laika. Osoba, która nie jest programistą z łatwością poradzi sobie ze zmianą tekstów czy zdjęć na stronie internetowej, dzięki czemu nie jest zależna od czasu pracy programisty
- Ciekawe funkcjonalności
Silnik WordPress jest rozwijany przez wielu web deweloperów z całego świata, którzy codziennie tworzą nowe motywy oraz wtyczki, których są dostępne w wersji darmowej lub komercyjnej.
- Sklep internetowy. WordPress w połączeniu z WooCommerce co również wspaniała platforma dla sklepu internetowego
- Pełna kontrola również mobilna
Decydując się na WordPress jako CMS masz pełną kontrolę nad Twoją stroną internetową zarówno w wersji na komputer jak i mobilnej

Reklama? Strona internetowa? Napisz do nas już dziś
Klientka

Dziękuję za wspaniałe logo!!! Jestem bardzo mocno zadowolona ze wspolpracy. Pani Graficzka przygotowala mi prześliczne logo, za ktore serdecznie dziekuje!!

Grzegorz

Dziękuję za pięknie stworzoną wizytówkę strony internetowej. Jestem bardzo zadowolony ze współpracy.

Aktualność
Wizytówka w internecie to podstawa. Warto to wiedzieć, ponieważ nie będąc w internecie, ograniczasz się jedynie do stałych Klientów, bądź ewentualnej poczty pantoflowej. Tak proste rozwiązanie jakim jest stworzenie strony internetowej typu onepage, przybliży Cię o krok to pozyskania nowych klientów.
Czemu? Z kilku prostych powodów
- Posiadając internetową wizytówkę, potencjalni klienci mogą dowiedzieć się o istnieniu Twojej firmy (obecnie większość usług jest poszukiwanych właśnie w internecie),
- Możesz przedstawić swoją działalność oraz swoje doświadczenie, które sprawi, że potencjalny klient zdecyduje się właśnie na Twoje usługi zamiast konkurencji,
- Możesz umieścić wstępną ofertę dla klientów, dzięki czemu użytkownik jak i potencjalny klient będzie mógł jeszcze przed rozmową zapoznać się z Twoimi usługami lub realizacjami.
Poniżej przedstawiamy jedną z naszych realizacji strony wizytówki typu onepage. Zapraszamy do zapoznania się online ze stroną: https://elektrocomplex-24.pl

Zaciekawiła Cię propozycja stworzenia strony onepage? Napisz do nas
Mateusz

Imię oczywiście wymyśliłem, ale nie bez przyczyny. Odszedłem właśnie z firmy pewnego internetowego coacha social media (możecie go kojarzyć z pseudo szkoleń na fb). Odszedłem bo atmosfera stała się nie do zniesiesia po tym gdy ja i koleżanka odmówiliśmy uczestniczenia w kampanii negatywnej, w tym skierowanej przeciw Evadzie. Część postów pisanych poniżej jest tworzona przez pracowników mojej byłej firmy. Nie wiem czy Evada jest w porządku czy nie, ale daje 5 gwiazdek dla symbolicznego wyrównania negatywnej propagandy sianej przez konkurencję.

Kamilpl88

Czy firma prowadzi obecnie rekrutację na stanowisko junior web developera? Chętnie spróbuję swoich sił u Państwa, od znajomego wiem że realizujecie super projekty, a klienci są bardzo zadowoleni. Chciałbym poduczyć się u Państwa, a następnie zostać zatrudnionym na pełen etat. Jeśli jest taka możliwość proszę o kontakt - wysłałem zapytanie na email.

Pracownik R.

