EK-Elektrokabel

Turek

Opinie o EK-Elektrokabel

Janek z Kwidzyna

Zapomniałem napisać- pozdrawiam wszystkich chłopaków co mnie jeszcze pamiętają z firmy.

anonymous

Pracowałem tam i nie żałuję.... Szkoda że musiałem wyjechać. Pozdrawiam Pana Antoniego i Marcina i Roberta. Janek z Kwidzyna

NOWY

Totalny chaos i bałagan, nie polecam jako pracodawce a kierownictwo to chyba po podstawówce jest.

zami

Cześć wszystkim. Widać , że firma ma na siebie pomysł na przyszłe lata . Oby tylko poprawili w pewien sposób organizacje pracy i nie bedzie do czego się przyczepić. Wiadomo też @milagros że robią co mogą żeby ogarnąć to jak najmniejszym kosztem co nie powinno dziwić

kablo

@Zami nie każdy niestety potrafi wywnioskować z nazwy czym się dana firma zajmuje, a nawet jeśli wywnioskuje to nie zawsze jest pewien, dlatego tutaj przytocze dla pewności, że firma elektrokabel zajmuje się produkcją różnego rodzaju kablów, przewodów, przedłużaczy i przyłączy. A fo tego posiadają wszelkie niezbędne certyfikaty

zami

Ek-Elektrokabel to firma pochodząca z miasta Turek , a czym się zajmuje to łatwo chyba wywnioskować z samej nazwy firmy ;) Widziałem , że prowadzą dość otwartą rekrutacje do firmy. Główne wymagania od osób które aplikują to bardzo dobra organizacja pracy oraz kompetencje do pracy na danym stanowisku o które się człowiek ubiega.

jinny
@zami 27.02.2015 19:35

a czegóż potrzeba więcej w tej pracy... Najważniejsze żeby znać swój fach. Nie raz i nie dwa przyjmowane do pracy były osoby , które nie miały pojęcia co właściwie w Elektrokablu mają robić. Szybko jednak taka niewiedza praktyczna wychodzi na jaw i wtedy dopiero taka osoba jest skończona w firmie...

Bizon

Ale generalnie polecilibyście EK-Elektrokabel jako pracodawcę? Zastanawiam się czy warto w ogóle myśleć o nich poważnie, bo nie są chyba największym udziałowcem w rynku, a mi zależałoby na podjęciu takiej pracy, która by umożliwiała mi rozwój osobisty i możliwość awansu. Czy z nimi jest to w ogóle możliwe?

mirek

@turner, zależy co umiesz robić i co chcesz robić, napisz cv i list ze swoimi zdolnościami, czasem mozna nawet stworzyć stanowisko, którego nie było w EK-Elektrokabel, jesli jest przydatne.

inżynier

nie ma sensu pisać opinii bo i tak obcinacie wypowiedzi mimo że pisze się kulturalnie i przede wszystkim obiektywnie...

in

Firma mo

winx

co za Firma jeden na drugiego patrzy jak na złodzieja same dziadostwo nie doceniają pracowników ana miedzi to tak kroją że aż strach

dobra firma nic do zarzucenia oby w naszum powiecie byko takich wiecej pracowalem tam .kto jest utrzciwy jest utrzciwie traktowany.pozdrawiam cala spolke

@anonim 19.03.2009 12:04

Szczerze mówiąc praca dobra ale sposób w jaki potraktowano uczciwych pracowników którzy się starali i dużo zdrowia oddawali dla dobra zakładu zostali potraktowani jak śmieci. Ja osobiście Cenie Pana (usunięte przez administratora) który może i jest nerwowy ale potrafi rozmawiać choć wiele osób zapewne zaprzeczy. Czego nie mogę powiedzieć o innych choćby właścicielach którzy nie potrafią przedstawić powodów w związku z powstałą sytuacją. Nawet jeśli się niczego nie przeskrobie i będzie uczciwym to i tak znajdzie się taki co o to zadba aby zaszkodzić każdy pracujący to potwierdzi. Choć mało komu można ufać. (usunięte przez administratora)

I dobrze że wulgarne, napewno w przypadku jeśli dobry człowieku nie chciałeś zapłacic za kable. To bardzo solidna Firma, ale jeśli chciałeś ukraść to napewno zostaleś sprawiedliwie poktraktowany.

Wspaniała Firma Elektrokabel. Zarządzanan przez Właściciela. Doskonała osobowość Pana [usunięte przez admina]. Prawdziwy negocjator zakupów surowcowych z których ma powstać produkt.To bardzo ważne. Porządek w działaniu pzrekłada sie na Firmę.

szefostwo bardzo nerwowe.i wulgarne

Słowa kojarzące się z EK-Elektrokabel (np:.solidna, profesjonalna, rozwojowa, stresująca, wyczerpująca): Możliwość rozwoju i szkoleń oceniam jako ... . Atmosfera i ludzie tam pracujący są ... . Od jakiej stawki można negocjować pensję? Najbardziej podobało mi się w EK-Elektrokabel: Najbardziej nie podobało mi się w EK-Elektrokabel:

Zostaw opinię o EK-Elektrokabel - Turek

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie EK-Elektrokabel