Krause Sp. z o.o. Zakład Pracy Chronionej

Opinie o Krause Sp. z o.o. Zakład Pracy Chronionej

ktoś

Jak wyglądają zarobki w tej firmie i ile dostaje się na start? Więcej niż najniższa krajowa?

Sandra

Jaki mobbing w końcu ktoś robi porządek w firmie. Widzę, że pasuje wam jak rządzi wami ktoś kto na szkołę zawodowa i jeszcze mu za to płacą :)

Nick
@Sandra 10.11.2018 09:26

No widze ze ktoś tu ma pojęcie o osobach rządzących. W firmie nie ma nikogo na stanowisku kierowniczym po zawodowce. A porządki niech zaczana od siebie robić oraz od osni malo wiedzacych o kierownictwu. Gratuluje orirntacji w personelu firmy.

Sandra
@Nick 13.11.2018 18:33

Niestety nie masz racji. To ty masz błędne informacje. Jest jeden Pan po zawodowe i ma stanowisko kierownika. Pozdrawiam

Nick
@Sandra 13.11.2018 18:50

Chyba brygadzista. To sie zgodzę.

Fikumiku
@Sandra 10.11.2018 09:26

Eh, wy gwiazdorzy po studiach... Tyle, że jak czasami uczona Pani czy Pan potrafi zabłysnąć to nie wiadomo czy śmiać się czy płakać. Wolę kumatego po zawodówce niż bałwana po studiach. Nie odnoszę tego do konkretnej firmy tylko do poziomu studiów w Polsce i produkcji Pań i Panów "ą" "ę".

ON

W firmie nastały nowe rządy, każdy... na swój ... Strasznie się tam zmieniło, pracowałem tam wiele pięknych lat i to co się dzieje teraz daje wiele do życzenia. Wieloletnich pracowników mają za nic, wyrzucają ich jak stare zabawki bez słowa wyjaśnienia, traktując jak złodziei. Przykro, że człowiek poświeca całe życie firmie, a młody, który chce się czego dorobić traktuje starego pracownika jak śmiecia. Kierownictwo w dziale sprzedaży, dziale księgowości, dziele logistyki daj wiele do życzenia. Dyrekcja nie widzi co się wyprawia albo nie chce widzieć, założona komitywa z kilku Pań i Panów nie jest czymś normalny. Ludzie boją się odezwać, bo jest (usunięte przez administratora), który kiedyś nie był stosowany w tej firmie, czuliśmy się wszycy jak w domu, jak w rodzinie, niestety teraz w tej firmie naprawdę jest nie zbyt ciekawie pomiędzy ludźmi, każdy uważa się za Boga, który może wszystko. Nie wiem czy (usunięte przez administratora) nie chce tego widzieć, czy poprostu jest mu tak wygodnie. Socjal fakt jest super (karty multisport, świadczenia na święta, paczki dla dzieci, itd...), niestety to nie zrekompensuje tego jaka jest atmosfera wewnątrz działów. Ludzie tam "rządzący" pamiętajcie karma wraca i na Was też przyjdzie czas i też zostaniecie potraktowani jak traktujecie innych, albo może i gorzej. Miłej pracy w takiej atmosferze Wam życzę.

Izabela
@ON 26.10.2018 14:53

Mobbing to poważny zarzut. Kodeks pracy opisuje to przestępstwo w taki sposób: "działania lub zachowania dotyczące pracownika lub skierowane przeciwko pracownikowi, polegające na uporczywym i długotrwałym nękaniu lub zastraszaniu pracownika, wywołujące u niego zaniżoną ocenę przydatności zawodowej, powodujące lub mające na celu poniżenie lub ośmieszenie pracownika, izolowanie go lub wyeliminowanie z zespołu współpracowników". Jeżeli masz dowody lub świadków na takie zachowania w Krause Zakład Pracy Chronionej, to możesz skorzystać z możliwości opisania ich na forum. Jeżeli zostawisz swoje dane kontaktowe, Twój komentarz będzie specjalnie wyróżniony jako spersonalizowane zgłoszenie. Szczegóły akcji "Zero tolerancji dla płaczu, krzyku, mobbingu w firmie" znajdziesz po kliknięciu w baner na samej górze wątku.

Ich
@ON 26.10.2018 14:53

Zgadzam się z On. Porobimy sie obozy a nawet jeden (usunięte przez administratora) gdzie jedna Pani, która wyłazi w .. dyrekcji rządzi i czuje się vezkarna. Robi co chce wskazuje ludzi nie wygodnych, którzy zostają zwalnianie bo wiedzą więcej od niej lub są mądrzejsi. A wyraz swoją opinię to dopiero będziesz najgorszym pracownikiem który nie nadaje się do niczego. Osoby które źle traktują innych (W tym klirntow) zostają i czują się pewnie. Widocznie taka polityka komuś pasuje. Też pracowałem tam kilkanaście lat i to ci się teraz dzieje. .. wola o pomstę do nieba. Ale On na racje karma wraca....

Ich
@Izabela 27.10.2018 16:13

Jest lobbing jest nawet kilka osób które zwolnił się tylko z tego powodu. Ale po co ruszać...

Wiktor

Czy firma dalej sie rozwija? Czy tak dobrze się pracuje i dlatego nikt nie pisze?

Wyraź swoją opinię o firmie Krause Sp. z o.o. Zakład Pracy Chronionej. Twój komentarz decyduje o karierze innych.

Zostaw opinię o Krause Sp. z o.o. Zakład Pracy Chronionej - Świdnica

Zostaw nam swoje dane kontaktowe.

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Krause Sp. z o.o. Zakład Pracy Chronionej