Poczta Polska
counter
ja Nowy wpis

Tragedia zmuszani jesteśmy do sprzedaży rożnych asortymentów zaraz zaczną się karty świąteczne które trzeba sprzedawać po domach a gdzie ochrona przed zarazą jesli nie sprzedamy wymyślonej przez Panią Naczelnik ilości to nie mamy premii Naczelnik nie ma zielonego pojęcia o pracy listonoszy dobra jest tylko do straszenia i dlatego ją ktoś trzyma na tym stanowisku planujemy skierować zbiorową sprawę do sadu o mobbing bo bardzo źle się dzieje

listonosz Nowy wpis

Tragedia - brak szacunku przez Panią naczelnik z urzędu nr 12 nie jesteśmy zabezpieczeni od wirusa a mamy kontakt z różnymi osobami klamkami w wielu blokach gdy chcieliśmy środki do odkażania rak dowiedzieliśmy się że panikujemy mamy wziąć się za robotę bo szybciej nas zwolni niż dostaniemy koronawirusa to jest podeście do pracownika

TakNie

Może pojawi się osoba aktualnie pracująca, która będzie chciała powiedzieć nam coś o pracy w firmie Poczta Polska w miejscowości Płock? Jeśli jesteś aktualnym pracownikiem to daj nam koniecznie znać!

Zostaw merytoryczną opinię o Poczta Polska - Płock

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Listopadzie 2019r.

Poczta Polska