Opinie o Pracownia Projektowa Malachit Aleksandra Gołowacz w Rybnik

Poniżej przeczytasz opinie byłych i obecnych pracowników na temat pracodawcy Pracownia Projektowa Malachit Aleksandra Gołowacz, lecz też Klientów firmy. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Pracownia Projektowa Malachit Aleksandra Gołowacz na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Pracownia Projektowa Malachit Aleksandra Gołowacz w Rybnik

Pytanie Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 60 dni.

Co jaki czas w Pracownia Projektowa Malachit Aleksandra Gołowacz można ubiegać się o podwyżkę?

Wojciech Nowy wpis

Zawsze szukamy winnych wokół siebie a mnie się zdaje, że to nie jest odpowiednia praca dla @Byly pracownik bo firma jest jak najbardziej ok!

Jaka jest kultura pracy w Pracownia Projektowa Malachit Aleksandra Gołowacz? Obowiązuje typowy dress code?

Byly pracownik Nowy wpis
@Pytanie

Witam. Kulturę pracy w pracowni dobrze opisuje fragment zamieszczonej tu wypowiedzi pracodawcy: "...pracujac u nas przez kilka ostatnich lat miales prawo zrezygnowac z pracy (skoro bylo az tak zle)..." Rzetelny pracownik, zanim sie zwalnia, najpierw probuje poprawic swoja sytuacje w firmie, co jest uczciwe wobec siebie oraz wobec pracodawcy. Niestety zarobki w firmie sa nieadekwatne w stosunku do ilosci i rodzaju pracy, zaangazowania pracownikow oraz do powierzanych im dodatkowych zadan wykraczajacych poza godziny pracy.

Niezadowolony

Ścieżka awansu w malachicie? A co to. Chyba z miotły na mop. Nie polecam pracy w tej firmie, nie można tu dobrze zarobić, a jakiekolwiek negocjacje co do wysokości wynagrodzenia to droga przez mękę.

Pracodawca Nowy wpis
Klient
@Niezadowolony

Drogi były pracowniku, pracując u nas przez kilka ostatnich lat miałeś prawo zrezygnować z pracy (skoro było tak źle), a tego nie zrobiłeś. Rozumiem Twoje rozgoryczenie w wyniku utraty pracy w związku z wypowiedzeniem umowy o pracę z naszej strony. ”Ścieżka awansu” to duże słowo i rozumiem jego zastosowanie w dużych firmach i korporacjach o hierarchii wielopoziomowej. My jednak nie ukrywamy faktu, że jesteśmy małą firmą jednoosobową – mikroprzedsiębiorstwem – i każda z zatrudnionych osób jest jedyną na określonym stanowisku w konkretnej branży projektowej. Awans zatem możliwy jest jedynie w przypadku poszerzenia własnych kwalifikacji np. ukończenia studiów II stopnia czy uzyskania uprawnień budowlanych i oboje wiemy, że takie awanse (z asystenta projektanta na projektanta) w firmie były i nadal mają zastosowanie. Zarobki zaś są adekwatne do rodzaju pracy, zasobów wiedzy i umiejętności, zakresu odpowiedzialności za projekt i gospodarki rynkowej. Mimo Twojej negatywnej opinii na nasz temat życzymy Ci wielu sukcesów w życiu.

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

Wasza wiedza może pomóc użytkownikom! Nadal czekamy na aktualne sprawozdania, ponieważ wątek o warunkach w firmie Pracownia Projektowa Malachit Aleksandra Gołowacz w mieście Rybnik nadal nie ma opinii.

Zostaw merytoryczną opinię o Pracownia Projektowa Malachit Aleksandra Gołowacz - Rybnik

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

Pracownia Projektowa Malachit Aleksandra Gołowacz
0/5 Na podstawie 0 ocen.