Opinie o Kierownik Budowy Tomasz Walczak w Trzemeszno

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o firmie Kierownik Budowy Tomasz Walczak. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Kierownik Budowy Tomasz Walczak o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Doradcy techniczni dla firm

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Kierownik Budowy Tomasz Walczak w Trzemeszno

Jędrek Nowy wpis

Jak teraz zarobki u siebie byście ocenili? Coś o kasie wspominali ale to było lata temu niestety. Jeśli dobrze pracujesz to podwyżki nie będą większym problemem?

Michał Nowy wpis

Lidzie ile wam cza aby być wyżej ??? Nudy

. Nowy wpis
@Michał

Kasa :)

. Nowy wpis
@.

Nie płaczcie tylko działajcie :)

Gosia

Kierownik jest jeden tyle budowli :) a prezesem można zostać

Kierownik

Mi nie musisz dobrze robić, ktoś pilnującym :P

Kierownik Budowy Tomasz Walczak prowadziła rekrutację na stanowisko Praca. Dostałeś zaproszenie na rozmowę kwalifikacyjną? Jakie warunki oferuje pracodawca? Opowiedz o przebiegu spotkania z rekruterem.
logo firmy Presales Specialist
logo firmy Specjalista ds. obsługi klienta
Szczecin
Zenfulfillment GmbH
logo firmy Przedstawiciel Handlowy
Janikowo
Biuro Handlowe Jota Sp. z o.o.
Dodo

Do bo co mo do roboty ;) jak nudzenie

Marian

@Piotr .

Ale w czym ??? Sama kierownik twierdzi że jaja z roboty se robisz Piotrze

Rafał
@.

:D kurde ale wstyd że rysunek nie zgadza się z oczekiwaniem !!!

Kto
@Rafał

Hehe jedziemy !!!!!

J

Tomaszu zawsze miałeś najlepszych dla siebie a (usunięte przez administratora). no dawałeś nam ??? Aby mieć władze !!!

Zdzisek

Wyłączyć kamery i jedziemy z syfem hahahah

Wątek o pracy w firmie Kierownik Budowy Tomasz Walczak w mieście Trzemeszno nadal nie ma wielu opinii. Nadal czekamy na aktualne info.

Heniek

Te grosze sobie wsadź w wybudowanie chałupy :) a moje hmm ktoś coś ?

Zostaw merytoryczną opinię o Kierownik Budowy Tomasz Walczak - Trzemeszno

• Jak się pracuje w Kierownik Budowy Tomasz Walczak?

Zobacz opinie na temat firmy Kierownik Budowy Tomasz Walczak tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 6.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Kierownik Budowy Tomasz Walczak?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 6, z czego 1 to opinie pozytywne, 1 to opinie negatywne, a 4 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Kierownik Budowy Tomasz Walczak
  • Piastowska 5 lok. 7