Opinie o WELCOME Airport Services Sp. z o.o. w Warszawa

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o pracodawcy WELCOME Airport Services Sp. z o.o.. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do pracy w WELCOME Airport Services Sp. z o.o. o rekrutacji.

Branże: Firmy transportowe i spedytorzy lotniczy

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o WELCOME Airport Services Sp. z o.o. w Warszawa

Kiri

Hej, na jakie zarobki mogę liczyć na start w sekcji pasażerskiej, ale tak na rękę??

Kimi

Czy warto pracować w tej firmie?

Cześć. Szukam opinii o stanowisko Pracownik Obsługi Płytowej i Pracownik Obsługi Naziemnej. Jaka jest wysokość wynagrodzenia? Czy nadgodziny opisane w ogłoszeniu są płatne 100% jeśli tak czy są obowiązkowe? Interesuje mnie również w jakich godziną są dwie zmiany, rozumiem że to jest zmiana dzienna i nocna ale chodzi mi o przedział czasowy.

Ile płacą na stanowisku Młodszy Specjalista ds. Koordynacji Operacji Lotniczych? Jak długo trwa szkolenie?

przebieg rozmowy to jakiś żart. Osoby, które zajmują się rekrutacją nie mają zielonego pojęcia o tym, jak wygląda praca na danym stanowisku. Prowadząca rozmowę mydli oczy jak się da, w dodatku podaje nieprawdziwe informacje na temat statusu o niekaralności. Podczas rozmowy mówi, że nie trzeba dostarczać, bo służby same to sprawdzą, a przy składaniu wniosku o przepustkę okazuje się, że jednak jest potrzebne :) Kierowniczka obecna na rozmowie ma tak mało energii w opowiadaniu o pracy, że można zasnąć. Na spotkaniu indywidualnym było tylko jedno pytanie o angielski, w dodatku takie, jakiego można się spodziewać na maturze, a nie na rozmowie o pracę na międzynarodowym lotnisku

dyspozycyjność, dojazd do pracy, i po angielsku "czy lubisz podróżować i dlaczego"

logo firmy KIEROWCA KAT C
Gogolin
Eko-Probud Sp. z o.o.
logo firmy Kierowca kat. C+E (Kontenery BDF)
logo firmy Magazynier
Jędrzejów
DP CLEAN TECH POLAND SPÓŁKA AKCYJNA
Dan

Większość jest bardzo zadowolona z pracy w tej firmie ale wszystkim nie da się dogodzić. Wystarczy się trochę postarać i popracować na swoje małe sukcesy :)

Pytqnie

Hej, jaka jest praca w dziale obsługi pasażerskiej? Jaki są warunki i jak powstaje grafik?

Tomm

Fajna atmosfera

True

Praca dla firmy Welcome to była świetna przygoda. Pracowałam tam 4 lata

Rokki

Fajna firma, jak każda ma swoje plusy i minusy. Ja jestem zadowolony bo lubię samoloty i mogę z nimi obcować. Warto przeżyć taką przygodę w życiu

Pani

Pracowałam kilka lat dla tej firmy i bylam zadowolona. Fajna przygoda

Ona

Praca jest bardzo ciekawa. Każdy dzień przynosi coś nowego :) Fajna możliwość dalszego rozwoju

Alan

@PracodawcaZastanawiałam się nad aplikacją na agenta obsługi pasażerskiej. Warto??

pytaniee

Kiri

Luki

Praca dispatchera w Balicach to ciekawa przygoda, trzeba odpowiadać za nadzór nad procesami obsługi samolotu, w tym nad załadunkiem, wyważaniem oraz odladzaniem samolotu. Atmosfera w miarę fajna, chociaż należy uważać na dwulicowość niektórych współpracowników, głównie kobiet, w tym nieurodziwych pań dispatcher... Również minusem jest to, ze ciężko się pracuje ze względu na trudne warunki pogodowe (mróz, upał)

Barzbys
@Luki

Wg mnie praca w oddziale Kraków jest bardzo fajna, daje dużo radości. Czasami jest duży ruch ale w inny dzień znowu się przysłowiowo siedzi. A co do dispatcherów i dispacherek to są świetni, nie miałem chyba sytuacji kiedy by nie pomogli/pomogły. Dziewczyny w koordynacji są bardzo ładne. A co do tego, że są dwulicowe to o kim jak o kim, ale o nich tego nie można powiedzieć. Nie każdemu się muszą podobać, ale to nie jest powód żeby wypisywać takie coś.

....
@Luki

Racja. Praca fajna, super miejsce, a dispatcherki, które tam pracowały rzeczywiście wszystkie nieurodziwe...

Pracowałem I do dziś nie dostałem świadectwa pracy poprawionego o wykreślenie dyscyplinarki. Mimo postanowienia sądu. Próbowali mi zarzucić działanie na szkodę firmy, a finalnie to mi płacili za zniesławienie i dyskryminację mojej osoby. Serdecznie odradzam, chyba, że macie czas i nerwy (usunięte przez administratora)

osoby z niepelnosprawnosciami z doswiadczeniem i umiejetnosciami sa wykluczeni z procesu rekrutacji oraz dyskryminowani na konkretne stanowiska pracy !

Obserwator
@23

O ciekawe. @Pracodawca jak to jest?Jestem zainteresowany jak wygląda proces rekrutacji osób niepełnosprawnych w firmie Welcome.

Jak szefostwo w WELCOME Airport Services Sp. z o.o. traktuje ludzi?

Kassija

Hej, na jakie zarobki mogę liczyć na start w sekcji pasażerskiej, ale tak na rękę - bo na rozmowie to mówią że to zależy od dużej ilości czynników, wyciągnę 4000?

Zostaw merytoryczną opinię o WELCOME Airport Services Sp. z o.o. - Warszawa

• Jak się pracuje w WELCOME Airport Services Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy WELCOME Airport Services Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 276.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w WELCOME Airport Services Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 190, z czego 25 to opinie pozytywne, 83 to opinie negatywne, a 82 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy WELCOME Airport Services Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w WELCOME Airport Services Sp. z o.o. napisali 7 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

WELCOME Airport Services Sp. z o.o.