Opinie o Pracownia Projektowa Malachit Aleksandra Gołowacz w Rybnik

Poniżej przeczytasz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o firmie Pracownia Projektowa Malachit Aleksandra Gołowacz. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Pracownia Projektowa Malachit Aleksandra Gołowacz na temat rozmowy kwalifikacyjnej.


Branże: Doradcy techniczni dla firm

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Pracownia Projektowa Malachit Aleksandra Gołowacz w Rybnik

baner wywiady
Marzena Nowy wpis

Była opinia o nieadekwatnych zarobkach co do wykonywanych obowiązków. Do dziś można orzec to samo? Aktualnie widzę dwie osoby w zespole na stronie www. Czy obecnie dają tu zatrudnienie młodym architektom? Aktualnego ogłoszenia nie widziałam a orientuje się za praca w okolicy. Proszę o aktualną opinię

Pytanie Nowy wpis
 Pytanie

Jaka jest kultura pracy w Pracownia Projektowa Malachit Aleksandra Gołowacz? Obowiązuje typowy dress code?

Byly pracownik Nowy wpis
Były pracownik
@Pytanie

Witam. Kulturę pracy w pracowni dobrze opisuje fragment zamieszczonej tu wypowiedzi pracodawcy: "...pracujac u nas przez kilka ostatnich lat miales prawo zrezygnowac z pracy (skoro bylo az tak zle)..." Rzetelny pracownik, zanim sie zwalnia, najpierw probuje poprawic swoja sytuacje w firmie, co jest uczciwe wobec siebie oraz wobec pracodawcy. Niestety zarobki w firmie sa nieadekwatne w stosunku do ilosci i rodzaju pracy, zaangazowania pracownikow oraz do powierzanych im dodatkowych zadan wykraczajacych poza godziny pracy.

Niezadowolony
Były pracownik
 Pytanie

Ścieżka awansu w malachicie? A co to. Chyba z miotły na mop. Nie polecam pracy w tej firmie, nie można tu dobrze zarobić, a jakiekolwiek negocjacje co do wysokości wynagrodzenia to droga przez mękę.

Pracodawca Nowy wpis
@Niezadowolony

Drogi były pracowniku, pracując u nas przez kilka ostatnich lat miałeś prawo zrezygnować z pracy (skoro było tak źle), a tego nie zrobiłeś. Rozumiem Twoje rozgoryczenie w wyniku utraty pracy w związku z wypowiedzeniem umowy o pracę z naszej strony. ”Ścieżka awansu” to duże słowo i rozumiem jego zastosowanie w dużych firmach i korporacjach o hierarchii wielopoziomowej. My jednak nie ukrywamy faktu, że jesteśmy małą firmą jednoosobową – mikroprzedsiębiorstwem – i każda z zatrudnionych osób jest jedyną na określonym stanowisku w konkretnej branży projektowej. Awans zatem możliwy jest jedynie w przypadku poszerzenia własnych kwalifikacji np. ukończenia studiów II stopnia czy uzyskania uprawnień budowlanych i oboje wiemy, że takie awanse (z asystenta projektanta na projektanta) w firmie były i nadal mają zastosowanie. Zarobki zaś są adekwatne do rodzaju pracy, zasobów wiedzy i umiejętności, zakresu odpowiedzialności za projekt i gospodarki rynkowej. Mimo Twojej negatywnej opinii na nasz temat życzymy Ci wielu sukcesów w życiu.

Etap 1
Etap 2

Zostaw merytoryczną opinię o Pracownia Projektowa Malachit Aleksandra Gołowacz - Rybnik

Możesz oznaczyć pracodawcę w treści opinii wpisując znak @ np: @Pracodawca

Administratorem danych jest GoWork.pl Serwis Pracy sp. z o.o. Dane osobowe przetwarzane są w celu umożliwienia ... Czytaj więcej

Często zadawane pytania

 • Jak się pracuje w Pracownia Projektowa Malachit Aleksandra Gołowacz?

  Zobacz opinie na temat firmy Pracownia Projektowa Malachit Aleksandra Gołowacz tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

Pracownia Projektowa Malachit Aleksandra Gołowacz
0/5 Na podstawie 0 ocen.
 • Zobacz wywiad
 • Żorska 205
  44-203 Rybnik
 • NIP: 6422029762 REGON: 240251822
gemius

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w marcu 2023r.

Ranking Użytkownicy
(real users)
 1. pracuj.pl 4 476 708
 2. GoWork.pl 3 989 574
 3. linkedin.com 3 495 960
 4. olx.pl - praca 3 386 448
Pracownia Projektowa Malachit Aleksandra Gołowacz
Przejdź do nowych opinii