Opinie o International Wire Polska Sp. z o.o. w Dąbrowa Górnicza

Poniżej przeczytasz opinie obecnych i byłych pracowników o pracodawcy International Wire Polska Sp. z o.o.. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie International Wire Polska Sp. z o.o. o rekrutacji.

Branże: Produkcja komponentów elektrycznych i elektronicznych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o International Wire Polska Sp. z o.o. w Dąbrowa Górnicza

Jakie jest podejście kierownictwa do pracowników w International Wire Polska Sp. z o.o.?

@Konik

Tydzień na tydzień, okej. Ale rozumiem, że od poniedziałku do piątku, a weekendy są wolne. Tak? Mam rację? Czy jakoś inaczej to wygląda? Z góry dziękuję za informację. :-)

Czy zdarzają się nadgodziny w International Wire Polska Sp. z o.o.?

@K.

To z jednej strony fajnie. Są jakieś konkretne okresy/miesiące, w których tych nadgodzin jest więcej? Czy nie ma żadnej zależności, jeśli o to chodzi? Z góry dziękuję za informacje.

Czy zdarzają się nadgodziny w International Wire Polska Sp. z o.o.?

Ala

Tak zdarzają się nadgodziny

Tamara
@Ala

a napiszesz jak często one występują i czy są obowiązkowe? płacą więcej za nadgodziny, czy stawka normalna?

K. Nowy wpis

Aktualnie brak nadgodzin

@K.

Gość Nowy wpis

Witam, czy są aktualnie przyjęcia nowych pracowników?

Gość Nowy wpis
@Gość

Nieee, ale co niektórzy pracownicy przechodzą do biura bez szkoły i znajomości języka angielska haha

Morus

Podpinam się pod pytanie. Szukam pracy o rozwarzam prace w tej firmie. Warto?

Zuzka

Myślę, że określenie "wszystko da się załatwić" jest zbyt ogólne. Może dasz znać, czy da się załatwić urlop w terminie odpowiadającym pracownikowi? Godziny pracy można dogadać, czy są one stricte określone i nie da się nic zmienić?

Konik
@Zuzka

Z urlopami nie ma problemu a gdy kilka osób z jednej zmiany chce w jednym terminie zawsze jest szukane takie rozwiązanie żeby każdemu pasowalo, godziny to raczej 6-14 14-22 ale i tu pracodawca również jak może w jakiś sposób pomóc zawsze szuka rozwiązania

@Konik

To fajnie, ale te godziny to wtedy każdemu przestawiają czy indywidualnie można mieć inne godziny pracy niż inni? W ogóle grafik jest taki, że tydzień chodzicie na rano, tydzień na popołudnie? Czy jakos inaczej to ustawiają?

Konik

Pracujemy tutaj tydzień na tydzień tak. Jeżeli chciałbyś /chciałabyś ogólnie pracować w innych godzinach niż tu się pracuje to nie możesz liczyć na to że będziesz wyjątkowy i że na stałe możesz pracować w danych godzinach które sobie wybierzesz , raczej na myśli miałem że jeżeli jest potrzeba zmiany godzin np. Przez jeden tydzień To da się załatwić .

@Konik

Pozdrawiam najlepszego magazyniera byłego Marcina. Plotkarstwo na każdym kroku.

Najlepszy magazynier.

Cześć. Choć nie wiem kim jesteś, to napiszę, że jest o niebo lepiej. Ta firma nauczyła mnie jednego,że "moją ciężką pracą, tylko szefowie się bogacą". Dlatego pracowniku, szanuj się i nie daj się wykorzystywać (pomijam tu nierobów, bo i tacy są ;-p ). Pozdrawiam wąskie grono pracowników myślących horyzontalnie.

W jaki sposób najlepiej przygotować się do rozmowy kwalifikacyjnej w firmie International Wire Polska Sp. z o.o.? Czy kandydat na stanowisko Sales Manager powinien skupić się na jakichś określonych obszarach swojego życiorysu? Opowiedz nam o swoim doświadczeniu.

