Opinie o Szpot Sp. z o.o. w Swarzędz

Poniżej przeczytasz opinie byłych i aktualnych pracowników o firmie Szpot Sp. z o.o.. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do pracy w Szpot Sp. z o.o. o rekrutacji.

Branże: Produkcja samochodów osobowych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Szpot Sp. z o.o. w Swarzędz

Olga

Szukam tu info dla brata o posadzie Mechanika samochodowego. Chodzi mi o ofertę na stronie firmy i oferowali tam kasę 2800 – 4000 zł/mies. brutto. Od czego właściwie zależy, jaką stawkę dostanie dana osoba? Jak ktoś chciałby dostać lepszą stawkę, no to, co trzeba umieć czy wiedzieć?

A ja miałem o warunki pracy dla Doradcy Serwisowego pytać. W sieci widoczna jest wygasła już oferta. też podobnie się zastanawiam jak poprzednia Pani, co się z ludźmi z firmy stało. Oni też wszyscy zostali przejęci?

Pani Nowy wpis

Czemu z urzędu akurat przyjmowano kolejnych pracowników? zastanawiam się po prostu dlaczego część ludzi nie wolała pozostać po tym całym przejęciu. Możliwe, że jeszcze gorsze warunki pracy zostały zaproponowane i dlatego?

Kobieta Nowy wpis

Tego doradcy co było ogłoszenie 10 miesięcy temu to nie szukają na nowo albo chociaż na podobne stanowisko? Pasowało mi, jesli nadal średnie tylko potrzebne, bo tak to wszędzie te studia. A ja nie mam studiów, bo do pracy musiałam iść. Pytanie czy aktualnie się zarobi ok, więcej dają, niż wyznacza minimalna krajowa?

Pracownik były. Nowy wpis
@Kobieta

Firma Szpot praktycznie już nie istnieje, została sprzedana i jest nowy właściciel.

Szpot czyli szrot pan wielki prezeski (usunięte przez administratora) wszystkich pracowników od ponad półtorej roku wiedział że sprzeda firmę ludzi poinformował teoretycznie miesiąc przed przejęciem firmy przez BEMO. ALE LUDZI WYZYSKUJE DO KOŃCA.

Roxi

Dopiero co tu wchodzę a wy o jakimś przejmowaniu piszecie? Co się działo przez ostatnie miesiące, że doszło do takich okoliczności? Chciałam popatrzeć za pracą u was bo partner będzie czegoś szukał. Czy to oznacza, że nie jest już dostępna? Co się dzieje z pracownikami?

Olga

Z ilu etapów składa się proces rekrutacji w firmie Szpot Sp. z o.o.? Czy rozmowa kwalifikacyjna przebiega w pozytywnej atmosferze? Pracodawca umożliwia pracę w trybie zdalnym? Podziel się swoimi wrażeniami ze spotkania z rekruterem.
Leszno

Najgorszy pracodawca !!! Pan prezes zero kultury zwykły (usunięte przez administratora) słoma z butów wystaje traktuje pracowników jak (usunięte przez administratora) wydaje mu się że jest pępkiem świata nie liczy się z zdaniem pracownika i jego czasem prywatnym musi mieć wszystko już i teraz. Oczywiście praca za pensję minimalną i jak to mówi prezes ciesz się że masz pracę ŻENADA. Nigdy więcej bym tam nie pracował w tej upadającej firmie wolałbym iść zebrać na chleb niż tam pracować. Zero socjalu premie na święta ???????????????????? starcza na kilogram karpia

Bronisław

A poza prezesem jak z pozostałymi osobami? Jaka możliwość, by się dogadać, czy uzyskać pomoc? I sama robota jaka?

Pytanie.

Oderwali się od rzeczywistości. Firma bazuje na mechanikach bez doświadczenia za najniższą krajową. Omijajcie tą firmę szerokim łukiem.

Jakie godziny pracy obowiązują w Szpot Sp. z o.o.?

Śniadanie

Między 8-18 - ewentualnie nadgodziny bezpłatne.

Atmosfera w pracy jest na przyzwoitym poziomie, czego nie można powiedzieć o wynagrodzeniach. Przy cenie 356,70 zł za roboczogodzinę dla klienta w serwisie, wypłaty powinny być bardziej życiowe i rynkowe. Są serwisy gdzie roboczogodzina jest na wysokości 300 zł i wypłaty są ok. Jeżeli widać z tych kwot coś, to zgodnie z zasadą jak nie wiadomo o co chodzi, to wiadomo o co chodzi.

