Compsupp Sp. z o.o.

Czeladź

Compsupp Sp. z o.o.

Opinie o Compsupp Sp. z o.o.

Gość

Wszystkie te opinie na temat pisze jedna i ta sama osoba , zarówno negatywne jak i pozytywne . Jeśli się prześwietli daty oraz godziny widać jak , ktoś pisze opinie po czym zaraz sam na nią odpisuje. Nie mam zamiaru się wypowiadać na temat Compsupp jak również innych działalności Dla mnie jest to wszytko robione pod publiczkę

O.

Panie Administratorze a gdzie są pozostałe wypowiedzi ?? Były niewygodne dla Compsupp ? .

JANEK

a wszyscy myśleli ża (usunięte przez administratora) wymyślił patent żeby rarobić a sie nie narobić, tu dopisze godzinki, tam dopisze paru ludkow tu dorzucę tam dorzucę i kasa płynie szerokim strumieniem i co runelo jak domek z kart gratuluje CompSupp, ze nie dali i nie daja sie wozic na kase, a takie firemki podwykonawcze i pracowników pozal sie boze wywalają z roboty bez mrugniecia okiem tak trzymać te nieroby w Polsce maja już problem a za granice mog a jechać za wyrobnika za marne grosze z polskiej firmy bo inna ich nie zatrudni tu trzeba jeszcze znac jezyk NIE DAJCIE SIE Z COMPSUPPU POPIERAM I ZYCZE WYTRWALOSCI!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! lepiej zeby pisali w necie takie pierdoly niż mieć kłopoty jak ci z jaworzna

wojtek

ty masz rację oni wszyscy opisują na tej stronie swoje własne historie no nie mogę hahahahahahahahahahahahahahahahahahah to ta firma ma niezły ubaw o ile to w ogóle czyta. ja pracuję i nie narzekam, wszystko odbywa się bezproblemowo, płacą na czas, nikt sie po nas nie dziera, bo wywalili z roboty P(usunięte przez administratora), na budowach na których z nimi współpracujemy spokój nikt się nie skarży te wpisy to jedna bzdura i żale za własną głupotę, bo było dobrze, ale chiało się przecwaniaczkować i firma się nie dała. a teraz u konkurencji ciężko, bo ze stawkami szału nie ma a kasa po 3-4 miesięcy no boli hahahahahahahahhah

marek

jak sie czyta te wpisy to wynika z nich jedno, każda firma która nie da się szantażować i oszukiwać przez pracowników i podwykonawców musi się liczyć, że będą ją wyzywać w internecie, a ci co czytają te głupoty i na ich podstawie wyrabiają sobie opinie i nie wspolpracuja to pozal się boze biznesmeni z łaski nie no czytajcie nie wspolpracujcie bezie więcej dla nas bo już jest firma sie cieszy i my się cieszymy

Monter ale nie frajer

ha, ha, ha, ha, ha, ha, można się popłakać ze śmiechu jak sie czyta te głupoty, które wypisujecie. Sami oszukujecie a potem w myśl zasady: uciekający jako pierwszy (usunięte przez administratora) sam krzyczy łapać złodzieja. Czyżbyście zapomnieli, jak to niejeden z Was wykiwał ludzi na ZUS i na podatek, a potem zamknął firmę, do ludzi zgłosiły te szanowne instytucje po pieniądze, których nie zapłaciliście. No krótka pamięć, daję słowo. Janusze hahahahahaha, no fakt wy faktycznie jesteście Jannuszami biznesu do kwadratu. Ludzi wykiwać podatków nie popłacić, firmy oszukać a potem drzeć gębę w internecie, jak to was niby oszukano. Wiem o czym mówie, bo sam padłem ofiarą tych waszych kombinacji i musiałem popłacić w własnej kieszeni, to czego tzw. "pracodawca" nie zapłacił. Znam i grubego i blondynkę żonusię, i kolegę grubego Damianka, który rozłożył firmę brata i a włąsną postawił w upadłość, żeby nie popłacić podwykonawców, pracowników i firmy od których pożyczył rusztowania. No nie to faktycznie uczciwe firmy w których warto pracować. NO i jeszcze parę firm z Krakowa jak firma boba i następnego cwaniaczka z żonusią która na siebie firmę otworzyła najpierw dzialanośc a potem spółke, a jak wybuchła afera na jaworznie, to tak spierniczali że aż sie kurzyło. a strach to było czuć na kilometry. I co teraz dalej wyzywacie w internecie firmy, które oszukaliście. ajak tam was kolega mister 2 złote od godziny, daej bryka na wolności, czy już sie nim zaopiekowali mili panowie ze służb? MONTERZY NIE DAJCIE SIE FRAJEROM, BO POTEM BEDZIECIE PŁĄCIĆ ZA ICH KOMBINACJE. Ach no i największy JANUSZ Z KIEROWNIKÓW OD RUSZTOWAŃ ten z Opola. Na budowie drze się na wszystkich pracowników i ich wyzywa, a jak mu sie pala gumiaki to do lekarza lecie, ze mu sie niby krewe leje nie wiadomo skad a jak sie nabudowie ciśnienie skończy to wraca i udaje jakby sie nic nie stało. no pożal się boze kierownik z bożej łąski. nie no dalej pracujcie z tami baranami i wspierajcie ich. gratuluje.

