Opinie o Qbic Marek Wysocki w Łomża

Poniżej przeczytasz opinie aktualnych i byłych pracowników o firmie Qbic Marek Wysocki. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do pracy w Qbic Marek Wysocki na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Budowa mieszkań i domów/budynków

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Qbic Marek Wysocki w Łomża

klient

polecam, zlecenie wykonane zgodnie z umową.

qbic a???? Nowy wpis
@klient

Honorata Nowy wpis

wnioskuję po wpisach że to praca głównie w delegacji... możecie powiedzieć w jakich rejonach? po całej Polsce się jeździ? i na jak długo :) ? poszukuję pracy dla męża.

Gabriela Nowy wpis

O co chodzi? Nie ma delegacji?

Karol232 Nowy wpis

Zleciłem im blachy temat do realizacji. Oczywiście firma nie wywiązała się z zamówienia. Negatyw za fatalną jakość obsługi klienta. Nawet telefonu nie odbierają już ode mnie.

Romek

@Sbsalep a to mowa jest o szefie?

W jaki sposób weryfikowane są umiejętności kandydata na rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Qbic Marek Wysocki? Czy pracodawca zawsze powiadamia o wyniku rekrutacji?
logo firmy Monter pokrowców termoizolacyjnych
SUM Poland Sp. z o.o.
logo firmy Operator maszyn budowlanych
Gogolin
Eko-Probud Sp. z o.o.
logo firmy Pracownik remontowo budowlany
Krzysztof Liberadzki Axel
Sbsalep

To proszę wskazać lepszą drogę, facet zainkasował kilkaset tysięcy fachowcy dobrzy obsługa dobra, a reklamacji nie usuwa. Mogę podać adres inwestycji dla potwierdzenia problemu. Nie mam siły i czasu na sądy. Wymieni to inna firma i wtedy złożymy pozew o zwrot kosztów.

Kkkk
@Sbsalep

Skoro ma Pan/ Pani takie problemy to proszę o podanie adresu inwestycji .

Zdj tym tj fb
@Kkkk

Dlaczego giną wpisy? Do Charter zapraszam. Pozdrawiam.

Olga

A jakieś opinie o pracy? Mam nadzieję, że dobrze się pracuje skoro pracownicy tu nie zaglądają?

Robol
@Olga

Pracowałem na montażu, cały czas delegacja, kokosów nie ma. Znalazłem robotę na miejscu za troche lepsze pieniadze.

Klient

Witam, firma ma dobrych fachowców i niezła obsługę, ale jeżeli chcecie współpracować to żadnych zaliczek! Płatności tylko po odbiorze i kaucja na poczet reklamacji minimum 20% (usunięte przez administratora)

Klient 2
@Klient

Potwierdzam obsługa bardzo dobra .Zrealizowałem z tą firmą kilka zleceń bez żadnych problemów ,jestem zdziwiony opinią.Ja szczerze polecę każdemu .

A ja uważam że obsługa
@Klient 2

Jest do niczego, nie dość że na ofertę czekać trzeba tygodniami to potem zawalone terminy i brak reklamacji, (usunięte przez administratora)

MW

Dawać śmiało, zawsze warto spróbować ????

Szpadelek

Firma szuka handlowca. Podpowie ktoś czy warto składać cv? Jakie warunki i jak atmosfera pracy?

Kkmmrree

Ja potwierdzam opinie Klienta, wyciągną kasę i koniec kontaktu. Są w tym mistrzami. Urobia cie żebyś tylko zapłacił a potem bujasz się sam.

Filip

@Sbsalep Myślę, że na forum dla pracowników tym bardziej nie uda się nic zrobić.

@Filip

Sbsalep

Super, na prawdę nie ma problemu z dogadaniem się z właścicielem, problemy są po rozliczeniu.(usunięte przez administratora)

Mateusz

Jak najlepiej przygotować się do rozmowy do tej pracy? Jakieś rady?

sds

świetne wykonanie pracy.Najlepsi fachowcy, miły właściciel, co nie sprawia problemow z dogadaniem się

xxx

Solidna firma. POLECAM ????

Robol

Popieram, pracuje tam, bo nie mam innego wyjścia, ale muszę się zgodzić z opinią.

Qqqbrwa

Niestety nikt zatrudniony nie napisze. Wszyscy zaszczuci. Pozdrawiam

Qbic naleśnik

Witam, pracowałem.(usunięte przez administratora). Obiecuję premie, płaci tylko godziny. Do tego myśli że każdy go okrda - robi najazdy na budowy przed rozpoczęciem pracy. Nie polecam - mierzy swoją miarą naleśnik wieśniak i (usunięte przez administratora) Jak się zwalniasz to 5 letnie buty poprosi do rozliczenia. Taki typek. Nie jednego już przerobił i dlatego nikt nie chce tam pracować. Unikajcie tej firmy. Pozdrawiam

Zostaw merytoryczną opinię o Qbic Marek Wysocki - Łomża

Qbic Marek Wysocki