SCOTFREE

Płock

Opinie o SCOTFREE

Pracownica

Pracuję w Scotfree od ponad roku. Wszystko byłoby ok,gdyby dali umowę o pracę...

Drwal
@Pracownica 06.09.2016 11:09

Jak (usunięte przez administratora) samochodów szczurek może dać Tobie umowę? to bandyta i (usunięte przez administratora) oszust !!!! Jedyne co potrafi to kraść przekupywać i kłamać !!!

Luiza

Czy jest jakiś powód, że taka cisza panuje na forum? Mogą być tylko dwie przyczyny. Albo jest bardzo dobrze albo bardzo źle!!!

ewr

Świetnie że premia się trafia @ojoj, bo przecież o urozmaicone wynagrodzenie nie jest łatwo a tak to łatwiej się działa.

K

Czekałem na umowę rok i jej nie dostałem, podobnie jak reszta ekipy. Umowę miał tylko kierownik a nas zbywano jak tylko padało pytanie o umowę o pracę.

Przemek

PRACOWAŁEM W TEJ FIRMIE KILKA LAT, I OSOBIŚCIE MOGĘ POLECIĆ. Z TEGO CO WIDZĘ KOLEKCJE Z ROKU NA ROK CORAZ LEPSZE, KADRA ZARZĄDZAJĄCA BEZ ZASTRZEŻEŃ. JEŚLI KTOŚ JEST PRACOWITY I CHCE DAĆ COŚ Z SIEBIE, NA PEWNO TO DOCENIĄ. POLECAM.

@zadowolona, Jestem w podobnym szoku jak ty siedze w tej firmie 7 lat umowa jest, kasa na czas też jest ale widze że narzekają tylko ci co najwięcej powinni zarzucić sobie ale zrzuci odpowiedzialność na firmę jest najłatwiej Problemy się zdażały ale za czasów S&S od kiedy jest nowy właściciel i nowa nazwaSCOTFREE wszystko w jak najlepszym porządku, PRACUJE NIE ZAMIERZAM ZMIENIAĆ PRACY I POLECAM TYM KTÓRZY SZUKAJĄ PRACY NA STAŁE, A NIE NA CHWILE BO TAKIM TO ZAWSZE ŹLE

Mnich

A czemu Scotfree pisze że istnieje od 1995 roku? Od tego roku istniało wspomniane S&S mieszczące się jak i Scotfree na ul. Myśliborskiej....haha. Coś jest nie hallo...A ja w zeszłym roku wraz z całą starą ekipą S&S byłem przesłuchiwany w sprawie o naruszenie praw pracowniczych, chodziło m.in. o nie płacenie składek ZUS. To dlatego teraz nie chcą dawać umów, mają mniej problemów...W ciągu całej mojej kariery nazwa się zmieniała dwa razy - najpierw S&S potem Soda a właściciel tak naprawdę zmieniał się tylko na "papierku" - kolejny dobry koleżka właściciela...a teraz kto jest właścicielem kolejny kumpel od kielonka Pana S.

Zadowolona

Czytam, czytam i oczom nie wierzę. Pracuję osiem lat,w tej firmie. Mam umowę o pracę od zawsze, dostałam awans i nie kojarzę sytuacji z wymówieniem umów wszystkim. Różnie w życiu bywa, raz się jest na wozie raz pod wozem. Lojalność i sumienność w wykonywaniu obowiązków w tej firmie się docenia. Firma stawia na długoletnią współpracę z personelem. Osobiście polecam z czystym sumieniem. P.S A tak na marginesie to większość tych opinii dotyczy firmy S&S, a nie SCOTFREE na Boga. Wystawiając komuś opinię, zastanów się najpierw czy sam byłeś/aś w porządku.

m&m

Ja trafiłam do tej firmy chwilę przed zmiana nazwy na SCOTFREE. Całe problemy o których mówicie trwały raptem kilka miesięcy. Co do umowy o pracę to dostałam ją tylko jak miałam taką potrzebę, dodam tylko, że nie jestem jedyną osobą w salonie zatrudniona w ten sposób. Co do płacy... Nie jest to aż tak wymagająca praca, aby otrzymywać kosmiczne wypłaty, nie jest wymagana jakas niezwykla wiedza i umiejętności.

Bingo

Chore wyładowywanie frustracji po stracie pracy. Pracuję w tej firmie 5 lat bywało różnie ale nie mogę zrozumieć takich opinii, jak można osądzać firmę przez pryzmat kierownika, ludzie bywają różni. Spożywanie napojów i posiłków na sklepie, ja będąc klientem nie chciałbym rozmawiać z obsługą, która właśnie przeżuwa posiłek w międzyczasie popijając herbatkę, śmiechu warte. Co do ZUS-u, nie mam żadnych zastrzeżeń będąc osobą przezorną zawsze sprawdzam i taka sytuacja nigdy nie miała miejsca, więc dziwi mnie ten wpis i to bardzo. Składanie ubrań chodź są złożone, na Boga co robić przez cały dzień stać i dłubać w nosie!!! za coś Nam płacą na pewno nie za obijanie się!!! trochę samokrytyki, jeśli czegoś wymagamy to fajnie by było dać coś od siebie. Na koniec, firma jest ok. Polecam!

LOLEK

Po 1 to firma zmieniła właścicieli i jak się chce wylewać żale to warto by było sprawdzić czy mówi się prawde. SCOTFREE to inny właściciel i ja nie mam mu nic do zarzucenia wszystkie

Zostaw opinię o SCOTFREE - Płock

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie SCOTFREE