Compsupp Sp. z o.o.

Czeladź

Compsupp Sp. z o.o.
1 8

Opinie o Compsupp Sp. z o.o.

Pracodawco! Chcesz wiedzieć ile osób odwiedziło Twój profil?

NIck

onie se już nic nie pobrudzą bo w gn...u siedza po uszy

NIck

no to blondie z grubym w jednej oborze będą zasuwac na chlebek

Janek
@NIck 10.07.2018 21:32

jak felus z Felusiem chyba maja widły u gumioki żeby se lap nie pobrudzili gnojowka

Popieram Nielubie

Monter ale nie (usunięte przez administratora) Damian, Sławek hahahahahaha co janusze ??? próbujecie się kryć i tłumaczyć pod innymi Nikami ?? Myślicie, że jesteście tacy mocni ? nie trzeba nic pisać wystarczy u z wami podjąć współprace i to wam daje już cały obraz sytuacji . koleś z Opola kopnął wam w (usunięte przez administratora) bo wie jakimi jesteście Januszami, ciekawe kto ma większy szacunek ? Wy czy on ? wiadomo, że nie wy ! bo na szacunek trzeba sobie zasłużyć zapracować ale co wy o tym wiecie. tacy jesteście mocni a na pierwszej stronie po wpisaniu waszej firmy w internecie widnieje jaką jesteście firmą ! Uwaga ta firma jest Dłużnikiem | Dług tej firmy to 29 924 zł‎ Reklamawww.kaczmarski.pl/Giełda/Wierzytelności‎ Możesz go kupić na Giełdzie Wierzytelności. 25 lat doświadczenia · Partner KRD BIG S.A.

damian
@Popieram Nielubie 29.06.2018 12:39

no cos ty. te blondie co sie martwisz co sie smucisz ze wsi jesteś na wies wrócisz do obory i do pluga

Nielubie

Fakt że prawie wszyscy pracownicy się pozwalniali, mówi sam za siebie. Firma prowadzona przez Januszy biznesu. Afera goni aferę, zaczynają wypływać na powierzchnię brudy. Trzymać się z dala, dotyczy pracowników jak i firmy które zmamione obietnicami chciały by z tą firmą wspolpracowac.

Monter ale nie frajer
@Nielubie 12.01.2018 12:40

ha, ha, ha, ha, ha, ha, można się popłakać ze śmiechu jak sie czyta te głupoty, które wypisujecie. Sami oszukujecie a potem w myśl zasady: uciekający jako pierwszy (usunięte przez administratora) sam krzyczy łapać złodzieja. Czyżbyście zapomnieli, jak to niejeden z Was wykiwał ludzi na ZUS i na podatek, a potem zamknął firmę, do ludzi zgłosiły te szanowne instytucje po pieniądze, których nie zapłaciliście. No krótka pamięć, daję słowo. Janusze hahahahahaha, no fakt wy faktycznie jesteście Jannuszami biznesu do kwadratu. Ludzi wykiwać podatków nie popłacić, firmy oszukać a potem drzeć gębę w internecie, jak to was niby oszukano. Wiem o czym mówie, bo sam padłem ofiarą tych waszych kombinacji i musiałem popłacić w własnej kieszeni, to czego tzw. "pracodawca" nie zapłacił. Znam i grubego i blondynkę żonusię, i kolegę grubego Damianka, który rozłożył firmę brata i a włąsną postawił w upadłość, żeby nie popłacić podwykonawców, pracowników i firmy od których pożyczył rusztowania. No nie to faktycznie uczciwe firmy w których warto pracować. NO i jeszcze parę firm z Krakowa jak firma boba i następnego cwaniaczka z żonusią która na siebie firmę otworzyła najpierw dzialanośc a potem spółke, a jak wybuchła afera na jaworznie, to tak spierniczali że aż sie kurzyło. a strach to było czuć na kilometry. I co teraz dalej wyzywacie w internecie firmy, które oszukaliście. ajak tam was kolega mister 2 złote od godziny, daej bryka na wolności, czy już sie nim zaopiekowali mili panowie ze służb? MONTERZY NIE DAJCIE SIE FRAJEROM, BO POTEM BEDZIECIE PŁĄCIĆ ZA ICH KOMBINACJE. Ach no i największy JANUSZ Z KIEROWNIKÓW OD RUSZTOWAŃ ten z Opola. Na budowie drze się na wszystkich pracowników i ich wyzywa, a jak mu sie pala gumiaki to do lekarza lecie, ze mu sie niby krewe leje nie wiadomo skad a jak sie nabudowie ciśnienie skończy to wraca i udaje jakby sie nic nie stało. no pożal się boze kierownik z bożej łąski. nie no dalej pracujcie z tami baranami i wspierajcie ich. gratuluje.

