Krause Sp. z o.o. Zakład Pracy Chronionej

Świdnica

Opinie o Krause Sp. z o.o. Zakład Pracy Chronionej

Anonim

Miałem przyjemność lub nie przyjemność pracować w tej firmie. Generalnie nie polecam. Stanowiska wyższe zajmują osoby bardzo niekompetentne datkowo BHP nie istnieje bardzo łatwo można stracić palec lub rękę. A dodam tylko aprpopo stanowisk ze ala mistrz na UR to tłumacz niemieckiego po szkole rolniczej który wykonuje polecenia szkopow którzy przyjeżdżają i nim dyryguja.

Wyraź swoją opinię o firmie Krause Sp. z o.o. Zakład Pracy Chronionej. Twój komentarz decyduje o karierze innych.

Zostaw opinię o Krause Sp. z o.o. Zakład Pracy Chronionej - Świdnica

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Krause Sp. z o.o. Zakład Pracy Chronionej