Opinie o Vr-Serwis Rafał Chmielewski-Karłowski w Poznań skórzewo plewiska

Poniżej przeczytasz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o firmie Vr-Serwis Rafał Chmielewski-Karłowski. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Vr-Serwis Rafał Chmielewski-Karłowski na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Naprawa i konserwacja wyrobów metalowych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Vr-Serwis Rafał Chmielewski-Karłowski w Poznań skórzewo plewiska

Pracownik Nowy wpis

Pracowałem w firmie przez dłuższy czas na stanowisku serwisanta, może zacznę od plusów. Umowa o pracę, pełne ubezpieczanie, przyzwoite wynagrodzenie - wsparcie merytoryczne ze strony właściciela firmy. Profesjonalne narzędzia pracy, duża swoboda jeśli chodzi o zakup środków niezbędnych do wykonywania zadań. Firma ma bardzo szeroki wachlarz usług, kotły, pompy ciepła, klimatyzacje, instalacje - można się dużo nauczyć. Na minus nienormowany czas pracy, znacznie wykraczający poza pełen etat, słaba organizacja pracy, nieporozumienia na linii biuro-serwis - ja nie dałem rady ale do odważnych świat należy ;)

Administrator Nowy wpis

Vr-Serwis Rafał Chmielewski-Karłowski rekrutowała niedawno na stanowisko Serwisant. Ktoś może powiedzieć coś o warunkach zatrudnienia?

LILI Nowy wpis

Awaria usunięta w ciągu godziny. Młody człowiek ale zna się na tym co robi. Polecam serdecznie.

Jolanta Nowy wpis

Polecam serwis, naprawili mi kocioł w ten sam dzień w którym mąż zadzwonił

Jeżeli byłeś na rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Vr-Serwis Rafał Chmielewski-Karłowski, to podziel się z nami swoimi wrażeniami. W jakiej atmosferze odbyło się spotkanie? Jak oceniasz merytoryczne oraz techniczne aspekty rekrutacji?
Zofia

Bardzo miła obsługa telefoniczna :) Następnego dnia był u mnie serwisant i uruchomił kocioł na gwarancji :D dostałam protokół na maila oraz mogłam u niego zapłacić kartą :) Polecam rzetelna firma znająca się na swoim Fachu :)

Możesz napisać coś więcej? Jaka konkretnie usługa była źle zrealizowana przez firmę i ile zapłaciłeś ?

Magda

Firma godna polecenia, rzetelna, słowna , przeprowadzony u mnie montaż klimatyzacji oraz nowego pieca bez żadnego zarzutu . Zawsze terminowo, odpowiadają na kadrze pytanie, oraz można zgłosić każdy problem i zawsze będą starać się go rozwiązać . Właściciel firmy bardzo rozchwytywany i dzięki swojej wiedzy i doświadczeniu rozwiąże nawet najbardziej skomplikowana awarie . Dziwią mnie opinie negatywne ale to prawdopodobnie nieprawdziwe kłamstwa konkurencji .

Urszula

Osoby szukające pracy często zwracają największą uwagę na rzeczy takie jak stabilność zatrudnienia, oferowana umowa, wynagrodzenie oraz atmosfera pracy. Czy możecie odnieść się do wymienionych warunków i napisać jak jest w Vr-Serwis Rafał Chmielewski-Karłowski?

@Urszula

Obecnie pracuje w tej firmie jestem bardzo zadowolony, pomimo COVIDA firma nadal prężnie działa, praca stabilna i miła atmosfera . Wynagrodzenie zadawalające i na czas.

Zostaw merytoryczną opinię o Vr-Serwis Rafał Chmielewski-Karłowski - Poznań skórzewo plewiska

• Jak się pracuje w Vr-Serwis Rafał Chmielewski-Karłowski?

Zobacz opinie na temat firmy Vr-Serwis Rafał Chmielewski-Karłowski tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Vr-Serwis Rafał Chmielewski-Karłowski?

Vr-Serwis Rafał Chmielewski-Karłowski

Vr-Serwis Rafał Chmielewski-Karłowski