Opinie o S-Sport Sp. z o.o. w Zabrze

Poniżej przeczytasz opinie byłych i obecnych pracowników o firmie S-Sport Sp. z o.o.. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do pracy w S-Sport Sp. z o.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Usługi budowlano-remontowe - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o S-Sport Sp. z o.o. w Zabrze

anonim Nowy wpis
Inne

Szukam pracy w okolicy i postanowiłem tutaj trochę poszperać. Jakiś czas temu pisaliście, ze raczej nie ma tu szans na awans, czy teraz już to się zmieniło? Jeśli tak to napiszcie czy jest jasno określona rozwoju. Może ogłaszane są jakieś rekrutacje wewnętrzne?

Arkadiusz Nowy wpis
Kandydat

Dzień dobry. Wróciłem z zachodu i szukam nowego dla siebie nowego miejsca, dlatego prześwietlam oceny firm. Podejrzewam, że dowiem się więcej o firmach z Zabrza. Mam prośbę, opiszcie jak się Wam pracuje w firmie S-Sport Sp. z o.o.? Czy mają tam jakieś ciekawe benefity? Czy są tanie albo darmowe obiady? Lub inny sposób na jedzenie tanich posiłków w pracy? Arkadiusz

Jak długo trwa proces awansu w S-Sport Sp. z o.o.?

@Pytanie

Na stołek prezesa dość szybko.

Adam
@anonim

A możesz tak serio powiedzieć, czy firma oferuje jakiekolwiek możliwości rozwoju?

@Adam

Chyba naukę wpędzania kooperantów w długi.

KorOneR Nowy wpis
@anonim

Już się na pana Adama ludzie szykują. Nie będzie mieć spokojnych nocy (usunięte przez administratora) Nasza umowa nie wygasła panie Adamie. Przyjdę po pieniądze jak jest w umowie.

ANNA
Inne

Bezskutecznie próbowaliśmy odzyskać drogą sadową zadłużenie, cytuję: ,,nie ustalono żadnych składników majątkowych dłużnika,, Uważajcie i nie dajcie się zrobić w balona, (usunięte przez administratora)

pracownik Nowy wpis
@ANNA

Niestety mam ten sam problem. Facet nie ma nic, przynajmniej na papierze.

Rozmowa kwalifikacyjna
Zostaw swoją opinię o rozmowie kwalifikacyjnej w firmie S-Sport Sp. z o.o.. Jak oceniasz zaangażowanie rekruterów, ich podejście do kandydata, punktualność oraz organizację spotkania? Czy poleciłbyś aplikację innym? Czekamy na Twoją opinię.
logo firmy KIEROWCA KAT C
Gogolin
Eko-Probud Sp. z o.o.
(14 opinii)
logo firmy Monter sieci zewnętrznej
Arcus Technologie Sp. z o.o.
(20 opinii)
logo firmy Asystent Projektanta Konstrukcji
Siemianowice Śląskie
MERAENG SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SPÓŁKA KOMANDYTOWA
Aplikuj na wiele ofert
Wojciech

Pan (usunięte przez administratora) zamówił u mnie naprawę dachu w Międzywodziu ul zielona 5 fakturę kazał wystawić na żonę Ewę i oczywiście nie zapłacili za wykonanie usługi. Kupili sobie willę za nasze pieniądze nad morzem i milionerów. (usunięte przez administratora)

robotnik
@Wojciech

nie tylko ciebie wysterował w Międzywodziu... Tam z 20 firm nie dostało swoich pieniędzy

Ruda
@Wojciech

Nie tylko Pana firme (usunięte przez administratora) proceder prowadzi taki od 2012 jako Jangobud

RybnikBudowlany
Inne

Uwaga na tego człowieka w Rybniku (usunięte przez administratora) wiele firm podwykonawczych na dwóch budowach. Omijać szerokim łukiem.

Wiktor
Inne

Czy są w firmie wprowadzone obostrzenia w związku z trwającą pandemią?

Polunia Bytom
@Wiktor

Ale w której firmie?Bo firma nie ma przecież zarządu więc nie na kto pracować

Wesoła
Inne

Witam podobno teraz prezes Adam próbuje swoich sił w popularnej Kocine czyli Górnik 09 Mysłowice.Czyli klub będzie zarządzany tak jak firmy naszego sąsiada z Wesołej. Nie dajcie zniszczyć tego klubu.

dombud

FirmaS-Sport Sp.zo.o. w Białej Podlaskiej ma przebudowywać stadion miejski, jestem zainteresowany jako podwykonawca ale czytając te wpisy to zastanawiam się czy wchodzić w ten interes, czy Zabrze i Katowice to jest ta sama firma? i osoby zarządzające tą firmą to są ci sami co w Zabrzu i Katowicach, proszę o informację w tym zakresie.

@dombud

Nie kolego to raczej nie to samo , tylko zabskie tak się zachowują

Antek
@dombud

Raczej to samo, u mnie nie zapłacił s-sport z katowic.

