Opinie o Eltron-Kabel sp.j. Krzysztof Rutkowski Tadeusz Rutkowski w Jaworzno

Poniżej znajdziesz opinie obecnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Eltron-Kabel sp.j. Krzysztof Rutkowski Tadeusz Rutkowski. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w Eltron-Kabel sp.j. Krzysztof Rutkowski Tadeusz Rutkowski na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja komponentów elektrycznych i elektronicznych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Eltron-Kabel sp.j. Krzysztof Rutkowski Tadeusz Rutkowski w Jaworzno

Łukasz.

Dzień dobry, trzymać się z daleka jak tylko można, nie jaki pan "dyrektor" Artur Ż, szukał jakościowca podczas rekrutacji, 3 razy dzwonił i podbijał stawkę, po czym ten (usunięte przez administratora) nie odzywa się od kilku miesięcy, tchórz nie ma odwagi dać informacji zwrotnej że się rozmyślił, Parówa odpisuje że jest w delegacji, a to koniec tygodnia odezwie się w przyszłym tygodniu. Ta firma to jedno wielkie nieporozumienie. Pozdrawiam Łukasz :)

Łukasz. Nowy wpis

Administrator Nowy wpis

Jesteś już po rozmowie kwalifikacyjnej dotyczącej operator produkcji w Eltron-Kabel sp.j. Krzysztof Rutkowski Tadeusz Rutkowski? Podziel się swoimi wrażeniami ze spotkania z rekruterem. Twoja opinia może pomóc innym użytkownikom.

Po pierwsze firma ma innych właścicieli od ponad roku jest nim Helukabekl największa hurtownia kabli w Europie. Pisanie że płacimy najniższą krajową jest kłamstwem. Firma stara się być konkurencyjna dla pracowników, zmieniła się atmosfera na plus.

Lusiek
@pracownik

Potwierdzam, atmosfera jest naprawdę super. Ja jestem zadowolony.

Iwona
@Lusiek

A możesz napisać, co się dokładnie zmieniło? Czy nowi właściciele na to wpłynęli, czy może jest to wewnętrzna inicjatywa pracowników? Napisz proszę, czy widzisz też inne zalety pracy w Eltron-Kabel. Ja jestem ciekawa, czy można liczyć na premie oraz jakieś benefity.

Rffr
@Lusiek

Brak dopisku że to komentarz sponsorowany

Antoni
@Rffr

Tzn.? W sensie nieprawdziwy? To jak jest naprawdę? Chodzi o to, że relacje są niewłaściwe, mam rację?

@Lusiek Nowy wpis
@Iwona

Nie wiem jak było za starych prezesow, bo jeszcze tu nie pracowalem, wiem tylko z opowiadań. Pracowałem w różnych firmach, ale tu jeżeli ktoś naprawdę idzie do pracy po to aby pracować to naprawdę nie będzie narzekał, na relacje z dyrektorem, kierownikami. Płace jak w każdej firmie, pracodawca patrzy oszczędności. Jak się nie upomnisz to i nie dostaniesz.

Łukasz Nowy wpis

Witam. Czy ktoś może mi powiedzieć jak wygląda praca na magazynie. Jakie zmiany i stawka? Byłbym wdzięczny za informacje

Czym zaskoczyła Cię rozmowa kwalifikacyjna w Eltron-Kabel sp.j. Krzysztof Rutkowski Tadeusz Rutkowski na stanowisko Firma elektryczna? Daj znać innym kandydatom, co sądzisz o procesie rekrutacyjnym.
Qwertyuiop

W tej firmie jest praktycznie wszystko stare, maszyny się psują, nie nadążają z naprawami bo zawsze jest coś ważniejszego , produkcja w lecie to tragedia, pot sie leje po (usunięte przez administratora), a oni chcą tylko szybciej i więcej . Pensja nie zmiania się od lat ludzie liczą tylko na nadgodziny albo soboty ,żeby móc dorobić, premia tylko pracowitych, nie (usunięte przez administratora) ,nie dostajesz ,praca na 3 zmiany, jak ktoś nie zdąży na autobus to zostaje spacer albo taxi. Obiecują nonstop ,że będzie lepiej, ale od 20 lat się nic nie zmienia, tragedia, przyjmują coraz więcej ukraińców za marne pieniądze i na tym bazują . Jednym słowem porażka , oczekują cudów , a nie ma na czym pracować, nie polecam

Antoni
@Qwertyuiop

Kurczę, szkoda, że jest tyle pracy, a pensja wciąż taka sama, to serio nie fair. To, że maszyny się psują i nie ma na czym pracować, to nie Wasza wina, trzeba robić swoje. Może chociaż dzięki nadgodzinom możecie sobie sporo dorobić ...

Ile razy w roku macie szkolenie bhp?

Qwrrt
@Marek

Szkolenia są raz na kilka lat

Login

Nie wiem skąd te komentarze o minimalnej płacy. Dostałem propozycję na produkcję 3tys na rękę plus premie i akord. Całkiem nieźle na początek

Macie multisporta tak? trzeba do niego dopłacać ?

Xxxx
@Paweł

Trzeba płacić

nick

technologa i elektryka szukaja. ciekawe czy powiadomia o wynikach rekrutacji? kazali przywozic swiadectwa pracy i dyplom a pozniej nikt ich nie sprawdzal.

kabel
@nick

Nie powiadomili bo ponownie ogloszenie jest na pracuj czyli nikt nie przeszedl rekrutacji poprzedniej.

