Opinie o Przedsiębiorstwo Wielobranżowe Jędrzejek Piotr Jędrzejek w Kisielnica

Poniżej zobaczysz opinie obecnych i byłych pracowników o pracodawcy Przedsiębiorstwo Wielobranżowe Jędrzejek Piotr Jędrzejek. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w Przedsiębiorstwo Wielobranżowe Jędrzejek Piotr Jędrzejek o rekrutacji.

Branże: Budowa mieszkań i domów/budynków

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Przedsiębiorstwo Wielobranżowe Jędrzejek Piotr Jędrzejek w Kisielnica

I (usunięte przez administratora) pobiera zaliczki a domów nie buduje wogole albo zaczyna i nie kończy .

Klient Nowy wpis

Piotr to super fachowiec zazdrośnicy polecam gościa TVN zrobił ogromną krzywdę tomczak samowola budowlana Suchecka skazana przez sąd w Ciechanowie za (usunięte przez administratora) przy podpisaniu umowy z Piotrem a Urbaniak kazał na lewo podłączyć prąd na budowę Piotra wykiwali razem z dziennikarzyna który wziął w łapę za reportaż pozdrawiam sąsiad i klient Piotra

Emilia Nowy wpis

O co chodzi z ta telewizja co tu wspominaliscie? Czy ktoś mógłby wreszcie jasno wyjaśnić co takiego tam ma miejsce

Emilia Nowy wpis

Bardzo kontrowersyjne rzeczy o tej firmie piszecie, a co z praca? Coś było nie tak? Czyjas przeszłość nie powinna go dyskwalifikować

Ania Nowy wpis

@bogna pracujesz w firmie?

Brałeś udział w rekrutacji do Przedsiębiorstwo Wielobranżowe Jędrzejek Piotr Jędrzejek. Jakie warunki Ci zaproponowano? Czy na rozmowie kwalifikacyjnej panowała przyjazna atmosfera? Czy coś Cię zaskoczyło?
logo firmy Technik obiektu - Konserwator budynków
Instalator-Service Sp. z o.o.
logo firmy Inżynier budowy
Międzywodzie
Gryfbud Sp. z o.o.
Lord Wader

Pan Piotr ma dobry piar. Domy buduje ładne jak się wywiąże z umowy. Życzę powodzenia po wyjściu z ...

@kona co masz na mysli, byli w telewizji?

Bogna

Ale przecież to jest forum pracownicze ,więc klienci firmy pomylili adres.

teri

Nareszcie.....Czas najwyższy,żeby ten (usunięte przez administratora) trafił za kratki. TVN-dobra robota !!!

Kona

To (usunięte przez administratora) bandyta, dobrze ze TVN pokazało kim jest naprawdę. Ktoś kto trudnił sie sutenerstwem, wyłudzeniami itd... kto mu ta karczmę spalił. Koledzy pewnie.... długi ma do dzis. Powinien siedzieć w więzieniu. Łazi taki (usunięte przez administratora) po świecie i śmieje sie wymiarowi sprawiedliwości w twarz.

K.jk.

uuuuuu, to się narobiło w programie UWAGA , obejrzyjcie sami 03.03.2020r.

Drwal
@K.jk.

Wiesz coś więcej niż to co w programie ?

???

on sam pozytywy pisze,w koło to samo

Merc

Wejdź na forum poranny jedrzejek tam są kontakty do ludzi może coś pomogą

Olga
@Merc

Jakie kontakty? Bo szukam namiarów na pracowników Pana Jędrzejka. Chciałam podpytać o pracę.

Sebo
@Olga

Piszę dokładnie kontakty do ludzi poszkodowanych przez tego pana

Klient

Polecam Piotra piękny domek zbudował W miejscowości Szklana Huta ul Dolna 130 Pierwszy raz widziałem żeby majster miał robota do wycinania krokiew solidny fachowiec polecam!!!!!!!

