Helukabel Polska

Krze Duże

Opinie o Helukabel Polska

zosia

Mam do Pana Kierownika Działu IT HELUKABEL Polska pytanie. Kto cenzuruje wpisy na tym forum, czy bierze w tym choćby pośredni udział Dział zarządzany przez Pana ? "cenzurą" nazywam niepochlebne, acz kulturalne opinie o pracodawcy. Mam nadzieję, że mój wpis nie zniknie jak wiele innych. Z góry nadmieniam, że Firma jest zarządzana perfekcyjnie ;) Może o ostatnie zdanie pozwoli nie usuwać tego wpisu ?

Kierownik Działu IT HELUKABEL Polska

Szanowny Sprawiedliwy w nawiązaniu do Twojego wpisu zapraszam do merytorycznej, osobistej konwersacji. Wszystkie podejmowane przez IT działania zmierzają do zapewnienia optymalizacji procesów oraz bezpieczeństwa transakcyjnego firmy. W przypadku dodatkowych uwag pozostaję do dyspozycji Kierownik Działu IT HELUKABEL Polska

sprawiedliwy

brutalne ale prawdziwe cała prawda wygląda tak dział it jest najgorszy ze wszystkich działów. zwłaszcza informatyk Przemek oraz Programista Tomek i szef IT Sławek niestety wtrącają się we wszystko musi być tak jak oni sobie chcą dodatkowo nie można nic zrobić bez ich wiedzy bo jest wielki problem i niezadowolenie. Ci ludzie niszczą firmę oraz psują umowy innych ludzi co znacząco utrudnia dogadywanie się z klientami itp ci ludzie muszą odejść z firmy i dać innym spokój

zosia

To naprawdę nowocześnie zarządzana Firma :)

aaa

Niestety kolega wyżej ma rację w 95%. Firma traktuje pracowników jak zło konieczne stosując różne nie koniecznie uczciwe i fair praktyki. Nie wierzysz zatrudnij się a sam się przekonasz. Ciekawe kiedy dyrekcja zacznie zatrudniać Ukraińców aby mieć tańszych pracowników i całkowicie podległych. Brak odpowiedniej polityki sprzedażowej firmy która jest zmieniana jak wiatr zawieje i to utrudnia wszystkim pracę gdyż tępo zmian jest bardzo szybkie i wielokrotnie nie przemyślane, co pokazują obecne wyniki. Ps gpsy jak kto lubi ale to pokazuje wszystko, brak podwyżek albo są tak małe że wręcz nie zauważalne no i pamiętajcie nowy pracownik zawsze ma lepiej od starych pracowników lepiej nowego szanować niż starych. Tak jest w każdej firmie więc pamiętajcie, nie przejmujcie się tym. Proszę o nie usuwanie komentarza tak jak te poprzednie.

xXx

Szkoda Helukabel kasuje opinie które mówią prawdę o pracy w firmie oraz warunkach a pojawiają się opinie sponsorowane przychylne firmie i jakieś bzdety o gpsach i volvo które wszyscy mają gdzieś.

Paweł K. z Radziejowic

Wasz przyszły kolega chyba bardzo słabe doświadczenia z pracodawcami ;) Mam 2 znajomych którzy pracują w helukablu (jeden jest handlowcem, druga dziewczyna w biurze; ja tram pracowałem chwilę ponad 5 lat temu) i oni przynajmniej bardzo sobie firmę chwalą. W szczególności wymienionego tu już z imienia dyrektora generalnego, facet podobno ma swoje fochy, ale przede wszystkim jest fair wobec ludzi i można na niego liczyć. I hajs jak taką wieś jest bardziej niż przyzwoity. A wypominanie szefowi tego, że jeździ terenowym volvo to już czyste qrestwo - daj Wam boże żebyście się dorobili takiego stanowiska, to też będziecie jeździć terenowym volvo. Czysta, głupkowata zazdrość.

opinia
@Paweł K. z Radziejowic 06.03.2017 18:01

Dziwne to co ja wiem to jakoś inaczej to wygląda. Znam magazynierów oraz ludzi z biura i trochę co innego mówią.

Michał Chmielewski

U mnie??? Jeszcze raz - NIE JESTEM JUŻ PRACOWNIKIEM HELUKABEL POLSKA. A pana Jarka na oczy nie widziałem, słyszałem tylko że jegomość istnieje. Współczuję tego przykrego zwolnienia, a stawka zapewne ustalana zanim zaczął Pan pracować w tej podłej firmie?? Kończę bo widzę że to chyba nie ma większego sensu. Hejtujcie dalej, psujcie sobie atmosferę w pracy (bo zapewne ten, za kogo mnie Pan wziął, też to wszystko czyta).

