Opinie o LS Cable & System Poland Sp. z o.o. w Organizacji w Warszawa Al. Aleje Jerozolimskie 65/79 lok. 1724

Poniżej znajdziesz opinie obecnych i byłych pracowników o firmie LS Cable & System Poland Sp. z o.o. w Organizacji. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w LS Cable & System Poland Sp. z o.o. w Organizacji o rekrutacji.

Branże: Materiały budowlane - produkcja materiałów instalacyjnych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o LS Cable & System Poland Sp. z o.o. w Organizacji w Warszawa Al. Aleje Jerozolimskie 65/79 lok. 1724

Ten

Przenieś swój wpis na DDZ To jest strona Warszawy Dzięki za wypowiedź

Mmrr
@Ten

Nie ma strony DDZ :'-D a mi się nie chce I nie mam weny jej zakładać...

Mmrrr
@Ten

No cóż ale zaszło bezprawnie przejęcie strony :'-P

Firma w Dzierżoniowie proponuję 2500 brutto i dużo nadgodzin. Ponadto nie proponują żadnych benefitow ,tylko ubezpieczenie zdrowotne.Szukajac pracowników marnują swój czas ,ale ważniejsze , że także czas ludzi bo przecież można w ogłoszeniu napisać jaka stawka i warunki !

Nicki Nick

Z tego co wiem to proponują 2500 na 3 miesiące a potem 2700. Słyszałem też, że jak ktoś ma doświadczenie to może dostać 2800-2900 po 3 miesiącach.

Ciekawy
@Nicki Nick

A gdzie tak słyszałeś ,bo to ciekawe jak firma dopiero zbiera łudzi na nową produkcję i sami nie wiedzą co i jak to będzie ?

@Nicki Nick

To słabo jest na start. U nas na produkcji jest 3500 brutto na start i nie ma chetnych. Więc z tym co proponuje LS EV życzę powodzenia

Misiek
@P1

A co to za firma tyle oferuje?

@Misiek

W okolicach Kobierzyc każda firma.

Misiek

Dzięki za info.

J...
@P1

Oprócz THG żadna firma na Kobierzycach tyle nie daje przestań ściemniać. Nawet Purina ze swoim 12h nie oferuje tyle tylko max 2,800 na pracownik produkcji. LG chem to samo a do THG przyjmują na miesiąc i zwalniają. Z księżyca się chyba urwałeś xD

@J...

I po co piszesz o zaśmiecaniu. Jak sam żadnej wiedzy nie Masz! RTP = 5000 brutto start Leoni = 3500 brutto start Lidl = 3200 brutto start

Mmrrr
@P1

Podawanie wypłaty w brutto to jak mierzenie przyrodzenia z kręgosłupem:'-D

Grażyna

W wątku poruszany był parę razy temat awansu. Chciałabym uzyskać na ten temat bardziej szczegółowe i sprawdzone informacje. Jak trzeba sobie zapracować na awans w LS Cable i po jakim czasie od zatrudnienia jest on możliwy? Jak wygląda ścieżka kariery w firmie?

Blond

Plocierze sami siedzicie na fb.Szukacie tylko jeleni do obgadania.

@Blond

Bo to lodziarze i czekają na awans.Dlatego kabluja na każdego bo myślą że to event.

Nikt
@Masztowy

Siedzi tylko w biurze i na fajce i zbiera info .To jest (usunięte przez administratora) uważajcie.Za awans obiecany zrobi wszystko.

@Nikt

Ciekawe co na to mamusia i tatuś że mają kabla.

Czy rozmowa kwalifikacyjna w LS Cable & System Poland Sp. z o.o. w Organizacji spełniła Twoje oczekiwania? Jak oceniasz spotkanie z rekruterem?
logo firmy PRACOWNIK SERWISU
logo firmy Monter sieci zewnętrznej
Arcus Technologie Sp. z o.o.
logo firmy Inżynier budowy
Międzywodzie
Gryfbud Sp. z o.o.
Masztowy

Lodziarze siedzą pod biurkiem i mają awans.

Lufa

Wszedzie koledzy nawet nowemu obiecali awans.Pracujesz po 2 lata i maja cie gdzies.Piotrek niech robi tak dalej a bedzie pracował sam.Wszędzie tylko układziki za robotę się brać ale nie siedzieć na fb.