Damian

Nie no mistrzowie świata jak boga kocham, no po prostu klękajcie narody przed Panami wydającymi opinię o firmie w której pracowali. Szkoda, że nie potrafią podpisać się pod opinią własnym imieniem i nazwiskiem, no przecież anonimowo to można bezkarnie różnie głupoty wypisywać o firmach, a siebie wybielać jako biednego pokrzywdzonego pracownika. Cóż w przypadku byłych pracowników ocenianej firmy rzeczywistość wygląda inaczej. Przede wszystkim Panowie to cwani na swoją stronę i do własnej kieszeni tzw. "pracownicy". Przewieźli już niejedną firmę rusztowaniową i powoli kończą im się możliwości pracy. Wprawdzie na razie dalej znajdują jeleni którzy ich zatrudniają bo im się wydaje, iż pomimo wiedzy na temat ich katastrofalnej pracy i współpracy z firmami podwykonawczymi oraz katastrofalnym traktowaniem pracowników, dadzą sobie z nimi radę aż pewnego pięknego dnia przychodzi właściciel do kontenera na budowie i Mistrz Rusztowań opuszcza budowę bez słowa, bo cóż można więcej powiedzieć na temat tego co nawywijał na budowie na koszt właściciela. Cóż po czym pozna (usunięte przez administratora) i oszust złodzieja i oszusta, że sam (usunięte przez administratora) i oszust. Tak Panowie to do WAS piję. Sami doskonale znacie prawdę na swój temat bo w tej prawdzie bierzecie od bardzo długiego czasu czynny udział i sami najlepiej wydajecie na swój temat opinię. Szykanujecie ludzi na budowie, wyzywacie pracowników z innych firm i własnych, stosujecie mobbing w najgorszym tego słowa znaczeniu, a na koniec jak właściciel zwalnia WAS dyscyplinarnie, rzygacie na jego temat kłamstwami w internecie wybielając się jak tylko się da. Nikt WAS nie prosi żebyście polecali firmę, ale no właśnie, ale sami wydajecie świadectwo o swojej pracy, bo przecież pracowaliście, braliście co miesiąc pieniądze nie tylko za w formie wynagrodzenia za pracę, ale również w innej formie, o czym najlepiej świadczy Wasze zachowanie po wyjściu na jaw Waszych sprawek na JAWORZNIE. Nie no przecież WY nie braliście w tym wszystkim udziału, WY się tylko przyglądaliście i braliście pieniądze. Po prostu "Święci"...…… Na budowach kradną na Waszych oczach i za Waszym przyzwoleniem materiał, za który jesteście odpowiedzialni, sami go również niszczycie. Skoro jesteście takimi mistrzami świata, to czemu nie weźmiecie na swoje braki zakupu sprzętu, to przecież takie proste. Ach nie potraficie obchodzić się z pieniędzmi, och no przepraszam. No tak materiał trzeba spłacać, a monterów można jak to było bania i na rusztowania, a wcześniej zatrudnić u siebie na działalności na 1/2 etatu kazać robić po 10 i 12 godzin, płacić za 1/2 etatu oficjalnie, a resztę pod stołem do ręki, ale firma która tego nie robi jest oszustem i jak to napisaliście Januszem. Cóż wy za to jesteście Wacusiami frajerami robionymi w durnia przez własnych tzw. kolegów.

Sławek
@Daniel 27.06.2018 20:14

O to to masz rację w 100% znam tych Panów pracowałem z nimi, ten kto ich zatrudnia powinien sie trzymać za kieszeń i oglądać za siebie. Grożą na budowach, ze jak nie będziesz im wszystkiego podpisywał i płacił to ci zrobia koło pióra ze pożałujesz, a ta blondynka od tego grubasa to dopiero na kase łasa, no z gardła by ci wyciągnęła ostatni grosz, ciekawe kiedy im się do skóry dobiorą. Pierwszy krok już zrobiony, z wielkiego przedisebiorcy na zwykłego montera a taki gruby mocny w gebie był no i jeszcze jeden cwaniaczek po swiecie sobie lata taki pyskaty z opola razem ze swoją bandą kolesi, których wszędzie za sobą ciąga a ci latają za nim bo myśla że im nie wiadomo co pozałatwia. Cudzymi pieniędzmi łątwo się rządzi swoimi już gorzej. teraz materiał zgubil na budowie i rżnie w głupa. Jemu tez powoli dobiorą sie do skóry.

Czy są na forum użytkownicy, którzy sami szukali odpowiedzi na własne pytania? Jeżeli znacie jakieś odpowiedzi na pytania odnośnie pracy w COMPSUPP SP Z O O to moglibyście podzielić się nimi z innymi użytkownikami?

3city

Oszusty i (usunięte przez administratora) !! Trzymajcie się od nich z daleka! Podwykonawcą płacą coraz gorzej a pracownicy wszyscy pouciekali!

Robi93
@3city 04.01.2018 18:54

Podwykonawcą ... chyba tym co zostali bo reszta dochodzi swoich pieniędzy w sądach, choć i Ci obecni zapewne tez tam trafia . Co do reszty jestem tego samego zdania co 3City . Oszukują wszystkich od klientów po swoich pracowników i oczywiście jak to mówi synalek szefa na wszystkich ma haka . Odradzam ale to wasza decyzja

Były Pracownik

Witam, Nie polecam tej firmy ! Zwykli oszuści . Jeżeli was nie oszukali to kwestia czasu . Cugowski i spółka Żenada !

Zostaw opinię o Compsupp Sp. z o.o. - Czeladź

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Compsupp Sp. z o.o.