Opinie o SCOTFREE w Płock

Poniżej znajdziesz opinie byłych i aktualnych pracowników o firmie SCOTFREE. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do pracy w firmie SCOTFREE o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja odzieży wierzchniej

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o SCOTFREE w Płock

Jak wygląda ścieżka awansu w SCOTFREE?

Były pracownik Nowy wpis

Nie ma :) Chyba, że pracownik wyższej rangi - kierownik lub zastępca (mało w którym salonie jest) się zwolni, ale i to nie daje gwarancji że ma się w ogóle szansę, żeby startować na stanowisko wyżej. W tej firmie ogólnie nie traktuje się pracowników poważnie, Pani Kierownik Regionalna wychodzi z założenia, że każdego da się zastąpić kimś nowym :/

Dostaliście może wypłatę za marzec?

Zastępca

Serdecznie nie polecam pracy w tej firmie.

Ross

nie. Szukamy pracowników z tego sklepu aby grupowo wnieść pozew

@Zastępca

Nie dostaliśmy wypłaty, tez chętnie wniesiemy pozew. Zespół Krakow

Musimy się jakoś skontaktować, i zebrać wszystkich pracowników.

Pracownik Nowy wpis

Ok, napisz do mnie na maila - odezwę się. dominikawojcik96@interia.pl - jesteśmy byłymi pracownikami salonu w Krakowie.

Pracownik Nowy wpis

Proszę również o kontakt mailowy, stworzymy jakaś grupę na Facebooku, aby zebrać więcej osób:) natalia13168@gmail.com Zespół Krakow

Karol

Dobra firma dla pracowników a ponieważ pandemia tak bardzo zmieniła życie to i w firmie nie jest teraz idealnie. Generalnie polecam.

Jak jest z awansem w SCOTFREE?

Zawiedziona

Brak możliwości awansu, chyba że kierownik lub zastępca (nie we wszystkich salonach są) się zwolni, a i tak musi być to zaakceptowane przez kierowniczkę regionalną, która "sprawuje władzę nad wszystkim". Pracowałam tam ponad 4 lata i jestem zawiedziona, że tak późno odeszłam. Pracownicy nierówno traktowani, nie ma czegoś takiego, że jak dobrze pracujesz i się starasz to zostaniesz jakkolwiek doceniony - jesteś i tak oceniany na równi z tym, co przyjdzie, pooopierdziela się, nie zrobi nic. Pieniądze nadal pod stołem, krętactwo na każdym kroku. O umowie o pracę można zapomnieć. Premie niby są za target, ale prawda jest taka, że dowalają targety nie do osiągnięcia co się równa - nie ma tej premii. Stawka to najniższa krajowa.

Jak szybko otrzymałeś odpowiedź zwrotną po rozmowie w SCOTFREE? Czy rekruter skontaktował się z Tobą, w szczególności w przypadku odpowiedzi odmownej?

Czy całe wynagrodzenie wpływa na konto, czy jest to w jakiś sposób rozdzielane w SCOTFREE?

Bzykubzyk

Oczywiście, że połowa pod stołem.

@Bzykubzyk

Skoro poruszyliście temat wynagrodzeń, to mógłbyś napisać, jak kształtuje się ich wysokość? Przede wszystkim ciekawi mnie, czy poza pensją podstawową można liczyć na ewentualne świadczenia dodatkowe.

Zosiasamosia
@Andrzej

Możesz liczyć na premie od utargu ale również jest pod stołem.

Zuzanna

szkoda

Edyta

@Krzychu, według informacji z internetu jest, nawet w kilku lokalizacjach. Czy masz jakieś inne informacje na ten temat? Co możecie powiedzieć o pracy w SCOTFREE w Płocku? Jak oceniacie tego pracodawcę pod względem warunków, które oferuje? Polecacie aplikować do pracy w tym miejscu?

R
@Edyta

Scotfree w Płocku nie ma ; zamknął się 31 maja 2017r (pracowałam tam 3,5 roku )

Krzychu

A czy w plocku jest jeszcze scotfree

Edyta

@Drwal, Twoja wypowiedź nie wnosi nic nowego do dyskusji, na dodatek jest niezgodna z regulaminem obowiązującym na forum (https://www.gowork.pl/regulamin ), może więc zostać usunięta przez administratora. Dawno nie pisaliście na temat pracy w SCOTFREE. Jak aktualnie wygląda sytuacja w tym miejscu? Czy w firmie poszukiwani są nowi pracownicy?

Luiza

Czy jest jakiś powód, że taka cisza panuje na forum? Mogą być tylko dwie przyczyny. Albo jest bardzo dobrze albo bardzo źle!!!

ewr

Świetnie że premia się trafia @ojoj, bo przecież o urozmaicone wynagrodzenie nie jest łatwo a tak to łatwiej się działa.

Pracownica

Pracuję w Scotfree od ponad roku. Wszystko byłoby ok,gdyby dali umowę o pracę...

