Opinie o www.osmo.pl Krystyna Zawidniak w Bytom

Poniżej przeczytasz opinie byłych i obecnych pracowników o pracodawcy www.osmo.pl Krystyna Zawidniak. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie www.osmo.pl Krystyna Zawidniak o rekrutacji.

Branże: Wykonywanie instalacji wodno-kanalizacyjnych i pozostałych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o www.osmo.pl Krystyna Zawidniak w Bytom

Lajdos

Jestem pracownikiem za kilka dni będzie byłem.praca jest dobra warunki też.Prawdę mówiąc wszystko masz podane do ręki.tylko chęci do pracy a efekty widzisz sam.Jezeli chdzi o zarobki to ile wypracujesz to dostaniesz.dowiedz się szczegółowo za co ci potrącą na samym początku to nie będziesz zaskoczny (a o tym nie mówią dokładnie).pilnuj wszystkiego na umowie co napisane małym druczkiem.przestrzegaj wszystkiego co powiedzą a co nie dopowiedzą to sie dowiesz byle nie za póżno.zyczę sukcesu

Julita

Firma www.osmo.pl Krystyna Zawidniak poszukuje aktualnie nowych pracowników na stanowiska:MENADŻER SPRZEDAŻY BEZPOŚREDNIEJ oraz handlowiec SPRZEDAŻ BEZPOŚREDNIA, PRACOWNIK CALL CENTER, SERWISANT FILTRÓW WODY http://www.osmo.pl/oferty-pracy.html. Czy ktoś pracuje na tym stanowisku i chciałby podzielić się swoimi doświadczeniami? Może jakieś rady dla osób, które będą się starać o pracę.

Xxxxx

Ja jestem bardzo zadowolony. I uważam że ten któremu się nie chce pracować to jak będzie miał wolną rękę i będzie zarabiał po 10 000 to i tak zawsze będzie narzekać. Praca polega na tym że dostaje się wynagrodzenie za swoją pracę swoje osiągnięcia. A jeżeli to zbyt wielki wysiłek to proponuję zwolnić się i liczyć na zasiłki naszego wspaniałego rządu.

dorod

Serwisantem nie jestem @adrian, ale słyszałem, że jeśli chodzi o sprawy finansowe w tej firmie to nie ma żadnych zastrzeżeń, zawsze wszystko na czas, a przynajmniej nie ma opóźnień większych niż 2 dni. Ale to można im wybaczyć, jest umowa o pracę więc również spoko

Czy po rozmowie w www.osmo.pl Krystyna Zawidniak rekruter odezwał się do Ciebie z informacją zwrotną? Po jakim czasie to nastąpiło? Podziel się swoim doświadczeniem z innymi.
logo firmy Konstruktor
Szczecin
Ammega Poland Sp. z o.o.
logo firmy Kierownik Budowy (1)
Iview Recruitment Sp. z o.o. sp.k.
adrian

Chciałbym poznać opinie o pracy jakiegoś serwisanta który obecnie tam pracuje jakieś konkrety typu jak długo , czy pieniądze wypłycane są na czas , czy można więcej zarobić jakiś akord lub więcej zleceń

Alegria

lol czytając Twój komentarz i biorąc pod uwagę mnogość zawartych w nim szczegółowych informacji (część z nich owszem zgodna z prawdą, jednak większość niestety albo totalna bzdura albo celowo przekręcona) należy sądzić że jesteś byłym lub obecnym (stawiam że obecnym) pracownikiem firmy. Więc skoro postanowiłeś wypowiedzieć się na forum i wylać swoje żale to może jeszcze odrobinę cywilnej odwagi żeby pisać pod swoim nazwiskiem a nie anonimowo? Ps. Pracuje w firmie Osmo od prawie 14 lat, jak wszędzie raz jest lepiej raz jest gorzej. Wymagania bywają duże, obowiązków też jest sporo. Ni mniej korzyści wynikające z pracy wartę są poświęconego czasu, wysiłku i zaangażowania.

