Opinie o Eltrim Kable Sp. z o.o. w Ruszkowo

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o firmie Eltrim Kable Sp. z o.o.. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w Eltrim Kable Sp. z o.o. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja komponentów elektrycznych i elektronicznych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Eltrim Kable Sp. z o.o. w Ruszkowo

Judyta Nowy wpis

Hej, mogłabym cię prosić o więcej informacji. Chciałabym zdobyć tu pracę na produkcji, bo z tego co mi wiadomo przyjmują kobiety do lekkich prac. Dają umowe o pracę i socjal, to już chyba nieźle na start?

Lucy

A jak się jest na L4 to też traci się premię, czy nie? Jeśli w ogóle o nią chodzi, to w jakiej wysokości jest? I za co można ją dostać? :) Z góry dzięki za informacje.

Rnsj Nowy wpis
@Lucy

Oczywiście, że na l4 nie dość że traci się premie to dodatkowo zabierają dodatki świąteczne.

Bianka Nowy wpis
@Rnsj

Nawet jak się jest jeden dzień na L4 to zabierają całą premię, czy jej jakąś część? A to zabierane są te dodatki świąteczne nawet jeśli na zwolnienie lekarskie pójdzie się np. w wakacje? Czy chodzi o miesiąc, w którym będzie ono wręczane? :x

Pracowałem tam 3 dni ???? na magazynie masakra normalnie zero przestrzegania przepisów BHP miałem jeździć na wózku a się okazało że ciągnęłem kable ???? brak osłon na maszynach wgl porażka nowi pracownicy przebierają się w kontenerach, nikomu nie polecam tam pracy dużo by tu pisać o tym obozie normalnie masakra

Beata

A to w ogóle przechodzi się przez jakieś szkolenie BHP? Jest się chociaż jakoś zabezpieczonym podczas wykonywania takich czynności? Czy tak jak brak osłon na maszynach, to brak jakichkolwiek zabezpieczeń? Czy pracownicy mają płacony jakiś dodatek za wykonywanie niebezpiecznych obowiązków? Jak to jest?

Wiecie, czy Eltrim Kable Sp. z o.o. udostępnia laptop i telefon do pracy zdalnej?

Jak oceniasz przebieg procesu rekrutacyjnego w firmie Eltrim Kable Sp. z o.o.? Czy jest łatwy, czy może trudny do przejścia? Czy gdybyś miał możliwość odbycia rozmowy kwalifikacyjnej jeszcze raz, to również skorzystałbyś z zaproszenia?

Do każdego pracownik tak się odnosi? A bezpośredni kierownik jest łatwiejszy we współpracy czy trzeba wszystko załatwiać z dyrektorem? Wspomniałeś o kolesiostwie. To znaczy że po znajomości można mieć lepsze warunki i traktowanie?

Widzę ze ostatnie oferty pracy z 2021 na stronie mają :( myślałem dokładnie o pracy na magazynie. Ktoś coś pisał o zabieraniu urlopów ale mało konkretów, dziwne ze nagle się nikt nie wypowiada o firmie? Nie widzę tez info żeby firma nie działała wiec co się z niej dzieje ?

W

Witam mam pytanie na jaką stawkę, wynagrodzenie można obecnie liczyć w Eltrimie, czy są jakieś premie? Pytam ponieważ rozważam zatrudnienie.

Mirka

Tak jak w Eltrimie to chyba niema nigdzie żeby ludziom za urlopy zabierać premie wystarczy że pójdziesz na dwa dni i kakieś 150zł w plecy lol wszystko drożeje a w Eltrim zarabia się coraz miej pozdrowienia dla zarządu jesteście super

@Mirka

Premia frekwencyjna? Ale to czekaj, piszesz o „dwóch dniach”, tak? czyli jeden może się mimo wszystko zdarzyć i ta kwota 150 pln będzie nieruszona? Jak teraz mają się kobiety na produkcji? kiedyś na stronie widniała oferta dla Pań do prostych prac. Do dziś jakie są wykonywane w tym zakresie?

@Tomasz
@Mirka

Mireczko, za urlop masz liczoną średnią z 3 m-cy, czyli w stawce za dzień urlopu masz zawartą premię. To chcesz mieć dwa razy wypłaconą tę samą premię?

Kilka lat temu było zapotrzebowanie na magazyniera, może ktoś wie jak często potrzebują osób na magazyn, warto teraz czekać czy składać cv w ciemno? Ile konkretnie trwa wdrożenie, jest ono normalnie płatne pensją? Ile teraz zarabia magazynier na rękę?

Bogdan

N stronie firmy było ogłoszenie dla pracownika produkcji operatora maszyn kablowych. Nie wiem czy to jeszcze aktualne dlatego chciałem zapytać czy nadal rekrutują. Z tego co widziałem to praca na trzy zmiany. Grafik można ułożyć elastycznie czy to praca w systemie ciągłym i trzeba się dostosować do godzin?

