Opinie o Ligna Sp. z o.o. w Olkusz

Poniżej zobaczysz opinie byłych i aktualnych pracowników o firmie Ligna Sp. z o.o.. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do pracy w Ligna Sp. z o.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja zbiorników metalowych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Ligna Sp. z o.o. w Olkusz

Nowy Nowy wpis

Witam,, jakie zarobki i warunki pracy?

Zainteresowany Nowy wpis

Witam, jakie zarobki i jakie warunki pracy na produkcji? Jak wygląda praca?

Czy w Ligna Sp. z o.o. odbywają się wewnętrzne rekrutacje?

Były Pracownik

Jak się mają sprawy w lignie, rozumiem, że (usunięte przez administratora) brud i smród jak od 20 lat. Ale co z pracownikami? Jak wypłaty, dalej premia kwartalna pod stołem. Rozpacz, nie rozumiem dlaczego tam nie ma inspekcji pracy.

Stary pracownik Nowy wpis
@Były Pracownik

Na hali bez zmian, ale ludzie powoli już mają dosyć, co chwilę czegoś brakuje nawet z rękawicami jest problem. Biuro już całe uciekło została tylko babka od bhp i jeden z projektantów. Reszta to nowy narybek do urobienia, który też ma dość.

Jak szybko otrzymałeś odpowiedź zwrotną po rozmowie w Ligna Sp. z o.o.? Czy rekruter skontaktował się z Tobą, w szczególności w przypadku odpowiedzi odmownej?

Czy Ligna Sp. z o.o. zatrudnia studentów?

Jaki jest styl zarządzania w Ligna Sp. z o.o.?

Stylu zarządzania brak. Krótko mówiąc: Jak ci nie pasuje to spadaj.

Djkz

Pracuję dla Ligny od 6 lat i widzę, że z każdym rokiem jest coraz lepiej. Odkąd tu zacząłem, zaczęli coraz więcej inwestować. Jest nowa hala, nowe maszyny i widać, że kierownictwo chce iść do przodu. Wiele reakcji, które tu czytam z przeszłości, jest w przeszłości. Ligna jest bardzo przyjemnym pracodawcą o bardzo odpowiednim wynagrodzeniu.

tomek
@Djkz

a ten były brygadzista Mariusz-chyba trans-jest dalej taki przykry nadal?

Kamil
@Djkz

Uważaj na jakiegoś jacka- wszystkim lody robi i donosi na współpracowników.na emeryturze że pożarnictwa.wylecial za kable na kolegów.

Polak

Jak się pracuje w tej firmie?.Czy szefowie dobrze traktują ludzi?

Weronika
@Polak

Czyżbyś był zainteresowany pracą tam? :) Ciekawe co Cię do tego skłoniło?

Czy w Ligna Sp. z o.o. zaszły jakieś zmiany od momentu pojawienia się ostatnich opinii?

spawacz

żadnych zmian, dalej po staremu czyli produkcja leży i kwiczy, ludzie uciekają i zero szacunku, nawet z biura odchodzą więc o czymś to świadczy.

Spawacz

Czy mam szanse załapać sie na spawacza bez doświadczenia? Mam kurs potwierdzony certyfikatem na mig i uprawnienia na wózek widłowy. Jaką stawkę dostane na początek?

X

Witam, Czy w Ligna są przyjęcia dla sapawaczy TIG(głównie aluminium)|? Jak kształtują się zarobki tam? Jak wygląda praca? Pozdrawiam

dzialalnosc zawieszona

takiego dziadostwa to nie chce ogladac juz nigdy wole z glodu umrzec niz sie tam ponownie zatrudnic,syf,kila i mogila.(usunięte przez administratora)jaki tam panuje jest porownywalny z holokaustem na przestrzeni hali produkcyjnej,masakra.A pan (usunięte przez administratora) niech nie chodzi do biura i nie pod...rdala pracownikow bo zeby straci konfident.wspolczuje ludziom tam wykorzystywanym na zawieszonej dzialalnosci.pozdrawiam (usunięte przez administratora)

"Ziobro"
@dzialalnosc zawieszona

ale dobudowali nową hale i kostke na placu,a ludzie bez przerwy uciekają bo dalej tam oboz jest!

krzysiek
@"Ziobro"

a uwazajcie w szczegolnosci na PRZYSTANKA!!!!!!!!!!bardzo nerwowy "czlowiek!"

