Opinie o Dominika Paul-Stolf Firma Handlowo-Usługowa w Gronowo Elbląskie

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o firmie Dominika Paul-Stolf Firma Handlowo-Usługowa. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do pracy w Dominika Paul-Stolf Firma Handlowo-Usługowa o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Usługi budowlano-remontowe - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Dominika Paul-Stolf Firma Handlowo-Usługowa w Gronowo Elbląskie

Czy w firmie Dominika Paul-Stolf Firma Handlowo-Usługowa praktykowane są premie/nagrody kwartalne/roczne? Na stanowisku Pomoc Kuchenna, na które poszukują na InfoPraca.pl to dość istotna kwestia.

Zawiedziona Nowy wpis

W obietnicach to masz wszystko co chcesz usłyszeć w realu na miejscu niestety o wszystko musisz walczyć sama Zero pomocy i totalna olewka ze strony Pani Dominiki Poszukaj lepiej innej firmy do współpracy

Podobno pracując w firmie Dominika Paul-Stolf Firma Handlowo-Usługowa można liczyć na zarobki 2500 . Czy to prawda? Przy jakiej umowie one obowiązują?

Zawiedziona

W opowieściach to pewnie można ale życie mocno weryfikuje słowa i obiecanki ze strony tej firmy Kolejny raz napisze Nikt Ci tyle nie może dać co My Ci możemy obiecać Aaa i dodatkowo można zapomnieć o jakiejkolwiek ewentualnej pomocy już na miejscu Poszukaj na własną rękę lub skorzystaj z innej firmy

Lidia Nowy wpis
@Zawiedziona

Ja też cenie sobie konkrety. NA jak z kasa, jakie są stawki? i najważniejsze czy w terminie ?

Zawiedziona Nowy wpis
@Lidia

Stawka zależy od miejsca gdzie trafisz Plus taki że zawsze na czas wypłata była Jednak gineły czasem nadgodziny i ja na ten przykład nie otrzymałam premi (1500euro) za pracę podczas corona a wszystkie inne dziewczyny otrzymały Zgłoszenie do Pani Dominiki jak zawsze rzut grochem o ścianę

Jakie wartości są cenione w Dominika Paul-Stolf Firma Handlowo-Usługowa?

Zawiedziona

Najlepiej nic się nie odzywać nie zawracać Pani Dominice głowy to chyba najlepsze wartości jakie ta Pani wyznaje i robić robić robić nie zwracając uwagi na to ze warunki pracy i mieszkania odbiegają znacznie od tych obiecanych

Antoni
@Zawiedziona

Jak odbiegają standardem od obiecanych, to dlaczego nie podgadać na ten temat? Kto inny zrobi to za ciebie? Może dzięki temu uda się coś poprawić.

@Antoni

Rozmów było bardzo dużo były obiecanki później zaczęło się nie odbieranie telefonów i totalna olewka Tej Pani widocznie nie zależy na niczym innym poza prowizją za wysłanie nas do pracy

Jatoja

To prawda

Krystyna
@Jatoja

No to słabo jak Tobie też się tak trafiło. Ale tak w sumie to jaki standard miałeś obiecany a co wyszło?

DOMINIKA PAUL

Nie życzę sobie być na internecie

Presto
@DOMINIKA PAUL

Oddaj pieniądze

Powodzenia życzę

Helena
@Presto

Zalega Ci ta firma pieniądze? Jak dużo?

@Presto

Presto, uwazam, ze internet nie jest miejscem do kierowania zadan o wyplate, nawet jezeli sa one uzasadnione. Opisz sytuacje dokladnie, uargumentuj wlasciwie. Niewyplacone wynagrodzenie lub jego czesc moze wynikac z niedotrzymania zapisow umowy o prace, niewlasciwego zlozenia wypowiedzenia i itp. Nie oceniam Ciebie negatywnie, lecz jedynie zachecam do tego, aby sprawe przedstawic tak, aby byla jasna dla kazdego uczestnika tego portalu.

x
@DOMINIKA PAUL

Jak można darzyć zaufaniem firmę, ktora nie podaje swoich danych adresowych?

Helena
@x

To nie ma nigdzie w internecie podanego adresu firmy? Nie znalazłeś?