Stonoga

Masakra z tymi babami nie mają pracy??Może mają za mało pracy ??Każdego osraja Każdego z błotem wysmarują. Podłogi myć albo okna bo za dużo czasu.Ploty i raz jeszcze ploty .Za ploty mają premie??Bo tu czegoś nie rozumiem. A może jakieś układziki mają. (usunięte przez administratora)

@Stonoga

Nie polecam tego zakładu. W tym zakładzie same koleżanki i przyjaciółki pracują z innego zakładu przyszly i rządzą. Mają układziki z górą .

Pracujecie w maseczkach?

BMW
@Marta

Cały czas w kagancach

Jakie wartości są cenione w LS Cable & System Poland Sp. z o.o. w Organizacji?

Makarena

Jakie wartości tu jedna drugiej oczy by wydrapała za awaz jeszcze (usunięte przez administratora) obroniła by

Oburzenie

Zabrać krzesło plociara z jakości. Jak wszystkim to wszystkim.

Na EV brakuje chętnych (usunięte przez administratora) do pracy za 1900zł bo nawet filipinczycy im za te szmatławe pieniadze nie chcą pracować, atmosfera po drugiej stronie hali że siekierami można rzucać, kupe mają a nie zyski, Ls Cable nadrabia za dwa zakłady, więc próbują przepchac ludzi od nas za ścianę a filipinczyką zapewnić ciepłe posadki ! Ludzie nie dajcie się i niech sobie EV samo ogarnia (usunięte przez administratora) który im narobili nieodpowiedni kierownicy! Będą wam wciskać kit jaki to tam mają zgrany zespół i dobrą atmosferę a tak naprawdę to nic prócz chaosu tam nie ma, gorzej niż w LG Chem bo brak organizacji osiąga tam jeden z najwyższych pułapów, płacą jałmużnę, sprzątaczka na państwówce zarabia więcej a wymagają tego co Chem od swoich pracowników. Menadzerzy tam to jakaś pomyłka zamiast za swoimi ludźmi obstawać to wolą ich (usunięte przez administratora) za własne braki w wykształceniu. Niech zaczną płacić jak w LG to będą mieli poziom LG a nie z ludzi durni robić.

Lufa

Dokładne tak.Szukają jeleni którzy będą pracować za 1900 zł. Ludzie obucie się wszyscy wyladujemy w ls ev A na cable będą robić ciapate.

nie wierzę !
@Lufa

obucie się ? co to znaczy ? ciapate ? co to znaczy ?

Robol
@nie wierzę !

Tak czy nie

LG
@Lufa

Moja kumpela w marcu dostała podwyżkę w LG Chem. Zarabia 3600 brutto plus premie jest różnica. A nie 1900zł śmiech na sali.

Dol

W ls ev są słabi kierowcy i dlatego jest tam (usunięte przez administratora) nie mogą tego ogarnąć bo wszyscy odchodzą.

@Dol

w ev jest Pan któremu się wydaje że jest kierownikiem,

kupa

widzę że chociaż ogarniety w temacie jesteś pracuję na EV i się zgadza twoja wypowiedz, chaos, zarządzanie na produkcji leży, kasa lipna, stosunek do ludzi żenujący . jedyny plus to sama nie wiem, ale może dział technologii starają się jak mogą.

PAN
@nie wierzę !

obucie się to pewnie miał na myśli - obudźcie się a ciapate -- jest to potoczne, popularne słowo określające ludzi ciemniejszej karnacji arabów może i nawet filipińczyków ( nie obraźliwe ) dlatego ja mam wyższe stanowisko tutaj bo rozumiem ludzi z którymi rozmawiam nawet jak mówią nie do końca właściwą polszczyzną . Ale gdy ktoś się chce przyczepić to nawet brak kropki na końcu zdania go boli

Klaun
@PAN

Takie pytanie? Może imprezę zrobić piknik rodzinny zakładowy. Piwo kiełbasa z grilla. Na świeżym powietrzu. Nikt nad tym nie pomyślał.???

