Opinie o LS Ev Poland Sp. z o.o. w Dzierżoniów

Poniżej zobaczysz opinie byłych i obecnych pracowników o firmie LS Ev Poland Sp. z o.o.. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie LS Ev Poland Sp. z o.o. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja komponentów elektrycznych i elektronicznych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o LS Ev Poland Sp. z o.o. w Dzierżoniów

Jolka O

po wczorajszym spotkaniu śmiać mi się chce i nie wierzę, dziwne zminy i decyzje które nie przystoją kadrze zarządzającej 1- czy są cięca w kadrze koreańskiej 2 - czy jest plan redukcji wydatków koreańskich 3 - dlaczgo zostaje 1 technik na tyle projektów i co w razie jego nieobecności 4 - dlaczego wszystkie projekty ma 1 inżynier skoro nie potrafi ogarnąc jednej swojej linii i ta linia samodzielnie nie pracuje lider liniowy i technik musi cały czas tam być - mozna zrobiś test "do not touch" i linia staje 5 - co robią spervizorki na zk 2 nie ma tej funkcji w tej chwili lepiej zostawic liniowego 6 - jak technik UR ma wspierać liniowego podczas jego nieobecności 7 - kto będzie pracował na nocki gdy zabraknie liniowego kto da nam wsparcie na linii 8 - czy technicy przeniesieni na 2 zk będą jak ukraińcy na każde zawołaie i telefon ??jako wsparcie na 1 zk? - co na to kodeks pracy? 9 - dlaczego odsuwa się od pracy dobrych fachowców dając zadania pozorantom ?

Odprawy FCAtychy

Piszą o FCA w Tychach 468 pracowników zwalniają i dają odprawy w cywilizacji zachodniej nikt nie szuka kruczków prawnych aby ludziom nie płacić nie wymyśla powodów typu błąd wpisania danych. A mogli by przez rok zwalniać z takich powodów i zaoszczędzili by kilka milionów. A tak pożadna firma zachodnia będzie płacić i uwaga wg informacji , w zależności od stażu 8 do 24 miesięcznych wynagrodzeń A ci którzy przejdą do innych zakładów 12 do 14 pensji.

Obserwatorka

Ogólnie powinny być zwolnione wszystkie sperwizorki, produkcji już prawie nie ma po co im tylu płacić?? Takie dane może już ukraińska liderka wpisywać każda to ogarnie .Inżynieria już jeździ do intela na rozmowy o pracę .Kto ma oczy to widzi.

@Marta

Jest praca ale inni jej nie doceniają

Firma LS Ev Poland Sp. z o.o. w ostatnim czasie szukała pracownika na stanowisko Technik utrzymania ruchu (mechanik – elektryk). Jak wspominasz rozmowę kwalifikacyjną z potencjalnym pracodawcą? Jakie bonusy oferuje firma? Czy warunki współpracy zostały dokładnie przedstawione podczas spotkania?
Rekruter

Każdego czeka wypowiedzenie jest kolejny artykuł o wychamowaniu produkcji EV , i ciężkich czasami branży.

Jula

Hejka. Czy na produkcje będą w najbliższym czasie przyjęcia? Wiece coś ? Jak ciężka jest praca? Chodzi mi o to czy przyjmują kobiety i będę mogła sobie poradzić :) W jakim systemie godzinowym pracujecie? Weekendy są wolne czy niestety nie ma na co liczyć ?

Udawacz
@Jula

Praca lekka i przyjemna, wystarczy udawać że się pracuje i ostentacyjnie biegać że się jest zapracowanym , bo Pany Koreańczycy widzą mało, ale musisz się przypodobać polskim przełożonym , na przykład zapraszać ich na grila , bo to od nich zależy czy ciebie podkablują do koreańczyka żeby ciebie zwolnić.

Pip

1 Czy prawdą jest ze agencja pracy ZYX nie dała swoim operatorom umów o pracę bojąc się odszkodowań dla operatorów gdy się okaże że w LS nie ma pracy -zk 1. Czy obecnie pracownicy pracują defacto na czarno ? Tylko pytam. 2. Czy prawda jest że operatorzy w przypadku awarii są wyganiani z zakładu pracy nawet o 2 w nocy i żaden pracodawca nie zapewni im transportu ludzie idą 4 lub 5 km pieszo w środku nocy ? Ja tylko pytam . Czy to jest środek Europy 21 wiek czy żyjemy w jakiejś (usunięte przez administratora) ?

Kardowa
@Pip

Pracuje w firmie obok i widzimy co się tam u was dzieje przychodzą pracownicy z waszego zakładu do nas i opowiadają, dziwne ze polskie kierownictow na to pozwala nie bojąc się odpowiedzialności karnej . W kartach szkoleń stanowiskowych są nazwiska pracowników nikt się nie wyprze że dana osoba tam pracowała. Teraz pracownicy potrafią robić zdjęcia gdy dojdzie do wypadku dokumentując że było to na terenie danego zakładu.

@Pip

Jak pytasz to jesteś z góry pracujesz to zgłosić to tam gdzie trzeba

Herbatnik

Co sądzicie na temat współpracy z magazynem/logistyką ?

Ala

Na internetach piszą że stelantis ten z koncernu FCA zamyka fabryke w tychach zwalnia wsystkich pracowników, producent autobusów po 30 latach też zamyka zakład, nie wiem po co LS ma szukać specjalistę od zakupów skoro zwalnia lub nie przedłuża omów inżynierom, tak inżynierom czy technikom procesu których chętnie LG es bierze.

