Opinie o Robert Hanspol Auto Handel Trebor w Piła

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o pracodawcy Robert Hanspol Auto Handel Trebor. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Robert Hanspol Auto Handel Trebor o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja samochodów osobowych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Robert Hanspol Auto Handel Trebor w Piła

Felix Nowy wpis

Zakupione auto było w stanie takim jak w ogłoszeniu. Bardzo miła i profesjonalna obsługa.

Jagoda Nowy wpis

Kolejne auto z tej firmy. Profesjonalne podejście do klienta oraz fachowa i sympatyczna obsługa. Polecam

serek wlk Nowy wpis

Bardzo polecam . Jestem bardzo zadowolony z obsługi oraz z rzetelności i uczciwości sprzedawcy. Z auta jestem bardzo zadowolony a sprzedawca to człowiek którego mogę polecić każdemu.

sabina Nowy wpis

Bardzo polecam zakup w firmie . Sprawnie szybko i bezpiecznie. opłacało sie jechac 500 km bede polecała.

Jak oceniasz przebieg rozmowy kwalifikacyjnej na stanowisko Kierownik Działu Technicznego w firmie Robert Hanspol Auto Handel Trebor? Podziel się z nami pozytywnymi aspektami rekrutacji, jak również wszelkimi zastrzeżeniami odnośnie procesu. Jaki był rezultat Twojej rozmowy?
logo firmy Młodszy operator maszyn CNC
Rzeszów
Smithstown Polska Sp. z o.o.
logo firmy Specjalista ds. Wentylacji Mechanicznej (Rekuperacja)
Racibórz
Oem Energy Sp. z o.o.
PAULA

ZAKUPIŁAM W GRUDNIU AUTKO OD P.ROBERTA TRANZAKCJA PRZEBIEGŁA WZOROWO AUTO JAK W OPISIE POLECAM

safari

Polecam szybka sprawna obsługa AUTO JAK W OPISIE tranzakcja ok

Chciałbym pracować jako Kierownik działu w mieście Warszawa. Czy rzeczywiście można zarobić 5500 ? W jakich firmach?

ROZALIA

Kupiłam samochód w lipcu br. Auto zgodne z opisem, doskonały kontakt i fachowa pomoc ze strony Sprzedającego. Pan ROBERT to rzetelny i uczciwy partner. Polecam gorąco

RIX

AUDI A6 TRAFNY WYBOR POLECAM SPRZEDAWCE

PATIIII

Kupiłam samochód w czerwcu br. Auto zgodne z opisem, doskonały kontakt i fachowa pomoc ze strony Sprzedającego. Pan Robert to rzetelny i uczciwy partner. Polecam gorąco

BARTŁOMIEJ KRAKOW

Bardzo polecam zakupiłem u pana ROBERTA PEUGEOTA 3008 wszystkie sprawy załatwiłem telefonicznie a auto w czasie odbioru było w stanie takim jak pan ROBERT mi przekazał przez telefon . Jestem bardzo zadowolony z obsługi oraz z rzetelności i uczciwości sprzedawcy. Z auta jestem bardzo zadowolony a sprzedawca to człowiek którego mogę polecić każdemu.

KSAWERY BYTOM

Z czystym sumieniem polecam Sprzedającego u którego w przeciągu kilku lat nabyłem trzeci samochód. Pan ROBERT jest bardzo uczciwym i profesjonalnym partnerem w interesach. Jak zwykle mogłem liczyć na szczegółową prezentację auta wraz z pełną dokumentacją. Nigdy nie było problemu w kwestii wcześniejszych ustaleń a co za tym idzie terminowości. Z wielką przyjemnością wrócę po następny samochód. Oby więcej takich rzetelnych Kontrahentów.

ZAZAR

Profesjonalna i kompleksowa obsługa zakupu samochodu. Samochód zadbany. 100% polecam

ŻANETA

sabel

ZYGI

POLECAM ZAKUPIŁE KILKA TYGODNI TEMU OPEL ASTRA AUTO SPRAWIJE SIE DOSKONALE NAPEWNO WROCE PO NASTEPNE AUTO

JOLANTA SZCZ.

Uczciwy i profesjonalny sprzedawca wart zaufania :)

JERWI

Pełen profesjonalizm. Duży wybór samochodów. . Możliwość sprawdzenia pojazdu w stacji diagnostycznej. Wizyta zakończona zakupem. VOLVO XC 60 Polecam.

SARA.GD

Jestem bardzo zadowolonA z auta kupionego w tym miejscu. Wszystko działa bez zarzutów. Miła i fachowa obsługa. Polecam

TERMETL

Kupiłem autko u Pana Roberta, jestem bardzo zadowolony z zakupu. Pan ROBERT to bardzo rzetelny, uczciwy i miły gość. Cała transakcja przebiegła bez problemu. Każdemu polecam :

Zostaw merytoryczną opinię o Robert Hanspol Auto Handel Trebor - Piła

• Jak się pracuje w Robert Hanspol Auto Handel Trebor?

Zobacz opinie na temat firmy Robert Hanspol Auto Handel Trebor tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 13.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Robert Hanspol Auto Handel Trebor?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 12, z czego 10 to opinie pozytywne, 1 to opinie negatywne, a 1 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Robert Hanspol Auto Handel Trebor
4.6/5 Na podstawie 79 ocen.
  • Rodła 8D
    64-920 Piła