Czy w trakcie Twojej rozmowy kwalifikacyjnej w Dominika Paul-Stolf Firma Handlowo-Usługowa rekruter przedstawił Ci możliwą kwotę wynagrodzenia? Jakie warunki zatrudnienia oferowane są na stanowisku PIELĘGNIARKA / OPIEKUN MEDYCZNY DPS - NIEMIECKA UMOWA!?
logo firmy Aplikator Celulozy / Piany Pur / Dekarz
Rybnik
KRUKTERM SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
logo firmy Technik obiektu - Konserwator budynków
Instalator-Service Sp. z o.o.
logo firmy PRACOWNIK SERWISU

Interesuje mnie praca jako Pielęgniarka w firmie Dominika Paul-Stolf Firma Handlowo-Usługowa. Ktoś tam pracuje? Co możecie powiedzieć na temat warunków oferowanych przez tę firmę?

Zawiedziona

Odradzam współpracę Poszukaj innej firmy która zadba o Ciebie w razie jakichkolwiek problemów Tu zero wsparcia Ale obiecanki ładnie brzmią i wydaje się atrakcyjna praca jednak jak mówi stare przysłowie Nikt Ci nie może tyle dać ile Ja mogę Ci obiecać

@Zawiedziona

To co takiego ci obiecali? Bo widzę że jesteś mocno rozgoryczona, więc chyba kontrast ze stanem rzeczywistym był dość spory? ;(

@Michał

Podstawa to Mieszkanie (balkon i aneks kuchenny ???? balkonu brak aneks kuchenny wspólny piętro wyżej )blisko pracy i dostęp do internetu Na początku faktycznie było zapewnione mieszkanie 5 min od pracy internetu nie szło się doprosic jednak można było zejść 2 piętra w dół i w stołówce internet był Po jakimś czasie zostałam Ja i kilka innych osób przekwaterowane do innego mieszkania Największy problem to odległość a więc koszta dojazdu do pracy choć firma wspominała o aucie służbowym i faktycznie dostaliśmy auto ma miesiąc, jedno auto na 3 osoby Przeprowadzkę trzeba było zrobić na własny koszt i samamu choć obiecali transport Mieszkanie na miejscu nie było wykończone a doprosic się o jakiekolwiek naprawy było nie możliwe Tam internet obiecywali już za kilka dni i tak minęło kilka miesięcy bez dostępu do sieci Dodatkowo wilgoć w mieszkaniu brak oświetlenia na dworze zakaz trzymania samochodu pod domem na miejscu parkingowym więc trzeba było zostawiać go dalej i kilka drobnych innych rzeczy które szło by rozwiązać przy odrobinie dobrej woli Jednak Firma olała totalnie wszystko Dlatego stanowczo odradzam

Zadowolona

Przed wyjazdem do pracy, zostałam dobrze poinformowana przez rekrutera o warunkach moich obowiązków i wynagrodzenia. Współpracuję z tą firmą już od ponad 1.5 roku i dobrze oceniam. Wiadomo jak to praca z ludzmi czasem jest różnie, ale jako na firmę nigdy nie mogłam narzekać.

Kamila
@Zadowolona

Cześć, cieszę się, że dobrze oceniasz współpracę z Dominika Paul-Stolf Firma Handlowo-Usługowa. Wspomniałaś, że zostałaś dobrze poinformowana o warunkach Twoich obowiązków oraz wynagrodzenia. Czy możesz przybliżyć jak w firmie wygląda zakres obowiązków oraz jak wysokie jest wynagrodzenie?

Zadowolona
@Kamila

Wynagrodzenie z tego co wiem jest indywidualnie omawiane, na moim stanowisku opieki jest dobrze opłacane nie narzekam. Zakres obowiązków też jest zależny o jaką pracę Ci chodzi. Wystarczy zadzwonić i się dopytać.