@kabel

Po prostu szukają pracownika z 20 letnim stażem za minimum krajowe.....

Ktoscos
@pracownik

Jak sie zatrudnialem zaproponowali wiecj niz minimum i premie do tego. Skod opinia o minimum?

Zxcvbnm
@Ktoscos

Praca w (usunięte przez administratora) smrodzie i hałasie, dodatkowo na prehistorycznych maszynach poklejonych taśma więc kto mądry szybko uciekał. Teraz pewnie przez to więcej proponują żeby ktokolwiek został

Zxcvbnm
@Zxcvbnm

Napisze praca w brudzie skoro admin cenzuruje słowo którego znaczeniem jest też pryszcz ;)

Czy Eltron-Kabel sp.j. Krzysztof Rutkowski Tadeusz Rutkowski zapewnia kartę multisportu?

Tak.

Jest ale płatna 50/50

nick

czy po fuzji z helukabel cos sie zmienilo na lepsze?

pracownika
@nick

taaa jasne hahahahaha

Bartek

Od września 2019 firma Eltron-Kabel stała się częścią grupy Helukabel. Oba podmioty zadeklarowały współpracę i czas jest dość krótki biorąc pod uwagę pandemię na konkretne oceny

Czarek

Zastanawiam się czy firma normalnie funkcjonuje?

,,,,,.....
@Czarek

Nie

amanda

@ciekawostka no właśmioe tylko jakoś wn internecie nie widac aż tylu ogłoszen - w takim razie jak przebiega proces rekrutacji i skąd ci ludzie więdzą o aktualnych rekrutacjach? ja też chciałabym wiedzieć

ciekawostka

@4rt Owszem dochodzi premia ale dla prezesa, masz ujebane za byle głupote

ciekawostka

@Zaku powiadasz ze nie ma zbyt wiele ogłoszen o pracę??? ciekawe bo co miesiąc przychodza nowi pracownicy a po miesiącu już rezygnuja....

Eheheh

Nie rozśmieszajcie mnie ze powyżej 2tys mozna zarobić. Nowy pracownik dostaje minimum i tak stawkę ma na kilka lat

Jeżeli Twoim marzeniem są zarobki rzędu 1400zł po 10 latach pracy, lubisz być poniżany przez właścicieli firmy, chcesz okaleczyć własne ciało poprzez maszyny z epoki kamienia łupanego oraz pracować 7dni w tygodniu, firma zaprasza z otwartymi ramionami!

eh

Nowoczesna firma z nowoczesnymi maszynami. Zarobki bardzo dobre - od 25zł/h w góre. Warunki pracy również rewelacyjne - dwie 20 minutowe przerwy dziennie w czasie ktorych jest mozliwosc zjedzenia ciepłego posiłku. Jesli chodzi o urlop - zadnego problemu, mozna dostac kiedy sie chce. Praca w soboty i niedziele? - nigdy. Tutaj ceni sie pracownika. A na powaznie? Tak jak poprzednie opinie. Dramat. Rozpierdolone maszyny, jesli ktos chce miec polamane (albo ujebane) rece to zbytnio nie trzeba sie starac. Praca w niedziele ? Biblia mówi, że po stworzeniu świata, 7 dnia Pan odpoczywał - tak samo jest w eltronie. Pan (Prezes) odpoczywa, a pracownik (usunięte przez administratora)

...

Zgadzam się z poprzednikami. Prezesi typowi polscy kapitalisci-złodzieje. Najpierw trzeba postawić sobie i synusiom domy za milion, potem kupic autka za sto tysiecy a pracownikom kazdy grosz urwac z wypłaty. Można robić 250 godzin w tygodniu i tak rozliczenie godzin gówno warte bo wypłata zależy jedynie od widzimi sie prezesa więc nadgodziny są w gratisie na nowe wycieczki rodziny R. Nie ma możliwośći oczywiście odmowy pracy w sobote- niedziele ponieważ będzie upierdolone z wypłaty która i tak jest poniżej przyzwoitości. Pracownicy muszą sobie narzędzia z domu przynosić bo w "firmie" nie ma noża albo nożyczek ponieważ wychodzi się z założenia że jak się raz kupi to już będą na wieczność. Praca dobra jedynie dla ludzi ułomnych, alkoholików-wiecznych-bezrobotnych z PUPu lub studentów na wakacje. Można wiele pisac, bezsens goni bezsens. To jest typowy bajzel polski który powinien dawno zostac zamkniety. Omijać, omijac, omijac .....

Zostaw merytoryczną opinię o Eltron-Kabel sp.j. Krzysztof Rutkowski Tadeusz Rutkowski - Jaworzno

• Jak się pracuje w Eltron-Kabel sp.j. Krzysztof Rutkowski Tadeusz Rutkowski?

Zobacz opinie na temat firmy Eltron-Kabel sp.j. Krzysztof Rutkowski Tadeusz Rutkowski tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 6.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Eltron-Kabel sp.j. Krzysztof Rutkowski Tadeusz Rutkowski?

Eltron-Kabel sp.j. Krzysztof Rutkowski Tadeusz Rutkowski
1.1/5 Na podstawie 36 ocen.
  • Rozwojowa 14
    43-600 Jaworzno