K

Czekałem na umowę rok i jej nie dostałem, podobnie jak reszta ekipy. Umowę miał tylko kierownik a nas zbywano jak tylko padało pytanie o umowę o pracę.

Przemek

PRACOWAŁEM W TEJ FIRMIE KILKA LAT, I OSOBIŚCIE MOGĘ POLECIĆ. Z TEGO CO WIDZĘ KOLEKCJE Z ROKU NA ROK CORAZ LEPSZE, KADRA ZARZĄDZAJĄCA BEZ ZASTRZEŻEŃ. JEŚLI KTOŚ JEST PRACOWITY I CHCE DAĆ COŚ Z SIEBIE, NA PEWNO TO DOCENIĄ. POLECAM.

@zadowolona, Jestem w podobnym szoku jak ty siedze w tej firmie 7 lat umowa jest, kasa na czas też jest ale widze że narzekają tylko ci co najwięcej powinni zarzucić sobie ale zrzuci odpowiedzialność na firmę jest najłatwiej Problemy się zdażały ale za czasów S&S od kiedy jest nowy właściciel i nowa nazwaSCOTFREE wszystko w jak najlepszym porządku, PRACUJE NIE ZAMIERZAM ZMIENIAĆ PRACY I POLECAM TYM KTÓRZY SZUKAJĄ PRACY NA STAŁE, A NIE NA CHWILE BO TAKIM TO ZAWSZE ŹLE

Mnich

A czemu Scotfree pisze że istnieje od 1995 roku? Od tego roku istniało wspomniane S&S mieszczące się jak i Scotfree na ul. Myśliborskiej....haha. Coś jest nie hallo...A ja w zeszłym roku wraz z całą starą ekipą S&S byłem przesłuchiwany w sprawie o naruszenie praw pracowniczych, chodziło m.in. o nie płacenie składek ZUS. To dlatego teraz nie chcą dawać umów, mają mniej problemów...W ciągu całej mojej kariery nazwa się zmieniała dwa razy - najpierw S&S potem Soda a właściciel tak naprawdę zmieniał się tylko na "papierku" - kolejny dobry koleżka właściciela...a teraz kto jest właścicielem kolejny kumpel od kielonka Pana S.

Zadowolona

Czytam, czytam i oczom nie wierzę. Pracuję osiem lat,w tej firmie. Mam umowę o pracę od zawsze, dostałam awans i nie kojarzę sytuacji z wymówieniem umów wszystkim. Różnie w życiu bywa, raz się jest na wozie raz pod wozem. Lojalność i sumienność w wykonywaniu obowiązków w tej firmie się docenia. Firma stawia na długoletnią współpracę z personelem. Osobiście polecam z czystym sumieniem. P.S A tak na marginesie to większość tych opinii dotyczy firmy S&S, a nie SCOTFREE na Boga. Wystawiając komuś opinię, zastanów się najpierw czy sam byłeś/aś w porządku.

m&m

Ja trafiłam do tej firmy chwilę przed zmiana nazwy na SCOTFREE. Całe problemy o których mówicie trwały raptem kilka miesięcy. Co do umowy o pracę to dostałam ją tylko jak miałam taką potrzebę, dodam tylko, że nie jestem jedyną osobą w salonie zatrudniona w ten sposób. Co do płacy... Nie jest to aż tak wymagająca praca, aby otrzymywać kosmiczne wypłaty, nie jest wymagana jakas niezwykla wiedza i umiejętności.

Bingo

Chore wyładowywanie frustracji po stracie pracy. Pracuję w tej firmie 5 lat bywało różnie ale nie mogę zrozumieć takich opinii, jak można osądzać firmę przez pryzmat kierownika, ludzie bywają różni. Spożywanie napojów i posiłków na sklepie, ja będąc klientem nie chciałbym rozmawiać z obsługą, która właśnie przeżuwa posiłek w międzyczasie popijając herbatkę, śmiechu warte. Co do ZUS-u, nie mam żadnych zastrzeżeń będąc osobą przezorną zawsze sprawdzam i taka sytuacja nigdy nie miała miejsca, więc dziwi mnie ten wpis i to bardzo. Składanie ubrań chodź są złożone, na Boga co robić przez cały dzień stać i dłubać w nosie!!! za coś Nam płacą na pewno nie za obijanie się!!! trochę samokrytyki, jeśli czegoś wymagamy to fajnie by było dać coś od siebie. Na koniec, firma jest ok. Polecam!

LOLEK

Po 1 to firma zmieniła właścicieli i jak się chce wylewać żale to warto by było sprawdzić czy mówi się prawde. SCOTFREE to inny właściciel i ja nie mam mu nic do zarzucenia wszystkie

Zostaw merytoryczną opinię o SCOTFREE - Płock

SCOTFREE
2.8/5 Na podstawie 13 ocen.
  • Koniawska 18
    66-400 Płock