Opinie o NADZORY Paweł Śliwiński w Sośnica

Poniżej przeczytasz opinie obecnych oraz byłych pracowników o firmie NADZORY Paweł Śliwiński. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie NADZORY Paweł Śliwiński o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Doradcy techniczni dla firm

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o NADZORY Paweł Śliwiński w Sośnica

paben Nowy wpis

NADZORY Paweł Śliwiński to bardzo słaby kierownik budowy już nie pisząc bardziej dosadnych określeń. Budowa rządzi nim, a nie on budową. Na mojej budowie firma Nadzory Paweł Śliwiński pełniła nadzór i dopiero później okazało się, że fuszerka goniła fuszerkę! Nadzory Paweł Śliwiński ma ewidentny problem z otworzeniem projektu budowlanego i sprawdzeniem prawidłowego wykonania prac budowlanych. Moja inwestycja pomimo tego że nadzorowana była przez firmę Nadzory Paweł Śliwiński to klasyczny samopas budowlany, gdzie rządzili robotnicy z Ukrainy i dosłownie nic się nie zgadza z projektem budowlanym. NADZORY Paweł Śliwiński to totalna porażka, temu człowiekowi powinni odebrać uprawnienia! Zdecydowanie ostrzegam!

Paner Nowy wpis

Ostrzegam przed firmą NADZORY Paweł Śliwiński (NIP 8961598669, Regon 387407919). Zanim podpiszecie jakąkolwiek umowę z tą firmą, radzę najpierw wybrać się do siedziby tej firmy tj. wieś Sośnica 5, 55-080 Kąty Wrocławskie (25 km od Wrocławia). Na miejscu zastaniesie starą ruinę poniemiecką. Jak się okazało jest to celowe działanie firmy NADZORY Paweł Śliwiński, dla zmyłki licznych wierzycieli. Firma NADZORY Paweł Śliwiński posiada ogromne długi, powstałe w wyniku licznych nieprawidłowości na budowach na których firma ta pełniła nadzór budowlany!!! W tej chwili firma jest aktywna, ale jedyną formą rozliczenia jest tylko i wyłącznie gotówka!!! Komornik sądowy zajął rachunki bankowe tej firmy i jej właściciela Pawła Śliwińskiego. Firma NADZORY Paweł Śliwiński JEST NIEWYPŁACALNA!!! O jakiejkolwiek gwarancji, rękojmii zapomnijcie!!!

Boruta Nowy wpis

OSTRZEGAM WSZYSTKICH przed firmą "kogucik" NADZORY Paweł Śliwiński z siedzibą we wsi Sośnica (25 km od Wrocławia). Siedziba tej firmy, nie bez przypadku znajduje się we wsi Sośnica, albowiem jest to zmyłka dla licznej grupy wierzycieli. NADZORY Paweł Śliwiński nie mówi prawdy o prowadzonych pracach budowlanych, a finał jest taki że wybudowano budynki niezgodnie z zatwierdzoną dokumentacją projektową. Wychodzi na jaw istny HORROR w postaci bubla budowlanego za grube pieniądze. Ostrzegam i radzę omijać z daleka, a jak już się trafi "naiwny" to broń Boże pilnuj dziennika budowy jak oka w głowie, bo może się zdarzyć, że pewnego dnia zginie na zawsze ... Podaje dane: Sośnica nr 5, 55-080 Kąty Wrocławskie woj. DOLNOŚLĄSKIE, pow. wrocławski NIP 8961598669

Jakub

Ostrzegam przed NADZORY Paweł Śliwiński. Niestety na mojej budowie był kierownikiem budowy, dał pełną swobodę wykonawcy, który wybudował budynek niezgodnie z projektem budowlanym. NADZORY Paweł Śliwiński wpisał do dziennika budowy, że wykonawca wybudował niezgodnie z projektem, zwalając całą winę na wykonawcę! NADZORY Paweł Śliwiński nie nadzoruje prowadzonych prac budowlanych, nie posiada żadnej wiedzy z zakresu budownictwa i konstrukcji, nie czyta projektu budowlanego, nie rozumie rysunków zawartych w projekcie. Po prostu tragedia! Z takim podejściem właściciel firmy NADZORY Paweł Śliwiński powinien siedzieć w więzieniu! Ostrzegam przed tą firmą!!!

logo firmy Serwisant rowerowy
logo firmy Dział Ogród -Sprzedawca
Wodzisław Śląski
Ruta Sp. z o.o.

Zostaw merytoryczną opinię o NADZORY Paweł Śliwiński - Sośnica

• Jak się pracuje w NADZORY Paweł Śliwiński?

Zobacz opinie na temat firmy NADZORY Paweł Śliwiński tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w NADZORY Paweł Śliwiński?

NADZORY Paweł Śliwiński