Opinie o LS Ev Poland Sp. z o.o. w Dzierżoniów

Poniżej zobaczysz opinie byłych i obecnych pracowników o firmie LS Ev Poland Sp. z o.o.. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie LS Ev Poland Sp. z o.o. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja komponentów elektrycznych i elektronicznych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o LS Ev Poland Sp. z o.o. w Dzierżoniów

Te informacje o Technologii to prawda czy tylko plotka? Bo jeśli prawda to będzie potężna zmiana myślę że na dobre

Polo

on happy

wielu szuka pracy z naszych pracowników, tu się wiele obiecuje pracownikom i na tym się kończy, od pieniędzy po stanowiska ja np wczoraj do Krause złożyłem papiery.

Nawet jeśli dostaniesz się do tej pracy to nie masz pewności czy któryś Koreańczyk nie wpadnie na pomysł że chce pozbyć się Polskich pracowników tak jak to zostało zrobione na drugim zakładzie z technikami.Tutaj nie ma nic pewnego,lepiej omijać tą firmę szerokim łukiem.

Xfakror
@Anonim

Tu nie ma przyszłość pytanie kto to tego dopuszcza gdzie inspekcja pracy no i dodaj do tego przeciekający dach omijaj szerokim lukiem

@Xfakror

A z tym dachem to właśnie dlaczego jest problem? w sensie skoro coś przecieka to czemu niczego z tym nie zrobią, bo nie bardzo rozumiem?

Tech
@Anonim

Prawda, nieprzedłużanie umów bez powodu robi się standardem

@Tech

a jaki argument tak naprawdę został przytoczony przy tych technikach? jesteś jednym z nich? chodziło o dezorganizację pracy czy na ich oko zabrakło jakiś predyspozycji?

Krolina
@Katarzyna

Sami odeszli przez sytuacje na hali , przez zła atmosferę panujaca , małe zarobki , brak polskich umow o pracę , tak słyszałam,

@Katarzyna

Mało godzin, w tygodniu postoje, w weekendy praca. Coś mówili o tym że agencja pracy ma im obniżyć stawki, niejasne obowiązki , liderzy liniowi to osoby z przypadku. Naciskać guzik i o niczym nie myśleć przez 12 godzin każdy potrafi, ale już coś bardziej skomplikowanego już nie bardzo.

@Krolina

Polskich umów nie ma? To jak podatkowo to wygląda i ogólnie prawnie? Co do zarobków konkretów nie znasz, żeby mi napisać?

Pani K

Zobaczymy jak będzie produkcja wyglądała po nowym roku , przez sytuacje we firmie zawalają się ci od których zależy sprawne działanie maszyn , procesów . Jedna z ukraińskich liderek namawia ludzi żeby ręcznie pchali jigi na lini , sama zostaję na przerwie i pracuje sztucznie zawyżając wyniki godzinowe później taki Kamil na kakao pieję z zachwytu jak to super jest bo 187 sztuk oszukując ktoś wyprodukował. Inni pracując uczciwie nie osiągają takich wyników następuje konflikt między kierownictwem a produkcją, czy na tym to ma polegać żeby sztucznie zawyżać wyniki???przez taka sytuacje zwalniają się dobrzy ludzie .

@Pani K

Sztuczne zawyżanie wyników żeby pokazać jakim to jest się super liderem, pchanie paletek ( przez które jest pewnie problem z LTS bo sygnał nie dociera w odpowiednim czasie z serwera do kolejnej stacji i lts gubi się). Technicy uciekli , po nowym roku inżynierowie będą technikami liniowymi, bo przeszkolonych nie ma innych osób.