@Antek

No bo ten z Katowic na Techników to są Ci co siedzą na stadionie zabskich :(

Kolega

Firma Sima z sosnowca

Pan K. trochę sobie posiedział na stanowisku dyrektora, niedawno na kilka miesięcy rozparł się w fotelu prezesa, a teraz wygląda jakby firma nie miała zarządu. Oczywiście jest jeszcze firma gdzie w zarządzie zasiada syn i kolega (wspomniani kilka postów wcześniej), mieszcząca się pod tym samym adresem. Oni jeszcze mają czystą kartotekę. Ale jeśli będą działać pod dyktando niedoszłego księdza to chyba szybko namieszają sobie w papierach... No a stadion Polonii Bytom sobie stoi rozbabrany...

Jeremi
Inne

Niezbyt pozytywnie oceniacie firmę, miałem chęć złożyć dokumenty o pracę.

Anna
@Jeremi

Rzeczywiście jest tu sporo negatywnych komentarzy, pamiętaj jednak, że opinie nie zawsze są obiektywne. Warto udać się na rozmowę kwalifikacyjną i samemu poznać pracodawcę. Może mimo opinii zdecydowałeś się aplikować i opowiesz nam o swoich wrażeniach?

Wojciech

Oczywiście miało być udają milionerów.

Sasiad z Wesolej

(usunięte przez administratora) Adam Kaczynski zalozyl nowa Pro Sport - ze wzgledu ze ma zakaz zasiadania w zarzadach spolek - wsadzil swojego 20 letniego syna do zarzadu. Kupil sobie porsche i mozna go podziwiac w serialu wyburzacze na tvn turbo. Seria 5 odc 7 wyburzenia trybun stadionu poloni bytom. Robota wre a kasy brak. Podwykonawca schodzi z budowy. Tu u nas w myslowicach na wesołej wszyscy go znaja. Ale on ma to w (usunięte przez administratora).

Anna
Inne

Firma S-Sport jest wykonawcą inwestycji budowlanych. Specjalizuje się głównie w projektowaniu oraz realizacji obiektów sportowych. Czy ktoś z Was ostatnimi czasy aplikował do firmy? Jeśli tak, czy możecie podzielić się z nami informacjami dotyczącymi przebiegu procesu rekrutacji w tym miejscu? Szczególnie interesuje mnie to, jak wyglądają poszczególne etapy rekrutacji? A może jest tylko jeden etap?

Edek
@Anna

A może ktoś doda kilka słów na temat pracy w niepełnym wymiarze? Jestem ciekaw, czy można tak robić w tej firmie, np na 3/4.

Nick

Faktycznie Pan K to oszust i kombinator.

Kamil
Inne

@Sprawiedliwy, forum GoWork.pl nie jest odpowiednim miejscem do reklamowania swoich usług. Nie neguje intencji ale jak mniemam nie jest to pomoc charytatywna a propagowanie działalności innej firmy w bieżącym wątku danej firmy jest niedozwolone. Zapoznaj się proszę z regulaminem forum GoWork.pl. Przypominam, że komentarze niezgodne z regulaminem mogą zostać usunięte. https://www.gowork.pl/regulamin

anonymous

Nie polecam współpracy z firmą. Pan Drąg Maciej i Pan Kaczyński na pierwszy rzut oka wszystko wygląda w porządku garnitury ładne samochody ale niestety są całkowicie niewypłacalni. Firma na techników w Katowicach. ostrzegam szkoda marnować czasu

@anonymous

Zapraszam do kontaktu - wielu klientom już pomogliśmy odzyskać swoje pieniądze od tej firmy - 516 185 652

nick

firma zarejestrowana jest na techników ale częściej siedzą w zabrzu. Potwierdzam niewypłacalni i pewnie nie tylko mi wiszą kasę

@nick

Irek

Niestety dałem się wmanewrować i też nie dostałem kasy..trudno sprawę oddam do firmy skupującej długi i tyle .

@Irek

nick

ja też nie otrzymałem pieniędzy, trzeba się w końcu za nich zabrać, wszystkich oszukują

@nick

Zostaw merytoryczną opinię o S-Sport Sp. z o.o. - Zabrze

Możesz oznaczyć pracodawcę w treści opinii wpisując znak @ np: @Pracodawca

Drogi Użytkowniku,

NIE dodawaj opinii, która:

łamie prawo polskie
ikona dobre praktyki
jest niezgodna z regulaminem serwisu GoWork.pl
jest wulgarnym komentarzem
jest niemerytoryczna

przebieg on-boardingu nowego pracownika
proponowane przez Pracodawcę wartości wynagrodzenia
ikona dobre praktyki
codzienna praca, również w relacji z przełożonymi
panująca atmosfera w pracy
#TwójGłosMaZnaczenie

Często zadawane pytania

• Jak się pracuje w S-Sport Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy S-Sport Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

S-Sport Sp. z o.o.
1/5 Na podstawie 6 ocen.

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w styczniu 2024r.

1. GoWork.pl 3 725 514
  2. pracuj.pl 3 349 188