Opinie o LS Ev Poland Sp. z o.o. w Dzierżoniów

Poniżej zobaczysz opinie byłych i obecnych pracowników o firmie LS Ev Poland Sp. z o.o.. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie LS Ev Poland Sp. z o.o. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja komponentów elektrycznych i elektronicznych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o LS Ev Poland Sp. z o.o. w Dzierżoniów

Wyżeł bałkański

W firmie jest różnie, wszystko zależy od działu/ stanowiska na jakim się zatrudnimy. Faktem jest natomiast, ze pracuje tutaj bardzo duża ilość obcokrajowcow ; ( ukrainców / gruzinów / ruskich / filipinczykow i innych nacji ) faktem jest tez, że organizacyjnie w firmie czy to na pierwszej hali czy na drugiej hali jest padaka, bardzo chaotycznie, często nielogicznie, plany produkcyjnie zmieniane są czasami po kilka razy dziennie. Faktem jest że atmosfera przez to szczególnie na halach produkcyjnych jest nerwowa, niespokojna, napięta . Faktem jest, ze w jakiś sposób idzie się tutaj „ rozwijać „ aczkolwiek wszystko zależy od działu w jakim sie zatrudnimy ale tez od nas samych. Faktem jest ze od strony polskiej kierownicy/ liderzy są bardzo w porządku ale tez są pajace bez podstawowej kultury z dużym ego i małym mózgiem. Faktem jest ze firma funkcjonuje na granicach polskiego prawa albo tez je łamie. Faktem jest ze w dużej mierze kierownictwo od strony koreańskiej jest niekompetentne, mające problem z podstawową komunikacja, mające duże ego, nie szanujące Polaków ( których jest coraz mniej ) Faktem jest , ze w tej firmie Koreańczyk, choćby był największym dzbanem na świecie to zawsze będzie w jakiś sposób twoim przełożonym. Faktem jest ze ogólnie Koreańczycy to oszuści, kłamczuchy, ludzie fałszywi, zmieniający podejście i charakter w zależności na jakim stanowisku są obecnie. Faktem jest ze w firmie cały czas mówi sie o redukcji, cięciu kosztów, braku pieniędzy. Faktem jest ze jeśli chodzi o serwisowanie maszyn, że Koreańczycy na wszystko żałują pieniędzy, paski transmisyjne są czasami szyte igła i nitką… łożyska w maszynach strzelają aż miło, śrubki z maszyn latają po podłodze, czesto robione fuszerkowe prace przez mechaników czy techników byle by tylko linia szła, często jakaś maszyna ma problem i paletki są przepychane przez operatorów/ techników dłońmi ( bo oczywiście nie ma części zamiennych na które oczywiście brak pieniędzy ale na koreański lunch to w skali roku miliony są wydawane ) Faktem jest ze bhp jako tako tutaj nie istnieje. Faktem jest ze pomimo iż w statucie firmy jest zapewnienie ze wszyscy są równo traktowani to normalne tutaj, ze Koreańczyk zawsze może więcej, nie są tak karani za złe zachowania tak jak np Polak zostanie ukarany. Faktem jest ze z 85% ludzi obecnych w firmie to obcokrajowcy z agencji pracy tymczasowej z których wyciska się maksimum ( prace maja może w miarę lekka ale godzinowo ich orają niesamowicie ) faktem jest ze Koreańczycy źle zarządzają tymi zakładami ale odpowiedzialność za to ze jest tutaj jak jest zwalają na wszystkich tylko nie na siebie. Osobiście pracuje tutaj już trochę czasu, sporo widziałem, sporo wiem. W mojej opinii od momentu zatrudniania kilka lat temu do teraz to jest coraz gorzej jeśli chodzi o atmosferę, podejście Koreańczyków, cięcie kosztów, redukcje ludzi a dokładanie pracy. Można by jeszcze wiele dopisać. Dodam tylko jeszcze na koniec ze jeśli ktoś jest ambitny, lubi prace w spokoju o dobrych warunkach, lubi prace na dobrym poziomie, lubi być szanowanym to zdecydowanie nie polecam pracy tutaj . Jeśli ktoś chce złapać robotę z braku laku, byle by tylko mieć to może spróbować swoich sił w tej fabryce.