Daniel

Tak masz rację, samo coś wiem na ten temat pracowałem jako monter u jednego Pana, którego zwolnili dyscyplinarnie, a dokładnie w firmie którą załozyl na zonę bo sam miał same długi zrobione bo grał na automatach, przerąbał kasę z kredytu a do firmy zgłaszali się obwiesie po pieniądze bo pozyczal gdzie się dalo. Stara chciała go z domu wyrzucić i wyzywala mailami, az zalozyl jej firme i zaczal lody krecic. Sam sie chwalil jak to wszystkich wydudkal i jak sie odrobil na lewo a na Jaworznie w szczególności. Kolege tam miała w firmie dla której robil i ten mu wszystko podpisywal bez mrugniecia okiem bo bral za to kase. Robil nie robil godziny sie pisalo a kasa plynela szerokim strumieniem, az pewnego pięknego dnia wlasciel wywalil kolegę i Pan zaczal grozic, ze jak właściel nie przyjmie z powrotem kolegi, to on mu zrobi kuku na budowie zabierze monterów zniszczy material itd. A jak sie skonczylo kolega nie wrocil, został "zaopiekowany" przez Panow z literkami na plecach a ten gruby pyskacz z wielkiego pracodawcy monterów sam zleciał do rangi montera zonusia i meżus nagle zawiesili działalność gospodarczą ciekawe dlaczego, czyżby znowu długi bez końca i nie czyste sumienie. Inni Panowie, którzy są tak mocni w gębie jako anonimowi komentatorzy własnej głupoty jak zostali zwolnienie to w tym samym dniu polecieli do psychiatry po zwolnienie. Coż najwyraźniej był to właściwy dla nich adres sądząc po ich wpisach. No i samochody którymi jezdza panowie firmy musza odzyskiwać y asystą policji po nocach, bo smai jakoś nie potrafią ich oddac, ale to ich wszyscy oszukują bo oni sa swieci. NIc sie nie martwcie powstaje strona, która będzie zawierala Wasza ocene oi ocene tzch super podwykonwcow co przyjmują zlecenie, a potem porzucają prace z dnia na dzień bo tak i dziwia sie ze firmy ich karaja. A latajcie po sadach, jak nie macie nic lepszego do roboty, ja proponuje przestać oszukiwać firmy które was zatrudniają i od których bierzecie pieniądze to nie będziecie musieli latac barany po sadach. Na Was tez przyjdzie czas, a wtedy coz nie pukajcie raczej do firm, które tak wyzywacie i oczerniacie. Frajerzy.

Sławek
@Daniel 27.06.2018 20:14

O to to masz rację w 100% znam tych Panów pracowałem z nimi, ten kto ich zatrudnia powinien sie trzymać za kieszeń i oglądać za siebie. Grożą na budowach, ze jak nie będziesz im wszystkiego podpisywał i płacił to ci zrobia koło pióra ze pożałujesz, a ta blondynka od tego grubasa to dopiero na kase łasa, no z gardła by ci wyciągnęła ostatni grosz, ciekawe kiedy im się do skóry dobiorą. Pierwszy krok już zrobiony, z wielkiego przedisebiorcy na zwykłego montera a taki gruby mocny w gebie był no i jeszcze jeden cwaniaczek po swiecie sobie lata taki pyskaty z opola razem ze swoją bandą kolesi, których wszędzie za sobą ciąga a ci latają za nim bo myśla że im nie wiadomo co pozałatwia. Cudzymi pieniędzmi łątwo się rządzi swoimi już gorzej. teraz materiał zgubil na budowie i rżnie w głupa. Jemu tez powoli dobiorą sie do skóry.

Czy są na forum użytkownicy, którzy sami szukali odpowiedzi na własne pytania? Jeżeli znacie jakieś odpowiedzi na pytania odnośnie pracy w COMPSUPP SP Z O O to moglibyście podzielić się nimi z innymi użytkownikami?

Zostaw opinię o Compsupp Sp. z o.o. - Czeladź

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Compsupp Sp. z o.o.