Opinie o Elfa Pharm Polska Sp. z o.o. sp.k. w Skawina

Poniżej przeczytasz opinie byłych i aktualnych pracowników o pracodawcy Elfa Pharm Polska Sp. z o.o. sp.k.. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do pracy w Elfa Pharm Polska Sp. z o.o. sp.k. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja wyrobów kosmetycznych i toaletowych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Elfa Pharm Polska Sp. z o.o. sp.k. w Skawina

Martysia Nowy wpis

A gdzie robiłeś? W magazynie może? chłopak kiedyś miał tu iść ale przelotem już widzieliśmy te poprzednie opinie. pisali, że zależy na kogo się trafi. O zespół chodziło? A nie można jak coś się zamienić z kimś? Niczego Ci nie proponowali?

Em Nowy wpis

Na prawdę nie wiem skąd tak negatywne opinie o firmie, w której pracuję już kilka lat na stanowisku biurowym. Jakbym czytała o jakieś zupełnie innej firmie... Zarobki pewnie nie są jak w korporacjach i wielkich międzynarodowych firmach, ale za to ceni się tu człowieka i jest indywidualne podejście do każdego - masz chore dziecko - nie ma problemu, możesz wziąć urlop albo pracować zdalnie. W biurze każdy pracuje na umowę o pracę, nie ma mowy o śmieciówkach. Atmosfera spokojna, wiele osób pracuje tu już od wielu lat.

Czy pensja w Elfa Pharm Polska Sp. z o.o. sp.k. składała się z samej podstawy, czy może również z ewentualnych dodatków? Konkretnie jako Przedstawiciel Handlowy, ich ogłoszenie jest 14 listopada na Pracuj.pl.

Szajs Nowy wpis

Praca - lipa. Pensja - lipa. Dodatki pozaplacowe, świąteczne itp - lipa. Ludzie, atmosfera - srednio, słabo- zależy z kim pracujesz w biurze, w magazynie. Lokalizacja i czas pracy - dla osób ze Skawiny i okolic, Sidziny, południowego Krakowa itd - na plus; praca w dzień zarówno w biurze jak i w magazynie. To tyle w skrócie.

Hulk

Nie polecam. Słaba firma. Prywaciarz. Mizeria. Praca ewentualnie ,,na chwilę". Relacja praca-płaca - beznadziejna, wręcz(usunięte przez administratora) Robota fajna dla przydupasow, dupowlazow z kręgu ,,przyjaciół i znajomych królika" którym odpowiada taki stan rzeczy. Tacy będą zachwalać i bronić firmy oczywiście z różnych powodów. W biurze praca może nie aż taka męcząca. Zależy co się robi. W magazynie niestety (przeważnie) zapieprz. Plusy to praca w Skawinie (blisko dla okol mieszkańców, ,,rzut beretem"). Dobry, szybki dojazd i praca na 2 zmiany przeważnie ale w dzień (magazyn). Nie ma nocnych zmian. To tyle z plusów chyba. Do przemyślenia.

Maria
@Hulk

A jak stawka na magazynie? Spoko?

@Maria

Pracowałem kilka lat temu i wtedy otrzymywałem bardzo mało tj 1800 zł przez pierwszej bodajże 1-2 mies a później trochę więcej bo ok 2100-2200 przeważnie. Rzadko kiedy więcej. Pierwsze pół roku na umowie zlecenie (niestety). Później umowa o pracę na rok. Ogólnie spoko nie było jak pracowalem-przynajmniej płacowo. Stawka głodowa. Teraz jak jest - nie wiem. Firma generalnie jest lipna niestety. Może ze 2500 zł netto dostaniesz ale najlepiej wysłać CV i iść na rozmowę to się dowiesz o warunkach pracy i płacy. Możesz zadzwonić i spróbować się dowiedzieć przez telefon/mailowo jeśli Ci powiedzą/napiszą oczywiście.

Teresa
@Hulk

Wszyscy pracują tak długo na umowę zlecenie? A umowa o pracę na czas nieokreślony w ogóle jest tu możliwa ?

@Teresa

1 - nie wiem czy wszyscy tak długo pracują na umowę zlecenie. Kwestia indywidualna. Podejrzewam, że większość fizycznych pracowników. Modne w tej śmiesznej firemce jest również zatrudnienie na własnej działalności gospodarczej. Wiadomo dlaczego - kasa mniejsza i nic pracodawcę nie obchodzi; 2 - nie wiem czy realna jest umowa o pracę na czas nieokreślony. Raczej po przejściu ścieżki - umowa zlecenie, umowa o pracę na rok i dopiero później ewentualnie umowa o pracę na czas nieokreślony. Jest możliwa choć nie od razu, po pewnym czasie i jak się bardzo postarasz. Podkreślam że bardzo ciężko i zależy jaka pensja bo pracodawca to klasyczny centuś krakowski. Wszystko najmniej i jak najtaniej - po linii najmniejszego oporu. Trzeba się szarpać i walczyć o każde 100, 200 zł i jeszcze dużo, często i gęsto tłumaczyć w kwestii wyników, co, jak i dlaczego itd. Nie dość że robisz za przysłowiową ,,(usunięte przez administratora)" bez dodatków pozapłacowych to jeszcze na pytanie o podwyżkę musisz się szczegółowo wyspowiadać ze swoich wyników jakbyś robił/a w azjatyckim kolchozie. W skrócie - normalnie pracować i normalnie zarabiać tu jest bardzo ciężko/graniczy z cudem. Taki warunki pracowo-płacowe to jak w jakiejś hurtowni/magazynie rodem z lat 90. Wyzysk w czystej postaci. W magazynie też brakowało sprzętu i psuł się (przynajmniej jak pracowałem). (usunięte przez administratora) ???????????????? Reasumując nie polecam. ????☹

