Sylwia Nowy wpis

Orientujecie się czy firma w najbliższym czasie będzie otwierała rekrutacje? Patrząc na ich stronę widać, że firma się rozwija dlatego napiszcie jak pracuje się u tego pracodawcy i czy są benefity dla pracowników?

Niko Nowy wpis

TOTALNA PORAŻKA !!! Salon usług blacharsko-lakierniczych, tj. usługi napraw z ubezpieczenia to jest totalna porażka, niekompetencja, nieudolność obsługi i totalne olewanie klienta. Czekałem 1,5 m-ca na łaskawe przyjęcie do naprawy (co 7 dni dzwonienie i pytanie z mojej strony) i lakoniczne stwierdzenie: trzeba czekać !!!. W tym czasie byłem świadkiem odbioru klienta samochodu marki CITROEN C-5 z naprawy blacharsko-lakierniczej. Goście z MARIO-CAR na grilla założyli (1szt. logo Citroena przed liftingiem, drugi pasek ze znaczkiem po liftingu) - MASAKRA. Klient jak zwrócił uwagę człowiekowi z obsługi przyjęć napraw komunikacyjnych, usłyszał informację: "Ja nie widzę różnicy". Ludzie unikajcie ten salon z daleka, jak chcecie mieć normalnie i profesjonalnie naprawiony samochód. Salon spadł potocznie mówiąc : "Na PSY" !!!

Joanna Nowy wpis
@Niko

Dzięki za opinię o usługach Mario Car. Rozumiem, że nie jesteś zadowolony. A jak oceniasz ich ceny?

Franek Nowy wpis

Fajna firma, dobrze sie pracuje więc nic dodać nic ująć!!

ZygBil

Jestem już kolejny (szósty) raz bardzo zadowolony z usługi dokonanej przez Mario Car - Tychy. Chcę podkreślić profesjonalne i jednocześnie uprzejme traktowanie klienta. Dotrzymywanie terminów oraz trafne ich określanie jest mocną stroną ekipy. Pragnę wyrazić podziękowania dla panów: Rafała Dąbrowskiego i Grzegorza Niedźwiedzkiego, przez których byłem bezpośrednio obsługiwany. Sądzę również, że cała ekipa techniczna zasługuje na solidną pochwałę co pragnę niniejszym dokonać. Polecam każdemu posiadaczowi PEUGEOTA wybór Mario Car Tychy do realizowania obsługi technicznej swojego samochodu.

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

DiabloLvR

Wewnetrznie sytuacja wygląda niestabilnie, dziś masz pracę a jutro jest niepewne. Wszyscy to odczuwają a tak nie było.

Joanna
@DiabloLvR

Chciałabym wiedzieć, czy jesteś zatrudniony w firmie oraz czy orientujesz się może, jaka jest przyczyna wspomnianej przez Ciebie sytuacji w Śląskie Centrum Mario Car Peugeot R.J. Wypich Sp. Jawna? Twoja opinia pomoże wyciągnąć wnioski na temat aktualnej sytuacji tego pracodawcy innym użytkownikom.

WujekSamoZło

Niegdyś świetna firma, dobry salon w czołówce salonów Peugeot w Polsce, fajna atmosfera, najlepsi handlowcy, dobrzy mechanicy. Dziś z tamtych lat pozostał tylko ten sam delikatnie rzecz ujmując dziwny szef, niedołężny dyrektor oraz bodajże jeden handlowiec ze starej ekipy, reszta nie nadaj sie juz zupełnie nawet do opisania bo szkoda. Syf kiła mogiła, a szkoda.

OLAF85
@WujekSamoZło

Świetna firma współpracuje z nią cały czas super ekipa na serwisie oraz prezes z rewelacyjnym podejściem do swoich pracowników.

Joanna

Jaki system pracy obowiązuje w Śląskim Centrum Mario Car Peugeot R.J. Wypich Sp. Jawna? Z godzin pracy zakładu wnioskować można, że nie jest to praca z elastycznym grafikiem pracy, ale może ktoś napisać, jak to wygląda w praktyce?

OLAF85
@Joanna

W praktyce wygląda to tak że każdy pracuje 8 godzin w systemie dwuzmianowym.

