Opinie o Szkoła Językowa Synonim Katarzyna Bańkowska w Chrzanów

Poniżej przeczytasz opinie byłych i aktualnych pracowników o firmie Szkoła Językowa Synonim Katarzyna Bańkowska. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do pracy w firmie Szkoła Językowa Synonim Katarzyna Bańkowska o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Nauczyciele języków obcych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Szkoła Językowa Synonim Katarzyna Bańkowska w Chrzanów

Rafał Nowy wpis

Też polecam, uważam że wszystko w najlepszym porządku. Dobra szkoła językowa.

Róża Nowy wpis

Świetny kontakt z klientem, bardzo polecam

SheWolf82_

Nauczycielka mojego dziecka, pani Klaudia jest bardzo cierpliwa, uczy z pasją, ma niezwykły uśmiech, podejście do dzieci. A dzieci bywają różne, bywają nieznośne! Moje dziecko wcześniej nie lubiło chodzić na angielski. Tu w Synonimie jest super. Na dodatek Pani gra na gitarze, a nic tak nie wchodzi do głowy jak piosenka! Polecamy!

@Magdalena

Dzień dobry. Tak, warto zadzwonić lub przyjść i porozmawiać. Są lektorzy mający takie doświadczenie, swoje sprawdzone metody nauki. Chyba warto spróbować. Mój syn nie jest najłatwiejszym dzieckiem, ciężko mu się skupić. A tu, pani Magda z ogromem cierpliwości. Syn mówi: lubię jak moja big pani ciągle mówi "ok, ok", to jest takie zabawne! Miła atmosfera.

Burki Nowy wpis
@@Magdalena

Czy mogę samodzielnie wskazać jakiego nauczyciela chce dla swojego dziecka?

GallaNoniMouse

Czy to prawda, że trzeba się dopominać o swoje własne, zarobione pieniądze i czekać na nie? Czy to prawda, że nauczyciel sprząta i remontuje lokal? Podobno pracownik sekretariatu jeździ po zakupy, segreguje i sprząta?

@GallaNoniMouse

Remontuje lokal? A skąd masz tego typu informacje?

@Elżbieta

Słyszałem od znajomej, która obserwuje szkołę na instagramie oraz Facebooku. Tam widać pracowników z właścicielem w markecie szwedzkiej firmy. Były i filmiki jak sekretarka sprząta lokal. Pracownicy też. Szukam pracy jako lektor, ale nie chciałbym pracować po godzinach.

Danuta
@Elżbieta

Co Ty mówisz... To już ich nie stać na wynajęcie firmy remontowej?

GallaNoniMouse
@Elżbieta

Może podczas pandemii było krucho z finansami, teraz chyba się firmom trochę będzie lepiej działo w kraju. Ale ja bym nie chciał gruntownie sprzątać lokalu, zajmować się tym w ogóle, gdybym był zatrudniony tam jako lektor czy w sekretariacie. No kpina. Może już panie w sekretariacie nie muszą sprzątać i na pewno właściciel już znalazł firmę sprzątającą.

Justyna
@GallaNoniMouse

Co to znaczy było krucho? Nie było czy obniżali coś? Wyjasnij, to wiele mówi o pracodawcy jednak jak sobie radzi z kryzysem, nie sądzisz?

SoLucky99
@Danuta

Tam jest bardzo często pies, rozczochrany, skaczący po ludziach, slini się, brudny taki, ulepiony i wszystko liże, okropny... Ja mam uczulenie, a pani lektorka ciągle go przynosi. Ten pies naprawdę nie ładnie pachnie.

Danuta
@SoLucky99

Czyli lektor może do pracy wziąć psa, to chyba szefostwo jest dość ugodowe, ciekawe czy w innych sprawach też? Spoko atmosfera jest, może ktoś powie przy okazji? :D

Aniulla2
@Danuta

Pies jest spoko. Może nie wygląda najczyściej, ma takie zlepione kudły ale ja lubię wszystkie psy. Nie przeszkadza mi pies, choć skacze po ludziach trochę. Ale do wytrzymania.

