Opinie o Ar-Kom Przedsiębiorstwo Wielobranżowe Jankowski Arkadiusz w Wyry

Poniżej znajdziesz opinie obecnych i byłych pracowników o pracodawcy Ar-Kom Przedsiębiorstwo Wielobranżowe Jankowski Arkadiusz. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Ar-Kom Przedsiębiorstwo Wielobranżowe Jankowski Arkadiusz o rekrutacji.

Branże: Budowa mieszkań i domów/budynków

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Ar-Kom Przedsiębiorstwo Wielobranżowe Jankowski Arkadiusz w Wyry

klient

firma niesłowna, nie potrafi wykonać zadania w terminie, brak toalety w czasie budowy

@klient

A czy zapewnienie toalety nie należy do inwestora? Jak przypili go na budowie to gdzie skończy? Liczy na wykonawcę ??? Może tak coś od siebie...Z wlasnego doswiadczenia wiem ze inwestorzy są w dzisiejszych czasach pkropni , zero szacunku do wykonaecy tylko rób i siedź cicho. A może tak trochę kultury słowo dziękuję też jest im obce. Ciężkie czasy nastały dla wykonawców. Z drugiej strony jest też masz nieuczciwych i cwaniaków. Przez takich właśnie Ci uczciwi tracą.

Paulina Nowy wpis
@GalAnonim

A czy takie aspekty jak toaleta nie powinny być zawarte w umowie? Przecież to zaniedbanie podstawowych potrzeb człowieka jeśli jej nie ma, powinni o to zadbać :P

Klient Nowy wpis
@GalAnonim

W umowie było wpisane, że WC jest po stronie wykonawcy. Dlatego inwestor nie może w takiej sytuacji zapewniać toalety.

Maksio Nowy wpis

Po wielu karach pracy uwolnilem się od tego typka , wieczne narzekanie na brak pieniędzy . Nikomu tej pseudo firmy nie polecam

Honorata

Masakra czytam ze pieniądze nie ida na konto tutaj według niektórych, a co z emerytura właśnie. Porażka takie traktowanie ludzi, ktoś jeszcze tak miał?

@Honorata

Jaka praca taka płaca. Złośliwe opinie leniwych i nieuczciwych pracowników którzy zamiast pracować obracają małpki i żerują na zaliczkach. O dobrych i pracowitych pracowników w dzisiejszych czasach bardzo trudno. Młodym nie chce się pracować A pracowici i uczciwi mają swoje interesy. A Ty Honoratko chcesz się zatrudnić że tak się wpisami udzielasz i interesujesz ? To raczej robotą dla faceta...

@GalAnonim

A kobiety z reguły mają właśnie swojego faceta, którego z każdej strony chciałyby oglądać. ;p Wiesz jak to z tym "matkowaniem" jest, ale ciekawe czy ogarnia temat przez swojego chłopaka czy przypadkowo tu trafiła? A to co napisałeś to niestety w samo sedno. Rozumiem, że prowadzisz więc swój biznes? ;)

@Aleksandra

Nie bardzo ro'umiem co mialaś na myśli.???Tak prowadzę swój biznes i lekko nie ma. Widzę że Panie się w sprawie budowlanka chętnie wypowiadają.....

@GalAnonim

Niestety predyspozycje fizyczne nieco hamują. ;p No zwłaszcza wobec tego co teraz w Polsce się dzieje, już tak naprawdę od paru lat jakby nie patrzeć to w biznesie przetrwają najsilniejsi. ;p A jeśli o budownictwie mowa to ja akurat jestem zafascynowana budownictwem modułowym, wiem, że wielu osobom zabiera to "frajdę" ale to tak niesamowicie szybkie jest, że jestem w szoku

@Aleksandra

Modułowe...no tak zdecydowanie szybciej ale czy lepiej? Tyle ilu ludzi tyle opinii . Pogoda u nas różne figle płat więc chyba wolę murowany system. Jakoś chyba stabolniejszy , bezpieczniejszy....

@GalAnonim

A czy modułowy bardzo bezpieczny to już się nie wypowiem, ekspertem nie jestem, ale myślę, że jak Azjaci coś tworzą to raczej z głową. Bo to właśnie u nich się naoglądałam jak wieżowce w parę tygodni stawiali. ;) A pogoda u nas faktycznie, chociaż ostatnio alerty przestały mi przychodzić

@Aleksandra

Ooo proszę i do tego podróżniczka. Też bardzo lubię podróżować ....Szkoda że teraz Covid ogranicza. Widzę że ktoś tu cierpi na bezsenność ????

Aleksandra Nowy wpis
@GalAnonim

Ty chyba już bardziej jednak, ja niestety ostatecznie padłam. Do pracy trzeba jakoś wstać niestety. ;)

Zadowolony

Owszem opóźnienie było ale z efektu końcowego jestem bardzo zadowolony. Kierownik zadowolony z współpracy i z porządku na budowie.

Czy brałeś udział w spotkaniu rekrutacyjnym w firmie Ar-Kom Przedsiębiorstwo Wielobranżowe Jankowski Arkadiusz? Czy rekruter weryfikował w jakiś sposób Twoje umiejętności? Jak oceniasz stosunek wymogów podanych w ogłoszeniu do rzeczywistych? Czy była to dla Ciebie łatwa, a może trudna rozmowa?
logo firmy Aplikator Celulozy / Piany Pur / Dekarz
Rybnik
KRUKTERM SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
logo firmy Monter sieci zewnętrznej
Arcus Technologie Sp. z o.o.
logo firmy Konstruktor
Szczecin
Ammega Poland Sp. z o.o.
Honorata

Widzę ze jeszcze niedawno narzekaliscie na zarobki :/ czyli nie da się dobrze zarobić, a jakie stawki są?

Dekarz

pieniądze pod stołem. Uczciwej emerytury to tutaj się człowiek nie dorobi. Harówa za marne grosze.

Klient

Bardzo słaba jakość usług. Wady i brak reakcji ze strony wykonawcy. Unikać.

Arko

@Pracownik były a jakieś delegacje dłuższe dla handlowców tu są?

Pracownik byly

Firma płaci pod stołem, dużo nadgodzin. Nie polecam.

klinet były

musieliśmy rozwiązać umowę z uwagi na to, że firma nie potrafiła dokończyć pracy w terminie i nie miała doświadczenia w wykonaniu dachu

Zostaw merytoryczną opinię o Ar-Kom Przedsiębiorstwo Wielobranżowe Jankowski Arkadiusz - Wyry

• Jak się pracuje w Ar-Kom Przedsiębiorstwo Wielobranżowe Jankowski Arkadiusz?

Zobacz opinie na temat firmy Ar-Kom Przedsiębiorstwo Wielobranżowe Jankowski Arkadiusz tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 3.

Ar-Kom Przedsiębiorstwo Wielobranżowe Jankowski Arkadiusz
  • Magazynowa 33