Opinie o Dam Auto Michalski Damian w Leszno

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o pracodawcy Dam Auto Michalski Damian. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do pracy w firmie Dam Auto Michalski Damian o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja samochodów osobowych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Dam Auto Michalski Damian w Leszno

Jan

Komis wart polecenia. Auto spoko, podejście do klienta fajne

Polecam serdecznie Sprzedałem tej firmie mój samochód, bezproblemowa transakcja oraz fajna kwota

Kupuilem tutaj już 3 auto i wszystko jest świetnie. Nie wiem skad się bierze tyle negatywów. Polecam

Natalia

Wszystko było w porządku podczas zakupu jak i po zakupie. Polecam gorąco, następne auto tez kupię raczej u was

Jak oceniasz przebieg rozmowy rekrutacyjnej w firmie Dam Auto Michalski Damian? Jakich rad mógłbyś udzielić osobie, która rozważa skorzystanie z zaproszenia na spotkanie w tym miejscu? Czy poleciłbyś jej, a może odradził wykorzystanie szansy?
logo firmy Szwaczka / Szwacz do przyuczenia
Dobre Miasto
Dfm Sp. z o.o.
logo firmy Młodszy operator maszyn CNC
Rzeszów
Smithstown Polska Sp. z o.o.
Tymon

Komis naprawdę godny polecenia. Auto - super, cena - super

Nickowa
@Tymon

Widzę, że jeszcze nie wykryłeś wad ukrytych w swoim aucie. Przykro mi.

Od "nr1"
@Nickowa

Bo to podstawiony przez nich by dał im pozytywa

Wojciech

Polecam - wszystko ok

Od "nr1"
@Wojciech

Ile ci zapłacili za te pozytywną opinie

Maciej

Nie mam na co narzekać. Sprzedałem im auto za fajna kase

Kupiliśmy tutaj z mężem samochód i wszystko jak na razie śmiga. Bardzo mili panowie

Samochód sprzedany wam za myśle fajna cenę - polecam

Daniel

Podstawieni ludzie wypisują pozytywne komentarze a tak naprawdę same wraki wciskają ludzia dziwne że jeszcze funkcjonują

Nickowa
@Daniel

Całkowita racja, komis wart no właśnie czego? Niczego. Zdecydujesz się na autko od Damiana= bądź pewien, że poczujesz się wyrolowany na kupę kasy

@Daniel

Masz rację z tymi podstawionymi opiniami sprzedają auta z wadami i niema możliwość zwrotu takiego wraku serdecznie odradzam odwiedzin w tym niby komosie

Bartek

Jestem bardzo zadowolony zakupem auta, wszystkie przebiegło okej a samo auto jest świetne. Polecam bo naprawdę warto Pozdrawiam

Grat

Oceniam najniżej jak się da, stanowczo odradzam jakichkolwiek interesów z tymi osobami

Beza

(usunięte przez administratora) tychże chłopców doprowadzi ich do kary. Wady ukryte!!!!!!! Ewidentnie wady ukryte, nie mogli nie wiedzieć sprzedając komuś to auto

Unikacz wyjeb

Jakieś 3 lata temu próbowali mi wcisnąć Zafirę B na Gostyńskich blachach bez książki pojazdu i bladego pojęcia o jej historii, ale po VIN-ie doszedłem że była po poważnym wypadku i z cofniętym o jakieś 100,000 km licznikiem. Trochę żałuję że nie zgłosiłem tego gdzie trzeba. Gówniarze chyba coś tam piorą bo nie wiem jak oni jeszcze funkcjonują. Chyba że tylko głąby z zapłocia tam kupują. Bardzo NIE POLECAM!!!!.

Krystian

Gorąco polecam zakup samochodu od tej firmy, wszystko jest w porządku

Karol

Polecam serdecznie, auto sprzedane Panom za satysfakcjonują mnie cenę. Wiadomo jak bywa to w takiej sprzedaży, nikt ode mnie auta nie kupi żeby później sprzedać je taniej

Janusz

Sprzedałem tym Panom moje auto i myśle ze dostałem za nie fajne pieniądze, obie strony skorzystały. Podejście do klienta - super

Karol

Polecam. Nie mam do czego się przyczepić

Olej

Przyszedłem tutaj z polecenia od wuja, kupiłem auto i wszystko super. Polecam

Nikodem

Na auto nie narzekam, jest bardzo fajne. Podejście do klienta bardzo profesjonalne

Zostaw merytoryczną opinię o Dam Auto Michalski Damian - Leszno

• Jak się pracuje w Dam Auto Michalski Damian?

Zobacz opinie na temat firmy Dam Auto Michalski Damian tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 6.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Dam Auto Michalski Damian?

Dam Auto Michalski Damian
3.7/5 Na podstawie 72 ocen.
  • Poznańska 45
    64-100 Leszno