Litkowski
@Klient

Ha robota do wycinania krokiew proszę państwa on krokwy zamawia u jakiegoś partacza moje i wielu innych powie to samo powyginały się w pałąk i są krzywe jak wieża w(usunięte przez administratora)Szkoda gadać sami się przekonacie jak u niego zamówicie tylko pieniądze bierze i gada ciągle że chce przed robotą bo on chce budować a nie martwić się o zapłatę a wychodzi tak że inwestor się martwi o pieniądze i o skończenie domku...... Na pewno nie skończy.

Jestem zadowolony z usługi

Klient

Polecam firmę Jedrzejka Piotra bardzo ładne domy buduje solidny wykonawca zna się na swojej pracy to porządny fachowiec

@Klient

Ok polecam dobry fachowiec najlepszy na podlasiu

@Klient

Nie osmieszajcie ludzi których (usunięte przez administratora) Piotr to fachowiec??? Chyba do je..... Nia owiec (usunięte przez administratora) pełna para jak chcecie zobaczyć jego fachowość sumienność i solidność zapraszam do mnie na działkę jak zrobił...... To dzieło jak opowiada każdym. Wziął kasę rozgrzebal zrobił 1/3 może nawet nie nie chce kończyć budowy kłamie (usunięte przez administratora) wymyśla ma fantazje czasami mam wrażenie że jest w innym świecie mam nadzieję że pomoże innym podjąć decyzję ta opinia czy chcą mieć domek bądź dom czy chcą być (usunięte przez administratora) jak większość. Kto z nim zaczyna współpracę życzę powodzenia!!!!

@Merc

Ja polecam Piotra współpracuje od lat zbudował mi cały ośrodek wczasowy piękne domki dziwie się tym negatywnym opinia może coś z klientem nie tak nie wiem Firmę Jedrzejka znam od lat i jest Ok polecam!!!

@Klient

Mi budował i co najmniej 10 innym osobom (usunięte przez administratora) nas w ten sam sposób ani pieniędzy ani domów zastanów się i zbadaj jakość wykonywanych usług na. Przez inną firme

Merc

Wejdź mery na forum poranny jedrzejek jest dużo kontaktów do ludzi odezwij się obojętnie do kogo z pokrzywdzonych

Polecam Jest dobrze!

Klient

Polecam Pana Jędrzejka dobry fachowiec zna się na swojej pracy ogólnie jest OK mogę polecić gościa zbudował dla mnie drugi domek i jestem zadowolony!!!

Gutek

Słyszałem, że firma w czerwcu zawiesiła swoją działalność. Czy to jest prawda?

Wątek o zatrudnieniu w przedsiębiorstwie Przedsiębiorstwo Wielobranżowe Jędrzejek Piotr Jędrzejek w miejscowości Kisielnica nadal nie ma wielu opinii. Nadal oczekujemy na nowe wieści.

Merc

Poznałem pracowników i ktorzy u niego pracują zala się sami na niego wzywają i nasmiewaja. Są traktowani jak psy są pozostawieni na polu budowy w namiociku dla dzieci takim plazowym bez materaca i żadnych środków do życia porostu się nad nimi zneca nie polecam tego gościa!!!

@Merc

Chciałem spać w namiocie to spałem a z szefa nigdy się nie naśmiewaliśmy ktoś głupoty pisze Piotr porządny facet myśle ze jakiś głupek to napisał

Zostaw merytoryczną opinię o Przedsiębiorstwo Wielobranżowe Jędrzejek Piotr Jędrzejek - Kisielnica

• Jak się pracuje w Przedsiębiorstwo Wielobranżowe Jędrzejek Piotr Jędrzejek?

Zobacz opinie na temat firmy Przedsiębiorstwo Wielobranżowe Jędrzejek Piotr Jędrzejek tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Przedsiębiorstwo Wielobranżowe Jędrzejek Piotr Jędrzejek?

Przedsiębiorstwo Wielobranżowe Jędrzejek Piotr Jędrzejek
2.8/5 Na podstawie 12 ocen.
  • 98A
    18-421 Kisielnica