S-Sport Sp. z o.o.

Adres: Franklina Roosevelta 81, 41-800 Zabrze

NIP: 9542390249 REGON: 277544768 KRS: 0000139336

S-Sport Sp. z o.o.
1 6 32 5 1

Opinie o S-Sport Sp. z o.o.

Filtruj opinie po kryteriach:

Sasiad z Wesolej
 Opinia

(usunięte przez administratora) Adam Kaczynski zalozyl nowa Pro Sport - ze wzgledu ze ma zakaz zasiadania w zarzadach spolek - wsadzil swojego 20 letniego syna do zarzadu. Kupil sobie porsche i mozna go podziwiac w serialu wyburzacze na tvn turbo. Seria 5 odc 7 wyburzenia trybun stadionu poloni bytom. Robota wre a kasy brak. Podwykonawca schodzi z budowy. Tu u nas w myslowicach na wesołej wszyscy go znaja. Ale on ma to w (usunięte przez administratora).

Anna
 Opinia

Firma S-Sport jest wykonawcą inwestycji budowlanych. Specjalizuje się głównie w projektowaniu oraz realizacji obiektów sportowych. Czy ktoś z Was ostatnimi czasy aplikował do firmy? Jeśli tak, czy możecie podzielić się z nami informacjami dotyczącymi przebiegu procesu rekrutacji w tym miejscu? Szczególnie interesuje mnie to, jak wyglądają poszczególne etapy rekrutacji? A może jest tylko jeden etap?

Edek
@Anna 27.12.2018 16:23

A może ktoś doda kilka słów na temat pracy w niepełnym wymiarze? Jestem ciekaw, czy można tak robić w tej firmie, np na 3/4.

Nick
 Opinia

Faktycznie Pan K to oszust i kombinator.

Tak11Nie1

Opinia

@Sprawiedliwy, forum GoWork.pl nie jest odpowiednim miejscem do reklamowania swoich usług. Nie neguje intencji ale jak mniemam nie jest to pomoc charytatywna a propagowanie działalności innej firmy w bieżącym wątku danej firmy jest niedozwolone. Zapoznaj się proszę z regulaminem forum GoWork.pl. Przypominam, że komentarze niezgodne z regulaminem mogą zostać usunięte. https://www.gowork.pl/regulamin

Opinia

Nie polecam współpracy z firmą. Pan Drąg Maciej i Pan Kaczyński na pierwszy rzut oka wszystko wygląda w porządku garnitury ładne samochody ale niestety są całkowicie niewypłacalni. Firma na techników w Katowicach. ostrzegam szkoda marnować czasu

Tak13Nie

@anonymous 15.05.2018 09:56

Zapraszam do kontaktu - wielu klientom już pomogliśmy odzyskać swoje pieniądze od tej firmy - 516 185 652

Opinia

firma zarejestrowana jest na techników ale częściej siedzą w zabrzu. Potwierdzam niewypłacalni i pewnie nie tylko mi wiszą kasę

Tak7Nie

@nick 21.05.2018 00:38

Opinia

Niestety dałem się wmanewrować i też nie dostałem kasy..trudno sprawę oddam do firmy skupującej długi i tyle .

Tak5Nie

@Irek 22.05.2018 11:00

Opinia

ja też nie otrzymałem pieniędzy, trzeba się w końcu za nich zabrać, wszystkich oszukują

Tak6Nie

@nick 23.05.2018 11:27

Mecenas
 Opinia

wpisując w google: "S-sport Katowice" można wystawić opinie w google bardziej dotkilwą niż to forum. Mi też wiszą pieniądze ale znalazłem firmę która skutecznie ściągnie z nich pieniądze. I zablokuje możliwość brania kredytów. trafili na złego podwykonawcę.

Tak8Nie

@Mecenas 24.05.2018 18:39

No i właśnie o to chodzi. Daj namiar na firmę jak możesz , bo jak bedzie miała więcej zleceń dla jednego dłużnika to i dokopie podwójnie .

poproszę dane tej firmy

rzetelny pracownik
 Opinia

Porażka Firma. Nie wypłacają pieniędzy za wykonaną pracę. Pan Adam K zachowuje się poniżej krytyki. Chcesz wykonać pracę i mieć za nią nie zapłacone ??? Lepiej nie mogłeś trafić

Tak12Nie

@rzetelny pracownik 05.06.2018 17:25

Opinia

Nie otrzymałeś pieniędzy od S-Sport? My wiemy jak je odzyskać. Zapraszam do kontaktu - 516 185 652

Opinia

Być może opóźnienia w wypłatach wynikają z przejściowych problemów finansowych w firmie? A może sytuacja została wyklarowana? Czy ktoś wie coś na ten temat? @wykonawca z zabrza, na forum GoWork.pl dzielimy się informacjami na temat warunków zatrudnienia, atmosfery czy benefitów w firmie. Nie jest to odpowiednie miejsce na kwestie, które poruszasz, szczególnie jeśli nie doprecyzowałeś swojego komentarza. To zbyt poważne sprawy i jest niewielka szansa, że ktoś z użytkowników będzie w stanie realnie Ci pomóc.

wykonawca z zabrza
 Opinia

zawiadamiam prokurature grube przekrety pana kwa kwa

Tak5Nie

dombud
 Opinia

FirmaS-Sport Sp.zo.o. w Białej Podlaskiej ma przebudowywać stadion miejski, jestem zainteresowany jako podwykonawca ale czytając te wpisy to zastanawiam się czy wchodzić w ten interes, czy Zabrze i Katowice to jest ta sama firma? i osoby zarządzające tą firmą to są ci sami co w Zabrzu i Katowicach, proszę o informację w tym zakresie.

Tak2Nie

@dombud 23.06.2018 13:06

Nie kolego to raczej nie to samo , tylko zabskie tak się zachowują

Antek
@dombud 23.06.2018 13:06

Raczej to samo, u mnie nie zapłacił s-sport z katowic.

@Antek 26.06.2018 14:13

No bo ten z Katowic na Techników to są Ci co siedzą na stadionie zabskich :(

no name
 Opinia

Adaś kończ wać pan, wstydu oszczędź

Opinia

Dramat, jak chcesz wykonać pracę i później się prosić Adama K. o pieniądze to lepiej nie mogłeś trafić. Człowiek który ma nierówno pod sufitem, udaje że wszystko umie, wie a tak serio to g... wie. Już od niego dwóch wspólników odeszło z tego co wiem. Ciekawa sprawa że Firma jest na jego syna, jaki powód ??

Opinia

Wiadomo coś o nowych zatrudnieniach w firmie S-Sport w Zabrzu? Chętnie dowiemy się nowych informacji o obecnej atmosferze w tej firmie, a może wiadomo coś o nowych oddziałach tego pracodawcy? Pracownik tej firmy może liczyć na prywatną opiekę medyczną? Zapraszam was do udzielenia nam odpowiedzi, proszę was także o przestrzeganie regulaminu serwisu Gowork!

Tak3Nie

klient
 Opinia

Firam S-Sport to bardzo niepoważna firma. Nie polecam współpracy . Popieram trzymać się z daleka

Tak7Nie

kolejny podwykonawca
 Opinia

Potwierdzam firma bardzo niepoważna i nieprofesjonalna. Firma S-Sport nie wypłaca pieniędzy podwykonawcą.

Tak10Nie

Podwykonawca
 Opinia

Nie polecam, Pan Kaczyński to oszust! Nie podejmować współpracy!!!

Tak28Nie

Zostaw opinię o S-Sport Sp. z o.o. - Zabrze