Lingua House Szkoła Języków Obcych

Opinie o Lingua House Szkoła Języków Obcych

Filtruj opinie po kryteriach:

Zuzanna
 Opinia

Żałuję, że jedynie klienci szkoły piszą na forum dla pracowników.

Robertt
 Opinia

kurs był terminowo zorganizowany, żadne zajęcia nie były przekładane – dodatkowo cena/jakość BDB, lektorka angielskiego bardzo dostępna dla każdego w grupie, sama grupa tylko kilkuosobowa, cały semestr za mną i kolejny przede mną bo od dawna nie trafiłem na tak dobry kurs imho

TakNie2

Justa88
 Opinia

W sumie jeśli chodzi o niemiecki to jestem najbardziej zadowolona z kursu w tej szkole. Najwięcej mówienia, najmniejsza grupa w jakiej się uczyłam i lektorka poświęcająca sporo czasu. Na plus także elastyczne podejście i dobry kontakt ze szkołą.

Weroniqa
 Opinia

Ja miałam ze szkołą pozytywne doświadczenia. Kurs uważam za bardzo udany, a jeśli chodzi o obsługę to bardzo w porządku. Kontaktowałam się parę razy w czasie trwania kursu z sekretariatem i akurat obsługa bardzo mi zawsze pomagała jak musiałam dopytać o terminy, egzamin etc. Ja zależało mi na lekcji a ze względu na problem zdrowotny nie mogłam się zjawić to też szkoła okazała się pomocna i poszła mi na rękę co bardzo pozytywnie oceniam.

Nik
 Opinia

Nikomu nie polecam tej szkoły. Na początku semestru płaci się za określoną ilość osób w grupie (oczywiście jest ich znacznie mniej, niż w ciągu klejnych zajec). Podczas semestru do grupy dochodzi tyle osób, ile tylko jest zainteresowanych.(usunięte przez administratora)Brak komunikacji pomiędzy „biurem” a uczniem jest kolejnym powodem, dla którego odradzam każdemu Lingua House. Za każdym razem, kiedy chciałam uzyskać jakiekolwiek informacje i dzwoniłam do godziny 17, Pani informowała mnie, że ona nie wie i że mam zadzwonić po 17. Kiedy dzwoniłam wieczorem, kolejna (usunięte przez administratora)Pani informowała mnie, że mam zadzwonić do południa, ponieważ ona również nie zna odpowiedzi na moje pytanie. 4 razy zostawiałam swój numer telefonu, nikt nie oddzwonił i żadna z dwóch zatrudnionych (usunięte przez administratora) niepofatygowała się, żeby chociaż sprawdzić odpowiedz na tak trudne pytanie jak „czy zajęcia w danej dacie odbędą się”. Szkoła oferuje również „egzamin w połowie semestru”. Kiedy nasz nauczyciel zaproponował date 8go stycznia, uznaliśmy (jako grupa) ze wolelibysmy termin bardziej odległy. Tydzień później zaczęłam dzwonić do biura dopytać, kiedy mogę zjawić się na egzamin. Podczas długiej, skrajnie nieprzyjemniej(usunięte przez administratora) rozmowie z Panią (usunięte przez administratora) dowiedziałam się, że z tego co jest jej wiadome, nie skończyliśmy połowy książki (oczywiście skończyliśmy polowe ksiazki), a egzamin jest po zakończeniu połowy podręcznika (chociaż przed rozpoczęciem zajec zarówno panie w biurze jak i nauczyciel potwierdzali, ze będzie to w połowie semestru) i jeżeli chce otrzymać certyfikat i przystąpić do egzaminu muszę wykupić lekcje prywatne. Przez 2 tygodnie dzwoniłam dopytać o drugi semestr zajec, podczas pierwszego telefonu usłyszałam, ze zajęcia będą kosztowały 600zl, podczas drugiego telefonu (dwa dni przed zajęciami) cena wzrosła do 780zl, natomiast o godzinie 18, czyli 24 godziny przed zajęciami cena wzrosła do 1080zł. W przyszłym roku wyjeżdżam za granicę, wiec nauka języka jest aktualnie dla mnie prorytetem. Niestety, LinguaHouse postawiła mnie w sytuacji, w której w ciągu 24h miałam zapłacić prawie 600zł więcej za kolejny semestr a jeżeli chciałabym przystąpić do egzaminu, mam wykupić zajęcia indywidualne. Mam nadzieje, że dzięki tej recenzji, będzie chociaż kilka osób, które nie nabiorą sie na tego typu praktyki w stosunku do klienta. Jest dużo innych szkół, które oferują (usunięte przez administratora) współpracę. W tym przypadku jest to tylko i wyłącznie strata czasu.

maria 75
@Nik 17.01.2019 18:58

Wpis emocjonalny nigdy nie bedzie prawdziwy, przy dużej ilosci i sprawa klientów zawsze moze się coś zdarzyc. Uczylam się w tej szkole i wiem że ceny sa uzaleznione od ilosci osob w grupie. Podaje sie je na nowo po zakonczeniu semestru jesli zmiejsza sie ilosc osob w grupie. To jest uczciwe gdy szkola podaje cene jaka ma obowiązywać inaczej grupa się rozwiązuje. Dlatego byly podawane rożne ceny bo ilość osób sie zmniejszala. Szkoła nie miala nic zlego w intencjach lecz zapewne zawiodła wymiana informacji.