Roman
@Bogdan

Daj sobie człowieku spokuj (usunięte przez administratora) nic porządnego niema wszystko (usunięte przez administratora) a zarząd robi co chce i tylko sobie kabzy nabija brak właściciela w firmie (usunięte przez administratora)

Franek

Na wejściu dmuchanie a po godzinie chylaj dusza i nikt nie sprawdza stanu zalogi

@Franek

A uważasz, że powinni później sprawdzać? ;p Zarzucasz im coś? :(

Gosc
@Franek

Tak to prawda, sprawdza wyrywkowo a po godzinie pijani sa pracownicy

@Gosc

Czyli serio ktoś tu pije alko? Są na to jakieś dowody skoro w sumie z alkomatem nie umieją ich złapać?

gość
@Jolanta

Pracownicy mają świadomość że nie warto pić i nie chodzi o to aby kogoś złapać .

Przepraszam,co ile powinno się dostawać nowe ciuchy??????

Irena

Cześć, z Twojego wpisu wnioskuję, że od pewnego czasu nie dostałeś nowego uniformu pracowniczego? Zastanawiam się jaka jest specyfika pracy na Twoim stanowisku w Eltrim Kable i czy jesteś zadowolony?

Xyz

Osobiście czekałem rok ????

@Xyz

A nie przytyło Ci się ani nic po tym czasie, wszystko pasuje? ;p A tak serio to rozumiem, że na długo w takim razie wiążesz swoją karierę z tym miejscem?

Stach

Ani butów ochronnych ani ciuchow bhp... jak cos sie wydarzy to dopiero dadza 5 osobom ciuchy i moze 1 parę rekawic chronionych przed temperatura. Ni bandazy , ni plastrow, nic w aptecce poza tym ze tylko wisi i to w dodatku w kiblu

Mariusz

A szefostwo jest Polskie czy Niemieckie?

swe
@Mariusz

Polskie, tylko zachowanie zaprzecza korzeni rodnych,

@swe

Cześć @swe, co masz na myśli pisząc, że zachowanie zaprzecza korzeni rodnych. Muszę przyznać, że nie wiem, jak odnieść się do Twojego wpisu. Możesz wyjaśnić, jakie dokładnie elementy w zachowaniu kierownictwa Eltrim Kable, nie wydają Ci się polskie?

Irena

Jak bardzo rozwinięta jest Eltrim Kable? Chodzi mi o strukturę firmy- może są działy, w których pracuje się lepiej, lub takie w których przydałyby się jakieś zmiany. Podzielcie się swoją opinią na ten temat.

Kierowca

Ponownie pisze bo w Google nie mogłem zbyt wiele napisać.Jesli chodzi o pracę nie wiem jak tu jest ale moje sostrzezenia na pracowników na placu szkoda mówić. Myślałem że wpadłem w jakąś dziurę i cofnołem się w czasie no budynek współczesny.Myslałem że to Niemcy mowie do nich po polsku a oni nie rozumieją.Jaki bajzel na zewnątrz taki i w środku. Pani prezes chyba nie ma czasu nazbierała tylko takich z łapanki aby jak najmniej zapłacić a bajzel do około.Zapraszam w swiat jak wszystko powinno być na miejscu a nie tylko przestawiają z konta w kont bez końca. Może zadużo na głowie spółek zawsze można potem odsprzedać dobra jak potrzyma się ja trochę na rynku.Pani prezes niech weźmie się pani za tych pani ludzi jak słabo pani placi tak pracują prześlę pani film na mail co warci sa pani ludzie.Ja bym ich pogonił ze by buty pogubili banda nierobów tylko tyle można powiedzieć.Powiem tak (usunięte przez administratora) i współczuję kierowcą którzy tu przyjadą będą się tylko denerwować natomiast ja juz napewno tu więcej nie trafię choć by mi zlotem płacili.Kandydatów do pracy tez przestrzegam moze lepiej sobie głowy nie zawracać jak pracować w czymś takim. Pozdrawiam panią prezes choć wątpię że czyta te wpisy szkoda ze nie bo może by czegoś się nauczyła. Hde bra.

Bieda

Do czego to doszło żeby za autobus brali 50zl na tako firmę bogato,ciekawe czy biuro też płaci......

Zyx

(usunięte przez administratora) Możesz robić uczciwie cały miesiąc, wystarczy, że jeden dzień zrobisz coś źle i po premii.

@Zyx

Jak wysoka jest premia w Eltrim Kable? Możesz też powiedzieć ile wynosi podstawa wynagrodzenia oraz czy można tu liczyć na jakieś benefity pozapłacowe. Będę wdzięczny za wszelkie informacje!

Xyz
@Bogdan

Stawka 12zl/h ma operator z 15letnim zatrudnieniem. 14zl/h ma operator z 3letnim zatrudnieniem, który donosi sprzeczne i wygodne dla niego informacje do zarządu a co do premii to przyznawane jest do 40%

Kryzys

I gdzie tu zakład ma kryzys,jak od kiedy robię nie widziałem tyle zamówień....!!!!!!

