Opinie o Migro Marek Pilip w Komarów-Osada

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o pracodawcy Migro Marek Pilip. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Migro Marek Pilip na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja konstrukcji metalowych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Migro Marek Pilip w Komarów-Osada

Lena Nowy wpis

No hej. Z internetu wiem, że kiedyś na 3 Maja była dodawana oferta dla spawacza. Dawno nikt nie nawiązywał do tego stanowiska, więc zastanawiam się czy w ogóle są jeszcze jakieś przyjęcia? jeśli kiedyś zarobki były proponowane do 5 000 zł to teraz z jakiej kwoty chłopak na spokojnie by ruszył?

Kermin Nowy wpis
@Lena

Haha 5000

Tutaj jednak próbnego nie ma? tak cos pisali chyba z parę miesięcy temu, jeśli tak to w jaki sposób pracodawca weryfikuje kandydata na rozmowie? wystawiona jest teraz oferta dla technologa, można prosić o opis z rozmowy? czy był ktoś teraz niedawno na niej?

Dammian Nowy wpis

Słabe zarobki względem wymagań, na hali panuje chaos, raczej nie polecam.

Agnieszka

Szukam informacji o stanowisku Kierownik produkcji. Widziałam, że jest info w ogłoszeniu, że dają na start umowę o prace na okres próbny. Mnie interesuje, ile właściwie ten okres próbny trwa? Czy on trwa minimum 3 miesiące?

krzys
@Agnieszka

Tam nie potrzeba okresu próbnego, aby w d dobrze włazić, wiedzy tez nie trzeba posiadać, biorą aby sztuka.

Droga

Może ktoś w końcu zrobił by porządek z tymi samochodami stawianymi na poboczu z jednej i drugiej strony drogi, stanowi to poważne zagrożenie w ruchu drogowym. Dojazd do pół też blokują auta pracowników ponieważ są parkowane na wjeździe na drogę polna

Kierowca
@Droga

To racja, jakiś zakaz postoju by się tam przydał, ostatnio prawie potrąciłem człowieka który przebiegał przez ulicę z zaparkowanego tam samochodu

Czy zechciałbyś podzielić się wrażeniami z rozmowy kwalifikacyjnej w firmie Migro Marek Pilip? Jak oceniasz przebieg procesu rekrutacyjnego? Jaką umowę proponuje firma na stanowisku SZLIFIERZ METALI?
logo firmy Aplikator Celulozy / Piany Pur / Dekarz
Rybnik
KRUKTERM SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
logo firmy Monter sieci zewnętrznej
Arcus Technologie Sp. z o.o.
logo firmy Specjalista ds. Wentylacji Mechanicznej (Rekuperacja)
Racibórz
Oem Energy Sp. z o.o.

Ile można zarobić na stanowisku Spawacz w firmie Migro Marek Pilip w miejscowości Komarów-Osada?

Kali

Nie polecam pracować tam jako spawacz, zarobki są niskie porównując do innych firm gdzie się spawa tigiem oprócz tego jest jakiś dziwny system wypłat, obiecywana premia która jest ucinana z niewiadomych powodów

Świadek

Czytając opinie niektórych osób stwierdzam że pisały to osoby które przyszły do firmy z nadzieją że dostaną bardzo dobre pieniądze za to że po prostu się zatrudnią, widać to po opiniach innych firm w okolicy.Owszem firma posiada swoje plusy i minusy, nie ma nigdzie idealnie,ale jeżeli ktoś szuka pracy, żeby się czegoś nauczyć, ma jasno postawiony cel i chęci do jego realizowania to z zarobkami nie będzie miał problemów, tylko w okolicy nie ma wielu takich osób, poza tym warto dodać że ten zawód nie jest prosty do wykonywania i nie każdy nadaje się do takich prac, co skutkuje negatywnymi opiniami z żalami na goworku.

Jury
@Świadek

Kolego, żeby być zatrudnionym to najpierw trzeba dostać umowę jakąkolwiek z czym jest tam odwieczny problem ( omijanie zusów itp, każdy wie o co chodzi ) a w tej że firmie czy się starasz czy nie to żadna różnica, oprócz tego że pieniądze mizerne to jeszcze jakieś dziwne obcinanie pensji. Dziwne że takie firmy jeszcze istnieją...

Krzysiek

Nie polecam tam pracy, nawet z parkingiem jest problem

Auto

Również kiedyś zleciłem im wykonanie zabudowy. Niedosyć że robota spartaczona była to jeszcze chcieli żeby coś dopłacać. Radzę omijać tych partaczy

Jury

Nie polecam tam pracy, bardzo niskie zarobki oraz złe warunki pracy, duży hałas i zapylenie. Problem z umową o pracę.