K.
@maria 75 18.01.2019 13:00

Weszłam tutaj żeby wystawić opinię, ale osoba wyżej mnie uprzedziła. Zgadzam się z całym zdaniem. Mam takie same odczucia. Szkoda czasu i pieniędzy. Na szczęście zrezygnowałam dużo wcześniej i przeniosłam się do innej szkoły.

TakNie1
Margius
 Opinia

Jako lektor języka angielskiego jestem zadowolony. Szkoła na wejściu zapewniła dodatkowe szkolenie. Poza tym jest tam sporo fajnych lektorów, włącznie z native speakerami, a to też niezły atut taka międzynarodowa atmosfera i możliwość wymiany doświadczeń. Ja podchodzę do uczelnia języka z zapałem i dodatkowe doświadczenia to też szansa na rozwój własny.

Alicja
@Margius 10.09.2018 19:01

@Margius Super, że Twoja współpraca z Lingua House Szkoła Języków Obcych układa się pomyślnie. Cieszy też fakt, iż zapewnia ona swoim pracownikom jakieś szkolenia wdrażające. A jak wygląda w takiej szkole kwestia zarobków - na jakim poziomie się one utrzymują?

An.

Zupełny brak profesjonalizmu...

Ariola83
@An. 06.09.2018 22:27

imho szkoła jest solidnym partnerem, grupy zapełniają się szybko, zajęć jest w miarę sporo to i finansowo wychodzi ok. – ja wręcz przeciwnie, jak najbardziej polecę dla lektorów

qwerty
@Ariola83 08.09.2018 07:01

dobry żart :D

aaaa
 Opinia

Z całego serca nie polecam i odradzam współprace - jest o wiele wiecej atrakcyjniejszych miejsc pracy na terenie całego Śląska jeśli chodzi o szkoły jezykowe

Tak1Nie

Marrriel
@aaaa 23.08.2018 20:46

W mojej ocenie akurat szkoła bardzo dobra. Stawka godzinowa jest w porządku, do tego opieka metodyka, niezła organizacja pracy, godzin zajęć też trochę jest. Miałem już styczność z innymi miejscami pracy i tutaj współpracuję ze szkołą parę lat i jestem zadowolony.

Alicja
 Opinia

@Erkla to bardzo dobrze, że jesteś zadowolona. Piszesz o tym, że szkoła ma wiele kursów. Czy możesz rozwinąć ten temat? O jakich kursach piszesz? Kto może z nich skorzystać? Może napiszesz również więcej o plusach pracy w Lingua House Szkoła Języków Obcych?

ag
 Opinia

Skoro jest szansa na odpowiednie benefity do zarobków to się wcale nie ma co dziwić, że ich oferty są dość popularne. Ale czy wypłata pojawia się w terminie? Na terminowości bardzo mi zależy, bo w końcu o czasie lepiej dostawać wynagrodzenie. Jest nieźle

Erkla
 Opinia

Ja mogę podpowiedzieć że jeśli chodzi o kwestię pracy to jest OK, moim zdaniem oczywiście, ale warunki finansowe dla lektorów są dobre, poza tym fajny młody zespół a szkoła ma sporo kursów i nie można narzekać.

Barbara
 Opinia

Niewiem o co chodzi wyżej z tą masakrą, ale ja pracowałam jako korepetytor włoskiego w Lingua Katowice. Ta szkoła jako nie liczne w naszym kraju doceniają swoich pracowników gdy większy wysiłek i kreatywność wkładamy w edukacje uczniów. Zarobki adekwatne do doświadczenia i umjętności http://edukacja.net/topic/1671-korepetycje

nnm
 Opinia

Szkoła masakra dla lektora, nie polecam

Tak9Nie

iga
@nnm 24.04.2014 10:32

Kto może pisać takim językiem I WTAKI SPOSOB? Odpowiedz sobie sam....nA pewno nie lektor ani nie uczen szkoly!!

Tak1Nie

?
 Opinia

naprawde fajna szkoła oraz kadra lektorów

Hella
 Opinia

IMHO godna polecenia szkoła, w zeszłym roku korzystałam z kursu wakacyjnego z angielskiego i bardzo sobie chwaliłam, szczególnie za podejście lektora, dobrą organizacje zajec, na duży plus!

Dirkin
 Opinia

Mogę polecić szkołę Lingua House, w Katowicach mają moim zdaniem najlepszy wybór kursów. Szczególnie polecam kurs włoskiego metodą bezpośrednią (direct), bardzo dobrze zorganizowany, bardzo szybko można poszerzać wiedzę, generalnie bez zarzutu, solidni lektorzy i bardzo miła atmosfera.

Zostaw opinię o Lingua House Szkoła Języków Obcych - Katowice