Onil
@Wyżeł bałkański

Bez komentarza ktoś tu ma racjie tylko boi się mówić głośno właśnie taki ma wizerunek firma asz dziwne że to się dzieje w Polsce a gdzie kary dla Koreańczyków

kandydat

aplikowalem do was na inżyniera produkcji powiedzieli że stare projekty bym dostał, możecie coś powiedzieć co to znaczy u was stare ? jaka atmosfera, jak współpraca się układa, co się stało z poprzednim inżynierem. szukam na poważnie pracy a nie na chwilę.

Janek

Ciężko je skończyć ogarnąć bo to pierwsze linie z wieloma wadami , nie unowocześniane , nikt kasy większej nie ma za to że je ustawia ani my technicy utrzymania ruchu ani liniowi , z tego co widzimy ten orzech już jest rozgryziony więc źle nie jest , jak przyjdziesz będziesz miał łatwiej prowadzić te projekty .

Olcia

Witam, czy ktoś brał udział już w procesie naboru na Purchasing Specialist? Mam dwie oferty do wyboru i muszę się zdecydować, a wiadomo coś już, czy umowa to jakaś pewna na dłużej? Bo napisali, że dają umowę o pracę, ale nic więcej. U mnie stabilność to taki priorytet. Żadne zlecenia nie wchodzą w grę.

OU

Jak szukasz pracy to zapomnij o LSie. Dobre czasy w tej firmie już się skończyły, teraz jest z dnia na dzień coraz gorzej.

Eron Nowy wpis

Też słyszałam że to najlepsza firma na strefie ma bardzo duże perspektywy, troskliwy HR, grafiki się zmieniają kilka razy dziennie tak zbyt dostosować do każdego:) można awansować z operatora na superwizora, jest taka Pani. Cała strefa mówi o tym LS że to super firma innowacyjna i taka nowoczesna dobrze zarządzana z planami na przyszłość ,.

Ja Nowy wpis

Szukam pracy i jedno stanowisko mnie zainteresowało (Specjalista ds. planowania produkcji), próbuje mniej więcej zrozumieć waszą dyskusje ale jako kandydat niezbyt potrafię. Doradzi ktoś czy warto się przyjąć, czy szukać czegoś innego. W ofercie niby piszą ze wynagrodzenie jedt bardzo konkurencyjne :/

On 35 Nowy wpis

Tak kurencyjne między twoim przyszłym kolegą 4500 brutto a starszym specjalistą 5100 brutto ty będziesz gdzieś po środkui tak będziecie konkurowali

Kamil

Super firma najlepsza na strefie w ddz , wszyscy wam zazdroszczą, i ta rodzinna atmosfera , kadry działające aby pomagać pracownikom , koerownicy pro pracowmiczy , polecam z czystym sercem ;)

Xxn. Nowy wpis

Widocznie jesteś nie ogarnięty jako jedyny piszesz jaka to rewelacjia zakladzie czyli jako jedyny nie ogarnienty

Rekruter
Użytkownicy czekają na odpowiedź 10 dni.

Drodzy Państwo wiemy że firma LS wdała regulamin społecznej odpowiedzialności biznesu , proszę ppwiedziec jak się to przejawia w działaniach departamentu HR, kierowników poszczególnych komórek, koreanskiego zarządu? Czy da się odczuć ze grupa LS w jakiś wyjątkowy sposób czuje się odpowiedzialna względem interesariuszy i społeczności lokalnej ?

Firma LS Ev Poland Sp. z o.o. w ostatnim czasie szukała pracownika na stanowisko Technik utrzymania ruchu (mechanik – elektryk). Jak wspominasz rozmowę kwalifikacyjną z potencjalnym pracodawcą? Jakie bonusy oferuje firma? Czy warunki współpracy zostały dokładnie przedstawione podczas spotkania?
Obserwer
Użytkownicy czekają na odpowiedź 11 dni.