Ona 25
@Fghij

Tu masz rację jedna chce się wybić sztucznie zawyża wyniki pcha paletki pracuje podczas przerwy powstaja bledy w systemie i w ten sposób utrudnia lub dokłada pracy technikowi .Przez atmosferę uciekają pracownicy, nie każdy chce przez 12 godzin pracować jako operator i dodatkowo pchać paletki gdy nie jest to konieczne . Jak by Koreańczycy chcieli to by było dodatkowe stanowisko pchacza paletek

On
@Fghij

Tak dwóch techników z fordów się zwolniło i lider liniowy ,liderem może być każdy ale nie każdy na technika się nadaje

Inzynierek
@Fghij

To będziesz pracował na fca , bt6 I bmw a że masz dużo czasu to jeszcze na fordach sobie popracujesz

@Inzynierek

Jeszcze na stacji paliw i na lotnisku.

Jddv

I w Lidlu

Abo
@Inzynierek

Albo na cnc w firmie obok, stawka od 6k do 7400 .i jestes typowym ustawiaczem a nie chłopkiem od wszystkiego

TechVW
@Abo

Złożyłem tam CV czekam na termin spotkania

Firma LS Ev Poland Sp. z o.o. w ostatnim czasie szukała pracownika na stanowisko Technik utrzymania ruchu (mechanik – elektryk). Jak wspominasz rozmowę kwalifikacyjną z potencjalnym pracodawcą? Jakie bonusy oferuje firma? Czy warunki współpracy zostały dokładnie przedstawione podczas spotkania?
Leszno
Skromny Pl

Dlatego uważam że takie stanowiska jak Technik UR lub ustwiacz liniowy powinni być obsadzani tylko i wyłącznie z polskiej obsady .Agencja pracy chcąc oszczędzić nie płaci swoim pracowników a ci są nęceni bardziej płatnymi pracami i odchodzą nie czują się związani Z LS em .Brak tych pracowników może sparaliżować produkcję, tyle dobrze ze jest kilku Polaków ogarniających wszystkie linie , ale to też nie o to chodzi .

Nikita

Podobno Dima x 2 się zwolnili i Wiktor , po rozmowie z nimi wnioskuję że nagonka na targety sztucznie zawyżane przez Inny-ch , później ci co uczciwie pracują nie dają rady dogonić sztucznie zawyzonych ilosci , ls agencji płaci co raz więcej za roboczogodzinę a agencja zapowiedziała obcięcie wynagrodzeń swoim pracownikom , tak mi chłopaki mówili. Inflacja szaleje a oni obcinają stawki .

Nikt

Hcem parę u was , czytam i widzę że siem odnajdę w utzymaniu ruchu. , starczy mi na wyplate 4800 brutto , mam doświadczenie i kurdy szkolenia i prawojazdy B . Gdzie mam papiery wysłać?

U. RODZYNEK
@Nikt

Zapraszamy takim profesjonalistom jak ty zapłacimy takie dobre i konkurencyjne pieniądze, praca fajna niewymagająca, atmosfera pachnącą pizzom i kurczakiem z rozna. Twoje kwalifikacje i dosfiadcenie się przyda

Sytuacja nie jest za ciekawa dobre ur i wyszkolony technik procesu to podstawa .tu się nie szanuje tych i tych kasa mała, brak umów co raz więcej obowiązków. Wyścig szczurów sztuczne zawyżanie targetów tak jak napisali popychanie sztuk , praca na przerwie itp .

Mookra

Pracuje od roku i jest super porównując do moich byłych prac , kasa jest na czas i inne dodatki , na hali czysto , monotonia itp to wszędzie to doswiadczymy w kazdej pracy.

Bolek lolek

Wiem że wielu z Polaków, już szuka innej pracy technicy jeżdżą na rozmowy o pracę i to ci doswiadczeni co pracują od kilku lat, tutaj się nie szanuje fachowców.

