Opinie o Radosław Kołodziej Rol-Pol w Dziewierzewo

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o pracodawcy Radosław Kołodziej Rol-Pol. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w Radosław Kołodziej Rol-Pol o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Transport i spedycja drogowa - transport mieszany

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Radosław Kołodziej Rol-Pol w Dziewierzewo

Mikołaj

Myślę że jeśli byś tyrał jak wół to byś tyle lat nie pracował w tym miejscu :)

I'm Jacek Nowy wpis
@Mikołaj

Kury go podziobały ????

Zabojca76

Proponuję ci gościu odpuścić temat.

Anonim ;)
@Zabojca76

Popieram, radzę oszczędzić nerwów sobie, innym dookoła i nie siać fermentu gdzie popadnie. Nie szukaj problemów, spokojnie, same Ciebie znajdą :)

Abigor

Mariusz, najpierw piszesz uczciwy a teraz takie zarzuty? Ogarnij się chłopie. Jesteś jak chorągiewka, jak wiatr zawieje tak się kierunkujesz. Spójrz na siebie, czy tak do końca byłeś uczciwy. Nie sądzę.

@Abigor

Gdzie napisałem uczciwy??? Spójrz na siebie kim jesteś, Ja byłem do końca uczciwy. Od stycznia 2020 roku obciął pensje o 30 % kolejne od kwietnia 30 % oczywiście wszystko na najniższą krajową reszta pod stołem tzw premia , która nigdzie nie uwzględniana do zarobków. TO jest Uczciwość w tej Firmie. A i do dziś ponad pół roku nie wypłacił wynagrodzenia za lipiec o czym bardzo dobrze wie i za zaległy urlop ponad 28 dni.

@Zabojca76

MIKOŁAJ daj spokój brat to nie ty. A że grabicie ile możliwe nie przeszkadza mi.

@Zabojca76

kim jesteś??? Przedstaw się . Problemy i Ciebie dosięgną.

Kamil
@MARIUSZ

Tak czynią "Państwo K." z wszystkimi

I'm Jacek Nowy wpis
@MARIUSZ

Mariusz hmm ... Jesteś kozak w necie a tak naprawdę to (usunięte przez administratora) w świecie,przez wielkie "P"

Weronika Nowy wpis

Cześć, pozytywnie się wypowiadaliście o tym pracodawcy, a potem czytam że jeden dział zlikwidowano i straciliście pracę. Powiedzcie, czy pomimo likwidacji tego jednego działu, jest nadal praca jakaś?

Pracuję w tej firmie rok i nie dam złego słowa powiedzieć. Z szefostwem idzie wszystko dogadać,nie ma problemu z niczym, pracownicy są traktowani bardziej niż rodzin, niż szeregowy pracownik. Dawno nie spotkałam się z miejscem,gdzie można na spokojnie zrobić swoją pracę i ma się z tego satysfakcję. Polecam każdemu :)

Antonina
@Anna

Już Pani nie pracuje. Jak większość pracowników :)

Mikołaj
@Antonina

Spowodowane to było likwidacją działu , a nie brakiem dogadania się. Wiec jak nie wiesz to się nie wypowiadaj .

Kamil Nowy wpis
@Antonina

Zachłanność wzięła górę. I Firma krzak upada.

Agent Ubezpieczeniowy

Próbowałam się kontaktować

Dlaczego jeśli Pan potszebuje do pracy nie odbiera pan komórki

logo firmy Kierowca Kat. C+E
Solec Kujawski
Drobex Agro Sp. z o.o.
logo firmy KIEROWCA KAT C
Gogolin
Eko-Probud Sp. z o.o.
logo firmy Kierowca kat. C+E (Kontenery BDF)

Jaka atmosfera panuje w firmie Radosław Kołodziej Rol-Pol? Są ogłoszenia na Lento.pl z 1 listopada. Czy jest rotacja?