To jest jakaś porażka co się dzieje w tej firmie na rano po znajomości na linii cała obsada doświadczona bo wiadomo że koordynator ma znajomość z liderka liniową , na nocce teraz gdy nie ma inzynierow itp cała obsada na linii nowa koordynator z suoerwizorka uprawiają samowolę, krzyki groźby chaos brak organizacji. Kto normalny na nocną zmianę daje zupełnie nowych operatorów ???

Ka

Dlaczego na Fordach są cały czas ci sami ludzie a nawet jak nie ma pracy są delegowani na siłę na FCA 2 . Panicz o swoich dba, udaje zdziwionego gdy inne projekty kuljleją bo są nowi ludzi co chwilę, ale na fordach boi się zmienić operatorów a podobno to nie wpływa na ilość NG I wydajność . To dlaczego fordowych na siłę trzyma ???? Proszę o logiczna odpowiedź?

@Ka

No niemożliwe że ktoś chce mieć stałych operatorów na swojej lini , przecież to nie ma wpływu na wydajność linii .wg ostatnich teorii polskiego managementu.

Denis xyz

Poczytajcie jak jesteście na grupie taj agencji, co ich koordynator pisze do swoich ludzi , terror zastraszanie , groźby, i to się dzieje w Polsce w centrum Dzierżoniów. Powinien ktoś opublikować korespondencję Pana V. i napisać jakiej firmy się to tyczy .pip powinien się tym zająć

Paruwa

Ciężko powiedzieć jak z pracą do okola się słyszy o zamykaniu projektów, wyłączaniu lini na tygodnie , przenoszeniu na drugi zakład i redukcji etatów .

Lebiody
@Paruwa

Redukcji etatów niema są walki poto by nie zapłacić wyprawki a lebioty zamykają projekty jak niepotrafili usprawnić Lini na nic nie mają pieniędzy

Nadal konieczny angielski jak pisali w ofercie Inżynier Technologii Produkcji? Pytam nadal, bo akurat ta oferta co jest to już sprzed 8 miesięcy, ale no nie mam innej alternatywy, żeby szukać informacji teraz. Dajcie znać, jak to z tym językiem. Jeśli to nadal jest wymóg to czy to ma być jakiś specjalistyczny angielski czy nie?

łysy czajnik

Może trzeba podnieść swoje kwalifikacje, a nie czekać od 8 miesięcy aż usuną ten podpunkt z oferty pracy? Wracając do pytania, tak techniczny angielski jest potrzebny do komunikacji z koreańskimi Panami oraz suppliersami.

Ksiega

Nowy wpis Księga 17.03.2024 19:42 Ze sprawozdania finansowego wynika że w 2022roku zatrudnionych w LS było średnio 156 osób, a dokładnie 147 osób z czego 57 administracja a produkcja 90.a z informacji o wynagrodzeniach osób wchodzących w skład organów zarządzających, organ zarządzający w 2021 roku zarobił 625 493.43 ale co ciekawe rok później stan z 31.12.2022 zarobki to 1420 172.95.Czyli Można zarabiać w LS a ciągle tylko się słyszy jak jest źle w tej firmie :). Dane znajdziecie na aleo kropka com. Przychody ze sprzedaży w 2019 roku 2 mln ale zysk -4.1 mln , ale już w w 2021 roku przychody netto ze sprzedaży 319.mln a zysk minus - 16.5mln. Można. I gdzie jest raport co poszło nie tak ? Bo raport czemu się zepsuł siłownik dla inzynier jest najważniejszy. Tak jak by nie było ważniejszych problemów. Masakra .

Nefredyta
@Ksiega

Dziwne ze jest zysk jak większości ludzi z Ukrainy pracuje na umowę zlecenie po 12 godzin a Polaków na etacie się zwalnia proszę ludzi nie ślepić zklamanymi raportami 2023 był rokiem mało produkcyjnym skąd masz takie (usunięte przez administratora) dane

@Nefredyta

A co czytać nie potrafisz jest podane źródło możesz wyszukać firmę po NIP lub nazwie .Dane są sporządzone na potrzeby ministerstwa finansów. Wiele firm można tam odnaleźć. poza tym piszesz o zysku później że ludzi po 12 godz pracują. Poza tym zysk to minus 16 baniek to nie zysk , proszę czytać ze zrozumieniem.