KACZKA
@dzialalnosc zawieszona

Ja spawałem u tego Holendra chyba ?? w 1997 r -jeszcze w Krakowie , Facet był ok ,ale ta polska kadra , to straszne pokraki i był taki jeden z Ochojna podpie....cz - A ! Holender sam ROZŁADOWYWAŁ AUTO Z TOWAREM CZY Z HOLANDII CZY ZE SZWECJI , i blache i drut i elektrody i rękawice , wszystko od siebie sciągał albo ze Szwecji, nawet piwo UWAGA DAJĄ JESZCZE PIWO NA WEKEND ,duża zgrzewka --10 browarów po 1/2 litra ,-zapewne polska kadra go zepsuła >> ALE GOŚĆ BYŁ OK!! Ja na warunki nie narzekałem , ale szefowa Polka !! nie dotrzymała słowa i odszedłem .

Czy firma ma ciekawy socjal ?

X

Witam, Czy w Ligna są przyjęcia dla spawaczy Tig? Jak wygląda praca? I przede wszystkim jak kształtują się tam zarobki? :) Pozdrawiam

Kapitan

Czy firma zatrudnia pracowników z Ukrainy pracują tam jacyś?

Kapitan.

Nie, tylko szukam pracy dla koleżanki z Ukrainy bo jej nie przedłużyli umowy przez COVID w jednym zakładzie a ona koniecznie chce pracować w firmie gdzie będą też pracowali jej rodacy nie chce z samymi Polakami. Może ktoś zna taką firmę która zatrudnia ludzi z Ukrainy?

Ukrainiec
@Kapitan.

Manuli Myslowice sa na stowe

nick
@Kapitan.

na olx i pracuj czesto widze ogloszenia praca dla ukraincow

ukraina

Johnson Mathey Battery Gliwice

nick
@Kapitan

do owent niech startuje. szukaja mistrza i technologa

krzysiek
@Kapitan

odradzam prace ,ciągle mało i mało normy zawsze w gore!wykorzystywanie na potege!

Daniel

Jaką umowę oferują na początku? Jest okres próbny czy od razu umowa o pracę?

W ostatnim czasie pojawiło się spore zainteresowanie pracą w Lignie. W zakładzie kryzysu nie widać.

Czy Ligna Sp. z o.o. oferuje wszystkim swoim pracownikom umowę o pracę, czy jednak należy spodziewać się umowy zlecenia?

Pwl

Tak, chyba tak. Skontaktuj się ze mną.

PPP

@Lidia Niestety, niczego się nie dowiedziałem z tego forum o tym stanowisku i nie aplikowałem :( pozdr

PPP

Witam. Chciałbym zapytać jak wygląda praca (atmosfera, czy finanse są na dobrym poziomie itp., itd.,) w dziale konstrukcyjnym w LIGNA. Ostatnio pojawiło się ogłoszenie na stanowisko konstruktor i jestem ciekawy wszelkich szczegółów na temat tej firmy i czego można się spodziewać na oferowanym stanowisku pracy. Pozdrawiam

Lidia
@PPP

@PPP Aplikowaleś? Możesz napisać szczegóły dotyczące rekrutacji? Dzięki.

Zostaw merytoryczną opinię o Ligna Sp. z o.o. - Olkusz

• Jak się pracuje w Ligna Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Ligna Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 7.

Ligna Sp. z o.o.
1.6/5 Na podstawie 31 ocen.

Ligna Sp. z o.o.