COMPSUPP SP Z O O

Czeladź

Opinie o COMPSUPP SP Z O O

Nielubie

Fakt że prawie wszyscy pracownicy się pozwalniali, mówi sam za siebie. Firma prowadzona przez Januszy biznesu. Afera goni aferę, zaczynają wypływać na powierzchnię brudy. Trzymać się z dala, dotyczy pracowników jak i firmy które zmamione obietnicami chciały by z tą firmą wspolpracowac.

3city

Oszusty i (usunięte przez administratora) !! Trzymajcie się od nich z daleka! Podwykonawcą płacą coraz gorzej a pracownicy wszyscy pouciekali!

Robi93
@3city 04.01.2018 18:54

Podwykonawcą ... chyba tym co zostali bo reszta dochodzi swoich pieniędzy w sądach, choć i Ci obecni zapewne tez tam trafia . Co do reszty jestem tego samego zdania co 3City . Oszukują wszystkich od klientów po swoich pracowników i oczywiście jak to mówi synalek szefa na wszystkich ma haka . Odradzam ale to wasza decyzja

Były Pracownik

Witam, Nie polecam tej firmy ! Zwykli oszuści . Jeżeli was nie oszukali to kwestia czasu . Cugowski i spółka Żenada !

Zostaw opinię o COMPSUPP SP Z O O - Czeladź

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie COMPSUPP SP Z O O