Opinie o Polska Grupa Prawna Prosta S.A. w Warszawa

Poniżej zobaczysz opinie obecnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Polska Grupa Prawna Prosta S.A.. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do pracy w firmie Polska Grupa Prawna Prosta S.A. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Hodowla bydła, drobiu, owiec i kóz

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Polska Grupa Prawna Prosta S.A. w Warszawa

Dzień dobry, szukam rozwijającego miejsca pracy, w tym przypadku na jaki jego zakres mogę mieć szanse? Zauważyłem, że spytano już jakiś czas temu o ścieżkę kariery, ale nikt nie udzielił odpowiedzi, z jakich przyczyn? oferowane są jakiekolwiek szkolenia lub kursy?

NIESTETY KLIENT PGP Nowy wpis

No i proszę, ponownie mój komentarz został usunięty. Polska Grupa Prawna (usunięte przez administratora) mnie, nie wykonując w ogóle usługi, za którą przywłaszczyła sobie 2200,00. Sprawa zgłoszona na Policji i w sądzie cywilnym. Piszę tutaj ostrzeżenie, że to nie jest żadna kancelaria prawna, że to nieuczciwa firma, aby ostrzec inne osoby, ale moje negatywne komentarze są notorycznie usuwane. Skandal jakich mało. (usunięte przez administratora)

W sumie to widzę teraz po nazwie, że pomyliłem spółki a miałem już pytać o warunki dla Konsultantów, spółka o podobnej nazwie wystawiła oferty. a jakbym chciał też tu aplikować to skąd mam wziąć ofertę? było napisane wcześniej, że jest strona firmowa ale na niej piszą tylko o franczyzy

Izabela Nowy wpis

Witam, na jakich wszystkich stanowiskach można się podjąć zatrudnienia, że ktoś pytał wprost o opcje na awans? czy bezpośrednio w biurze przy Grzybowskiej praca jest możliwa? prowadzona jest administracja?

Co sądzisz o rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Polska Grupa Prawna Prosta S.A.? Czy wziąwszy pod uwagę Twoje wrażenia, poleciłbyś innym aplikację do tego miejsca? Podziel się z nami swoimi doświadczeniami.

Nie polecam współpracy z tą firmą. Jestem byłym pracownikiem. Zostałam (usunięte przez administratora) Firma nie wypłaciła mi wynagrodzenia za wykonaną pracę. I założę się, że nie jestem jedyną taką osobą. Nie odpowiadają też na moje wiadomości.

Akurat widzę, że od paru dni mają wystawione ogłoszenie dla radcy prawnego. Skąd pewność ze to nie jest jednorazowa sytuacja? I czy to jest w trakcie jakiegoś wyjaśniania? Od jakiego czasu nie ma w zasadzie żadnego kontaktu?

Jak wygląda ścieżka kariery w Polska Grupa Prawna Prosta S.A.? Czy trudno jest zdobyć awans?

Błąd danych

Polska Grupa Prawna na adres siedziby na ul Grzybowskiej Warszawie. Nie wiem dlaczego jest podany inny adres

@Błąd danych

Tak adresy są widoczne na naszej stronie internetowej! Zapraszamy!

Szukam opinii o Polskiej Grupie prawnej bo zastanawiam się nad franczyzą od lata. Wtedy opinii w internecie na ich temat było dokładnie zero. Teraz pojawiło się tutaj kilka ale od franczyzobiorców. Na stronie Aleo jest więcej opinii i są pozytywne więc dalej nie wiem co myśleć. Gdzie są opinie klientów tej firmy którzy skorzystali z ich usług? Ktoś się z nimi spotkał gdzieś w sieci?

@Anna

Zapraszamy do naszej sieci!

Zostaw merytoryczną opinię o Polska Grupa Prawna Prosta S.A. - Warszawa

• Jak się pracuje w Polska Grupa Prawna Prosta S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy Polska Grupa Prawna Prosta S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 3.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Polska Grupa Prawna Prosta S.A.?

Polska Grupa Prawna Prosta S.A.

Polska Grupa Prawna Prosta S.A.