Kamil

oczywiście i to bardzo duża

Były długoletni pracownik

Szefostwo które w tych czasach to rzadkość. Bardzo rodzinna atmosfera ,zawsze pomocni i życzliwi. Każda podkreślam każda wypłata na czas. Czytam te komentarze Mariusza od dłuższego czasu bo doskonale wiemy że piszę to jedna osoba z kilku kont probuje oczernić firmę rolpol . Jesteś żałosny , ten człowiek oddal Ci i powierzył wszystko od dobrego mienia firmy po prowadzenie aut. Opowiadałeś ,opowiadasz i opowiadać bedziesz ale tylko i wyłącznie bajki . Oczerniasz kogoś bo już nie pracujesz i żal tyłek ściska co?? Mariusz życzę Tobie troszke pokory i szacunku ale myślę że szacunku jeszcze Cie życie nauczy , a pokorę ktoś Ci pokaże jak wdrożyć w życie .... nauczyciele są już chętni na danie lekcji pokory i to za darmo ps. Pamiętaj nikt nie jest bezkarny w internecie nawet Ty !

Irek

Nie zgadzam się z negatywnymi opiniami, w firmie panuje fajna atmosfera, rozliczenia na czas, pełne poszanowanie praw pracowniczych, łącznie z prawem do urlopu i dniami dodatkowo wolnymi.

Mirosław

Firma jak najbardziej okej, wypłaty zawsze na czas a nawet zdarza się wczesniej, polecam, w porównaniu do mojego nowego zakładu pracy atmosfera w Rol-Pol jest swietna

Alicja

Polecam

Jolanta

Wszystko terminowo. Polecam

Na jakie benefity można liczyć w Radosław Kołodziej Rol-Pol?

Olo

Jest to bardzo uczciwy człowiek, uczciwa firma????

Krychu

Pracuję w firmie Rol-Pol około 1,5 roku. Czytając niektóre bzdurne komentarze, nie mogę uwierzyć i zastanawiam się do jakich granic przekłamania można dojść. W firmie panuje atmosfera wzajemnego zaufania i szacunku, jest bardzo dobra, przyjazna komunikacja. Szef zawsze mnie wysłucha, szanuje zdanie pracowników. Mam zapewnione odpowiednie warunki pracy, Szef dba o sprawność sprzętu. Nigdy nie zostawi pracownika na lodzie. Wypłata zawsze jest na czas. Moje zaangażowanie w pracy zostaje zauważone i docenione. Szef jest ludzki potrafi wczuć się w sytuację życiową. Zadzwoni, zapyta czy wszystko w porządku, czy czegoś nie brakuje. Takiego pracodawcy ze świecą szukać.

Przemkoo

Witam pracuje w firmie Rol-Pol. Mój staż wynosi 2 lata i przez ten okres nie miałem żadnych nieprzyjemności od strony pracodawcy. W firmie bardzo dobrze mi się pracuje ,atmosfera jest bardzo rodzinna . Mimo panującej sytuacji gospodarczej spowodowanej pandemią ,wypłaty oraz premie są na czas . Nie zgadzam się z tymi wszystkimi negatywnymi opiniami ,dla mnie to wszystko wyssane z palca , ktoś poprostu nie ma pomysłu na siebie piszac takie bzdury .

Rolnik Dziewierzewo

Możesz rozwinąć swoją wypowiedź w jaki sposób Cię (usunięte przez administratora) Jestem stałym klientem od 3 lat i żadnych problemów nie miałem, podobnie jak moi koledzy po fachu :)

Zabojca76

Nie prawda to te śmiecie piszą pracuje tam i nie mam żadnych problemów z Radkiem

Weronika

Widzę, że nie masz dobrej opinii na temat Właściciela firmy Rol-Pol, co oczywiście szanuję. Jednak powinieneś podać więcej informacji. Nadmieniłeś, że byłeś tam źle traktowany. W jaki sposób się to przejawiało? Podaj przykłady.

MARIAN

UCZCIWY!!!

Zostaw merytoryczną opinię o Radosław Kołodziej Rol-Pol - Dziewierzewo

• Jak się pracuje w Radosław Kołodziej Rol-Pol?

Zobacz opinie na temat firmy Radosław Kołodziej Rol-Pol tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 10.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Radosław Kołodziej Rol-Pol?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 10, z czego 5 to opinie pozytywne, 3 to opinie negatywne, a 2 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Radosław Kołodziej Rol-Pol?

Kandydaci do pracy w Radosław Kołodziej Rol-Pol napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Radosław Kołodziej Rol-Pol
3.5/5 Na podstawie 8 ocen.
  • 62
    89-240 Dziewierzewo