Opinie o Weronika Krzysiak w Busówno

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o pracodawcy Weronika Krzysiak. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do pracy w firmie Weronika Krzysiak na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Materiały budowlane - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Weronika Krzysiak w Busówno

ikona autora wywiadu

Wywiad udzielony przez użytkownika Pracownik

04.03.2024 03:03

Pracownikikona wywiad

Pracowałem w tej firmie. Pracodawca w dni gorące nie dostarczał napojów, za zwolnienie L4 nie płacił, urlopów nie dawał. Nie otrzymywaliśmy odzieży roboczej, nie zapewniano ochronnego ubrania kiedy padał deszcz. Wypłaty nie odbywały się na czas, a kwoty nie były takie, jak powinny. Po rozwiązaniu umowy cisza ze strony pracodawcy, działalność tej firmy to nieporozumienie.

Na jakim stanowisku pracujesz i na czym ono polega? Napisz, co robisz na co dzień w firmie, czym się zajmujesz?

Pracownikikona wywiad

Jest to praca fizyczna, wykonywana na dworze - światłowody, kopanie dołów, przeciąganie i umieszczenie w nich światłowodu, rozbijanie chodnika z kostki -Urząd Miasta w Puławach miał do firmy pretensje, bo na to ostatnie nie wydano zgody. Firma nie dba o nic, a szczególnie lekceważy pracownika. Za wszystko karzą dopłacać, nie oferują żadnych urlopów, nie można nawet być chorym, bo pracodawca sugeruje zwolnienie! Nie tylko mnie to spotkało, ale inni pracownicy boją się cokolwiek powiedzieć.

Jakie są widełki wynagrodzeń na tym stanowisku (kwoty netto)?

Pracownikikona wywiad

Stawka tak naprawdę zależy od humoru i widzimisię pracodawcy. Tak, jak wspomniałem, wypłaty nie są terminowe, a kwoty nie zgadzają się.

Jak długo pracujesz w tej firmie?

Rok.

Czy polecił(a)byś pracę w tej firmie swojemu przyjacielowi? Uzasadnij swoją odpowiedź.

Pracownikikona wywiad

Nikomu nie polecam, a wręcz odradzam tę prace, ze względu na oferowane warunki, nieterminowość wypłat i niewłaściwe zachowania wobec pracowników.

Wskaż dwa (lub więcej) pozytywne aspekty pracy w tej firmie. Uzasadnij odpowiedzi.

Pracownikikona wywiad

Nie ma żadnych pozytywnych aspektów! Pracownik ma wykonywać swoje obowiązki bez gadania, a jeśli pójdzie na zwolnienie lekarskie, to może pożegnać się z pracą.

Wskaż dwa (lub więcej) negatywne aspekty pracy w tej firmie. Uzasadnij odpowiedzi.

Pracownikikona wywiad

Brak ubrań ochronnych, brak napojów chłodzących w upalne dni, wrogie nastawienie i niechęć ze strony przełożonego.

Pracownikikona wywiad

Nie ma żadnych możliwości rozwoju, taka jest specyfika tej pracy.

W jakich szkoleniach, organizowanych przez tę firmę, brałeś/aś udział?

Pracownikikona wywiad

Nie odbywały się żadne szkolenia, nawet te dotyczące BHP.

W przypadku braku szkoleń, jak myślisz, z czego to wynika? W jakich obszarach chciał(a)byś być szkolony/-a i dlaczego?

Pracownikikona wywiad

Uważam, że wynika to z ignorancji pracodawcy.

Jak oceniasz atmosferę pomiędzy pracownikami firmy?

Pracownikikona wywiad

Pracownicy podlizują się szefowi, tyle mogę powiedzieć.

Jak oceniasz atmosferę pomiędzy pracownikami a pracodawcą/kadrą zarządzającą?

Pracownikikona wywiad

Bardzo źle, myślę, że dość przykładów już podałem.

Co najbardziej wpływa, według Ciebie, na atmosferę w firmie. Wskaż przykłady sytuacji i zachowań.

Pracownikikona wywiad

Przede wszystkim atmosfera jest wynikiem stosunku przełożonego wobec pracowników.

Czy pracodawca wywiązuje się z ustalonych warunków współpracy? Jeśli nie, co nie jest zgodne z ustaleniami?

Pracownikikona wywiad

Nie wywiązuje się - nie wypłaca tyle, ile powinien, nie płaci za okresy zwolnień lekarskich.

Pracownikikona wywiad

Sugeruję, żeby pracodawca zastanowił się nad swoim działaniem, bo takimi przypadkami w końcu zainteresują się kontrole z urzędów.

Zostaw merytoryczną opinię o Weronika Krzysiak - Busówno

Weronika Krzysiak