Opinie o Fundacja Instytut Edukacji w Bielsko-Biała

Poniżej przeczytasz opinie obecnych oraz byłych pracowników o firmie Fundacja Instytut Edukacji. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Fundacja Instytut Edukacji o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Edukacja - działalność związana z oświatą

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Fundacja Instytut Edukacji w Bielsko-Biała

Klaudia T. Nowy wpis

Jakiś czas temu chodziłam na szkolenie organizowane przez firmę FIE, wszystko świetnie zorganizowane, polecam z czystym sumieniem :)))

NFA Nowy wpis

Biorę udział w projekcie Nowe Formy AKtywności na Podlasiu, jest to wspaniała inicjatywa, która pozwala wiele się nauczyć i rozwinąć, oby w przyszłości zaowocowało to znalezieniem pracy, gdyż jak wiemy czasy są jakie są :)

mar09 Nowy wpis

Super projekty dla młodych i ambitnych osób, polecam wszystkim serdecznie

UCZESTNIK Nowy wpis

CHODZIŁEM NA SZKOLENIA I STAŻ ZAŁATWIONY PRZEZ TĄ FIRMĘ I TERAZ DZIĘKI TEMU MAM FAJNĄ PRACĘ DZIĘKUJĘ I POZDRAWIAM

Jak szybko otrzymałeś odpowiedź zwrotną po rozmowie w Fundacja Instytut Edukacji? Czy rekruter skontaktował się z Tobą, w szczególności w przypadku odpowiedzi odmownej?
logo firmy E-learning Content Creator
logo firmy Specjalista ds. sprzedaży B2B
Amadeusz Krebs Ikuchnia
Joanna

Jakiś czas temu brałam udział w projekcie Nie daj się wykluczeniu i z czystym sumieniem polecam, jestem bardzo zadowolona, że się na to zdecydowałam :)

Katarzyna

Brałam udział w projekcie organizowanym przez FIE, z czystym sumieniem polecam

MAREK2021

WSPÓŁPRACA Z FUNDACJĄ PRZEBIEGŁA BEZPROBLEMOWO POLECAM

bartek

szkolenie jak najbardziej w porzadku nie ma się do czego przyczepić polecam i pozdrawiam

KaRa

Polecam, jeżeli ktoś jeszcze ma wątpliwości czy warto wziąć udział w projekcie to powiem tylko tyle, że ja zupełnie tego nie żałuję, zresztą moje koleżanki również :)

Dzięki Fundacji IE i jej projektowi znalazłem fajną pracę, super projekty!!!

KaroLina

Jestem zachwycona! Jak najbardziej polecam. Wszystko rzetelnie przygotowane, ludzie mili i kompetentni. Odpowiednie osoby na odpowiednich miejscach :D

xyz

wszystko ok, współpraca przebiegła korzystnie, 5/5

Gk

Jestem bardzo zadowolony. Nie żałuję, że skorzystałem. Właściwe wszystko na plus. Polecam Państwu

Maria.

Polecam tą firmę, współpraca z nimi to czysta przyjemność, oczywiście pozostawiam pięć gwiazdek

uczestnik projektu ndsw

przechodzilam przez wszystkie etapy szkolen, teraz jestem na stazu i na razie wszystko jest ok, zostawiam pozytywna opinie

jk

muszę przyznać że jestem pozytywnie zaskoczony jakością usług oferowanych przez tą firmę, jeżeli chodzi o aktywizacje zawodową jest to jedna z najlepszych fundacji tego typu a brałem już udział w wielu podobnych projektach

michal.n

polecam projekty organizowane przez tę firmę, same plusy, świetny kontakt z koordynatorami i do tego zwrot kosztów dojazdu też wliczony co w moim przypadku było sporym plusem

biorę udział w projekcie "nie daj się wykluczeniu" obecnie przebywam na stażu bardzo pomocni ludzie oby tak dalej

Angelika_97'

Warsztaty kompetencji, w których brałam udział są naprawdę godne polecenia. Wszystko przebiegało sprawnie i w sympatyczej atmosferze. Oby więcej takich przedsięwzięć!

Uczestnik

Jakiś czas temu brałam udział w szkoleniu organizowanym przez Fundację. Z czystym sercem polecam ich usługi, napotkałam na życzliwych ludzi, a projekt sam w sobie dał mi możliwość samorealizacji :))

Zostaw merytoryczną opinię o Fundacja Instytut Edukacji - Bielsko-Biała

• Jak się pracuje w Fundacja Instytut Edukacji?

Zobacz opinie na temat firmy Fundacja Instytut Edukacji tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 4.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Fundacja Instytut Edukacji?

Fundacja Instytut Edukacji