Mistrzyni

Bardzo fajnie ze wszystkie działy zostały tak jak by połączone i są można powiedzieć pod kierownictwem produkcji. Często nie ma operatorów i teraz można np sięgnąć po zasoby ludzkie np z maitanenców, bo niezrozumiałe jest to że my na produkcji zrywamy się a tam w warsztacie siedzi 5 młodych wyżartych facetów i szóstą godzinę czekają na awarie a np w tym czasie mogli by coś montować. Bardzo dobra zmiana organizacyjna . I nowy podział to też oszczędności i tu mam pomysł aby zrezygnować z liderów w dziale technologii , oni wszyscy mogli by być zarządzani przez produkcję bo to liderka liniowa lub mistrzyni wie którego technika i gdzie wysłać juz wiemy kto co potrafi ,oni nie potrzebują lidera który w sumie i tak nie pełni funkcji bo normalnie pracuje na linii i nie ma możliwości liderowania. Produkcja to największy dział i wszyscy co na hali powinni być pod naszym kierownictwem.

Jung
@Mistrzyni

Bzdury piszesz nic nie zrozumiałaś.

Qwerty
@Mistrzyni

Tylko że w tej firmie to produkcja do niczego się nie nadaje. Sami sobą nie potrafią zarządzać. Jak liderkami produkcji mogą być osoby bez szkoły i bez języka, kim te osoby chciały by zarządzać, układaniem wazyw w Biedronce?

Haaaa
@Mistrzyni

Z liderami masz rację technicznymi buja robią nieznaną obowiązkòw a biorą kasę zmniejszyć im wynagrodzenie a co do utrzymania ruchu to taka ich praca wszędzie tak mają napewno tech nieprzejmą obowiązków bez uprawnien

Liniowa
@Haaaa

Tu zgody nie mam z toboi , u mnie na zmianie jeden lider technologiczny , poliak ocalił produkcyje za prawie 40 tysacy waszych PLN reperuje ustawia to czego inni nie mogą zdziełać

Hehe
@Haaaa

To uprawnienia i szkolenia z montażu można technikom z ur zrobić , nie można się zamykać w swojej strefie komfortu w warsztacie ,ja z chęcią zrobię takie szkolenia .

OdLutegowLS
@Hehe

Nie wiem jak wy ale panów z UR to ja czasem nie widze calutkie 8 godzin wszyscy inni pomykają między liniami ale ich ciężko spotkać , i pragnę dodać że mają tak ciężko że za 100% to im się nie opłaca przychodzić

Leena
@OdLutegowLS

Co im zazdrościsz taka praca wszędzie w zakładach UTR ale jest jeden warunek gamoniu musisz mieć uprawnienia i wykrztałcenie a na produkcji jest taka prawda od lidera do starszego technika i liderki niema nikt wykrztałcenie a co niektóre i niektórzy liderzy Dukaja po angielsku słabo wstyd

Ur
@Leena

Nie obchodzi mnie angielski jesteśmy w Polsce to mówię po polsku , za samą znajomość angielskiego firma powinna płacić więcej skoro tego wymagają. Ja wymagam aby rozmawiali po polsku. Pracuje w ur i mówię po polsku nie wstydzę się tego że jestem Polakiem.

Ona Fr
@Leena

To że wszędzie jest taka praca w ur nie znaczy że tutaj musi być tak samo , jeszcze tego nie zrozumiałeś? Nie może być sytuacji że jedni są ścigani za wszystko, zabiera się krzesełka z miejsc gdzie można śmiało pracować na siedząco a inni zamykają się w warsztacie zamawiają pizze i oglądają netflixa nawet nie wiadomo kogo wzywać do awarii jak się zdarzy .

Rtg
@Mistrzyni

Mr Eom jest teraz nad całą produkcja, technologia itd. A to osoba która jak już czymś i kimś się zainteresuje to drąży i drąży. Przypomnę że jest to główny technolog. Najwidoczniej coś było nie tak, a jego zadaniem jest "wyprowadzenie" produkcji " na prostą"

Mołoda
@Rtg

Fajnie ze Eom został takim głównym ma głowę na karku widzi problemy , ma dobrych ludzi u góry jak i na hali .Często jest na hali widzi co się dzieje i miło było widzieć jak jego ludzie technik i inżynier na równi stoją np na linii efcea jak ostatnio i ustawiają maszynu, rzadko taki widoki można uświadczyć na produkcji. Ale to niestety jedyny dział gdzie tak się dogadują. Bo u nas to ciągła walka która lepsza która więcej zrobi , lub jak do koryta się dobrać, kogo donosem ubić.