Beata
@Aniulla2

Może pomaga się odstresować pracownikom ;) w sumie teraz coraz więcej firm pozwala na przyprowadzanie ze sobą zwierzaków do pracy. Ale wracając do tematu, pracujesz w tej szkole, albo rozważasz podjęcie zatrudnienia? Jestem ciekawa, czy można tu pracować tylko na część etatu.

Sekretarka 2
@GallaNoniMouse

Tam sekretarka jest na każdej imprezie dla dzieci, niebywała rzecz. To nie jest nauczyciel a tak się zachowuje. Szok

Czy na rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Szkoła Językowa Synonim Katarzyna Bańkowska kandydat na stanowisko Sprzątanie szkoły językowej ma szansę poznać swoje przyszłe zarobki? Czy można negocjować proponowaną kwotę wynagrodzenia?

Nadal oczekujemy na aktualne info. Napiszcie co wiecie o firmie Szkoła Językowa Synonim Katarzyna Bańkowska w mieście Chrzanów. Wasz komentarz się liczy!

Lucy

Szkoła teraz zmieniła lokal na nowe, duże sale bliżej centrum. W tamtym było poddasze i można było uderzyć się w głowę w tych salach, w toalecie nie było papieru toaletowego. Teraz jest lepiej, są nowi, doświadczeni lektorzy. Pani z Sekretariatu trochę nerwowa tylko. Promocje są podobno. Na razie córka jest zadowolona

@Lucy

No to chyba nawet szybko poszło jeśli o ten lokal chodzi. Jeśli chodzi o te całe promocje to skąd takie niepewne zdanie o nich? Kto o nich wspominał?

@Elżbieta

Na ulotkach, na plakatach jest informacja, że są promocje. Czekamy na zniżki więc do kursów.

@Elżbieta

A to nie widziałam. No rozumiem dużo tej zniżki w razie czego będzie? Chyba, że już na ulotkach to jest, jakie terminy?

Magdalena

To co z tymi nowinkami i propozycjami metody nauczania, jak je lektor zaproponuje, to może je samodzielnie wprowadzać, czy pracodawca w to jakoś ingeruje?

_Mami5

Nasze dziecko uczęszcza na półkolonie w Synonimie. Jest przeszczesliwe! Codziennie nauka czegoś nowego, angielski, joga, zabawa. Jest wszystko co trzeba. Bardzo dziękuję za atmosferę i zajęcia. Na pewno warto!

Eneido_100

Współpraca w firmie należy do najlepszych w moich życiu. Jasne warunki zatrudnienia, komfort pracy, wsparcie jeśli chodzi o relację: lektor - pracodawca. Otwarcie głowy na nowinki jeśli chodzi o nauczanie i propozycje zespołu co do metod pracy na plus. Polecam!

Synonim
@Eneido_100

Dziękuje bardzo!

Lektor_ka

Pracuję w firmie już dłuższy czas i mogę napisać opinię jedynie w samych superlatywach. Miła atmosfera, życzliwe podejście właściciela i współpracowników. Jedno z lepszych miejsc pracy, jakie mam. Polecam pracodawcę z czystym sumieniem, jeśli ktoś szuka możliwości rozwoju i naprawdę dobrej współpracy ze strony właściciela i uczniów.

Synonim
@Lektor_ka

Ale super! Ogromnie mnie cieszą takie pozytywne komentarze!

Zostaw merytoryczną opinię o Szkoła Językowa Synonim Katarzyna Bańkowska - Chrzanów

• Jak się pracuje w Szkoła Językowa Synonim Katarzyna Bańkowska?

Zobacz opinie na temat firmy Szkoła Językowa Synonim Katarzyna Bańkowska tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Szkoła Językowa Synonim Katarzyna Bańkowska?

Szkoła Językowa Synonim Katarzyna Bańkowska
  • Sienkiewicza 11