Opinie o LS Cable & System Poland Sp. z o.o. w Organizacji w Warszawa

counter
3 12 216 5 1
Blondi Logistyka

Szanowny Pan Grzegorz z HR jest jedną wielką pomyłką!Nie wiem kto i czym kierował się, wybierając go na to stanowisko. Ludzi traktuje jak śmieci, a powinien być dla nich wsparciem. Jest nie kompetentny i połowe CV wyrzuca do śmieci, nie dając ludziom szansy,bo mu się np zdjęcie nie podoba ,co jest nie do przyjęcia!Ewidentnie PIP i związki powinny przyjrzeć się praca Pana Grzegorza.Nigdy nic ludziom nie dał,zgarniał dla siebie i nigdy nic szanowni pracownicy LS wam nie da.Będzie uważał się za Pana i gnoił Was na każdym kroku!

Karamba
@Blondi Logistyka

Dokładnie tak brawo niech ktoś się Tym zajmie bo jest coraz gorzej. Za Pani Ani było 100 razy lepiej .Z SCK go mieli już dość rządów Pana Grzegorza.

Masztowy Nowy wpis
@Karamba

Zanioslem tyle cv znajomych i nikt do tej pory nie zadzwonił teraz już wiem dlaczego?!Ktoś się uważa za szlachte z gilem w nosie.Pan i władca w ciepłych kapciach.

Ten Nowy wpis
@Karamba

Przenieś swój wpis na DDZ To jest strona Warszawy Dzięki za wypowiedź

Bobo Nowy wpis
@Blondi Logistyka

Takie pytanie może by tak zmienić przedstawiciela na Pana Adama?

Karolina Nowy wpis

To w Warszawie czym ls się zajmuje, to jakieś biura?

były pracownik

Nie polecam pracy w tym zakładzie. Wiadomo w dzisiejszych czasach nie ma co wybrzydzać ,ale jak trafi się coś innego to lepiej wybrać drugą opcję. Wśród polskiej kadry razi zawiść i zazdrość. Ludzie podkładają sobie świnie, ja w tym nie chce uczestniczyć.

Nerka
@były pracownik

Ta Grzegorz z HR pracował w Alfie pracownikom nic nigdy nie dał.Chcecie podwyżkę to zapomnijcie bo Pan z HR wam nie da.Kto go przyją do Ls????

Majkot

Takie pytanie może ktoś mądry odpowie.Idąc do HR do Pana Grzegorza musisz się umówić ale na co???sex,na kawę? HR jest dla nas czy tam pracuje jakaś szlachta????W inny zakładzie pracy też tak było. Może czas na zmianę?????

były pracownik
@Majkot

Grześ jest bardzo specyficzny. Powinien pracować w jakimś urzędzie ,a nie w Corpo.

TakNie

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Listopadzie 2019r.

Lama
Użytkownicy czekają na odpowiedź 53 dni.

Ciapate to nie Rasizm.Ktoś mało książek czyta.Za granicą używa się tego słowa znaczenia.

TakNie

Na EV brakuje chętnych (usunięte przez administratora) do pracy za 1900zł bo nawet filipinczycy im za te szmatławe pieniadze nie chcą pracować, atmosfera po drugiej stronie hali że siekierami można rzucać, kupe mają a nie zyski, Ls Cable nadrabia za dwa zakłady, więc próbują przepchac ludzi od nas za ścianę a filipinczyką zapewnić ciepłe posadki ! Ludzie nie dajcie się i niech sobie EV samo ogarnia (usunięte przez administratora) który im narobili nieodpowiedni kierownicy! Będą wam wciskać kit jaki to tam mają zgrany zespół i dobrą atmosferę a tak naprawdę to nic prócz chaosu tam nie ma, gorzej niż w LG Chem bo brak organizacji osiąga tam jeden z najwyższych pułapów, płacą jałmużnę, sprzątaczka na państwówce zarabia więcej a wymagają tego co Chem od swoich pracowników. Menadzerzy tam to jakaś pomyłka zamiast za swoimi ludźmi obstawać to wolą ich (usunięte przez administratora) za własne braki w wykształceniu. Niech zaczną płacić jak w LG to będą mieli poziom LG a nie z ludzi durni robić.