Ilona

Nie rozumiem tego problemu jakim stał się GPS. W każdej szanującej się firmie samochody służbowe wyposażone są w GPS . Pracodawca na celu ma głównie bezpieczeństwo pracownika a to, że w ten sposób kontroluje godziny pracy i punkty, które zostały odwiedzone.. no cóż takie ma prawo, tym bardziej ze osoby posiadające auta służbowe podpisały taka zgodę. W każdej firmie funkcjonuje coś takiego jak polityka samochodowa. Na poszczególnym stanowisku należy się samochód klasy odpowiadający danej funkcji w firmie.Dla dyrektora, który jeździ (cyt.) "wielkim volvo które pali 20 litrów na 100km "widocznie takie auto przewidziano. Brandowanie samochodów firmowych jest wartością dodaną dla firmy i jeżeli dyrektor ma taki kaprys to możne go wcielić w życie. To, że pani kadrowa " ciągle ma okres".. no cóż. Nie musimy jej lubić. Zajmuje ten stołek z jakiegoś powodu. Na kawę umawiać się z nią nie trzeba ;) Strasznie tu dużo negatywnych opinii.. Znacie idealną firmę?

Michał Chmielewski

Że kim niby jestem? Tak, teraz pewnie każda pozytywna opinia o tej firmie będzie traktowana jak sponsorowana? Napisałem swoje zdanie. Dla mnie to jest przykre, że tu jest wylewane tyle bagna na tą firmę, bo mi tam naprawdę dobrze się pracowało, ludzi bardzo fajni (kierownicy też, nie tylko szeregowa ekipa), pieniądze zawsze były na czas i takie, jak było ustalone. Odszedłem tylko dlatego, że przeprowadziliśmy się z dziewczyną do Warszawy. Nie rozumiem tego, a wątpię żeby raptem w 2-3 lata tak bardzo pozmieniało sie w tej firmie.

ex pracownik
@Michał Chmielewski 06.03.2017 09:25

to przykre że nawet tutaj nie można poznać prawdy. Też pracowałem u Pana w firmie na magazynie i wcale nie było słodko a wręcz przykro praca za najniższą stawkę i udawanie że jest wszystko dobrze. a na koniec zostałem bardzo przykro zwolniony. niech Pan napisze ile spraw trafiło do sądu pracy. Dlaczego Pan nic nie wspomina o Panu Jarku z niemic itp. to jest problem a nie jakieś tam gpsy i samochody firmowe itp.

Michał Chmielewski

Ja był się zastanawiał kto zlecił takie obsrywanie gównem tej firmy. Bo chyba tam na zadupiu jest chyba ze 4-5 takich firm produkcyjno-magazynowych i coś mi się wydaje, że to znikąd się nie bierze.

odp
@Michał Chmielewski 05.03.2017 00:44

i ta wypowiedź pokazuje kim Pan jest. Smutne Ukrywanie prawdy i kłamanie standard pracy w helukablu.

Michał Chmielewski

Pracowałem w Helukablu przez 8 lat i te opinie powyżej są naprawdę przykre. A na pewno nieuczciwe. El presidento (dyrektor Leszek) jest [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] gościem, można do niego iść ze wszystkim. Jak byłem na początku zwykłym najniższym magazynowym bez papierów żadnych, to kiedyś podszedł do mnie i zapytał, jak sie pracuje. Powiedziałem że ok, ale przydałoby się kilka rzeczy (jakies pierdoły, typu elektryczne paletówki, nawijarka itp.) - po tygodniu już było. I sam przyszedł sprawdzić, czy to jest. Moja dziewczyna pracowała tam w biurze przez rok, poszła na macierzyński. I ma takie samo zdanie o naczelnym i firmie jako takiej, ale kadrowa podobno rzeczywiście ma gorsze dni (ja nie miałem z nią do czynienia). Ale ten hejt na obklejanie samochodów i GPSy jest naprawdę zabawny :D:D:D Wy chyba nigdy nie pracowaliście w innych firmach :)

odp
@Michał Chmielewski 04.03.2017 23:52

Ciekawe kto zlecił pisanie takich super opini nie zgodnych z prawdą.

Waldek

Bardzo nieudolna próba ocieplenia wizerunku p. Dyrektora przez wypowiedz Optymisty ktora jest bardzo kulturalna i Przyszlego kolegi. A poza tym handlowcy nie jeżdżą wypasionymi Qaskajami tylko dyrektorzy regionów ktorych zresztą sam naczelny nominowal. Uzupelnienie informacji to gadanie na rozmowie o pracę o systemie premiowania ktory jest mętny i ciagle zmieniany a większosci w ogole zabrany.