Inszynierka 2

W końcu są oferty na różnych inzynierow do Intela pod Wrocławiem od jakości, produkcji rozwoju itd chyba z 8 specjaliacji szukają , tak się zastanawiam nad aplikowaniem tam bo sytuacja u nas niepewna, zakład nie dysponuje żadnymi środkami i zachętami żeby kogokolwiek zatrzymać pieniędzy nie ma ma gaz za 16 zł, dawna sprawa .

Jani

Co w ls zarobi ??? co ma zrobić(usunięte przez administratora)? W ls już się skończyły zarobki gdy wdrożono plan oszczędności, wyłączanie maszyn monitorów świateł, szukanie tańszych zamienników, nawet 100 zł na zakup czegolowiek to problem

Jack

Ale jakie zamieszanie ? Przecież napisali tak jak jest . Zamieszanie to fake newsy a relacjonując prawdę to pisanie faktów.

Rekruter

Drodzy państwo jak się ma informacja zamieszczona na jednym z portali o tematyce branżowej do sytuacji waszej firmie " cięcie kosztów i zwolnienia. Ciemna strona elektromobilnosci ". Na INteria moto jest taki artykuł czy można u was zobaczyć zmiany w produkcji ilości zamówień i etatów? Czy sytuacja jest tak jak ja opisują media ??

Jak w necie może wisieć oferta na jakiekolwiek stanowisko skro w ostatnich tygodniach zwolniono lub nie przedłużono umów kilkunstu osobą ,

W internecie wisi oferta pracy na stanowisko specjalisty ds. Zakupów. W ogłoszeniu wspomniano, że mile widziane jest prawo jazdy kat. B. W jakim celu? W takim razie można liczyć na jakieś auto służbowe? :-) Na jakie mniej więcej wynagrodzenie można liczyć, skoro podobno jest ono konkurencyjne? :-) Podacie widełki? Firma oferuje prywatną opiekę medyczną oraz ubezpieczenie grupowe. Te dwie kwestie są opłacone przez firmę w 100%? :-)

Opertory

Tak wszyscy uważają ze nie może być jedna grupa uprzywilejowana , to niedopuszczalne.

UER

Każda z nas sie cieszy zawsze to awarie będą usuwane o 15 minut szybciej . A bajki że trzeba będzie wracać po jakiś wózek itp to kpina i tak zawsze panowie z pustymi rękoma przychodzą a trytyki czy taśmę biorą od liniowych lub z produkcji . Bardzo dobra zmiana .

Intel

Intel ten od elektroniki pod Wrocławiem szuka już pracowników od inzynierow , techników po spec z IT można już papiery składać. Dowidzenia.Ci myślicie warto z LS tam pójść??

Kamil

Widzieliście ofertę, technik produkcji Garmin Wrocław ? Przynajmniej w tamtym zakładzie doceniają prace techników i wiedzą że dobry technik może być realnym wsparciem inżyniera i na równi z nim pracować, dobrze że w LS EV jest tak samo :).

ZwyklyPolak

Co dużo gadać inzynier procesu w johnsonquin albo specjalista planowania jakosci lub inzynier w wagony swidnica , w sonelu specjalista technolog potrzebny ale to już świdnica, LS nam nie ratuje życia więc z podniesiona głowę opuszczę ten wasz grajdołek ,

On304050
@ZwyklyPolak

Gdzie tą ofertę Specjalista Technolog widziałeś ??Było info o wynagrodzeniu ?? Albo napisz gdzie ta oferta, sam poszukam .Dziękuję z góry.

Czy możliwa jest praca zdalna w firmie LS Ev Poland Sp. z o.o. w przypadku pracy jako Inżynier Produkcji?

Beata

Już tak pracowali? Aktualnie tak nie pracują? W każdym bądź razie dobrze wiedzieć, że praca zdalna na tym stanowisku jest możliwa. Jakie warunki trzeba spełnić, żeby móc pracować zdalnie?

off

vw zapowiada cięcia i program oszczędnościowy w Niemczech, pod Opolem ionway otwiera zakład produkujący dla vw jakieś jagody dla elektryków , to tyle w temacie

Magta

Dobrze ze pracuje w LS nie widać tutaj kolesiostwa ani próby załatwiania pracy po znajomości np z kierownictwem .W starej firmie kierowniczka załatwiała pracę Ukraińcowi z którym flortowała lub na jakieś wycieczki jeździła ,nawet doszło do tego że postanowiła zwolnić polskiego mistrza żeby swojego ukraińskiego przyjaciela wrzucić na jego miejsce , albo zwalniala polskich ustawiaczy żeby swoich ziomeczkow z ukr na ich miejsce wrzucać. Pisanie skarg przez nią na Polaków było na porządku dziennym aby tylko haka znaleźć zwolnić i swojego " przyjaciela "wrzucić na jego miejsce .No ale dobrze ze ja w LS pracuje i tutaj nie ma takich warunków lubie tu pracować fajna firma pracownicy sa w porządku.

Zostaw merytoryczną opinię o LS Ev Poland Sp. z o.o. - Dzierżoniów

• Jak się pracuje w LS Ev Poland Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy LS Ev Poland Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 447.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w LS Ev Poland Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 427, z czego 34 to opinie pozytywne, 29 to opinie negatywne, a 364 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

LS Ev Poland Sp. z o.o.