Jak wygląda sprawa grafiku w International Wire Polska Sp. z o.o.. Czy pracodawca idzie na rękę?

Maga2ynier

Oczywiście pod warunkiem że jest to na rękę dyrektora, w innym przypadku to raczej nie jest możliwe.

@Maga2ynier

Tutaj raczej tryb pracy uniemożliwia przestawienia w grafiku, chyba łatwiej w biurze by było? Jak tak właściwie praca na magazynie jest zorganizowana?

Czy pracownicy International Wire Polska Sp. z o.o. mają możliwość uczestnictwa w jakichś formach integracji?

Tito

Tak mają możliwość jak sobie sami zorganizują

Najlepszy magazynier ????.

Cześć dziewczyny, co to się tam wyprawia w tej firmie. Widzę, że atmosfera w pracy nadal trzyma poziom????, czyli można powiedzieć,że wszystko po staremu. Pozdrawiam tych co lubiłem i tych co nie, też. Trzymajcie się ciepło i nie dajcie się. Pamiętajcie. Prawda Was wyzwoli.????

Paulina

Słuchaj no dziewucho jedna z drugą nie życzę sobie takich (usunięte przez administratora) komentarzy co do mojej osoby. Nie wiem kto napisał ten komentarz po wyżej ale napewno nie ja. Wyobraź sobie że ja bardzo dobrze umiem liczyć i na zegarku też się świetnie znam więc nwm co tu w ogóle piszecie za głupoty. A w sądzie jak chcesz to możemy się spotkać jak będzie mnie obrażała.

@Paulina

O który Ci komentarz chodzi? O ten od użytkownika "Aga"? Tym sądem to Ty tak serio czy tylko grozisz, żeby się uspokoiły? Wgl., serio współczuję wam takiej atmosfery, skoro na forum takie rzeczy się dzieją i to na świeżo. Pogodzicie się jeszcze?

Paulina
@Danuta

Ja nikomu nie grożę ale piszę żeby mnie nikt nie obrażał. Bo ja nic nie pisałam. Przecież jesteśmy chyba dorosłymi ludźmi.

Jaga
@Danuta

Na forum można pisać wszystko. A jaka jest rzeczywistość to praktyka weryfikuje.

@Jaga

Ano można, ale trzeba pamiętać, żeby zgodnie z regulaminem to wszystko wychodziło, dlatego wulgaryzmy i przekleństwa zostawiamy na bok, co by nikt tu nie przyszedł i nie krzyczał na nas. ;p

Aga

Nie polecam tego zakładu brud smród i ubóstwo. Nie wspomnę o nie jakiej Monice i Edycie dwie paniusie które by chciały rządzić całym zakładem i wszystkimi pracownikami. Żenada. A z butów słoma wystaje. Mniej gadajcie i więcej machajcie rękami żeby normę wyrobić. A nie na papieroska co 10 min biegać. I jeszcze obgadywać za plecami ludzi. No nie ładnie.

Edyta
@Aga

A Ty Paulino to się naucz liczyć, bo w tym wieku by już wypadało to mieć ogarnięte. Będziesz dalej oczerniać to zobaczymy się w sądzie.

Monia
@Aga

Dziewczyno trzeba mieć tupet. Po 1 dniu pracy oceniac kogos. Twoja znajomosc na zegarku tez daje wiele do zyczenia. Norma to nie problem tylko do jej wykonania potrzebna jest umiejętnośc liczenia.... Ktorej nie posiadasz.

@Monia

Nie no po pierwszym dniu to serio nic powiedzieć konkretnego o kimś się nie da przecież, bez sensu te pretensje wgl. Serio czujesz się dotknięta tym tekstem co napisała czy przywykłaś, że takie durne opinie tutaj sadzą?

piona na łape dla nędzarzy

Jakieś premie..? dodatki? Co wy tam macie z tej pracy oprócz wolnych weekendów?