Na co należy się przygotować przed rozmową kwalifikacyjną w Śląskie Centrum Mario Car Peugeot R.J. Wypich Sp. Jawna?

ala

Moze zwalaniani nie sa wszyscy moz ezle to odebrales, albo ktos cos musial przekrecic, z pewnoscia zaklad nie zostanie zakmniety ktos wporwadza i podaje jakies nieprawdziwe informacje, nie wiem co ma na celu

Lux-Car Tychy

Dział części zamiennych zasługuje na wielką pochwałę. Żaden serwis w okolicy nie ma takich fachowców,a współpracuje z niemal wszystkimi. Polecam Panów Pochopień,miła obsługa-zawsze z uśmiechem i nie ma dla nich rzeczy nie do wykonania. Pozdrawiam Krzysztof Jochemczyk

PEWNE AUTO CHEŁM ŚLĄSKI

Współpracuje z tą firmą od dłuższego w zakresie kupowania nowych aut oraz części i jestem w pełni zadowolony z jakości oraz obsługi. W szczególności chciałbym wyrazić zadowolenie z Pana Dariusza Pochopień który jako sprzedawca części w tym salonie bardzo solidnie i z wielkim zaangażowaniem podchodzi do swojej pracy.

SM

W dniu dzisiejszym zgłaszam (administratorowi strony) naruszenie moich dóbr osobistych oraz danych osobowych w związku ze szkalowaniem opinii na mój temat (wystawionej z imienia i nazwiska) bez podstaw prawnych.

wolny

Trudno sie nie zgodzic, to prawda. Firma to jedno wielkie kolesiostwo, kółko wzajemnej adoracji. Szkoda czasu, lepiej rozejrzec sie za czyms innym. W pierwszej lepszej pracy dostaniecie wiecej na start niz w tym "aso". Premie od producenta leca do kieszeni wlasciciela, nic z tych kwot nie zobaczycie.

niezadowolony

firma była by fajna poza kastą od władzy- ześwirowany szef, [usunięte przez moderatora] generalnie ekipa nie do przeskoczenia idź i pracuj tam aż cie zwolnią bo cie zajadą zamiast 8 g nagle pracujesz 12 bo tak szef każe za darmo dymasz w soboty i np nowy rok ludzi przewija się tak dużo ze nawet mają specjalne stanowiska komputerowe dla "nowych"1 z lewej na serwisie i po prawej od szanownego dyrektora [usunięte przez moderatora] na salonie sprzedaży obiecują kokosy i prowizje niestety dostaniesz tylko to co na umowie żadnych 3% pod stołem generalnie chodzi o pozyskanie świeżych pomysłów, portfela klientów, a po tym jak cie zwolnią nie wpisuj ich sobie w CV ani nie przyznawaj się nikomu ze u nich pracowałeś bo dowiesz się ,że nie wywiązywałeś się z obowiązków lub inne kłamstwo. nikt nie będzie za tobą tęsknił wszyscy są przyzwyczajeni że nowi przychodzą i odchodzą a i jeszcze raz jak już podejmujesz u nich prace to każda 1 złotówka na umowie, każdy % na umowie bo inaczej ich nie zobaczysz no i system pracy pn-pt 12g sob 8 za frajer do tego [usunięte przez moderatora] naprawy gwarancyjne na zamiennikach, ankiety konsumenckie wykonywane przez PEUGEOT polska są śmieszne bo co miesiąc wysyłaliśmy numery telefonów pracowników Mario car więc zawsze 100% satysfakcji

ALF
@niezadowolony

RYBA PSUJE SIE OD GŁOWY... JAKI JEST PREZES TO KAŻDY WIE. DZIWIE SIE ZE TA FIRMA NADAL FUNKCJONUJE I ZE KLIENCI LUB PEUGEOT POLSKA NIE WYSTRZELILI TEGO PRZYBYTKU W KOSMOS. Z ZEWNATRZ 2 EPOKI W TYŁ. WIECZNA PRZEPYCHANKA Z CENTRALA O STANDARDY, Z PRACOWNIKAMI O ZASADY WSPÓŁPRACY. ISTNIEJE BETON - KLAKIERZY SZEFA OTOCZENI MAX ZAUFANIEM. RESZTA TO TYLKO CHWILOWA PRZYGODA - JAK PISAŁES DLACZEGO KTOS TAM KUPUJE? DLACZEGO SERWISUJE? NO BO ZDARZAJA SIE CZASEM NORMALNI PRACOWNICY. ALE TYCH BYWAŁO

Zostaw merytoryczną opinię o Śląskie Centrum Mario Car Sp. z o.o. sp.k. - Tychy

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

Śląskie Centrum Mario Car Sp. z o.o. sp.k.
2.2/5 Na podstawie 12 ocen.
  • Zobacz wywiad
  • Katowicka 20
    43-100 Tychy
  • NIP: 6462742897 REGON: 240461382 KRS: 0000406507
Śląskie Centrum Mario Car Sp. z o.o. sp.k.