Acotuqrwa

Kasujemy opinie? Nie ładnie tak. Jak lubicie zarządzanie w stylu (usunięte przez administratora) to ta firma jest dla was. Nic tam nie trybi. Kasy na podstawowe sprawunki brak. Długopis trzeba mieć swój bo nie ma, nie stać ich na narzędzia, sprzęty itp. ( czyt. stać ich ale żydzą kasą na każdym kroku)

Agata
@Acotuqrwa

Jak wiadomo są trudne czasy i warto oszczędzać ale to co opisujesz nie jest już nieco zbyt skrajne? Ktoś o stosowne narzędzia do wykonywania pracy próbował się już upominać? Czasami warto pogadać po prostu

Jak w Szpot Sp. z o.o. wyglądają możliwości ewentualnego awansu na wyższe stanowiska?

znajomy "od środka"

jak wyglądają możliwości awansu? Tam nie ma żadnych możliwości, tm bardziej nie licz na awans...

Potwierdzam
@znajomy "od środka"

Agata
@Potwierdzam

Nie? To jakie tu są wszystkie stanowiska do obsadzenia w takim razie?

Samo zło

Nie wyrażę się pozytywnie. Pracownicy choć nie wiem jak by się starali to zawsze będą potraktowani tak samo czyli zaszczuci i zgnebieni. Kierownicy tylko niektórych działów są ok i można z nimi porozmawiać ale większość wykorzystuje nie wypłaca kasy zgodnie z umowa. Witold umowy to jakaś kpina. Na UOP masz 2000ale pod stołem dostajesz coś ekstra. Zachorujesz to nic nie dostaniesz. Umowy to fikcja. Nawet jak masz na umowie napisane że masz dostać np 1% to tak ci oblicza premie że nie dostaniesz tego procenta bo...i mnóstwo tłumaczeń. Szkolenia nie są wykonywane. Tylko handlowcy i mechanicy i to jeszcze podkreślone jest że tyle to kosztuje. Aż masz wyrzuty że są. Ale jak dyrektorzy i zarządy podróżują sobie po krajach za firmowe kasiory to jest ok. Na nic nie ma pieniędzy tylko to się słyszy. Premie są ucinane. Są ludzie też tacy którzy są hamscy ale to raczej spotyka się na stanowisku kierowniczym i dyrektorskim. Pojedyncze aparaty takie są. Nic nie naprawiaja. Kible straszne. Socjalny pakiet nie istnieje. Ale jest za to socjalizm i kumpelstwo. Wiadomo jak się pracuje 20 lat w tej samej firmie to już inaczej nie będzie. Są osoby które trzyma się przez zasiedzenie. Są osoby które nigdy nic nie zrobiły i nie pracowały A pensje otrzymują. Mobing tylko u niektórych osób występuje. nie liczcie tez ze ktoś będzie was motywowal. Wyzyskuja pieniądze od pracowników nie płacąc im zgodnie z tym na co się umowili. Benefitow brak. Masz cieszyć się że masz robotę. Takie jest nastawienie. Ale ludzie to wszystko wiedzą. Pracownicy nie są głupi i wiecie co ... Nie pracują tak jak by mogli. Robią absolutne NIC. Aż śmiać mi się chce czasami jak widzę jak ściemniaja. Traktowanie idzie z góry od prezesa. Jeśli taka jest postawa właściciela to i podejście schodzi przez dyrektora kierownika w dół. Szacunku im brakuje tym zarządzającym bo to nie mają do pracownika i skruchy nie mają. Za to bezczelność zawiść i państwo to tak. AAAA...i byłem świadkiem nieraz, jak się przez tyle lat pracuje, że lubią ponizac ludzi. I w każdym widzę złodzieja. To tyle.

Ja bym...
@Samo zło

... Zmienił dyrektora każdego. Zwolnił bym ich ponieważ w każdym widzą złodzieja, nie umieją motywować, nie szanują, nie inwestują w pracowników. Nie zmieni się nic jeśli będzie ta sama kadra. Widać to po nowych jak przychodzą ile zapału mają i chca wiele zrobić. W drugiej kolejności to zwolnił bym wszystkich z rodziny którzy są zatrudnieni. Więcej osiągnie się bez nich niż z nimi. Trzecia rzecz jaką bym zrobił to zadbanym o Social A nie o pomarańcze dla dzieci pracowników na gwiazdkę. Nie chce się pisać ile złego tu jest przez tych którzy tu pracują 20 lat. A nawet ci którzy 20 lat pracuje nie szanują firmy. Dwuliciwi są. I na dodatek są gborowaci.

