Opinie o Grupa Entropia Sp. z o.o. w Wałbrzych

Poniżej znajdziesz opinie obecnych oraz byłych pracowników o firmie Grupa Entropia Sp. z o.o.. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w Grupa Entropia Sp. z o.o. o rekrutacji.

Branże: Usługi budowlano-remontowe - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Grupa Entropia Sp. z o.o. w Wałbrzych

(usunięte przez administratora) Wszyscy poniżej mają rację. Pan(usunięte przez administratora)bardzo dużo mówi - Obiecuje kokosy,gruszki na wierzbie-a tak naprawdę jest zupełnie inaczej nic co mówi nie jest Prawdą. - (usunięte przez administratora) Żeby się nabrać na to żeby zachęcić do podjęcia pracy.? Ale kiedyś wyjdzie szydło z worka i nikt nie będzie się dawać robić w kulki. Pozdrawiam wszystkich Pracujących w tej (usunięte przez administratora)firmie i życzę aby wam się Lepsza praca Trafiła. (usunięte przez administratora)

Biedny

biore co zarabie zapierniczam pobad 13 godzin zero życia o rodzinie nie wspomnie nie mam czasu dla rodziny

Biedny Nowy wpis

Administrator Nowy wpis

Aktualnie trwa rekrutacja kandydatów na stanowisko asystent prezesa do pracy w Wałbrzych. Co jako obecni pracownicy przedsiębiorstwa Grupa Entropia Sp. z o.o. możecie podpowiedzieć zainteresowanym tą ofertą pracy?

Stan Nowy wpis

Aplikuję na operatora ładowarki teleskopowej, warto?? Jak pieniądze, warunki, umowa?? Czy ktoś pracował na ładowarce z państwa?

Wściekły Pracownik Nowy wpis

Ta firma to totalna porażka. Nie dość że na wypłatę czeka się miesiąc to dodatkowo nie jest wypłacana w terminie tak jak to ma miejsce w tym miesiącu. Jest koniec września a wypłaty za sierpień jak nie było tak nie ma...

Aplikowałeś do Grupa Entropia Sp. z o.o. na stanowisko Samodzielny pracownik biurowy - Asystentka Prezesa? Opisz swoje wrażenia z rozmowy kwalifikacyjnej. Jaką umowę proponuje pracodawca? Jaki był rezultat rozmowy?
logo firmy Technik obiektu - Konserwator budynków
Instalator-Service Sp. z o.o.
logo firmy KIEROWCA KAT C
Gogolin
Eko-Probud Sp. z o.o.
Ona

Witam. Czy jest obecnie jakieś stanowisko pracy w firmie dla kobiety?

Małgorzata
@Ona

Nie wiem jak aktualnie u nich z wolnymi miejscami, ale na pewno kobieta odnalazłaby się w biurze podejrzewam i jest też dział odpowiedzialny za sprzątanie obiektów. Co do innych się nie wypowiadam, może ktoś inny wie? ;)

Wiktor Nazim
@Ona

Szanowni Państwo, Aby przedstawić swoją kandydaturę wystarczy zadzwonić od poniedziałku do piątku od 8 do 16 pod numer 602635871. Serdecznie zapraszam.

@Wiktor Nazim

Nawet jesli nie poszukujecie aktualnie pracowników to mozna zgłaszać swoją kandydaturę?

Była asystentka

Nikt kto nazywa swoich pracowników "moje czarnuchy" nie może być dobrym szefem ani dobrym człowiekiem.

Pieniądze zawsze na czas zero problemów w tym temacie. Pan Wiktor zawsze jest kiedy potrzeba i zawsze udzieli odpowiedzi na pytania. Atmosfera w firmie na plus-każdy jest traktowany tak samo. Jestem bardzo zadowolony ze współpracy.

abc

miła atmosfera, zadowalające zarobki i wypłaty zawsze na czas

Czy w Grupa Entropia Sp. z o.o. są paczki/bony świąteczne?

On

Nie

Naszą tradycją jest że przed świętami Bożego Narodzenia wybierany jest pracownik roku, w roku 2019 wyróżniono tą nagrodą dwie osoby ex aequo. Każdy pracownik niezależnie od stażu otrzymał premię świąteczną.

Ola
@Grupa Entropia Sp. z o.o.

Co oznacza, że co roku prezent świąteczny dostaje Jurek i Artur bo to jedynie desperaci którzy pracują dłużej, niż rok

XYZ

Starsi stażem zawsze chętnie pomagają więc można zawsze prosić o pomoc i pytać o radę.

Wypłaty zawsze na czas. Miła atmosfera. Proste polecenia z góry, przez co nie ma nieporozumień.

Dobrze się pracuje, współpracownicy mili i chętni do pracy. Szefostwo trzyma wszystko twardą ręką, przez co dobrze się wszystkim pracuje.

Zostaw merytoryczną opinię o Grupa Entropia Sp. z o.o. - Wałbrzych

• Jak się pracuje w Grupa Entropia Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Grupa Entropia Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 9.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Grupa Entropia Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 7, z czego 3 to opinie pozytywne, 2 to opinie negatywne, a 2 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Grupa Entropia Sp. z o.o.
4.5/5 Na podstawie 2 ocen.

Grupa Entropia Sp. z o.o.