Opinie o Meble Pawo Sp. z o.o. w Radomsko

Poniżej przeczytasz opinie obecnych i byłych pracowników o firmie Meble Pawo Sp. z o.o.. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Meble Pawo Sp. z o.o. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja mebli kuchennych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Meble Pawo Sp. z o.o. w Radomsko

Mariusz

Uważajcie na tą firmę. Podobno w sprawie pana Prezesa toczyło czy toczy się kilka postępowań karnych, do tego jakaś sprawa karna? Podobno za jego sprawą wypłynęła z firmy niebagatelna suma, coś rzędu 1 milion pln. Jeśli ktoś wie więcej to prośba o jakieś informacje…

Nikolas
@Mariusz

Nie podobno tylko napewno. To brachol słynnego Pawełka z Gorzkowic. Obaj mieli karniaka, tzn, sprawę karną. Wojtek prezes a Paweł jakiś tam dyrektor czy członek zarządu. Wykoleili spółkę i wyciągnęli z niej z tego co słyszałem gruby hajs. Do tego zadłużyli spółkę w zusie i skarbówce na ponad 2 banie. Jakaś firma z łódzkiego, dokładnie chyba z Poddębic.

Włodek
@Nikolas

To (usunięte przez administratora) a znanej siostrzyczki ;) zwanej u nas mistrzem manipulacji (usunięte przez administratora) u dyrektorów

@Włodek

Czy możesz napisać tak, żeby niewycenzurowal ten administrator?

@Włodek

A tak w ogóle tego całego Pawła to nie pierwsza sprawa i chyba nie pierwszy wyrok. Z tego co słychać to ponoć dobrze nawywijał i niby mówią, że sguat go czeka to znaczy pucha. Ten braciszek to taki niemotą trochę ale za to tamten za niego steruje dobrze.

@Nicolas

A tak właściwie to skąd masz te wszystkie informacje jeśli można wiedzieć?

@Emilia

No jak skąd. W całym województwie dudni. Zapytać wystarczy gdziekolwiek i kogo kolwiek. Nawet babcia klozetowa wie, że to ten typ od żłobków i przedszkoli. A tak w ogóle to niezła z niego parówa i (usunięte przez administratora)

Artur

Wszyscy już wszystko wiedzą. Wstyd

@Nicolas

No to nie takie całe, bo ja tam nie słyszałam. :( No ale skoro tak gadają to skąd wiesz, że to 100% prawda jest?

Mariuuuusssszzz

Albo Wojtusiu? Może Ty nie słyszałeś, co? Wy wszyscy nagle nic nie słyszycie i nie wiecie o co chodzi.

@Mariuuuusssszzz

No w sumie to nie, a zwłaszcza o co Tobie chodzi z tym komentarzem?

Bolec
@Emilia

sprawdź najnowsza wyborczą, a nadrobisz zaległości !

Bolec

akurat dziennikarz tej gazety poświęcił się. poszedł do sądy i napisał artykuł, więc żadna reklama- część artykułu można przeczytać bezpłatnie, a że nikt nie upoważnił mnie do udostępniania treści artykułu to niech każdy radzi sobie jak potrafi

Bedboj Nowy wpis
@Nikolas

w artykule o wyroku za (usunięte przez administratora)dotacji jest info, że fałszował nawet przelewu do urzędów na kilka stówek- taki z niego biznesmen hahaha

Jaki rodzaj umowy preferowany jest w Meble Pawo Sp. z o.o.?

Czy rozmowa kwalifikacyjna do Meble Pawo Sp. z o.o. odbywa się w siedzibie firmy?

Paweł Nowy wpis

Czy firma szuka pracowników na okres wakacji ?

Andżelika

Ja mam pytanie? Czy brat Pawła d.czyli Wojtek to siedzi za te matac…twa, o których było pisane wcześniej? Wie ktoś coś w temaci?

@Andżelika

A ja też mam pytanie. Co to ma w sumie do pracy tutaj w firmie? Bo raczej tego typu informacje to na nic nie wpływają jednak?

Andżelika
@Emilia

A No ma. Skoro siedzi, tzn. że kret i oszu…st. I dlaczego ludzi kręci?

Agawa
@Andżelika

Naprawdę siedzi? To taki półgłówek z wyglądu, niechciałbym kogokolwiek obrażać, ale nawet taki przygłup. Dobrze się wysłowić nie umie, gada i się jąka jakby nadupcony był.

Kevin
@Agawa

Ja to słyszałem, że on podobno ma wodogłowie i po jakiejś poważnej chorobie z dzieciństwa jest, Heinego- Medina czy coś takiego. Podobno jakiś hardcore. Zresztą wystarczy spojrzeć i wszystko wiadomo.

Marious
@Kevin

To nieźle. Jeden ma wodogłowie, a drugi wódogłowie. Ale jedno ich łączy: obaj kręty i komninatorzy.

@Kevin

Nawet jeśliby miał to w sumie w czym problem? Jakoś Tobie to w czymś przeszkadza? Pytam, bo próbuję zrozumieć o co chodzi

Jeżeli byłeś na rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Meble Pawo Sp. z o.o., to podziel się z nami swoimi wrażeniami. W jakiej atmosferze odbyło się spotkanie? Jak oceniasz merytoryczne oraz techniczne aspekty rekrutacji?

Zostaw merytoryczną opinię o Meble Pawo Sp. z o.o. - Radomsko

• Jak się pracuje w Meble Pawo Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Meble Pawo Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Meble Pawo Sp. z o.o.?

Meble Pawo Sp. z o.o.
  • Leszka Czarnego 18 lok. 56