lingua house katowice

Katowice

Opinie o lingua house katowice

astonne

Praca jak praca, też tam pracuję jako lektor i wszystko zalezy od podejcia pracowników do szkoły, wg. mnie wszystko jest kwestią nastawienia do pracy. Pracuje wiele lat i czuję sie bardzo dobrze w tej szkole.....POLECAM!

Maletka80

moim zdaniem także ok - płacone jest na czas, dobra atmosfera na miejscu, jak ktoś lubi uczyć i chce pracować w młodszym zespole to faktycznie również polecam :)

NolkA

pracuję ze szkołą już jakiś czas i naprawdę moge pozytywnie tylko się wypowiedzieć - lektorów jest sporo, głównie młodsze osoby ale z doświadczeniem, finansowo jak się dowiadywałam szukając pracy to tak naprawdę w zupełności normalne stawki na rynku

Ivon

Pracuje w tej szkole od wielu lat, i to juz o czymś świadczy że nie chcę zmiany, że nie szukam pracy gdzies indziej. ATMOSFERA i wspolpraca z innymi jest normalna, wpis powyzej pochodzi od konkurencji!!

manka

Z kursu byłam w zeszłym roku bardzo zadowolona, kurs wakacyjny z angielskiego okazał się strzałem w 10-tkę :) mocno podszkoliłam język, bardzo fajna lektorka prowadziła zajęcia i była dla uczących się bardzo przystępna, jasno tłumaczyła, cały kurs był metodą bezpośrednią czyli tzw. direct, oceniam pozytywnie i na te wakacje też mam w planie kolejny kurs na wyższym poziomie :)

ellena

W moim odczuciu szkoła jezykowa bardzo godna zaufania, mili lektorzy, przygotowani solidnie do zajec z angielskiego metodą colina rose, samą metode też oceniam bardzo pozytywnie. Szkoła godna polecenia moim zdaniem :)

Zostaw opinię o lingua house katowice - Katowice

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie lingua house katowice