Zazkoczony

Już wszyscy obgadani i tylko przerwa

P

Witam. Czy ktos tu jeszcze zagląda ? Jak wyglądaja warunki pracy na dzien dzisiejszy ?

@P

Same awanse i sami Sobie przyznają premie...

@Masztowy

Tak niektóre u góry za pracę A te Nadole pod stolikiem blond zobowiązuje

Kon
@Masztowy

Same lodziarze pracuja za awans albo za premie.Wypij flache od razu awans.Preła siedzi tylko po stołem w biurze...

Marzyciel
@Kon

Jesteś młody masz odrazu awans nieważne że nic nie potrafisz.Wypij flachę i bum już gotowy awansik. Premia żenada ktoś oddał za ciebie głos a potem gadania.To jaka jest to tajemnica????Ludziska w łyżce wody by cię utopili....

@Marzyciel

Najgorsza to jest Perła z Pieszyc. Wszystkie ploty zna i wie kto z kim ?Za ile???Życie ma nudne i dlatego obgaduje innych...(usunięte przez administratora)

Ubawiony

Piwonia na tej zmianie pracują same czarne wdowy i brakuje im chłopa. Ploty to tylko zastępczy temat bo na swój niemaja co do powiedzenia. Szukają jelenia od obgadania.

Nie polecam pracy w tym zakładzie. Wiadomo w dzisiejszych czasach nie ma co wybrzydzać ,ale jak trafi się coś innego to lepiej wybrać drugą opcję. Wśród polskiej kadry razi zawiść i zazdrość. Ludzie podkładają sobie świnie, ja w tym nie chce uczestniczyć.

Ona
@były pracownik

Nie tylko świnie podkladaja Romase są też trojkociki

Karol

Naprawdę aż tyle awansów w firmie?

Zazdrosnica
@Karol

Tak A jeden pod stokem awaz był robiiny

To w Warszawie czym ls się zajmuje, to jakieś biura?

Marketing LG Chem

Technik procesu w LG Chem,stawka do 6 tyś,brutto, ktoś chętny? Bo szukamy ogarniętych ludzi.

...

Czy w LS są przyjęcia na magazyn?

Ktoś
@...

Raczej mają komplet.

dron

tak , a czemu pytasz ?

Mrówka

Gdzie nasz przedstawiciel (usunięte przez administratora)? Miały być podwyżki i co cisza? Nic nie Może biedak załatwić?

Że co ?
@Mrówka

Kryzys na świecie. W zakładach wokół zwalniają. Bezrobocie rośnie. U nas braki na brakach. A ty wysyłasz biednego Łukasza po podwyżki ? Chcesz, żeby go wywalili ? Ciesz się, że pracę masz....

Baryzolla
@Że co ?

Kryzys to my mam w lodówce i mamy tylko szron.

Robol
@Że co ?

Wszędzie wszystko drożej ale wypłaty mniejsze bo kryzys?? ŚMIECH NA SALI

Że co ?
@Robol

Nie wiem jak w EV, nie będę się wypowiadać, ale nie słyszałem żeby komuś z CP obniżono wypłatę. Więc po co te bezsensowne wpisy ? Jest oddzielne forum EV. Tam sobie narzekajcie.

Zosia

@tak a czemu tylko facetów? I na jakie stanowisko?

Akj
@Zosia

Przyjęcia kobiet też są

Widzę ogłoszenie na specjalistę do logistyki. Czy ktoś z pracujacych mógłby się wypowiedziec na temat pracy w logistyce? Duża rotacja? Dzięki z góry.

ja też

Stanowisko biurowe, już mają tam osobę

Zostaw merytoryczną opinię o LS Cable & System Poland Sp. z o.o. w Organizacji - Warszawa

• Jak się pracuje w LS Cable & System Poland Sp. z o.o. w Organizacji?

Zobacz opinie na temat firmy LS Cable & System Poland Sp. z o.o. w Organizacji tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 23.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w LS Cable & System Poland Sp. z o.o. w Organizacji?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 21, z czego 6 to opinie pozytywne, 2 to opinie negatywne, a 13 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

LS Cable & System Poland Sp. z o.o. w Organizacji
3.3/5 Na podstawie 12 ocen.

LS Cable & System Poland Sp. z o.o. w Organizacji