Atmosfera w miejscu pracy odgrywa kluczową rolę w osiąganiu wyników. Jak wygląda ten aspekt w International Wire Polska Sp. z o.o.?

Ona

Atmosfera jest tragiczna. Każdy się rządzi nawet wśród zwykłych pracowników. Wieczne pretensje i awantury o bzdury.

Kamila
@Ona

Jakie awantury masz na myśli? O jakie 'bzdury'? Napiszesz więcej szczegółów na ten temat i przytoczysz jakieś przykłady? Z czego wynika taka atmosfera pracy w International Wire?

Lola

Jest większość pracowników którzy zawsze Ci pomogą gdy jest taka potrzeba , nie jest tak źle jak wiele osób pisze atmosfera jest bardzo dobra normalne że raz na jakiś czas jest jakaś sprzeczka bo duzo kobiet pracuje w tym zakładzie , każdy chce się wykazać dlatego tyle "dyrektorów" ale tak naprawdę z każdej strony znajdziesz osobę która chętnie ci pomoże i służy dobra rada jeżeli Się zna a jeżeli nie to i tak postara się żeby wyszło jak najlepiej

Brud

Oceniam na 1

Weronika
@Brud

No to niezbyt dobrze. Wydawało mi się, że International Wire należy do tych nieco rzetelniejszych firm. Ale ciekawe, czy tę opinię pisałeś z perspektywy klienta czy też jej pracownika. Możesz to w jakiś sposób uściślić? Podaj proszę więcej konkretów.

Prawda

Ta hybryda to jakis zabkowicki koszmarek.Budynek- brudny, oblesny barak z zapadajacym sie dachem.Ale najlepsze czeka Cię dopiero w środku...poziom zenady i absurdu bije wszystkie inne firmy w okolicy na lopatki. Zaklad "zarzadzany "przez 2 osoby, ktore- raz, ze nie maja pojecia o kierowaniu to 2(to razi bardziej) uosabiaja soba brak podstawowych zasad dobrego wychowania i kultury. Dzien polega na spychaniu obowiazkow na kogo się da i obgadywaniu zalogi.Imprezy " integracyjne" - jak se zaloga zrobi i zaplaci.Za to pierwsi do dawania nagan za nic.Ludzie pracuja za glodowe stawki, ale co tam- dowalmy im nagany za nic, nasze ego urosnie.Moze najwyzsza pora, aby pan " dyrektor" i pani" aspiruje na dyrektor" zapoznali sie z polskim kodeksem pracy. Moze jakas terapia na zanizone poczucie wlasnej wartosci? Bo darcie otworu gebowego i kopanie dolkow pod kims to codziennosc. Artykulowanie polecen od " jeszcze nie/ ale kiedys bym " kciala" zostac pania dyrektor na poziomie rynsztoka.Wszyscy pozostali pracownicy bardzo fajni i na poziomie i tylko to broni ten zaklad.Podsumowujac: absolutna i nieuzasadniona strata czasu:niczego sie nie nauczysz, a wlasciwie cofniesz w rozwoju, a wymeczysz za 3.Nie polecam.Rotacja zreszta mowi sama za siebie.

potwierdzenie prawdy
@Prawda

Potwierdzam opinię użytkownika "Prawda". Pani "aspirująca na panią dyrektor" nie potrafiąca się wysławiać w sposób przyzwoity, "kcąca" być kimś ważniejszym niż jest to naprawdę słaby punkt tej firmy, jeśli nie najsłabszy. Takie ostatnie ogniwo z całego łańcucha trzymającego ten brud w całości, starające się nadrobić wyglądem , choć i to się nie udaje, nie będę wspominać o kulturze, a raczej braku kultury i szacunku tej osoby do innych. Ekipa pracowników fizycznych jest w porządku i w dużej mierzę właśnie dzięki nim to jeszcze działa. Jeśli chodzi o wyposażenie biur, wymaga zastąpienia nowszym modelem, z resztą tak samo jak pani "ja wiem wszystko". Chcesz tam pracować ? Zastanów się 4 razy, ale i tak nie marnuj swojego czasu. Poprostu go szkoda, bo w tej firmie i tak się nic nie zmieni, chyba że na gorsze, jeśli się jeszcze da.

