KFK Legis s.c.

Dąbrowa Górnicza

Opinie o KFK Legis s.c.

Patryk

Co słychać w firmie? Nie piszecie nic więc mam nadzieję, że jest dobrze. Właśnie aplikowałem do firmy i miałem nadziej na info!!

upadłość? no pierwsze słyszę, w krsie są nadal jednak chyba normalnie widoczni - możesz przyjacielu napisać skąd masz takie informacje o sytuacji w firmie? nie ukrywam, zaskoczyłeś mnie dość straszliwie

Joanna

drodzy "forumowicze' zawiadamiam, że z dniem 31.12.2014 Legis s.c. umarła śmiercią naturalną...Pozdrawiam.. Właścicielka. PS. Wszystkie naruszające godność osobistą opinie forumowiczów zostały zgłoszone jako pomówienia do prokuratury w K-ach..do zobaczenia w sadzie :)

adik

nie to pode mnie ktoś się podszył...Widziałam na ogłoszeniach "tablica", że KFK Legis s.c. szuka pracowników... Czyżby kolejne zwolnienia??

ja pracuję w firmie od 4 m-cy i jestem zachwycona, każdemu życzę tak przyjaznych szefów i atmosfery

adik

W ogóle zainteresował mnie cennik KFK Legis, bo w przypadku Książki przychodów i rozchodów do 30 dokumentów jest 120 zł, 31-70 mamy 240, czyli jak wezme 100 dokumentów na dwa razy, to zapłace 360, a oni w cenniku 71-100 maja 400 zł.

adik

granice granicami, ale coś szwankują te ich obliczenia

adik

Z tego co wiem, to KFK Legis nadal działa, może napiszecie jak jest teraz tam z atmosfera pracy? Pozdrawiam.

nela

kilka osób pisało, że pracowało w Legis za dość marne pieniądze. No ale te posty są sprzed kilku lat, więc może zmiana nastąpiła

szado

to jest chyba rodzinna firma, także nie wiem czy ludzie spoza rodziny też tam pracują. Ktoś "obcy" jest tam przyjęty?

guess who

Pracowałam i bardzo sobie chwalę tą firmę. Przyjemna atmosfera, mili ludzie, terminowość wypłat i dogodne warunki pracy. Z szefową zawsze można się dogadać. Byłam zadowolona z tej pracy.

ja pracowałam w czasie wakacji dorywczo przez 2 m-ce. podobało mi się bardzo.

ja pracowałam, teraz pracuję w spółce córce w Chełmie Śląskim. praca super, dużo się uczę, na płace nie ma co narzekać w ogólnej ocenie, zadowalające premie, terminowość wypłat i kadra zarządzająca bardzo fajna. Z czystym sumieniem bardzo polecam.

edek

pracowałam i również odradzam, płaca najniższa, [usunięte przez moderatora]

:))

pracowałam w tej firmie, niestety praca ciężka i dużo, płaca średnia,

AM

dostałam propozycję pracy w tej firmie, czy dobrze zrobiłam przyjmując ofertę?

ono

dlaczego??napisz cos wiecej prosze

ja

tak pracowalam i zdecydowanie odradzam

ono

czy ktos u nich pracował?

Zostaw opinię o KFK Legis s.c. - Dąbrowa Górnicza

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie KFK Legis s.c.