Dzień dobry, dodam tutaj parę zdań od siebie jako już byłego pracownika Agencji Grupa Evada z blisko 2 letnim stażem :) Przedstawię sytuację jak to wyglądało z mojej perspektywy - Obecnie jestem na etapie przeprowadzki do innego kraju i niestety z wielkim żalem musiałem opuścić pracę w Agencji. Z wielkim żalem ponieważ była to jedna z moich lepszych prac , w jakich miałem przyjemność pracować. Od samego przyjscia do firmy panowala bardzo luzna atmosfera i tak bylo do mojego ostatniego dnia w Grupie Evada (prace zakończyłem w końcem maja 2022 roku) Zostałem zatrudniony jeszcze podczas gdy studiowałem stacjonarnie, gdzie właściciele Grupy Evada byli bardzo wyrozumiali i bez trudu pozwolili mi nie tylko rozwijać się w pracy ale równiez dokończyć studia w trybie , który zacząłem. Gdy rozpocząłem pracę zostałem natychmiastowo wdrożony, kompleksowo wytłumaczono mi poszczególne etapy i procesy jakie panują w firmie. Od początku zostałem otoczony empatycznymi i sympatycznymi ludźmi, którzy podeszli do mnie ze zrozumieniem i zaangażowaniem. Jeszcze nigdy w żadnej pracy wdrożenie nie wyglądało tak dobrze. Zarówno szef jak i menadzer byli bardzo wyrozumiali i podchodzili do mnie z cierpliwością wiedząc , że dopiero nabieram doświadczenia. Gdy tylko potrzebowałem pomocy to odrazu można było na nich liczyć. Dział produkcji - fajni ludzie, bardzo zaangażowani w swoją pracę i przede wszystkim pasjonaci! Każda z nich przekazała mi masę wiedzy związanej z tworzeniem stron www czy kampanii reklamowych dla naszych klientów, co obecnie procentuje w moim dalszym rozwoju. Szefostwo - jeśli pojawiły się pewnego rodzaju niedomówienia, to zostawały one od razu ze mną rozwiązywane. Na każdy problem czy sytuację , która wychodziła poza ramy , rozmawialiśmy i dochodziliśmy do konsensusu dobrego dla obu stron. Właściciele i menadżerowie bezproblemowi, lubią rozmawiać o problemach i je skutecznie rozwiązywać. Manadżer - konkretny, pomocy i bardzo empatyczny co zdecydowanie pomogło mi nabrać doświadczenia w branży. Zawsze można było podejść i porozmawiac, jeśli się czegoś nie wiedziało. Pozostala czesc firmy - bezproblemowa, sprawny kontakt, szybkie wiadomosci zwrotne dotyczace projektow. Negatywy firmy - myślę, że nie ma co ich wymieniać, ponieważ nawet jeśli takowe się pojawiły to wynikały one tylko z różnego rodzaju niedomówień, które w bardzo szybkim tempie i czasie zostawały natychmiastowo rozwiązywane. Pamiętajmy, że jest to praca i branża opierająca się nie tylko na pracy indywidualnej, ale również zespołowej, stąd różnego rodzaju niedomówienia, które mogły wynikać to z uwagi na niedopowiedzenia w naszej komunikacji, było to jednak bardzo szybko wyłapywane i naprawiane. Jednak waznym i kluczowym aspektem jest, umieć rozmawiac otwarcie i nie pozostawiac poszczegolne osoby z niedomowieniami, gdyz z tego powstaja pozniej negatywne opinie w sieci :) W Grupie Evada na pewno nie ma miejsca dla osób, które są zainteresowane tylko własnymi korzyściami - tutaj pracujemy zespołowo a cały nasz team tworzy niesamowitą grupę przyjaciół i zjednoczonych kolegów, na których zawsze można liczyć. Dla wszystkich przyszlych pracownikow - ja osobiście pozostawiłem tutaj bardzo dużo przyjacioł, rozwinąłem skrzydła i nauczyłem się wielu praktycznych rzeczy i to nie tylko z zakresu marketingu czy sprzedaży. Zawsze fajna i luźna atmosfera, pomocne osoby wokół i masa radości i satysfakcji z wykonywanej pracy. Moim subiektywnym zdaniem polecam dla przyszlych pracownikow, ktorzy chca tak jak ja rozwinac skrzydla w branży marketingowej i zagłębić się bardziej w temat reklamy :)

Łukasz
@Pracownik R.

Jako były pracownik ale obecny franczyzobiorca potwierdzam dobrą współpracę . Teraz jestem na umowie franczyzowej i dzięki nim pracuje na siebie zarabiam fajną kasę .

@Łukasz

Zawsze chciałam mieć własną agencję i teraz mam , obecna franczyza grupy evada :) ????????????????????????????????. Dzięki wam , super zespół .

@Pracownik R.

Tak dokładnie, też się zgadzam, jestem obecnym pracownikiem firmy i na chwilę obecną jestem bardzo zadowolona z pracy :) Fachowcy, pasjonaci i bardzo mili ludzie :)

Krystyna
@Pracownik R.

Ja jako franczyzobiorca mogę dodać coś od siebie i potwierdzić, że rzeczywiście są to ludzie pełni pasji i profesjonalizmu. Współpracuje mi się z nimi fantastycznie, a moi klienci zadowoleni z super stronek :D

Patryk
@Pracownik R.

Dzięki za obiektywną opinię, jutro idę na rozmowę o pracę i mam nadzieję, że ją otrzymam :) dam znać jak było i jak atmosfera.

Boniek

polecam.

Boniek
@Pracownik R.

tak. zgadzam się z przedmówca.

Przemek89
@Pracownik R.

Jestem grafikiem w firmie , super atmosfera , elastyczne H , home office. Polecam, ekipa ekstra, płaca wysoka.

Przemek89

bardzo pomocna opinia , pozdrawiam

RR
@Pracownik R.