lol

Firma no cóż zgadzam się z poprzednikami wyzysk i tyle, zaczynając od tego że umowa zlecenie i tak naprawdę nie wlicza się to w lata pracy po drugie nawet jak więcej się zarobi to i tak to wszystko jest dawane pod stołem bo na umowie sieciówka bez szans na zmianę na umowę o pracę, system kar jest wręcz fenomenalny zawsze jest się w plecy, a jeśli się zarobki przeliczy na ilość godzin to powiem szczerze, szału nie ma bo nawet jak się uda zarobić 3tyś to okazuje się że średnio jest się 11-14 godzin za kierownicą, do tego dodatkowe obowiązki, które są po za godzinami pracy oczywiście bezpłatne dla ciebie ale jeśli ich nie zrobisz to kara finansowa będzie, np musisz układać w magazynku towar, który jest przysyłany z autem firmowym w weekend jeździć po mechanikach ,a jak podpadniesz u szefa to karze ci auto zostawiać pod pracą po każdym dniu (kończysz w nysie o godz 20 w firmie jesteś po 22 zostaw auto i wracaj jakoś do domu, a rano sobie je odbierz i jedz w drogę), a wisienka na torcie to że za paliwo płacisz z własnej kieszeni, dostajesz co dzień na paliwo ok 60 zł ale przy wypłacie jest to odejmowane od wypłaty więc od tych 3-4tys obiecywanych przy rozmowie z szefem musisz odjąć za paliwo np 1tys dodatkowo kary za nieobecność klienta i no auto które się rozkraczyło bo nie naprawili (szef uznał, że jeszcze cześć wytrzyma) np 400zł i jeśli zgodzisz się na płatność przelewem, a klient nie zapłaci (lub płatność opóźni)to oczywiście też zostanie to odjęte od wypłaty powiedzmy ok 500 zł więc średnio w plecy masz już ok 2tys kosztów w plecy. Wnioski można samemu wyciągnąć :) ps. zapomniałem wspomnieć, że jeździsz na podsłuchu żeby szef wiedział czemu tak mało sprzedajesz albo raczej wciskasz klientom dodatkowe produkty i szkolenia obowiązkowe bezpłatne w weekendy co jakiś czas oczywiście nieobecność jest karana finansowo :)

olo232

Witam. Odradzam tą firme. Wciskają kit i urządzenia w cenach nawet 2,3-krotnie wyższych niż rynkowa. Oczywiście to chinole . Po roku użytkowania dowiedziałam się, że mam chiński produkt, a nie zachodniej produkcji jak zachwalał i przekonywał sprzedawca. W tej cenie miałabym produkt oryginalny zachodni. Sól do zmiękczaczy nawet 3 x droższa niż rynkowa cena renomowanych producentów w sklepach internetowych .

Max

Poprawkę? Nie ma żadnych poprawek. Umowa zlecenie przez cały czas. Dymany jesteś przez szefa (p a.jac.a) od początku nawiązania współpracy. Jedziesz na zlecenia - klienta nie ma, zrezygnował, powiedział, że nie bo nie - jesteś w plecy kasę (około 15zł). Nie dojedziesz do klienta, bo już wyszedł, bo korki na drogach, bo mogłeś zachorować - masz stówkę (100zł w plecy). No oczywiście za każde zlecenie. Niektóre telemarketerki umawiają takie zlecenia, że dymać musisz od jednego do drugiego po kilkadziesiąt kilometrów. Może zdążysz. Wiem i piszę prawdę. Firma dno. Właściciel zarabia nawet jak Ty nie "załatwisz" klienta. Dodam, że załatwiasz to tanimi chinolami. No i wspomnę, że teraz dumnie się to nazywa reqiusaqua. Niby z angielska nazwa, ale nic nie mająca wspólnego z tym krajem. Zwyczajne i najtańsze chinole wciskane ludziom za grubą kasę. Chcecie tam pracować i dymać klientów? Pan szef zaprasza na rozmowę... Dno. Dno i dwa metry mułu...

michal

na początek umowa zlecenie / działalność gospodarcza

Leo

Masz racje. Tanie chinole. Obklejane w firmie przez serwisantów. Takie realia niestety...

akurat

Ceny serwisów są niskie, bo osmo sprzedaje tandetę z chin. Cena wkładów chińskich waha się na poziomie kilku złotych za wkład. Michal - miło, że tak bronisz pryncypała, ale to co piszesz to same bzdury. O waszej firmie źle się mówi od dawna. Zrobić tani serwis, a jak się coś zepsuje to odsyłacie klienta do jego macierzystej firmy. I Ty piszesz o hipokryzji?! :-) "Poza firmą osmo zostały kilkuosobowe firmy "widma" z lat 90?" Firmy, które zajmują się wodą w naszym kraju wyprzedzają was o prędkość światła i ciągle się rozwijają. Myśl samodzielnie! Nie wierz we wszystko co Ci każą.

zibi

przeciwko firmie osmo prowadzone jest postępowanie za kradzież serwisów, obsługa wprowadza w błąd klientów że inne firmy nie istnieją, a teraz została zmieniona nazwa na REGIUSAQUA ENGLAND, kolejny przekręt ,ostrzegam przed tą firmą.Ktoś jak szuka tam pracy musi wiedzieć że bierze udział w przestępstwie.