Dominika Paul

Nie chcę być na internecie

@Dominika Paul

Dlaczego nie Pani Dominiko? Czy obawia sie Pani czegos? Nawet negatywna opinia sklania do przemyslen i zmian. Konstruktywna krytyka nie jest zla. Nikt nie przejawia hejtu wobec Pani lecz jedynie sklania do zastanowienia sie nad organizacja Pani przedsiewziecia. Osobiscie, zycze wiele sukcesow, niemniej w swojej opini wyrazonej powyzej pozostaje niezmienny. Licze, ze przyczyni sie ona do tego, ze warunki zakwaterowania dla nowych jak rowniez obecnych pracownikow zostana poprawione. Licze na to, ze obieg dokumentow zostanie rowniez udoskonalony tak, aby nie ginely one. Kilka, ksiazek o komunikacji dla kierownictwa sredniego szczebla i naprawde wszystko bedzie dzialalo. Wystarczy jedynie chciec wprowadzic kilka drobnych zmian, wowczas dom w ktorym pracowalem bylby idealny, a wspolpraca z Panstwem wzorowa. Pracownicy domu i zespol pielegniarski jest super, atmosfera doskonala, niedociagniecia jednak leza zdecydowanie po stronie Panstwa jak rowniez samego Klienta. Prosze docenic fakt, ze portal ten pomaga zarowno Panstwu jako firmie jak rowniez samym potencjalnym pracownikom. Wystarczy dostrzec pozytywy a nie skupiac sie na obawach.

@Dociekliwy

Miał Pan nadzieję że Pana wpis coś zmieni Niestety warunki nadal takie same Przykre to bardzo że Takie firmy nadal działają, trzeba chyba zawiadomić odpowiednie instytucje bo inaczej nic się nie zadzieje

@Niezadowolony

Szkoda zycia, lepiej zostawic. Jezeli firma nie zmieni sie nie pozyska dobrych opiekunow. To bedzie natychmiast wplywac na satysfakcje klienta. Biznes budowany w ten sposob ostatecznie padnie. Firma sama sie wykonczy chyba ze zaczna sluchac dobrych rad i konsteuktywnej krytyki. Pracowalem w wielu domach, prosze mi wierzyc ten nie byl najgorszy.

@Dominika Paul

Przy takim podejściu do ludzi to się nie dziwię że nie chce Pani być w internecie Internet jest dobrym narzędziem do ostrzegania ludzi przed takimi firmami jak Pani Postaram się w każdym możliwym miejscu w internecie napisać Pani opinie oczywiście zgodnie z prawdą nie będzie pozytywna

Donek

O ile krytyka jest konstruktywna to może wiele poprawić ale jeśli jest złośliwa to niestety tylko szkodzi. Firmę mamy ok. choc może nie idealną

@Donek

Punkt widzenia zalezy od punktu siedzenia. Zadna firma nie jest idealna. To co jest OK nie wiele mowi. Po odejsciu doszly mnie sluchy, ze firma nie wyplaca premi za prace podczas pandemii a sprawa dotyczy pracownika, ktory zlozyl wymowienie. Jezeli jest to OK, to napewno dla firmy, czy jest to OK dla bylego pracownika? Nie wiem, dla mnie slabo.

Leszek
@Dociekliwy

Skąd masz takie informacje? Czyżbyś miał osobę, która tam pracuje stąd też udało Ci się taką informację uzyskać? Wyjaśnij mi to proszę bo bardzo mnie to ciekawi. Mogę liczyć na Twój komentarz? Z góry serdeczne dzięki.

@Leszek

Informacje posiadam bezposrednio od osoby, ktora tam pracowala, tak jak ja. Czy wyplata do tego czasu nastapila nie wiem, poniewaz od wakacji nie mialem z ta osoba kontaktu.

@Dociekliwy

Premia za koronawirusa nie została do dnia dzisiejszego wypłacona sprawa była zgłoszona Pani Dominice do dziś zero kontaktu z jej strony a to już pół roku Sprawa będzie musiała zakończyć się w sądzie

@Leszek

Niestety pół roku mija zero kontaktu ze strony Pani Dominiki i zero pieniążków za koronawirusa Szczerze to z kilku zgłoszeń do Pani Dominiki w ciągu 1.5 roku współpracy żadna sprawa nie została nigdy załatwiona Zostajesz sam z problemem na miejscu Nawet błaha kwestia podłączenia internetu która była obiecywana taka ilość razy że ciężko zliczyć, widocznie zbyt skąplikowane zadania dla tej Firmy Szczerze odradzam współpracę

@Zawiedziona

To bardzo smutne, swiadczy jedynie o firmie, mozna jednoznacznie stwierdzic ze sa oszustami.