Zakład pracy wzbogaca się na wyzysku pracownika. Biuro wypłaca sobie nagrody w wysokości 30 tyś zł a podrzędnemu pracownikowi zabiera się premie za każdą możliwą czynność co skutkuje tym że za miesiąc pracy otrzymujesz mniej niż 2 tyś, pensje są śmiesznie niskie nawet dla osób które pracują wiele lat. Przemoc psychiczna w wykonaniu człona jednego z zarządu który był już oskarżany wielokrotnie za mobbing jest na porządku dziennym. Wypłata bardzo rzadko przychodzi na czas. Tragiczne warunki pracy. Jeden komplet odzieży czasem na pół roku. Na wejściu pracodawca potrafi sprawdzać co pracownicy przynoszą w torbach oraz sprawdza alkomatem stan trzeźwości. To co się dzieje w tym zakładzie przechodzi ludzkie pojęcie.

Zaniedbany

Powyższa wypowiedz jest odzwierciedleniem tego co tam sie dzieje. Pieniądze są żenujące, praca jest obecnie po 12 co jest skutkiem braku szacunku do pracownika ( dużo ludzi odeszło) ale nadal jest zarząd na pierwszym miejscu szczególnie jeśli chodzi i płace. Praca po 12 godzin , teoretycznie wolne weekendy, a teraz jak im sie (usunięte przez administratora) pala każą chodzić i w weekend. Niestety tak nie można pracować. To jest żenada i przykro ze tak bardzo brak jest szacunku dla ludzi bez których nie mieliby takich pensji.

Bolek

Słoma z butów wam wystaje umiecie tylko dużo gadać a mało robić. Warunki pracy sa dobre powiedzialbym jak w sanatorium a gosc pisze o mobbingu. Pojecia nie masz co ten termin oznacza. Zacznijcie dawac cos od siebie bo z umow sie nie wywiazujecie jaka praca taka placa sory ale tak to trzeba nazawć. O nic nie dbacie i nie szanujecie. Nie pilnujecie maszyn tylko chodzicie po halach albo spedzacie czas z (usunięte przez administratora) na kszesle gapiąc sie w telefon. Jest częśc pracowników ktorzy się starają ale jest i druga grupa lewusów. Jak maja nie badac alkomatem przed wejsciem do pracy skoro przychodza pracownicy w stanie wskazujacym albo pija powejsciu. Wszyscy dobrze wiecie jak jest tylko ukrywacie wszystko.

pracownik z 15 letnim stażem

Nie pamiętam, żebym przez 15 lat pracy chociaż raz dostał wypłatę z opóźnieniem, co ty wypisujesz człowieku!!! Jaki wyzysk -co to znaczy ??? -norma miesięczna, żadnych nadgodzin -a kiedy poproszono Nas o jedną sobotę to wielki problem. Co do zaangażowani to coraz więcej reklamacji i bubli bo do tej pory nigdy nikt nie musiał za to wracać. To chyba pracownikom poprzewracało się w głowach, ale po co pracować jak 500 plus się należy. Nikt nikogo nie zmusza do pracy w Eltrimie…..

@pracownik z 15 letnim stażem

Coraz wiecej bublu bo coraz mniej dobrych operatorôw czyja to wina nasz?

pracownik z 15 letnim stażem

a czyja? magazyniera czy księgowości?

@pracownik z 15 letnim stażem

Wasza zarzadzających hytrusòw ile dobrych ludzi odeszło z wieloletnim stazem bo szkoda dac podwyzki 50 gr lepiej przyjąč nowego z pod sklepu

Gal
@Bolek

Kownacki wiemy, że to ty

Krystyna
@Gal

Czytając Wasze wypowiedzi trudno wyrobić sobie jakąś opinie o Eltrim. Dlatego zapytam konkretnie i mam nadzieję, że taką odpowiedź zwrotną otrzymam - na jakie wynagrodzenie można liczyć na Waszych stanowiskach? Dzięki.

maciek
@Krystyna

(usunięte przez administratora) za najniższą krajową na zleceniu i tyle, potem dostaniesz z 20 gr podwyżki i tyle. Omijać ta firmę szerokim łukiem, więcej w biedronce zarobisz na kasie

@maciek

Rozumiem, ze podstawa wynagrodzenia nie jest zbyt wysoka. Czy pracując po godzinach można dostać dodatkową zapłatę lub premię za dobre wyniki?

Romek

Nie

Hhf
@Bogdan

Zaplaca ci 50% stawki godzinowej za nadgodziny a jak bedziesz mial za duzo tych nadgodzin to jeszcze cie wzywaja i musisz sie tlumaczyc dlaczego masz az tyle nadgodzin,

Zostaw merytoryczną opinię o Eltrim Kable Sp. z o.o. - Ruszkowo

• Jak się pracuje w Eltrim Kable Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Eltrim Kable Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 9.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Eltrim Kable Sp. z o.o.?

Eltrim Kable Sp. z o.o.
  • 18