Również polecam. Współpracuję z firmą na zasadach b2b i z czystym sumieniem mogę polecić firmę :)

@Pracownik R.

Dziękuję za pomocną opinię!

Marzena
@Pracownik R.

Potwierdzam jako obecny pracownik - jestem zadowolony z pracy w firmie.

Antoni Partner
@Pracownik R.

Żeby takich firm było więcej. Polecam i zgadzam się.

Angela

Polecam.

Ryniu46

Pani Marcelina super dziewczyna na obsłudze klienta . Polecam

Alicja i Romek
@Pracownik R.

Robiliśmy zlecenia dla Grupy Evada, zawsze wynagrodzenie na czas. Praca na najwyższych standardach. Polecamy

Ada

Polecam, zgadzam się . Super firma

@Pracownik R.

Dziękujemy za merytoryczną opinię :) Pozdrawiamy!

@Pracownik R.

Bardzo dziękujemy i pozdrawiamy!

@Łukasz

@Krystyna

@Boniek

Dziękujemy!

Jako stała klientka Grupy Evada z całą pewnością polecam współpracę z firmą. Stworzyli mi profesjonalny sklep internetowy oraz do chwili obecnej prowadzą profesjonalnie moje social media czyli facebooka i insta. Jestem bardzo zadowolona ze współpracy - nigdy nie było sytuacji że zostałam źle potraktowana czy zingnorowana, wszystkie moje uwagi zostały prawie ze od razu brane pod uwage i wprowadzane. Aktualnie zleciłam firmie również stworzenie strony internetowej i mam już wstępną koncepcję mojej nowej strony, Z pewnością polecam firmę i pewnie jeszcze nie raz wrócę.

Tak
@Anna

Polecam nie ma problemy

@Anna

Dziękujemy Pani Anno za współpracę :) Pozdrawiamy!

@Tak

Dziękujemy!

Atmosfera w miejscu pracy odgrywa ważną rolę. Jak wygląda ten aspekt w Grupa Evada Sp. z o.o.?

Część osób pracuje z domu a część w biurze. Zależy od działów. Atmosfera jest świetna bo pracujemy w super biurowcu i mamy fajny i miły zespół ludzi.

Agnieszka M.

Prowadzę salon beauty we Wrocławiu. Zgłosiłam się do firmy w celu wykonania wizytówek dla mojego salonu. Pani z którą rozmawiałam od razu wyczuła mój styl. Zaledwie po dwóch dniach oczekiwania otrzymałam przepiękny projekt graficzny wizytówek dla salonu. Jestem zachwycona i dziękuję - wszystkie moje klientki zachwycają się moim nowym nabytkiem:)

@Agnieszka M.

Dziękujemy Pani Agnieszko za miłą i merytoryczną opinię :)

@Agnieszka M.

Dziękujemy bardzo.

Roksana stolarnia Warszawa

Strona internetowa wykonana w 7 dni wraz ze sklepem internetowym. Branża trudna a strona piękna.

@Roksana stolarnia Warszawa

Dziękujemy za opinię oraz miłą współpracę. Polecamy się na przyszłość :)

Monika Bryzda

Dziękuję Pani Ewo, za cierpliwość i odpowiednie podejście do naszej firmy. Będę was polecać.

@Monika Bryzda

Dziękujemy Pani Moniko za współpracę oraz opinię.

Puknij

Zacznijmy od tego że zadnych kompetencji to nie posiada zarząd tej firmy skoro nie potrafią robic na czas stron internetowych a za wyrządzane krzywdy nie chcą zwrócić pieniedzy

Pani A

Polecam współpracę z agencją, nie ma lepszej, a próbowałam już wielu!

Polecam, super strony www robią. Na czas i w super cenie

Ciekawy

Czy obecni franczyzobiorcy mogą napisać, jak wygląda realizacja na pozyskane zlecenia? Jak z realizacją stron www i jak z realizacją kampanii reklamowych i jak z prowadzeniem social media?

Danuta

Zrezygnowałaś w takim razie z franczyzy? Ciężko się wycofać czy raczej można to zrobić w miarę "szybko"?

Uwaga nie wysyłajcie nic

Uwaga nie wysyłajcie na podany adres maili, ja wysłałem i dostałem wirusa! Teraz muszę płacić ogromne pieniądze za naprawę! Uważajcie!!!

Andrzej.K

polecam

Jacek

a ja polecam

Zostaw merytoryczną opinię o Grupa Evada Sp. z o.o. - Warszawa

• Jak się pracuje w Grupa Evada Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Grupa Evada Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 12.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Grupa Evada Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 12, z czego 5 to opinie pozytywne, 3 to opinie negatywne, a 4 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Grupa Evada Sp. z o.o.

Grupa Evada Sp. z o.o.