UR
@Ona Fr

Nie mamy nic do ukrycia możecie nam wstawić biurka na hali i każdy zobaczy ile mamy roboty na głowie najwyżej na awarie będziemy ciut z opóźnieniem dojeżdżać bo trzebedzie jlisc po wózek do warsztatu.powtazam możemy siedzieć na hali nie mamy nic do ukrycia.

Fgh
@Mołoda

Ja też jestem z tego powodu zadowolony. Jak by główna osobą został ktoś z produkcji, to już nie tylko był by bałagan na produkcji ale i wszędzie.

Haaaa
@Mistrzyni

Oj coś kierownik liderów (usunięte przez administratora) jedna z Ukrainek powiedziała że jest plan na zrezygnowanie polskich liderów technikôw a dalsze plany z techników polskich

On
@Haaaa

W tym zakładzie nie ma kierownika liderów, więc pisz dokładnie, i sam nie wiem czemu byle ukr liderka ma mieć taką wiedzę a inni nic nie słyszeli. Kolejna fejknius, ja się nie przejmuje

Operator1
@Haaaa

Bez polskiego ur czy techników to słabo to widzę nawet najlepsi z Filipińczyków czy Ukr ustawiaczy łapią wpadki na prostych rzeczach , wtedy dzwonią po Polaków. No ale jak kto woli można ich zwalniać

MurzynzPL
@Operator1

Ja tam bym się cieszył zamiast ganiać po 8 liniach stanę sobie na jednej , dla mnie sytuacja komfortowa. Ktoś wie kiedy te zmiany mają wejść a dodatek śmieszne 300 zł niech sobie zabierają wole spokój na 1 lini i pracować tak jak Ukr , a w razie problema dzwonie do inżyniera

Fgh
@MurzynzPL

Też tak wolę

Lukasz
@Mistrzyni

Tak jest jak hmmm... ludzie chcą, żeby ogon machał psem ;) pozdro

Magazyn
@Mistrzyni

Ha sama nad dobą nie ma kierownictwa

Renia
@Mistrzyni

Ha Pani k proszę się nie wychylać w stronę technologi bo w tym kierunku się nie znasz pilnuj ludzi i ilości sprawy techniczne zostaw innym i tak nic nie robicie Ukraina robi za was zaczni od siebie

Qwerty
@Mistrzyni

Produkcja próbowała ogarnąć, nie udało się, technologia próbowała - również porażka. Pora na Panie sprzątające, może Im się uda.

Ele
@Qwerty

Widzę że ktoś przyjedza do pracy i dostaje pieniądze za darmo za komentowanie tutaj tam nic niejest dobrze zrobione zaczni od działu inżynierów kierowników dawno powina być zrobiona ina konstrukcja maszyny EOL A lutowanie codzienie wtyczki to możesz w komórce robić normalnym zakładzie zbiera się grupa inżynierów i problem rozwiązany A nie audyty i szukania (usunięte przez administratora) na lini sama lub sam sobie odpowiem gdzie i skim pracujesz A ten problem nie jest od dziś

Kakao
@Ele

Uguem masz rację, weź jednak pod uwagę że jest to zakład koreański i tam się to wszystko odbywa w inny sposób. Inżynierowie z Polski są tylko dupochronami przyjaciół z Korei i nic tam nie będzie zmieniane, bo to kosztuje. A oni nie lubią za nic płacić. To wszystko to jedna wielka improwizacja.