Jan
@Nefredyta

Właśnie kilka firm tam sprawdziłem, ls tez tam jest dane się zgadzają. Mimo dużego przychodu kończyny z długiem ale nie znam się może jest jakiś ukryty zysk czy coś ale inaczej nazwane. A osoba piszącą o zwalnianych Polakach później o innych pracujących po 12 godz gubi pojęcia sama nie wie co pisze co ma piernik do wiatraka ??? Ukraińcy nie są tani agencja bierze drugie tyle dla siebie. Poczytajcie na necie jakie są przeliczniki w Bielawie jest firma co bierze 44 zł a operatorom płaci po 23 zł.

Jeszcze pracownik

Przecież ona miała umowę na czas nieokreślony, jaki powód wypowiedzenia jej wpisali?

Rozczocharna
@Jeszcze pracownik

Błędy w SAP nikt nigdy nam nie pokazał jak prawidłowo mamy złomować części i je raportować zero szkoleń z sap przypisali jej rozbieżności w inwentaryzacji jak tu od samego początku są nie zgodności i rozbieżności obwinili ją za wszystko powinno być też zrobione szkolenie z wpisywania inwentaryzacji zero szkoleń a po tem pretensje wszystkim będą swoje błędy przypisywać

Rozczocharna

Będą przypisywać swoje błędy i to że od 6 lat nikt nie potrafi tego ogarnąć oni pierwsi powinni polecieć myślę że kolejna sprawa będzie w sądzie pracy

Zainteresowana
@Rozczocharna

Skoro nie ma w tej firmie szkoleń, to skąd nowi pracownicy mają wiedzieć, jak wykonywać daną czynności? Mają oni przez okres wdrożenia kogoś do pomocy, kto pomaga i to wszystko tłumaczy? Daj znać, jak to jest. Będę wdzięczna.

Słuchaj, Ciebie zapytam, bo tu raczej są wpisy o wyższych stanowiskach i na takie widzę, że czasem szukają ludzi. A jak na produkcji jest, przyjmują kobiety? Jak z zarobkami dla nas i czy praca przy tych bateriach jest na akord, czy na jakość raczej? :)

Kolej Szuka.

szukamy do naszego zespołu w Wagonach Swidnica inżyniera,Konstruktor taboru kolejowego, zapraszamy każdego kto sięzawiódł.

Cześć, pisze jako zainteresowany. W ofercie na Inżynier Technologii Produkcji nawet takiej starszej z lipca pisali że to jest stanowisko mid/regular. Mam iOS swoje doświadczenie i dlatego chciałbym spytać czy jest jeszcze możliwość dalszego rozwoju dla pracowników ? Czy stoi się w miejscu raczej?

L

Zapomni przyjmom. I na rok późnej nie dostaniesz umowy na stałe robią na siłę z Ukrainy bez kwalifikacji Inż brak rozwoju i akceptacji polaka na specjalistę szkoda czasu twojego jak będziesz miał jakieś pomysły brak akceptacji i brak części taka 3 liga

Kala

Widać to w momencie gdy skosny nie zamówi jakiejś części do maszyny nie wyda zgody a później z tego powodu są awarie i postoje , i wtedy taki typ w oczy Polakom mówi ze to ty jesteś winny. Czujecie to menedżer na takim stanowisku żeby tak kłamał . Słyszałam już kilka takich historii bystarczy z UR pogadac

Urzędnik

Proszę skierować oficjalne pisma do odpowiedniego organu , może być e-mail najlepiej dołączyć zdjęcia przedstawiające zaistniałe fakty , świadkowie lub inni poszkodowani . Urząd ma obowiązek do zachowania Waszej anonimowości.

Polak

Pragnę zaznaczyć że żaden polski manager nic nie postawi na nogi wszystko zależy od koreanskiego dewelopmentu i ich managerów . Tu nic od Polaków nie zależy. Jak byś się nie starał nie ma zamowien z LG to najlepszy polski kierownik produkcji nie wskrzesi.

