Opinie o Compsupp Sp. z o.o. w Czeladź

Poniżej znajdziesz opinie byłych i aktualnych pracowników na temat pracodawcy Compsupp Sp. z o.o., jak również Klientów firmy. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Compsupp Sp. z o.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Compsupp Sp. z o.o. w Czeladź

Karolina Nowy wpis

A to firma upadła ?

Obserwator Nowy wpis
@Karolina

Zagrabili co mieli i upadła. Nie jednego (usunięte przez administratora) to zapewne sobie poradzą

Gość Nowy wpis

Wszystkie te opinie na temat pisze jedna i ta sama osoba , zarówno negatywne jak i pozytywne . Jeśli się prześwietli daty oraz godziny widać jak , ktoś pisze opinie po czym zaraz sam na nią odpisuje. Nie mam zamiaru się wypowiadać na temat Compsupp jak również innych działalności Dla mnie jest to wszytko robione pod publiczkę

O. Nowy wpis

Panie Administratorze a gdzie są pozostałe wypowiedzi ?? Były niewygodne dla Compsupp ? .

JANEK

a wszyscy myśleli ża (usunięte przez administratora) wymyślił patent żeby rarobić a sie nie narobić, tu dopisze godzinki, tam dopisze paru ludkow tu dorzucę tam dorzucę i kasa płynie szerokim strumieniem i co runelo jak domek z kart gratuluje CompSupp, ze nie dali i nie daja sie wozic na kase, a takie firemki podwykonawcze i pracowników pozal sie boze wywalają z roboty bez mrugniecia okiem tak trzymać te nieroby w Polsce maja już problem a za granice mog a jechać za wyrobnika za marne grosze z polskiej firmy bo inna ich nie zatrudni tu trzeba jeszcze znac jezyk NIE DAJCIE SIE Z COMPSUPPU POPIERAM I ZYCZE WYTRWALOSCI!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! lepiej zeby pisali w necie takie pierdoly niż mieć kłopoty jak ci z jaworzna

Rozmowa kwalifikacyjna
Aplikowałeś do firmy Compsupp Sp. z o.o.? Czy jej przedstawiciel się z Tobą skontaktował? Czy udało Ci się przejść do kolejnego etapu rekrutacji? Jeśli tak: jak przebiegała rozmowa kwalifikacyjna?

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

wojtek

ty masz rację oni wszyscy opisują na tej stronie swoje własne historie no nie mogę hahahahahahahahahahahahahahahahahahah to ta firma ma niezły ubaw o ile to w ogóle czyta. ja pracuję i nie narzekam, wszystko odbywa się bezproblemowo, płacą na czas, nikt sie po nas nie dziera, bo wywalili z roboty P(usunięte przez administratora), na budowach na których z nimi współpracujemy spokój nikt się nie skarży te wpisy to jedna bzdura i żale za własną głupotę, bo było dobrze, ale chiało się przecwaniaczkować i firma się nie dała. a teraz u konkurencji ciężko, bo ze stawkami szału nie ma a kasa po 3-4 miesięcy no boli hahahahahahahahhah

marek

jak sie czyta te wpisy to wynika z nich jedno, każda firma która nie da się szantażować i oszukiwać przez pracowników i podwykonawców musi się liczyć, że będą ją wyzywać w internecie, a ci co czytają te głupoty i na ich podstawie wyrabiają sobie opinie i nie wspolpracuja to pozal się boze biznesmeni z łaski nie no czytajcie nie wspolpracujcie bezie więcej dla nas bo już jest firma sie cieszy i my się cieszymy

Czy są na forum użytkownicy, którzy sami szukali odpowiedzi na własne pytania? Jeżeli znacie jakieś odpowiedzi na pytania odnośnie pracy w COMPSUPP SP Z O O to moglibyście podzielić się nimi z innymi użytkownikami?

Zostaw merytoryczną opinię o Compsupp Sp. z o.o. - Czeladź

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

Compsupp Sp. z o.o.
1/5 Na podstawie 11 ocen.
  • Zobacz wywiad
  • Józefa Poniatowskiego 171 lok. 20