D Arek

Bo trzeba skończyć z uprzywilejowaniem niektórych grup zaczynając od UR , techników i polskie superwizorki te grupy z moich obserwacji nic nie robią, sztucznie stworzone stanowiska generujące koszty .

Hihi
@D Arek

Super! Chodzą z teczką i robią ważny wygląd i tyle.

Jpeg
@Hihi

Tak jak twoja stara.

Łukasz
@D Arek

To nie są grupy uprzywilejowane tylko poprostu Polacy w swoim wywalczonym niepodległym kraju. Odsyłam do historii Polski :)

Andrzej Gieremek
@D Arek

Genialny pomysł! Ale myślę, że bez tych grup eles nie pociągnie i szybko stracisz pracę, chyba że mowa o innym ciągnięciu na parkingu na przykład.

Technik bez technikum
@D Arek

Zapraszam do UR. OGŁOSZENIA o pracę wiszą w sieci na wszystkich portalach.. Proponuję dobrze się przygotować, zdobyć jakieś umiejętności wiedzę, bo na rekrutacji lekko nie będzie.. Byli już tacy po studiach z CV z listem polecającym od prezesa NASA ALE to nie to się tu liczy Bo nawet na młodszych techników rozmowy nie przeszli..kilka pytań i koniec weryfikacji No a później przy pozytywną przejściu pierwszego etapu.... Szara rzeczywistość.

Leoni
@D Arek

Pewno pisze ten co u góry siedzi i nic nie robi tylko gada słabe to specjialisto od gołorka kabaret robisz tu jesteś para nienormalny po studiach

Repkot
@Andrzej Gieremek

Czy mowa tutaj o młodej superwajzorce ?

Ona sv

Najbardziej rozbawila mnie wiadomość od jednej Pani na kako o porannej ewakuacji . Komu to potrzebne było ? operatorzy nie maja kakao nie są na tej grupie, po drugie mają zakaz używania telefonów ( po dzisiejszym zajściu powinno być to zweryfikowane bo w ten sposób można ostrzec innych )

Prawda

Kłócicie się jak barany kto potrzebny a kto nie. Kto donosi, kto się obija i tak dalej. Brawo Polaczki, brawo. Powiem tak nikt nie jest nie zastąpiony i każdego da się zwolnić ale i każdy może się sam zwolnić. Płaczecie jak te "genitalia kobiece". I wyzywacie że maitenance nic nie robi. Że inżynierzy walą w " Genitalia męskie-liczba pojedyńcza" Że liderki tylko siedzą na krzesełkach i tyją. Te dwa ostatnie nawet i są trochę prawdziwe. Jedni na drugich... Nie pasuje no to wypad albo bierzcie i się dogadajcie. Idźcie do prezesa w dużej grupie i już. Na necie wszyscy mocni a żeby coś powiedzieć na głos to wszyscy tylko mruczą pod nosem. A teraz będzie całkiem zabawnie z nowym kierownikiem. W sumie mam nadzieję że połowa załogi się wymieni, od biur po halę. Bohaterzy od utrzymania linii też. "Bo jeden umie odblokować robota" Ostatnio inżynier z maitenance z drugiego zakładu pokazał że to nie prawda. Jakby go nie było to jakiś Koreańczyk z pomocą kakao też by to zrobił. Tak samo jak do odkręcenia śrubki wzywacie technika maitenance. Więc przestańcie się sami podbudowywać bo chyba tak uzupełniacie swoje braki. Dla mnie ustawiacz w LS ma jak pączek w maśle. 12h podpierania się o maszynę i wciskania reset. Gdybym był kierownikiem ustawiaczy to szybko bym was zreorganizował.

