Lingua House Szkoła Języków Obcych

Katowice

Opinie o Lingua House Szkoła Języków Obcych

Alicja

@Erkla to bardzo dobrze, że jesteś zadowolona. Piszesz o tym, że szkoła ma wiele kursów. Czy możesz rozwinąć ten temat? O jakich kursach piszesz? Kto może z nich skorzystać? Może napiszesz również więcej o plusach pracy w Lingua House Szkoła Języków Obcych?

ag

Skoro jest szansa na odpowiednie benefity do zarobków to się wcale nie ma co dziwić, że ich oferty są dość popularne. Ale czy wypłata pojawia się w terminie? Na terminowości bardzo mi zależy, bo w końcu o czasie lepiej dostawać wynagrodzenie. Jest nieźle

Erkla

Ja mogę podpowiedzieć że jeśli chodzi o kwestię pracy to jest OK, moim zdaniem oczywiście, ale warunki finansowe dla lektorów są dobre, poza tym fajny młody zespół a szkoła ma sporo kursów i nie można narzekać.

Barbara

Niewiem o co chodzi wyżej z tą masakrą, ale ja pracowałam jako korepetytor włoskiego w Lingua Katowice. Ta szkoła jako nie liczne w naszym kraju doceniają swoich pracowników gdy większy wysiłek i kreatywność wkładamy w edukacje uczniów. Zarobki adekwatne do doświadczenia i umjętności http://edukacja.net/topic/1671-korepetycje

nnm

Szkoła masakra dla lektora, nie polecam

iga
@nnm 24.04.2014 10:32
Szkoła masakra dla lektora, nie polecam

Kto może pisać takim językiem I WTAKI SPOSOB? Odpowiedz sobie sam....nA pewno nie lektor ani nie uczen szkoly!!

?

naprawde fajna szkoła oraz kadra lektorów

Hella

IMHO godna polecenia szkoła, w zeszłym roku korzystałam z kursu wakacyjnego z angielskiego i bardzo sobie chwaliłam, szczególnie za podejście lektora, dobrą organizacje zajec, na duży plus!

Dirkin

Mogę polecić szkołę Lingua House, w Katowicach mają moim zdaniem najlepszy wybór kursów. Szczególnie polecam kurs włoskiego metodą bezpośrednią (direct), bardzo dobrze zorganizowany, bardzo szybko można poszerzać wiedzę, generalnie bez zarzutu, solidni lektorzy i bardzo miła atmosfera.

Zostaw opinię o Lingua House Szkoła Języków Obcych - Katowice

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Lingua House Szkoła Języków Obcych