Opinie o Przedsiębiorstwo Wielobranżowe Jędrzejek Piotr Jędrzejek w Kisielnica

Poniżej zobaczysz opinie obecnych i byłych pracowników o pracodawcy Przedsiębiorstwo Wielobranżowe Jędrzejek Piotr Jędrzejek. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w Przedsiębiorstwo Wielobranżowe Jędrzejek Piotr Jędrzejek o rekrutacji.

Branże: Budowa mieszkań i domów/budynków

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Przedsiębiorstwo Wielobranżowe Jędrzejek Piotr Jędrzejek w Kisielnica

Pracowałem u Piotra 20lat bardzo bardzo porządny pracodawca jestem z Wiśniowa ełckiego dojeżdżałem do Piotra 80 km do domu wyjeżdżałem raz w tygodniu dwa razy na tydzień piąty nigdy mi się nie spóźnił z wypłaty nigdy ten kto wypisuje takie głupoty na niego że traktuje pracowników bo wy jak psa to sama górze jak pies powtarzam sam Łuże jak pies nigdy u nikogo bardziej porządnego nie pracowałem narzędzia ma wspaniałe prawda jest taka że ja również byłem dobrym pracownikiem zawsze uczciwie pracowałem i uczciwa zapłatę nigdy z tym nie było problemu jeszcze raz powtarzam nigdy jak się dowiedziałem że ktoś na Piotra takie głupoty pisze prosiłem swego syna żeby napisał ten komentarz za mnie i krew mnie Zalewa w ktoś takie głupoty może wypisywać mój tel. 513631303zawsze mogę być świadkiem ale jak pracował uczciwie to ja do emerytury dopracowałem składki były opłacone Józef Chmiel

Ok polecam

Klient

Piszę pozytyw Piotr prosił jak jestem zadowolony to prosił o opinie wiec piszę wszystko ok Zadowolony jestem z Usługi wszystko Ok M.Ruba polecam

Natan

Gość nie wywiązuje się z czasu wybudowania domu, (usunięte przez administratora) na drewnie, ciagle zwodzi i (usunięte przez administratora) obiecuje gruszki na wierzbie a jak przychodzi co do czego to pracownicy nie maja nawet sprzętu do pracy, traktuje pracowników gorzej niż psa. Zdecydowanie nie polecam !

Brałeś udział w rekrutacji do Przedsiębiorstwo Wielobranżowe Jędrzejek Piotr Jędrzejek. Jakie warunki Ci zaproponowano? Czy na rozmowie kwalifikacyjnej panowała przyjazna atmosfera? Czy coś Cię zaskoczyło?
logo firmy Kierownik Budowy (1)
Iview Recruitment Sp. z o.o. sp.k.
logo firmy Aplikator Celulozy / Piany Pur / Dekarz
Rybnik
KRUKTERM SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
logo firmy Technik obiektu - Konserwator budynków
Instalator-Service Sp. z o.o.
Borys

Moje sugestie dla Przedsiębiorstwo Wielobranżowe Jędrzejek Piotr Jędrzejek: Firma solidna duża wiedza i solidność wykonania ale trochę droga Lubię atmosferę w Przedsiębiorstwo Wielobranżowe Jędrzejek Piotr Jędrzejek za: Jest skromny facet traktuje wszystkich tak jak siebie

Robert
@Borys

(usunięte przez administratora) Takie opinie krążą po necie nie zdecyduje się na tą firmę

Juri
@Robert

Mnie ten gość (usunięte przez administratora) na dużą kasę miałem zawarta umowę na cały domek pobudowal trochę i porzucił plac budowy ciągle kłamie merc ma rację (usunięte przez administratora) nic więcej kilka razy chce kasę za to samo nie polecam

Juri
@Robert

On sam sobie wystawia pozytywne opinnie w internecie bo nikt by nie zadzwonił ludzie uważajcie na tego człowieka

Klient

Polecam pana Jędrzejka porządna firma zna się na swojej robocie tylko fkurza to jego paniczny strach o zapłatę chyba ktoś go wyrolował ? Polecam fachura najlepszy na podlasiu jeżeli chodzi o drewno

Węgla
@Klient

Boi się o zapłatę?? Jak (usunięte przez administratora) to się boi z tego co poczytalam opinie w internecie to gość (usunięte przez administratora) i. Bierze pieniądze kilka razy za to samo a przynajmniej próbuje tak samo było w moim przypadku mierzy każdego swoją miarą jak (usunięte przez administratora) to myśli że wszyscy oszukują miałam okazję rozmawiać z tym Panem przez telefon odrazu się zorientowałam że wszystkie opinie negatywne są prawda wzięłam inna firmę. Już przez telefon zaczął rozmawiać o pieniądzach że trzeba wpłacić przed rozpoczęciem budowy podziękowałam.

Hanka

Polecam Piotra jeśli budowle drewniane to gosc galaktyczny tylko jeśli chodzi o kasę to jak nie zapłacisz najlepiej z góry to gosc nie chce robić ale wywiązuje się z swoich umów szczerze polecam Hanna

Merc
@Hanka

Brednie ode nie wziął pieniądze i nie można się doprosic skończenia domu strasznie klamie

Kier

(usunięte przez administratora)to facet o dużej fachowości ale gosc zarozumiały nie podyskutujesz albo robisz po jego myśli albo ratuj się kto może byłby zdolny zmierzyć swoim butem głębokość (usunięte przez administratora)ale trzeba przyznać co cesarskie to cesarzowi gość jeśli chodzi o drewno to niesamowity rozwiąże każdy problem technologiczny polecam mniej sarkazmu Piotrze!!!!!

@Kier

Piotr to dobry fachowiec pożądny facet polecam

Dural

Polecam firmę jedrzejek ładnie buduje tylko mógłby taniej ale ogólnie to super fachura konkurencji w tym fachu to na podlasiu napewno nie ma majladniejsze to te półbalem no i te cudowne listwy polecam

Zostaw merytoryczną opinię o Przedsiębiorstwo Wielobranżowe Jędrzejek Piotr Jędrzejek - Kisielnica

• Jak się pracuje w Przedsiębiorstwo Wielobranżowe Jędrzejek Piotr Jędrzejek?

Zobacz opinie na temat firmy Przedsiębiorstwo Wielobranżowe Jędrzejek Piotr Jędrzejek tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Przedsiębiorstwo Wielobranżowe Jędrzejek Piotr Jędrzejek?

Przedsiębiorstwo Wielobranżowe Jędrzejek Piotr Jędrzejek
2.8/5 Na podstawie 12 ocen.
  • 98A
    18-421 Kisielnica