Czy zdarzają się nadgodziny w Dominika Paul-Stolf Firma Handlowo-Usługowa?

Niezadowolony

Tak jak najbardziej na szczescie były płatne ale zdarzało się że ginęły czasem nadgodziny a to już nie w porządku Jakiekolwiek zgłoszenia do Pani Dominiki radzę sobie darować szkoda nerwów Pani ma wszystko gdzieś Wziąć za Nas prowizję i zapomnieć

Jakie są warunki zatrudnienia w Dominika Paul-Stolf Firma Handlowo-Usługowa?

Niezadowolony

Odradzam zero pomocy i wsparcia Warunki od tych opisanych a tych rzeczywistych nijak się mają do siebie

Niezadowolony

Nie polecam współpracy z Tą Panią Jest takie powiedzenie które znajduje tu zastosowanie w 100% ,,nikt ci nie może tyle dać ile ja mogę Ci obiecać '' W opowieściach wszystko pięknie na miejscu już tak kolorowo nie jest Pani bierze jedynie jakąś prowizję za wysłanie nas do pracy i reszta ja nie interesuje Zapomnijcie że jak pojawi się jakikolwiek problem to możecie liczyć na pomoc od tej firmy Stanowczo odradzam współpracę

Jula

Jakieś info o tej firmie? Wypłacalni? Warunki pracy? Składki?

@Jula

Polecam wypowiedz powyzej... :)