Chetny

Widziałem ostatnio ofertę na technika ustawiacza tylko nie pamiętam jaki zakład bo macie dwa .Może ktoś napisać jaka praca atmosfera i warunki łącznie z pieniędzmi netto ?

Rekruterka

Dziwna firma słyszałam że jak trzeba to proszą żebraja żeby przyjść uruchomić maszynę, zrobić jakiś upgrade , coś wymyślić rozwiązać problem , lub żeby liniowy był bo produkcja jest planowana .Ale jak zwalniają to traktują jak śmiecia cos zużytego. Słyszałem że nawet polscy menedżerowie czy dział HR nie próbują nawet pozorów zachować żeby takie redukcję poprowadzić z godnością i z poszanowaniem prawa i pracownika. Mam pytanie czy to prawda i w LS się stosuje takie praktyki ???

Fgh

Tak to prawda. Polak w tej firmie jest najniżej w hierarchii. Polaków jest garstka na produkcji. Rządzi Ukraina (pracownicy agencji pracy). Dziwne jest to że zakład koreański na terenie naszego kraju tak sobie poczynia i jeszcze dostaje ulgi i dofinansowania. Ciekawe co na to Pan Burmistrz? Strefa miała rozwiązać problem zatrudnienia w naszym rejonie, a takie zakłady przyczyniają się do obniżania stawek i mnogości Ukraińców i Filipinów na Naszym terenie.

Vwi

No to teraz leszcze dalej przychodzicie dla swoich Panów koreanskich w soboty w niedzielę poświęcajcie się. Bo tak jak załatwili chłopaków Polaków to w żadnym zakładzie tak się nie robi z pracownikami którzy byli na każde zawołanie i znali się na robocie, a koreanski Pan pozbył się ich jak niepotrzebnego (usunięte przez administratora). Ale polaczki przyjdą na każde skinienie.

Olcia

@Olcia

Zapraszamy , tacy fachowcy z ambicjami są nam potrzebni a że dużo u nas się kupuje więc tacy od purchase sa bardzo potrzebni bez tego produkcja ani rusz . TO stanowiskO jest reczej najważniejsze tak słyszałem.

Od koleżanki
@Olcia

Zgniłe zasady i na umowę na stałe nie licz zobacz inne posty wyrzucają ludzi jak dochodzi do 4 umowy na stałe tak firma dziękuję wytrwałym.

@Od koleżanki

Zgniłe zasady? Co to znaczy? Możesz jakoś przybliżyć, co miałaś/eś na myśli? Szukam pracy, więc wolę dopytać. :P

OU

Jolka O

po wczorajszym spotkaniu śmiać mi się chce i nie wierzę, dziwne zminy i decyzje które nie przystoją kadrze zarządzającej 1- czy są cięca w kadrze koreańskiej 2 - czy jest plan redukcji wydatków koreańskich 3 - dlaczgo zostaje 1 technik na tyle projektów i co w razie jego nieobecności 4 - dlaczego wszystkie projekty ma 1 inżynier skoro nie potrafi ogarnąc jednej swojej linii i ta linia samodzielnie nie pracuje lider liniowy i technik musi cały czas tam być - mozna zrobiś test "do not touch" i linia staje 5 - co robią spervizorki na zk 2 nie ma tej funkcji w tej chwili lepiej zostawic liniowego 6 - jak technik UR ma wspierać liniowego podczas jego nieobecności 7 - kto będzie pracował na nocki gdy zabraknie liniowego kto da nam wsparcie na linii 8 - czy technicy przeniesieni na 2 zk będą jak ukraińcy na każde zawołaie i telefon ??jako wsparcie na 1 zk? - co na to kodeks pracy? 9 - dlaczego odsuwa się od pracy dobrych fachowców dając zadania pozorantom ?

Zostaw merytoryczną opinię o LS Ev Poland Sp. z o.o. - Dzierżoniów

• Jak się pracuje w LS Ev Poland Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy LS Ev Poland Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 447.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w LS Ev Poland Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 427, z czego 34 to opinie pozytywne, 29 to opinie negatywne, a 364 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

LS Ev Poland Sp. z o.o.