Jak wygląda rozmowa kwalifikacyjna w firmie Elfa Pharm Polska Sp. z o.o. sp.k. na stanowisko Social Media Manager? Czy przeprowadzana jest wstępna rozmowa telefoniczna?
logo firmy Konsultant medyczny w sklepie medycznym
Diabetyk24 Sp. z o.o.
logo firmy Dietetyk
Radom
Fudeko S.A.
An

To i ja dodam coś od siebie. Pracowałam w biurze akurat i tylko powiem, że atmosfera jest niewiele lepsa jak w magazynie. Najgorzej z szefową, która takie fochy potrafi stroić, że ludziom się pracy odechciewa. Kilka lat temu pracowałam i pamiętam do tej pory krzyki, obrażanie się jak w podstawówce, a jak ktoś ma inne niż szefowa zdanie, to już się może szykować do wylotu z firmy, chyba że chce mieć ciagle atmosferę focha.

Aleksandra
@An

A w sumie to co wy w tym biurze mieliście takiego konkretnego do roboty? I tych fochów tak właściwie nie rozumiem w sensie jak konkretnie to wyglądało? W jakich sytuacjach itp?

Xxx
@An

Potwierdzam dokładnie i w punkt pensje żenada poniżej minimalnej płacy szkoda czasu na tą firmę.

Szajs

Frajerska, prywaciarska firma bez perpektyw rozwoju. Kumotersko-kolesioskie układy. Pensja mizerna - kwalifikowany zasiłek dla bezrobotnych. Na początku umowa zlecenie, później umowa o pracę. Dużo roboty na jedną osobę (magazyn). Czasami są luzy- owszem lecz generalnie zasuwasz jak beduin, pot się z ciebie leje, latasz to tu, to tam. Trzymanie ośmiu srok za ogon. Szefostwo Elfy to klasyczni kapitaliści- wyzyskiwacze. Kierownictwo w magazynie to delikatnie mówiąc - ,,kasztany", prymitywy i prostaki. Zrób więcej, przyjdź w sobotę a kasy więcej nie ma lub jakieś ochłapy. Ktoś nie wierzy- niech się zatrudni. Po kilku miesiącach pracy zorientuje się co tu jest grane. Na zewnątrz piękne szyldy, grafiki, reklamy a od środka wielki kał niestety. Nie polecam firmy nikomu kto myśli tu o poważnej pracy i płacy bo po prostu tego tu nie znajdzie. Praca dla młodocianych zaraz po szkole którzy chcą zdobyć pierwsze doświadczenia zawodowe w biurze lub w magazynie jeśli już. Nie traćcie czasu na takie firmy bo szkoda życia. ☹????

Blt

Praca. Magazyn. Prywaciarz. Firma polsko-ukrainska. (usunięte przez administratora) Stawka mizerna trochę powyżej min krajowej (w magazynie). W biurze może trochę więcej. Pracowałem kilka lat temu przez dłuższy okres więc wiem o czym piszę. Na początek - pierwszy miesiąc ok 1800 zł, później przeważnie 2100, 2200. Bardzo rzadko więcej. Brak skanerów, inwentar trwający ok tygodnia czasu - bez sensu. Może teraz jest więcej- nie wiem. Przeważnie pracy dużo. Relacja pracy do płacy - gówniana. Możliwości rozwoju, awansu - mizerne, praktycznie żadne, ,,płaszczyzna naleśnikowa" chyba że masz wtyki w biurze np u prezesa to może coś więcej zdziałasz i przeskoczysz np na przedstawiciela handlowego-zrobią szkolenie i szafa gra. Wywalczyć podwyżkę 100, 200 zł - ciężka sprawa, big problem-na jakiej podstawie, z czego wynika itd. Wykaż się bardziej to wtedy pogadamy. Żadnych paczek, dodatkow, bonów na święta etc. Praktycznie nic. Czasami jakaś kawa, herbata, czekolada i inne (usunięte przez administratora) etc a o kasie zapomnij. Kumoterstwo, po znajomości, z polecenia - tak to tutaj działa - wiecie co mam na myśli. Praca w magazynie jak i w biurze przeważnie dla ludzi chcących zdobyć pierwsze doświadczenia na rynku pracy na np rok, 1,5 roku i na razie. Wpisać w CV i iść do następnej firmy. Dłużej siedzieć w tej firmie to po prostu strata czasu. Do przemyślenia. Nie polecam choć jak ktoś musi bo kasa to co innego.

Zostaw merytoryczną opinię o Elfa Pharm Polska Sp. z o.o. sp.k. - Skawina

• Jak się pracuje w Elfa Pharm Polska Sp. z o.o. sp.k.?

Zobacz opinie na temat firmy Elfa Pharm Polska Sp. z o.o. sp.k. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 6.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Elfa Pharm Polska Sp. z o.o. sp.k.?

Elfa Pharm Polska Sp. z o.o. sp.k.
  • Krakowska 87A
    32-050 Skawina

Elfa Pharm Polska Sp. z o.o. sp.k.