Dociekliwy

Firma Rekrutacyjna, ale chyba nie do konca. Tak jak wszyscy lub tez wiekszosc rekruterow, mocno przebarwia fakty. Wybralem sie do pracy w swoim zawodzie czyli wykwalifikowanego opiekuna, referencje, certyfikaty, dokumenty kwalifikacyjne wyslane, umowa, podpisana zwrotnie, i podczas ostatniego kontaktu telefonicznego dowiaduje sie, ze jak bede na miejscu wowczas mam skontaktowac sie z osobami mieszkajacymi w domu, no iiii mam sie dowiedziec czego wlasciwie brakuje w mieszkaniu...bo moze brakowac czajnika elektrycznego..., natychmiast zapala mi sie czerwone swiatlo poniewaz rekruter ceduje odpowiedzialnosc za warunki na osobe trzecia, posrednia, mam jechac samochodem, ale mysle, nie pojade autokarem zobacze jak to wszystko tak naprawde wyglada. W koncu z posrod 8 roznych ofert wybralem ta poniewaz wg rozmowy jak rowniez na papierze przedstawiala sie najkorzystniej. Dojezdzam na miejsce wita mnie szefowa firmy w mieszkaniu w ktorym, nie dziala jak sie pozniej okazuje instalacja elektryczna, kuchnia nie istnieje nie ma zamontowanego zlewu, mieszkanie jest zawilgocone, klade sie zmeczony po podrozy w poscieli po poprzedniczce Wegierce, ktora wytrzymala tylko tydzien. Zagryzam zeby, mowie, trudno. Pokarze co potrafie w pracy, dam sie poznac od strony fachowej, nie mam super niemieckiego, przyjeto mnie jednak do pracy mysle sobie, dam firmie jak rowniez sobie szanse. Mijaja tygodnie, jestem elastyczny cierpliwy, nic nie mowie, pracuje, prosze o dokumenty do meldunku, zebym mogl kupic samochod na dojazdy. W pracy atmosfera jest poprawna, chociaz tak jak w opiece wiadomo bywaja sytuacje konfliktowe. Staram sie ich unikac, wspolpracuje z kazdym. Daje sie poznac od strony jak najlepszej. Dokument w koncu trafia do mnie z przekreconym imieniem. Mysle sobie, zaden urzednik w niemczech w wydziale meldunkowym nie przyjmie mi tego. W miedzyczasie pisze list do wlasciciela obiektu z prosba o usuniecie kwestii wad mieszkaniowych. Nic w tym kierunku nie dzieje sie. Dalej mieszkam w zawilgoconym mieszkaniu, myje kubki po kawie i herbacie w lazience. Gotuje na kuchence turystycznej, ktora uzyczyli mi sasiedzi. No coz, dalej zaciskam zeby. Dochodzi do terminu wyplaty drugiej, nie jestem ujety. Mysle sobie, no dosyc trzeba naprawde juz zainterweniowac. Pisze list do rekrutera, zglaszam w pracy rowniez problem. W koncu przychodzi Szefowa firmy i przeprasza mnie, ze jest to blad firmy, ze zaginely gdzies moje dokumenty w tym rownie moj numer identyfikacji podatkowej. Przyjmuje przeprosiny podajemy sobie rece, ide dalej. W miedzyczasie rekruter podczas rozmowy telefonicznej mowi mi, ze dokument meldunkowy zostanie zalatwiony. Co sie dzieje dalej? Z uwagii na niedokadrowanie i braki w zespole proszono mnie zebym zgodzil sie na zmiane zmian. Odpowiadam, owszem zgodze sie, ale pod warunkiem, ze rozliczenie mojego wynagrodzenia trafii na moje konto. Otrzymuje dokument wykonania dyspozycji przelewu. Odpowiadam, to nie sa pieniadze, jak dojada i sprawdze stan konto wowczas przyjde. Mimo tego, jestem natychmiast wpisany na grafik, po zmianie udaje sie na rozmowe do biura, gdzie usilowano mi powiedziec, ze wszystko to moja wina poniewaz nie przyjalem zaliczki. Odpowiedzialem, ze mam swoje pieniadze, nie oczekuje zaliczek, lecz wyplate wynagrodzenia. Czekam cierpliwie od dwoch miesiecy i nie moge sie zgodzic na to. Wowczas nastepuje ryk na mnie, ze ja nic nie rozumiem. Odpowiadam grzecznie, ze nic nie potrafie poradzic. Zachowujac asertywnosc utwierdzam, ze jak dostane wplyw na rachunek wowczas przyjde. Nastepnego dnia otrzymuje mail z banku stwierdzajacy brak wplywu. Jest to Pani kierownik placowki, ktora zna mnie osobiscie i szanuje jako klienta. Tresc tego maila wysylam do firmy informujac, ze nie mam ani wplywu ani obiecangego dokumentu meldunkowego a mial byc tego samego dnia. Bez tego dokumentu nie moge ani kupic samochodu ani go zarejestrowac. Pomyslalem, zachowam sie honorow i zostane, ale jednak skieruje sprawe wynagrodzenia do znajomego prawnika z ktorym uczylem sie kiedys w Wielkiej Brytanii w szkole sredniej. I podczas rozmowy doradzil mi, abym z takim pracodawca jednak nie wiazal nadzieii i doradzil, abym zakonczyl stosunek pracy. Udalem sie do firmy, poinformowalem o swojej rezygnacji, podczas okresu probnego moge zrezygnowac z dnia na dzien. Nagle zaproponowano mi wyplate wynagordzenia gotowka. Odpowiedzialem, ze nie jestem tym zainteresowany. Nie wierze w slowa tylko w fakty, a one wygladaja zle. Samo prace z rezydentami oceniam pozytywnie, dobrze pracowalo mi sie z zespolem. Natomiast, zarzadzanie zasobami osobowymi, komunikacja przelozonych z podwladnymi wymaga definitywnie udoskonalenia. Kazdy, szanujacy sie fachowiec w tej branzy z wieloletnim dorobkiem i duzym doswiadczeniem nie pozwoli sobie na ignorancje. Ostatecznie srodki trafily na moj rachunek. Pozno, bo kiedy juz musialem uruchomic wszystkie procedury. Pozostaje, niesmak po tej wspolpracy i zal opuszczenia fajnego zespolu wspolpracownikow.

Darek

Mam nadzieję, że ten spokój na wątku to efekt dobrej pracy i zadowolenia?

Zostaw merytoryczną opinię o Dominika Paul-Stolf Firma Handlowo-Usługowa - Gronowo Elbląskie

• Jak się pracuje w Dominika Paul-Stolf Firma Handlowo-Usługowa?

Zobacz opinie na temat firmy Dominika Paul-Stolf Firma Handlowo-Usługowa tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Dominika Paul-Stolf Firma Handlowo-Usługowa?

Dominika Paul-Stolf Firma Handlowo-Usługowa
1.7/5 Na podstawie 3 ocen.
  • Rubinowa 5 lok. 6
    82-310 Gronowo Elbląskie