Tak3Nie2
Lufa
@Pracownik

Dokładne tak.Szukają jeleni którzy będą pracować za 1900 zł. Ludzie obucie się wszyscy wyladujemy w ls ev A na cable będą robić ciapate.

TakNie1
nie wierzę !
@Lufa

obucie się ? co to znaczy ? ciapate ? co to znaczy ?

Robol
@nie wierzę !

Tak czy nie

LG
@Lufa

Moja kumpela w marcu dostała podwyżkę w LG Chem. Zarabia 3600 brutto plus premie jest różnica. A nie 1900zł śmiech na sali.

Dol
@Pracownik

W ls ev są słabi kierowcy i dlatego jest tam (usunięte przez administratora) nie mogą tego ogarnąć bo wszyscy odchodzą.

Baryzolla
@Pracownik

No i co w tamtym tygodniu z Ls ev zwolnili ludzi co robią dla nas miejsce???Pójdziemy i nas też zwolnią bo powiedzą że tam nie ma pracy.O co tu chodzi jakiś przekręt będzie???????

Kasia
@Dol

w ev jest Pan któremu się wydaje że jest kierownikiem,

kupa
@Pracownik

widzę że chociaż ogarniety w temacie jesteś pracuję na EV i się zgadza twoja wypowiedz, chaos, zarządzanie na produkcji leży, kasa lipna, stosunek do ludzi żenujący . jedyny plus to sama nie wiem, ale może dział technologii starają się jak mogą.

PAN
@nie wierzę !

obucie się to pewnie miał na myśli - obudźcie się a ciapate -- jest to potoczne, popularne słowo określające ludzi ciemniejszej karnacji arabów może i nawet filipińczyków ( nie obraźliwe ) dlatego ja mam wyższe stanowisko tutaj bo rozumiem ludzi z którymi rozmawiam nawet jak mówią nie do końca właściwą polszczyzną . Ale gdy ktoś się chce przyczepić to nawet brak kropki na końcu zdania go boli

Klaun
@PAN

Takie pytanie? Może imprezę zrobić piknik rodzinny zakładowy. Piwo kiełbasa z grilla. Na świeżym powietrzu. Nikt nad tym nie pomyślał.???

Tak4Nie
Marketing LG Chem
Użytkownicy czekają na odpowiedź 57 dni.

Technik procesu w LG Chem,stawka do 6 tyś,brutto, ktoś chętny? Bo szukamy ogarniętych ludzi.

...

Czy w LS są przyjęcia na magazyn?

Ktoś
@...

Raczej mają komplet.

Worker

Orientuje się ktoś czy ta malolata Justyna enginerr dalej pracuje w firmie?

Tak9Nie1
dron
@Worker

tak , a czemu pytasz ?

Mrówka

Gdzie nasz przedstawiciel Łukasz? Miały być podwyżki i co cisza? Nic nie Może biedak załatwić?

Że co ?
@Mrówka

Kryzys na świecie. W zakładach wokół zwalniają. Bezrobocie rośnie. U nas braki na brakach. A ty wysyłasz biednego Łukasza po podwyżki ? Chcesz, żeby go wywalili ? Ciesz się, że pracę masz....

Baryzolla
@Że co ?

Kryzys to my mam w lodówce i mamy tylko szron.

Robol
@Że co ?

Wszędzie wszystko drożej ale wypłaty mniejsze bo kryzys?? ŚMIECH NA SALI

Że co ?
@Robol

Nie wiem jak w EV, nie będę się wypowiadać, ale nie słyszałem żeby komuś z CP obniżono wypłatę. Więc po co te bezsensowne wpisy ? Jest oddzielne forum EV. Tam sobie narzekajcie.