Jakie wartości są cenione w International Wire Polska Sp. z o.o.?

Kogucik

Tam nie ceni się żadnych wartosci, szkoda czasu. Nie polecam masakra

Daria

@ja a co jest nie tak z tą dziewczyną z biura? Ona wami zarządza czy jak ?

Nikt szanujący się nie popracuje tam dłużej niż 3 miesiące, a nawet krócej. Księżniczka z biura udająca szefową powinna stamtąd wylecieć na pierwszym miejscu. Szkoda słów.

SzkodaTwojegoCennegoCzasu

Witam, w tej firmie pracowałam bardzo krótki okres czasu myśle, że mimo tego nabrałam wystarczającej wiedzy aby określić co się tam dzieje. Pierwsza sprawa jest taka, że jest strasznie brudno, jak już nadmieniła większa cześć osób wyżej. Wydaje mi się, że zakład stanął gdzieś w czasie i ciagle „żyje swoim życiem”. Nic się tam nie zmienia, co wiąże się z tym, że nie masz co liczyć na jakikolwiek awans.;) Na próżno szukać tam nowej „gęby” bo raczej takiej nie uświadczysz. Wszyscy pracownicy, którzy się tam znajdują pracują już kilka-kilkanaście lat co oczywiście wiąże się z tym, że wyrobienie normy to dla nich nie jest żaden problem, zapominają jednak o tym, że Ty jako osoba nowa musisz „wyczuć rytm”. Nie masz jednak na co liczyć, pracownice szybko pokażą Ci jakim dnem jesteś. Ogólnie (usunięte przez administratora) dna. A i jeśli jeszcze tam pracujesz, a jakimś sposobem to czytasz wysyłam środkowy palec dla Starszej Pani w długich czarnych włosach ciagle wychodzącej na papierosa.

Lolek

Załoga super! A co do reszty totalna żenada i strata czasu!

Weronika
@Lolek

Widzę, że pozytywnie oceniasz współpracowników i atmosferę w International Wire, ale nic poza tym. Nie podobała Ci się praca w firmie? Czemu?

Anita

@gość ale to tez oznacza ze nie ma opcji awansu w takiej firmie, dobrze rozumiem?

Nie polecam tego zakładu pracy... Po pierwsze, brak jakiegokolwiek zarządzania... Jedyną osobą jest dyrektor, który od czasu do czasu wejdzie sobie na halę, większość czasu przesiaduje w swoim biurze. Nie ma żadnego lidera, brygadzisty, totalny chaos. Zakład nie posiada żadnego biura HR... Nowi pracownicy, nie mają jak wejść na zakład, ponieważ nie dostają karty zakładowej, więc muszą dzwonić dzwonkiem i czekać, aż ktoś łaskawie im otworzy... Praca nie jest ciężka, ale jest szybkie tempo. Trzeba wyrobić tzw " normę ". Starzy pracownicy, to jedna grupka... nie za bardzo są chętni do rozmowy z nowymi pracownikami. Chyba tylko po to aby się pośmiać i poszeptać na ucho. Totalna porażka. Zero jakiejkolwiek pomocy z ich strony, mają nowe osoby gdzieś... To na tyle, jeszcze by się pewnie znalazły jakieś minusy tego zakładu.

Zostaw merytoryczną opinię o International Wire Polska Sp. z o.o. - Dąbrowa Górnicza

• Jak się pracuje w International Wire Polska Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy International Wire Polska Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 7.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w International Wire Polska Sp. z o.o.?

International Wire Polska Sp. z o.o.
  • Aleja Zwycięstwa 73
    42-520 Dąbrowa Górnicza
  • NIP: 6292451958 REGON: 241856190 KRS: 0000378422

International Wire Polska Sp. z o.o.