@Samo zło

Wypłaty za chorobowe lub urlop to dopiero cuda Mnie obcięli na urlopie 700 stów dopiero po interwencji dopiero sprostowali uznali to za pomyłkę Omijać tą firmę z daleka!!!

Tragedia

Bylem na dwóch rozmowach.. ludzie w ogóle nieprzygotowani, więcej ja mówiłem oraz więcej pytań ja zadawałem na rozmowie niż rekruter.. mieli dać znać po tyg i zero odzewu. Jak na prace za najniższą. Nie warto zachodu.

Justyna
@Tragedia

Zapomniałeś napisać, na jakim to stanowisku jest ta najniższa krajowa. Bo szukają i marketingowca, i księgową i doradcę klienta. Jakoś nie wierzę, że każdy z nich zarabia 2,8 tys.

DsuMK

Czytam wszystkie komentarze i nie dowierzam. Chyba że akurat dla mnie wyjątkowo było zupelnie inaczej. Pan prezes Ireneusz - autorytet, nigdy nie bylo sytuacji zeby nie zgadzaly sie godziny pracy, wypłata czy cokolwiek, nawet kiedy odchodzilem nie bylo jakies tragicznej atmosfery. Co prawda pracowałem w tym miejscu tylko 7 miesięcy (musialem odejsc z przyczyn osobistych) ale raczej dobrze wspominam tą firmę i gdyby ktos zapytał czy warto, odpowiedzial bym ze tak.

@DsuMK

To ty chyba nie wiesz jak powinny wyglądać relacje między pracownikami Chyba że przelew się jeszcze o gorsze firmy Komunizm był tez wychwalany przez członków

Czy nowo zatrudnione osoby w Szpot Sp. z o.o. otrzymują od pierwszych dni umowę o pracę?

????

Umowa na okres próbny, później umowa na czas określony.

Krzysztof
@????

A czy po jakimś czasie można liczyć na umowę o pracę na czas nieokreślony? I ile konkretnie zarobi się w tej firmie? Czy Szpot oferuje jakieś bonusy i dodatki do pensji? Na jakich zasadach?

Piotras

Firma zarządzana jakby przez pierwszego sekretarza . Należy tylko wskazać kto to Współczuję właścicielowi. Dostaje na śniadanie inne wydanie porannej gazety Takie informacje otrzymywał Lenin Stalin na koniec swoich dni.

Ktos Cos
@Piotras

Prawda

Krzysztof
@Ktos Cos

Znasz Szpot od środka? Napisałeś niewiele, ale sądzę że możesz wiedzieć co się dzieje w firmie. Interesuje mnie kwestia pensji, ile można tu zarobić? Jeśli wiesz coś na ten temat to koniecznie się odezwij. :)

Ronny
@Krzysztof

Heh to co zostalo napisane w zupelnosci wystarczy, to mowi wszystko

tips

Po sąsiedzku w salonie na poznańskiej 49 kierownik zamontował dodatkowe kamery i nagrywa wszystko i wszystkich!!!!( bo on może i tyle) Czy u was klienci są nagrywani podczas zakupów?

hm12mp
@tips

Ten "kierownik" Marcin z salonu Alphabetu jest co najmniej dziwny. Wszyscy zauważyli, że jak jest finalizowana sprzedaż aut to zawsze w takim miejscu gdzie są kamery te duże i te małe......

Czy Szpot Sp. z o.o. ma ściśle ustalone godziny pracy?

Janusz

Nie. Musisz być ciągle dyspozycyjny. Nie polecam.

Paulina
@Janusz

Jak to trzeba być ciągle dyspozycyjnym? Chodzi o zmiany w grafiku pracy czy pracuje się po prostu dużo? Napiszesz dokładniej jak to wygląda i ile godzin i dni miesięcznie się przepracowuje w Szpocie?