@Prawda

cyt " inżynier z maitenance z drugiego zakładu pokazał że to nie prawda " to nie prawda ruszył go tylko przyciskiem ale nie doblokował, nie znasz nie komentuj

Operator
@Prawda

Jestem operatorem. I mogę się nie znać bo jestem tym najniżej ale liniowi są cały czas na hali reagują, a utrzymania ruchu bywa i tak że całymi dniami na hali nie widzę. Przepraszam ale taka jest prawda . A to świadczy o tym że albo się nic nie psuje albo ktoś naprawia wasze awarie i to nie jesteście wy. Ale powtarzam ja tylko operator mogę się nie znać. Pozdrawiam pracusiów z UR I nierobów liniowych.:)

Superwijzorka
@999

Byłam przy tym jak rzekomo uruchomił , nie udało się to ot zwykłe manualne ruszenie, to tak jak by przepchać auto z zepsutym silnikiem i powiedzieć że jeździ haha dopiero jak zadzwonili po wsparcie , wtedy z trudem po 4 godzinach tłumaczenia , robot odblokowany

Mizia
@999

Jak to działa w LS pracowite dziewczyny zdegradowane A ta co tyłka daje ukraincą zakładzie gra pierwsze skrzypce stawia to złą opinię zakładowi

Mait.
@Mizia

Pracowite ?? Siedząc czasy czas czytając po 10 razy tego samego meila aby tylko czas zlecial . To były niepotrzebne stanowiska. Zawsze jak z warsztatu robiliśmy obchód to te panie siedziały przy biurku. Jakoś ich nie ma teraz a produkcja nadal pracuje i całkiem dobrze sobie radzi bez nich . A były plotki że jak będą zdegradowane to zakład stanie .

XXXX

Ale ze o co chodzi ?? Prawda w oczy ...

Nieobyty
@Operator

Ale UTRZYMANIE ruchu w tym zakładzie to nie tylko maszyny.. Kto dba by woda ciepła w kranie płynęła, by tablica w HR równo przykręcona była, by pani JOLA Z KSIĘGOWOŚCI krzesełko proste do picia kawy miała, by w stołówce stoły stały prosto by przez kasetony kurz się nie sypał., by wentylacji ciąg był otwarty latem a przymknięty zima gdy mrozi wiatrem.. Na hali.. Kto spluczke poprawi gdy burak popsuje, Komu powiecie dziękuję jak coś innego się poza Maszyna zepsuje? Kto wam pomierzy stężenia gazów na hali nim coś nie zawyje na hali lub się gdzieś zapali... Kto pani portierce baterie wymieni w pilocie kto trutką siatkę złapie przy plocie. Kto z was może chętnie na dach wejdzie dekarstwo poprawiać fachowe, by wam w ulewne deszcze nie kapnelo coś z góry na głowę, lub trafo doglądać by na hali było zasilanie gdy stacje transformatorową przyroda potraktowała wodą potopową... Ilekroc myślicie by UR wyręczyć na chwilę zastanowić się radzę o tyle.... Czy aby na pewno niezbyt rychle w główce były te wasze motyle... Bo choć UR z waszej percepcji potrzebny NIEMILE . TO BEZ Mainteancu, czarne CHMURY, I GORZKIEJ PRAWDY NADESZLY BY chwilę, Ilekroc spojrzysz w stronę MAINTEANCE'U zastanów się dobrze czy twe brudne myśli nie mając za grosz sensu...

Kamil T.
@Nieobyty

Kolejny poeta , a do roboty dwie lewe ręce.

Kakao
@Kamil T.

Maintenance (nie mainteAnce) nadaje się tylko jedzenia kurczaków ;)

@Kakao

Kurczaczek z rożna albo maczek w godzinach pracy musi wlecieć bo przecież chłopcy mają (usunięte przez administratora)prz.W przerwie obiadowej możesz ich spotkać na mc drive a nie w warsztacie

Ewelina

Nie widze tutaj opinii o pracy w dziale HR niestety, ktoś moze coś wie na temat warunków pracy? Często pojawia się rekrutacja do hr, czy raczej to stały skład?

@Ewelina

Tak, często pojawia się rekrutacja, bo w tym dziale jest rotacja jak na imprezie w akademiku.