Lukasz

Biiku jesteś kolejna osoba która pisze o tym że państwowe urzędy powinny zainteresować się funkcjonowaniem firmy. Może lepiej zająć się na poważnie tą sprawa i gdzies to zgłosić a nie wypisywac tu na darmo ?

Koniec

Tej "firmie" a w zasadzie może lepiej pasuje tak jak ktoś tam wcześniej napisal "zgromadzeniu przypadkowych osób" z głównym krętaczem na czele już i tak nic nie pomoże, raczej to wszystko idzie ku upadkowi, no bo ile można ciągnąć taki cyrk, ludzie na czarno, kasa pod stołem, warunki pracy jak w chlewni, bałagan z urlopami, bałagan z umowami o pracę, na wypłaty które i tak są pod stołem wiecznie nie ma, większość ludzi robi w godzinach pracy swoje fuchy, w zasadzie to robi co chce.... Chyba czas pakować interes..

Carl

Może ktoś napisze coś więcej o tej firmie ? Są jakieś oferty pracy na spawacza na PUP ale oferowane pieniądze są wręcz żałosne, nie wiem czy jest sens sobie głowę zawracać. Czytając poprzednie komentarze raczej nie warto

Abc
@Carl

Nie polecam, jeden wielki bałagan, rzekomi kierownicy to mogą ziemniaki sortować a nie rządzić ludźmi, zarobki są strasznie niskie porównując do innych firm

Krasnal

Niskie zarobki, pieniądze pod stołem, nieprzyjemna atmosfera w pracy, omijać szerokim łukiem

Lolek

Firma beznadziejna nie polecam pracy tam, kombinowane zarobki pod stołem, brak organizacji, ogólny chaos, (usunięte przez administratora) i brud na szlifierni

patron

Firma beznadziejna, brak poszanowania klienta, nie polecam jeśli chcecie coś tam dorobić.

Obcy
@patron

A o co chodzi dokładnie

gustlik

Pracuje od miesiaca w tej firmie i jestem zadowolony.

Fion
@gustlik

Gustlik a jak zarobki ? Sądząc po komentarzach to szału nie ma i jeszcze ludzie na czarno pracują bez żadnych umów.

On

"Załoga fatalna, podkładają po ok 3 tyg świnię i prowadzą intrygi. Może to zmowa z szefem, który co dwa miesiące ma nowego pracownika za friko" Ciezko nazwać tamtych ludzi załogą, to zlepek przypadkowych ludzi którzy pracują tam chyba za kare. Atmosfera w pracy to porażka, brak jakiejkolwiek współpracy, jedynie aby jeden donosił na drugiego, Właściciel to jakaś karykatura biznesmena, oczekuje na nowe okazję pieniężne z urzędu pracy na podstawie których jest w stanie dać komuś umowę, na wypłaty wiecznie nie ma pieniędzy.(usunięte przez administratora)

ON MP
@On

Panie Danielu jak bardzo sie ciesze ze Pana nie zatrudnilem choc bardzo chcialem ale koledzy z pracy byli bardzo czujni i roztropni ! Zadnej krzywdy Panu nie zrobilem ,to Pan sam sobie ja robi a to zachowanie utwierdza Nas ze decyzja byla sluszna

Weronika
@On

@On Dobrze jest wykonywać swoje zadania i za nie otrzymywać adekwatne wynagrodzenie. Jeśli pracujesz uczciwie, to żadne plotki nie powinny mieć wpływu na wynagrodzenie i złe traktowanie. Każdy zgadza się na warunki umowy, które musi spełnić pracownik, jak i pracodawca. Powiedz, jaka jest rotacja pracowników, i czy są organizowane szkolenia dla pracowników?

Daruj sobie tą firmę. Zatrudnia ludzi obiecując umowe i pensje ponad minimalną. Potem niby szef chory i zero z nim kontaktu i po 2 miesiącach rezygnują z ciebie wypłacając ci 1400 zł za prawie dwa miesiące pracy bez umowy na czarno. Do tego odliczają ci ok 100 zł, pod rzekomym pretekstem, że niby coś zepsułeś. Załoga fatalna, podkładają po ok 3 tyg świnię i prowadzą intrygi. Może to zmowa z szefem, który co dwa miesiące ma nowego pracownika za friko.

Luka

Trudno jest znaleźć jakąś opinię o pracy w firmie. Szukam pracy i żałuje, że tu nic nie ma

Zostaw merytoryczną opinię o Migro Marek Pilip - Komarów-Osada

• Jak się pracuje w Migro Marek Pilip?

Zobacz opinie na temat firmy Migro Marek Pilip tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 8.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Migro Marek Pilip?

Migro Marek Pilip