Opinie o Piotr Merkowski Zakład Usługowo Produkcyjny Opakowań Kartonowych Introkart w Limanowa

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz obecnych pracowników o pracodawcy Piotr Merkowski Zakład Usługowo Produkcyjny Opakowań Kartonowych Introkart. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Piotr Merkowski Zakład Usługowo Produkcyjny Opakowań Kartonowych Introkart o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja artykułów kartonowych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Piotr Merkowski Zakład Usługowo Produkcyjny Opakowań Kartonowych Introkart w Limanowa

Widzę że firma zajmuje się tworzeniem produkcja opakowań i myślałam czy by mój tata na emeryturze nie mógł sobie dorobić tyle że nie wiem czy można u was pracować na mniejszy etat czy to musi być cały ? Wiadomo zdrowie już nie to samo dlatego też pytam. Ogólnie też widzę tu negatywne opinie o właścicieli że źle traktuje pracowników ale nie wiem za bardzo w czym on ich tak źle traktuje? Jakieś konkrety na co zwrócić uwagę ?

Pracownik Nowy wpis

Pracowałem tam kilka lat, praca przy maszynie spoko, ludzie spoko, wypłata najniższa to jedyny minus ale co wy chcecie od prywaciarza!

Jędrek Nowy wpis

Dopiero co była tu praca dla pracownika fizycznego przy produkcji opakowań kartonowych. Z komentarzy wynika ze warunki pracy nie były najlepsze. Nadal taka sytuacja czy coś się zmieniło na plus? Jest płatna przerwa podczas pracy żeby spokojnie coś zjeść i odpocząć? Jak z urlopami? Dają bez problemu czy trzeba za tym chodzić?

NaNa

Czy to prawda że tam jest wyjątkowo ciężka praca za najniższą krajową a właściciel to bardzo nie miły typ ??Szukam na miejscu i proszę o odpowiedź kogoś kto tam pracuje bądź pracował .

Gekon
@NaNa

Dokładnie ,jest kilka innych sporych firm które szanują i dbają o pracownika .Pracowałem tu kilka lat i nie polecam nikomu,ciężka praca przy skubaniu pozostałości po wycinaniu potem sporą górę odpadu trzeba ręcznie wynieść . Na konto najniższa krajowa a jak ktoś już coś dostaje więcej to wszystko (usunięte przez administratora) wypłaca sam właściciel.Ubranie robocze zapomnijcie ,rękawice robocze wydawane z łaską były a wielokrotnie nie było wcale .Ogólnie warunki pracy złe są .

Były od Kieliszka Nowy wpis
@Gekon

,????

Co sądzisz o rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Piotr Merkowski Zakład Usługowo Produkcyjny Opakowań Kartonowych Introkart? Czy wziąwszy pod uwagę Twoje wrażenia, poleciłbyś innym aplikację do tego miejsca? Podziel się z nami swoimi doświadczeniami.
Były Nie od kieliszka

Niestety nie ma cenzuralnych słów żeby ocenić tego "pracodawcę", więc nie będę się wywnętrzał. Omijać szerokim łukiem. Bardzo szerokim.

Były od Kieliszka
@Były Nie od kieliszka

????

Zbigniew

Czemu się czepiacie chłopa ? Działa jak potrafi. A co, pracownik ma mu włazić na głowę? Nie może go dla porządku 3x dziennie opie... ? Stres domowy, jak dostaje po pysku też musi gdzieś odreagować. Przecież nie może tylko wiecznie pić, bo by do roboty nie miał jak przyjechać. Na kacu to już co innego.

KONTRACHENT

Nie polecam współpracy z tym krętaczem ,zamawialiśmy u niego opakowania jakiś czas i zawsze było coś nie tak ,tektura najgorszej jakości a zamówienia kasowane jak za material pierwszej klasy .zakończyliśmy współpracę z tą firmą bo po mimo upomnień nic się nie zmieniło .Byle jak i drogo .Obecnie zamawiamy opakowania z Nowego Sącza i jestesmy zadowoleni bo cena ta sama .

Pracowałem tam długo i mogę się wypowiedzieć.Wlasciciel P M nie ma za grosz szacunku do pracowników ,dla niego maszyny są ważne a ludzi można wymienić (usunięte przez administratora)

Kamila

Czyli woli inwestować w sprzęt a nie w ludzi? A z tym szacunkiem to jak? Był niemiły?

O......a
@Kamila

Nie inwestuje w nic co mogło by podnieść pracownikom komfort ciężkiej pracy ,nie szanuje ludzi .Ogólnie (usunięte przez administratora) na kółkach nie firma ,teraz pracuje w normalnej firmie gdzie szef to człowiek .

Urszula
@O......a

A od kiedy Ciebie już z nimi nie ma? Bo może jednak coś się zmieniło? Przecież inwestowanie w sprzęt zwiększa wydajność, może jednak to zrozumiał?

Zostaw merytoryczną opinię o Piotr Merkowski Zakład Usługowo Produkcyjny Opakowań Kartonowych Introkart - Limanowa

• Jak się pracuje w Piotr Merkowski Zakład Usługowo Produkcyjny Opakowań Kartonowych Introkart?

Zobacz opinie na temat firmy Piotr Merkowski Zakład Usługowo Produkcyjny Opakowań Kartonowych Introkart tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 4.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Piotr Merkowski Zakład Usługowo Produkcyjny Opakowań Kartonowych Introkart?

Piotr Merkowski Zakład Usługowo Produkcyjny Opakowań Kartonowych Introkart
  • Fabryczna 1