Techniczny technik

Wyobraźcie sobie, że strażacy są zawsze zapracowani, zawsze są 'na akcji'. Wasza chata płonie, bliscy duszą się w oparach a wy... jesteście czwarci w kolejce. Nie dopuszczalna dla pracodawcy (teoretycznie ;)) jest sytuacja kiedy pięć lini stoi z powodu awari a na hali jest tylko jeden technik - "BO WCZORAJ SZŁO DOBRZE". Większa ilosc wolnego czasu oraz techników - zarówno tych liniowych jak i utrzymania ruchu, jest potrzebna do zachowania ciągłości produkcji. Powiem tak, nie zawsze jest lekko, nie zawsze jest ciężko i nie każdy się do tego nadaje ;) Pozdrawiam wszystkich zarówno techników jak i 'nietechników' ;)

Produkcja
@Techniczny technik

Jakiś filozof po studiach pisze patolovicznie i chyba ten co się nie nadaje

Techniczny technik
@Techniczny technik

Porównanie do pracy strażaków jest dobre, chociaż faktycznie wyszło filozoficzne.

On30
@Techniczny technik

Ogólnie wiem co chciałeś przekazać fajnie obrazowo , szkoda że niektórzy nie ogarnia przekazu.

Ona ford
@Techniczny technik

Niech każdy zajmie się swoją robotą ustawiacz ustawianiem , a utr wymianą choćby tej wspomnianej śrubki, operator montażem. Bo niedopuszczalna jest sytuacja kiedy ktoś wykonuje za kogoś jego obowiązki tylko dlatego że są proste, łatwe.

Lala
@Produkcja

Nie kminie o co co chodzi, ty tak cały czas niezadowolony ?? Zazdrościsz ze ktoś ma studia czy co ?

pedro
@Techniczny technik

jak kilka awarii naraz to nikt nie widzi widzą tylko że stoją i nic nie robią ludzie zawistni

Technik bez technikum
@Techniczny technik

I nie oznacza że jak strażak gra w kart w remizie to nie pracuje.. On czuwa..w gotowości.. Bo gdy ruszy na akcje ugasi pożar wyjmie rozbitka z bejcy czy inne przypadki gdzie używa specjalistycznych narzędzi do których obsługi został przeszkolony i wykorzystuje wieloletnie doświadczenie by uratować komuś (usunięte przez administratora) Bo zwykły szary Kowalski po tygodniu szkolenia nie potrafi nawet gaśnicy odpalić poprawnie... To ludzie powiedzą ze jak czuwa w pracy to nie pracuje itp. I że sami więcej by zrobili... A pracodawca nie płaci mu za akord czasowy.. A za gotowość do pracy w wybranym przedziale czasowym.

Solution

Witam, potrzebujemy jeszcze kilka fachowców, od techników UR po techników liniowych i leaderów. A mają państwo dobrą renomę od osób które do nas przychodzą z ls .

@Solution

Jakieś konkrety finansowe

Merfi
@Solution

Napisz gdzie

Krause

Każde CV rozpatrujemy indywidualnie, tak obcokrajowcy mogą aplikować i owszem praca zdalna też jest brana pod uwagę. Proszę składać oferty.

Krause

Szukamy młodszego informatyka do naszego zakładu w Świdnicy, w nowo rozbudowaym dziale IT

@Krause

Praca na miejscu czy możliwa byłaby opcja zdalnie?

анджей дуду
@Krause

Jestem zainteresowany. czy wymagane jest polskie obywatelstwo?

Onanista mały

Mi się podoba tutaj , praca jest kasa się zgadza

Zostaw merytoryczną opinię o LS Ev Poland Sp. z o.o. - Dzierżoniów

• Jak się pracuje w LS Ev Poland Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy LS Ev Poland Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 449.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w LS Ev Poland Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 429, z czego 34 to opinie pozytywne, 29 to opinie negatywne, a 366 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

LS Ev Poland Sp. z o.o.