TakNie
Użytkownicy czekają na odpowiedź 101 dni.

Wypłacają dodatkowe nagrody w LS Cable & System Poland Sp. z o.o. w Organizacji?

Wisniowka

Nie dość ze kroja pracowników na kase i wykorzystują to jeszcze choduja koronkę ściągając przybyszów z tym swinstwem . Taki jedyny darmowy benefit w tej firmie .

Tak4Nie1
Polak
@Wisniowka

O czym ty piszesz ludzie przechodzą badania testy , spełniają większe wymogi niż nakłada na ludzi rząd pisu. Jeśli chodzisz do marketów tak samo się narażasz. Póki co u nas w kraju najwięcej zarażonych to w policji domach opieki, lub szpitalach.

Pomysl
@Wisniowka

Wiśniowska to panikara woli siedzieć na bezpłatnym, bezrobociu lub za 80 procent w domu siedzieć i chapać dzide staremu za free.

TakNie

Czym LS Cable & System Poland Sp. z o.o. w Organizacji zachęcają? Jakie mają dodatki?

Lufa
@Pytanie

Nie ma żadnych dowodów. Pracujesz jak osioł i nie masz nic.

Edyta
@Lufa

To bardzo niedobrze. Wiadomo przecież, że wszelkie benefity wpływają na efektywność pracowników, a także redukują rotację. A co ze szkoleniami w LS Cable & System? Spodziewać się ich mogą jedynie nowi pracownicy, czy także i Ci, którzy od dawna pracują w firmie?

Zosia

@tak a czemu tylko facetów? I na jakie stanowisko?

Akj
@Zosia

Przyjęcia kobiet też są

Ja

Widzę ogłoszenie na specjalistę do logistyki. Czy ktoś z pracujacych mógłby się wypowiedziec na temat pracy w logistyce? Duża rotacja? Dzięki z góry.

ja też
@Ja

Stanowisko biurowe, już mają tam osobę

Waldi

Podpowiedzcie czy firma prowadzi rekrutacje, słyszałem, że Dzierżoniowie przyjmowali.

Tak
@Waldi

Tak przyjmują, ale tylko facetów.

Edyta
@Waldi

Nie wiem, jak było w sierpniu, ale teraz są ogłoszenia o pracę dla inżyniera w dziale jakości i technika mechanika (to pierwsze wstawione dziś): https://pracodawcy.pracuj.pl/ls-cable-system-poland-sp-z-o-o,443877 Odezwij się, czy składałeś CV w Ls i jak Ci poszło. Dostałeś tam pracę?

TakNie

Czy pracownicy w LS Cable & System Poland Sp. z o.o. w Organizacji dogadują się między sobą?

Maczo
@Pytanie

Raczej nie prędzej Cię osrają.

Mako

Nie polecam ls to drugi Amazon.

lala

Nie polecam :)

Tak2Nie4

Żeby to tylko oni..

Tak5Nie3
Onwidzikto
@Pracownik

Kto jeszcze dawaj(usunięte przez administratora)

Tak1Nie4
M

A co was Filip obchodzi ludzie zajmiecie sie swoim życiem i swoimi sprawami a nie kto z kim gdzie i jak i po co.

Tak3Nie1
@M

Ludzie te romanse to wypisuje jedna osoba zeby wzrok od swoich niedoborów odwrócić

Tak3Nie
@Ja

Pewnie ten co lubi do kieliszka zaglądać

Ja lubie

Ja też po denko

Tak3Nie
Majk
@Ja

Ludzie zajmujecie się pracą A niepirdołami. A co Was Filip obchodzi która jest zazdrosna.

Tak1Nie1

Zostaw merytoryczną opinię o LS Cable & System Poland Sp. z o.o. w Organizacji - Warszawa

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Listopadzie 2019r.

LS Cable & System Poland Sp. z o.o. w Organizacji
3/5 Na podstawie 12 ocen.
  • Zobacz wywiad
  • Al. Aleje Jerozolimskie 65/79 lok. 1724