Opinie o Centrum Monitoringu i Ochrony 25 Sp. z o.o. w Warszawa

Poniżej zobaczysz opinie byłych i obecnych pracowników o firmie Centrum Monitoringu i Ochrony 25 Sp. z o.o.. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Centrum Monitoringu i Ochrony 25 Sp. z o.o. o rekrutacji.

Branże: Firmy ochroniarskie
Firmy ochroniarskie Warszawa

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Centrum Monitoringu i Ochrony 25 Sp. z o.o. w Warszawa

Echo Nowy wpis

UWAGA!!!!! Właściciel Marcin S. nie płaci wynagrodzeń!! Jak ktoś do niego dzwoni to dowiaduje się, że nie jest na liście płac, więc wypłata mu się nie należy. Jestem zgłoszony do ubezpieczeń (sprawdzałem w ZUS), a on mówi że nie wypłaci mi mojego wypracowanego wynagrodzenia!!! Nawyki z City Security zostają- a ludzie się nie zmieniają.(usunięte przez administratora)

Olo Nowy wpis

Dzień dobry pracuję w tej firmie już ponad 2 lata i to na jednym apartamentowcu w centrum Warszawy to prawda firma wymaga Ale jeżeli się w sumie nie pracuje to naprawdę nie ma co w firmie zarzucić zwłaszcza że Wypłaty są między 10 a 15 co jest rzadkością w tej branży Mało tego w pełnej wysokości oczywiście nie jest to firma do której mogą przyjść lenie wyspać się A to że się trzeba kłaniać klientom to oczywiście firma wpaja od samego momentu zatrudnienia i nie chodzi tutaj o lizusostwo tylko firma jest Usługowa I dba o jakość świadczonych usług zachęcam wszystkich do pracy w tej firmie

Poszkodowany

Trzymać się od tej firmy z daleka. To kolejny (usunięte przez administratora)City Security i sposób na oglądanie pracowników. Właścicielem jest (usunięte przez administratora) i byli koordynatorzy (usunięte przez administratora)

amichevole
@Poszkodowany

Co za bzdurna opinia. Oglądanie pracowników? Żeby kogoś przyjąć trzeba go chyba obejrzeć. Buachachachacha.

Klos
@amichevole

Kolejny twór CS i PHO

stado
@Poszkodowany

prosze nie zamieszczac nazwisk w komentarzach i opiniach

VIKTORI
@Poszkodowany

czlowieku D.Z., sa sądy jezeli jestes poszkodowany. W KRS masz wlascicieli spółki Byli koordynatorzy ASZ wyjechal z Waw a KN juz prawie rok jak NIE ŻYJE

Gabriela
@VIKTORI

czy o to oglądanie pracowników to chodziło komuś może o to że w firmie jest monitoring ?

Janusz Nowy wpis
@Gabriela

ta

Niicpoń

Na niektórych obiektach jak pracowałem w Centrum Monitoringu przydawały się kamery, bo ja pracowałem a większość przychodziła się wyspać. Potem ja na swojej zmianie musiałem odtwarzać nagrania i dochodzić jaki pojazd wiechał i o której bo że wcześniejszj zmiany kolega spał. W tym roku rozliczałem się z pitu i miałem odprowadzone składki i wypłata była terminowo.

Zuzanna Nowy wpis
@Niicpoń

A to nikt nie miał problemu z tym spaniem? Czemu wszystko na siebie brałeś, przecież to idzie innych przyzwyczaić do takiego wyręczania się

Brałeś udział w rekrutacji na stanowisko OCHRONA CENTRUM MONITOROWANIA ZLECENIA w firmie Centrum Monitoringu i Ochrony 25 Sp. z o.o.? Podziel się swoimi wrażeniami z rozmowy kwalifikacyjnej i opisz przebieg spotkania z rekruterem.
logo firmy Pracownik w Dziale Technicznym ds. technicznych
Zakład Gospodarowania Nieruchomościami w Dzielnicy Włochy m.st. Warszawy
logo firmy Agent nieruchomości
Sokółka
Successio Sp. z o.o.
logo firmy Starszy Specjalista ds. Komercjalizacji
RWS Investment Group Sp. z o.o.
Olo

Pracuje tam i jest ok. Kasa na czas.

Beata
@Olo

A z zarobków jesteś zadowolony? :)

były

Jeśli chcesz mieć niską emeryturę oraz występować w "big brother" to dobrą firmę wybrałeś. Firma dba zgadza się ale o zleceniodawcę nie o pracownika. Praca na obiekcie to takie dziwne pomysły, przychodzisz i otrzymujesz info, że to się zmieniło, na następnym dyżurze coś innego jeszcze się zmieniło. Aby utrzymać obiekt firma nakazuję TOBIE kłanianie się wszystkim w pas (dosłownie), uśmiechanie się. Jeśli ktoś niesie torbę powinieneś najlepiej zabrać i zanieść. Pytać się jak spotkasz zleceniodawcę, czy nie potrzebuje pomocy tzn. takie lizusostwo. Nad tym wszystkim czuwa, czyli kamera PRACODAWCY, jeśli za długo przebywasz w jednym miejscu dzwoni dyspozytor z uwagą. Ty masz (usunięte przez administratora)się zajmować a nad tobą czuwa non stop, brat taki mały "big brother".

Zostaw merytoryczną opinię o Centrum Monitoringu i Ochrony 25 Sp. z o.o. - Warszawa

• Jak się pracuje w Centrum Monitoringu i Ochrony 25 Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Centrum Monitoringu i Ochrony 25 Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 6.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Centrum Monitoringu i Ochrony 25 Sp. z o.o.?

Centrum Monitoringu i Ochrony 25 Sp. z o.o.
  • Ludwika Rydygiera 13B lok. 81
    01-793 Warszawa

Centrum Monitoringu i Ochrony 25 Sp. z o.o.