Jeśli się zastanawiasz

Odradzam pracę w tym miejscu. Przyjdziesz z uśmiechem i entuzjazmem a z dnia na dzień będziesz przesiąkać tym paskudnym gaszącym wszystkie chęci klimatem. Ryba psuje się od głowy... detektor, kierownictwo wszelkich działów i nie ambitni pracownicy którzy pracują tam pół swojego życia a ich wykształcenie nie ma nic wspólnego z tym co robią tam po znajomosci. Komunikacja na tragicznym poziomie. Mobbing. Brak pomocy od osób których jest to obowiązkiem. Brak możliwości rozwoju (chyba ze ktoś umrze albo pójdzie na emeryturę). Głodowa pensja. Social nie istnieje. Wszechobecny brak szacunku. Każdy ponad każdym. Ręka rękę myje. Jeśli wejdziesz tam z zewnątrz to współczuje.

Zgadzam sie
@Jeśli się zastanawiasz

Zgadzam sie z Tobą w 100 procentach , (usunięte przez administratora) w tej firmie powszechnie stosowany przede wszystkim na serwisie przez pożal sie niby kierownika i w księgowości , główna robi z dziewczynami co chce doprowadzając ludzi do płaczu , pensje na głodowym poziomie . W tej firmie uważają , ze jak masz pensje 2500 to to jest dobra kasa o co ci chodzi , ludzie widzieliście ceny w sklepach ? , kto ma utrzymać rodzine za taka pensje . Socjalu nie ma , dla pracownika nie ma totalnie nic , zero . Ty masz (usunięte przez administratora) za najniższa i zero szacunku do ludzi . Dyrektor , kierownictwo porażka , ze prezes jeszcze tych ludzi nie wymienił , to oni położą ta firmę i wtedy sie może komuś oczka otworzą

@Zgadzam sie

Dokładnie. Oni się zatrzymali w czasach lat 90' .

Janusz

Odradzam pracę w tym miejscu. Klika prezesa - ludzi nieprofesjonalnych, wyjętych żywcem z lat 90', prawdopodobnie mających dobre układy z prezesem (pewnie z dawnych czasów gdy sciagali auta z Niemiec), typowe (usunięte przez administratora) w stylu Januszów biznesu. Kompletne nieprzystosowanie pracownikow i szefów do dzisiejszych czasów - (usunięte przez administratora) bierna agresja (jeden z pracowników znany jest z agresji również wobec swojej rodziny, wyładowuje ją też na pracownikach), zastraszanie, (usunięte przez administratora) komentarze dotyczące życia osobistego, brak planów działań - trzeba być dyspozycyjnym 24h, dni w tygodniu. Wszyscy są ze sobą powiązani od lat, jeden kryje drugiego i nic się nie zmienia. (usunięte przez administratora) klientów. Klasyczny przykład Januszów biznesu - czas zatrzymał się tam dawno temu.

Macie coś takiego jak bonusy do wypłaty ?

Uuuop
@Adam

Bonusy od importera w normalnej firmie są dzielone w procencie na pracowników tutaj niestety wszystko jest brane do "siebie", i tyczy się to całej firmy. Jest tu 4-5 marek pojazdów czyli są to ogromne powtarzam ogromne pieniądze.

Prezes

Jest mi wstyd za tak źle traktowanie pracowników oraz podejmowane złe decyzję. ... zrobię porządek z dyrektorem na parterze oraz rodzinnymi stanowiskami... to prowadzi do zagłady firmy i coraz mniejszych przychodów. Tak powinien postąpić prezes. To mówię ja Jarzabek.

Bbo
@Prezes

Przyjdzcie do salonu na Poznanska 49 zrobimy wam lepsza cene, obiecujemy bedzie taniej.

Były praciwnik
@Bbo

Pewnie będzie taniej ponieważ w szpot argumenty w negocjacjach to nie bo nie, a i pewnie auto będzie sprawniejsze technicznie ponieważ pracując w szpot zauważyłem dość liczne powroty na serwis nowych aut po zakupie. Dziwne prawdą?

Sebastian
@Były praciwnik

Cześć. Fajnie, że prowadzicie dyskusję na temat tego pracodawcy, jednak brakuje mi rzetelnych informacji o tym, czy pracodawca ten często szuka nowych pracowników do swojej firmy? Myślę, że jest to informacja, której po prostu brakuje w tym wątku. Ktoś coś napisze?

Zostaw merytoryczną opinię o Szpot Sp. z o.o. - Swarzędz

• Jak się pracuje w Szpot Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Szpot Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 10.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Szpot Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 8, z czego 2 to opinie pozytywne, 6 to opinie negatywne, a 0 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Szpot Sp. z o.o.
1.4/5 Na podstawie 8 ocen.
  • Wrzesińska 191
    62-020 Swarzędz