Was przyszły kolega

Jak czytam ten cały gnój powyżej to aż nóż się w kieszeni otwiera i szlag mnie trafia. Państwo się znalazło. A co wszyscy sąsiedzi widzieli nowiutkiego Qashqaia pod domem i teraz kicha się im przyznać, że to jednak służbowy? Taka beznadziejna firma i daje służbowe, nowiutkie Nissany? A GPS jest W KAŻDEJ NORMALNEJ FIRMIE - aż mnie dziw bierze, że tyle gnoju wylaliście na swoich szefów za coś takiego, i jeszcze większy dziw bierze, że ten GPS pojawił się dopiero teraz, już ja sobie wyobrażam jaka balanga była wcześniej w tej firmie. Ktoś przyszedł, wziął firmę za mordę to teraz jest płacz. Nigdy tam nie pracowałem (mam zamiar, tak tu trafiłem bo widziałem ogłoszenie) i tym bardziej mnie przekonało, że warto. Ja zapraszam Was do innych firm, gdzie handlowiec jeździ 8-letnim Clio i musi naprawiać go na swój koszt, a każdym km ponad sprawy firmy jest liczony po 2zł z wynagrodzenia.

Zosia

To pewnie pisze ten zwilniony za prace dla konkurencji ktoremu nie podoba sie wykorzystywanie samochodow prywatnych dla wlasnych celow biznesowych. Ech marnotrawny obywatel RP. Oby jak najmniej takich zafajdasow u nas w otocheniu

Pan Jarek

Ja na przykład odnoszę się z bardzo dużym szacunkiem do wszystkich pracowników polskiego oddziału Helukabel. Bardzo!!!

Gość

A w biurze.... "korporacja" wiejska. Na jednego pracownika przypada juz prawie jeden dyrektor. Zarzadzanie przez konfliktowanie personelu. Niska kultura pracy u tzw kierowników. Lekcewazace podejscie do pracowników i odgórnie przyzwolenie na takie zachowania u kierowników. Praca tylko na krótko brak polityki personalnej i handlowej . Słabe wynagrodzenia. Bardzo duza rotacja pracowników w magazynie.

Gość

Warunki jak na wieś są bardzo dobre, praca z młodym ambitnym zespołem,satysfakcjonujące wynagrodzenie adekwatne do wykonywanej pracy i umiejętności,pełen profesjonalizm, wynagrodzenie zawsze na czas a nawet przed terminem,dogodne warunki pracy.Do pracy na magazynie szukają często a jak jest z biurem....raczej wszystko obsadzone.

zosia bis

Bardzo przepraszam za wszystkie wpisy zosi -zosia ma troche problemy ze swoja tożsamościa ...

@zosia bis 28.01.2016 14:17

To raczej nie fair. To forum ma dawać obiektywne/subiektywne oceny przyszłego pracodawcy, a nie osobiste wycieczki. Źle to świadczy o "Zosi bis" "prawdziwa cnota krytyki się nie boi" Koniec polemiki.

zosia

Jeszcze raz ja. Dopóki kodeks pracy nie będzie szanowany przez pracodawcę do póty pracodawca będzie robił co chce...... Instytucje powołane do przestrzegania porządku w firmie nie mają szans na sukces (czytaj zmianę na lepsze.) W Helukabel aż się prosi o gruntowną kontrolę ale kto to zrobi ? Wszyscy się boją o stratę stanowiska, a Dyr.Generalny Leszek traktuje ich jak chłopów pańszczyźnianych, a firmę jak swój prywatny folwark.

zosia

Politura. Jak się zeskrobie to korni drukarz to pikuś. Apodyktyczny dyrektor z oznakami schizofrenii, całkowity brak empatii. Ludzie się boją i siedzą cicho bo o pracę trudno. Facet ma poczucie bezkarności i robi co chce. Przepisy ma za nic i już. Wiem co mówię. Szkoda czasu na takie doświadczenia. Unikać i tylę radzę.

IT

Zgadzam się z opinią Stefana, ludzie fajni, miła atmosfera, taka zgrana paczka. Wiem bo byłem chwilę na praktyce tam. Pełny profesjonalizm zwłaszcza dział informatyki pomocny i wyrozumiały. A propos, słyszałem, że szukają kogoś do administracji.

Zostaw opinię o Helukabel Polska - Krze Duże

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Helukabel Polska