arogant
@zibi

Zibi - skontaktuj się z firmą z Bielska Białej (kuna). Oni też przygotowują kolejny wniosek do sądu przeciwko tej firmie o ukaranie za kradzież serwisów. w kupie siła - firma osmo (wcześniej wodeks, wodeks 1, wodeks 2, wodeks 3 i nazw ile mieli to tylko oni wiedzą) nie będzie już czuć się bezkarna.

goryl

Przecież ta firma ma tylko jeden cel: wciskać kit! Dzwonią po ludziach (chociaż ustawa zabrania) i albo coś chcą sprzedać albo przejąc filtry konkurencji żeby robić po taniości wymiany, a wkłady chińszczyzna. Uważajcie ludzie na takich oszołomów. Pracownicy - Jak się nie wstydzicie pracować w tej "firmie"? Gdzie macie sumienia? Czy tylko prowizja się liczy? Jak możecie patrzeć ludziom w oczy?

Lajdos

ANIU: "Co do zarobków, jest różnie, na początku (szkolenie) około 1500 netto (kilka godzin dziennie w firmie + materiał szkoleniowy do domu)" 1500zl chyba w marzeniach - nigdy nie dostaniecie tyle do ręki !!! Możliwe, że Pani Ania jest podstawiona przez kogoś bo 3/4 jej wypowiedzi to wierutne kłamstwa. Przytoczyłem tylko jeden cytat bo na resztę szkoda mi klawiatury i palców. Szczerze odradzam tą bieganine i sprzedaż za wszelką cenę wszystkiego !

Mija

Witam serdecznie ! Firma osmoto jedna wielka porazka ! Szef jest gnojem ... Za wszystko kary. Nudzi mu sie w domu ,woli od rana siedziec w firmie i sledzic pracownikow krok po kroku . Nowe auta ? Pare aut i co z tego jak szefuniu sobie wymysli aby serwisanci z miesiaca na miesiac sie scigali a mianowicie kto wiecej zeska dla firmy dostaje najlrpsze auto i tak w kolku. Ogolnie te,at rzeka. Niech sie (usunięte przez administratora) szef za prawdziwa robote cheyci !

W www.osmo.pl pracuję już od prawie roku więc myślę że po tym czasie mogę dodać opinię która będzie miarodajna. Początki były trudne, szkolenie nie należy do najłatwiejszych zwłaszcza jak nie miało się wcześniej do czynienia z obsługą klienta (taką prawdziwą a nie tylko odbieranie tel. i czytanie regułki). Tak jak ktoś wyżej napisał trzeba przeżyć pierwsze 2 miesiące, wiedza i umiejętności do przyswojenia są spore. Wbrew temu co byłe przedstawiane na tym portalu firma dba zarówno o pracowników jak i o atmosferę w firmie. W czasie mojej pracy w osmo było zorganizowanych kilka integracji (paintball z ogniskiem, kilka imprez w restauracjach czasami połączonych ze szkoleniem). Ponadto organizowane są liczne konkursy motywacyjne z nagrodami które pracownicy wybierają sobie sami. Odnośnie wszystko wiedzącego szefa - to prawda, jest wymagający czasami nawet bardzo jednak zawsze można się dogadać. W firmie sporo reguł jak i wymagań względem siebie ustalają sami pracownicy na comiesięcznych zebraniach. Zawsze można liczyć na pomoc przełożonych, zazwyczaj tyczy się to również współpracowników. Co do zarobków, jest różnie, na początku (szkolenie) około 1500 netto (kilka godzin dziennie w firmie + materiał szkoleniowy do domu), teraz 2500 - 3000 zł + różnego rodzaju premie. Co prawda nikt specjalnie w firmie się tym nie chwali ale zarobki niektórych dziewczyn to około 4000 - 5000 (system premiowy) no ale one pracują 7-8 lat już w tej firmie. Ogólnie jestem zadowolona, można się rozwijać.

Ola

pracuję tam od ponad roku fakt 2 miesiące masakra , nauka szkolenia , teraz ok od ponad 6 miesięcy wyplata zawsze nie mniejsza niż 2500 netto , ale szkolić nadal się muszę

kowalska

Firma beznadziejna urządzenia bez atestów wciskają ludziom na siłę chłam szkoda sobie nimi głowe zawracać

m....

Jeśli chodzi o OSMO BYTOM powiem tylko jedno, MASAKRA ! na reszte opinii szkoda mi klawiatury

Zostaw merytoryczną opinię o www.osmo.pl Krystyna Zawidniak - Bytom

• Jak się pracuje w www.osmo.pl Krystyna Zawidniak?

Zobacz opinie na temat firmy www.osmo.pl Krystyna Zawidniak tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 7.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w www.osmo.pl Krystyna Zawidniak?

www.osmo.pl Krystyna Zawidniak
  • ul. Karola Miarki 3 lok. 1