Eltron Kabel

Jaworzno

Opinie o Eltron Kabel

amanda

@ciekawostka no właśmioe tylko jakoś wn internecie nie widac aż tylu ogłoszen - w takim razie jak przebiega proces rekrutacji i skąd ci ludzie więdzą o aktualnych rekrutacjach? ja też chciałabym wiedzieć

ciekawostka

@4rt Owszem dochodzi premia ale dla prezesa, masz ujebane za byle głupote

ciekawostka

@Zaku powiadasz ze nie ma zbyt wiele ogłoszen o pracę??? ciekawe bo co miesiąc przychodza nowi pracownicy a po miesiącu już rezygnuja....

Eheheh

Nie rozśmieszajcie mnie ze powyżej 2tys mozna zarobić. Nowy pracownik dostaje minimum i tak stawkę ma na kilka lat

Jeżeli Twoim marzeniem są zarobki rzędu 1400zł po 10 latach pracy, lubisz być poniżany przez właścicieli firmy, chcesz okaleczyć własne ciało poprzez maszyny z epoki kamienia łupanego oraz pracować 7dni w tygodniu, firma zaprasza z otwartymi ramionami!

eh

Nowoczesna firma z nowoczesnymi maszynami. Zarobki bardzo dobre - od 25zł/h w góre. Warunki pracy również rewelacyjne - dwie 20 minutowe przerwy dziennie w czasie ktorych jest mozliwosc zjedzenia ciepłego posiłku. Jesli chodzi o urlop - zadnego problemu, mozna dostac kiedy sie chce. Praca w soboty i niedziele? - nigdy. Tutaj ceni sie pracownika. A na powaznie? Tak jak poprzednie opinie. Dramat. Rozpierdolone maszyny, jesli ktos chce miec polamane (albo ujebane) rece to zbytnio nie trzeba sie starac. Praca w niedziele ? Biblia mówi, że po stworzeniu świata, 7 dnia Pan odpoczywał - tak samo jest w eltronie. Pan (Prezes) odpoczywa, a pracownik [usunięte przez admina słowo niecenzuralne]

...

Zgadzam się z poprzednikami. Prezesi typowi polscy kapitalisci-złodzieje. Najpierw trzeba postawić sobie i synusiom domy za milion, potem kupic autka za sto tysiecy a pracownikom kazdy grosz urwac z wypłaty. Można robić 250 godzin w tygodniu i tak rozliczenie godzin gówno warte bo wypłata zależy jedynie od widzimi sie prezesa więc nadgodziny są w gratisie na nowe wycieczki rodziny R. Nie ma możliwośći oczywiście odmowy pracy w sobote- niedziele ponieważ będzie upierdolone z wypłaty która i tak jest poniżej przyzwoitości. Pracownicy muszą sobie narzędzia z domu przynosić bo w "firmie" nie ma noża albo nożyczek ponieważ wychodzi się z założenia że jak się raz kupi to już będą na wieczność. Praca dobra jedynie dla ludzi ułomnych, alkoholików-wiecznych-bezrobotnych z PUPu lub studentów na wakacje. Można wiele pisac, bezsens goni bezsens. To jest typowy bajzel polski który powinien dawno zostac zamkniety. Omijać, omijac, omijac .....

domel

pracowałem tam przez dwa lata straszny syf i beznadzieja, prezesi idioci jak ich synkowie tylko Wiesław był OK reszta to zwykła kupa, Kazki to judasze i najbardziej fałszywi pracownicy ,odradzam prace w tej firmie strata czasu ,zarobki tragedia oszustwo na każdym kroku , uwaga na maszyny katastrofa szczególnie skręcarki , łatwo o kalectwo

gość

pracowałem tydzień, nie dostałem umowy, bo ponoć ktoś był na urlopie. na szczęście znalazłem gdzie indziej. maszyny to trupy, wszystko na drut i sznurek, ogólnie lipa. pieniędzy nie dostałem,

NICK

CZY WIECIE CZYM RÓŻNI SIĘ PRACOWNIK ELTRON-KABEL OD DUŻEJ PIZZY??? TYM, ZE PIZZA WYŻYWI RODZINĘ. UWAGA NA TĄ MAŁĄ GRUBĄ, PYSKATĄ I BRZYTKĄ [usunięte przez moderatora] TO [usunięte przez moderatora]

Stawka od n lat 5,57zł/h (poniżej najniższej krajowej). By dociągnąć do najniższej na pasku znajduję się magiczna pozycja "Dodatek do minimum". Wypłata 1200zł na rękę. Wszystko w porządku, nie? Dopóki nie dostaniesz akordu... Wtedy w tajemniczy sposób dodatek do minimum znika. Dodatkiem wtedy są przepracowane soboty, niedziele i akord, który ciężką pracą musisz wyrobić... Soboty i nadgodziny- 100zł, akord- 400zł. Robisz jak głupi i wypłata 1300zł... Kanapki przy maszynie (możesz pomarzyć o ciepłej herbacie). W zimę- zimno, w lato- upał. O podwyżce też zapomnij, bo prezes Ci powie, że zarabia tyle co ty. Uwaga na[usunięte przez moderatora], bo strasznie od nich śmierdzi. Jeden gorzej od drugiego. Mi udało się już uciec z tej firmy, reszcie radzę to samo. Pozdro.

absolutnie oczywiście

Absolutnie beznadziejna firma. Brak słów co do płacy i warunków pracy

strasznie niska płaca, jak na owe czasy, w stosunku do tego czego wymaga się od pracownika, nie najlepsze warunki pracy (temperatura w lato i w zimą)

Zostaw opinię o Eltron Kabel - Jaworzno

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Eltron Kabel