Praca w działach administracyjnych całkiem OK - sympatyczni ambitni ludzie, ładne klimatyzowane biura. Produkcja i magazyn to trochę inna bajka. Znajdują się one w halach z lat 70 tych (dodatkowo drugi magazyn w hali na zewnątrz), a na produkcji panuje dość spory hałas. Magazyn nie posiada żadnego systemu lokalizacji i przyjęć towaru, i jest multitaskingowy, magazynierzy ogarniają wyrób gotowy, surowiec, materiały pomocnicze, zaopatrzenie produkcji (bardzo często "na już"), wszelkie zwroty produkcyjne i inne tematy, a jest ich po dwóch na zmianie. Praca na trzy zmiany, do tego soboty.
W jakich godzinach są te trzy zmiany? Standardowo 6-14, 14-22, 23-6? A w sobotę jest jedna zmiana czy również trzy? Przy weekendzie płacą jakoś lepiej?
Praca OK, ogólnie to zarobki nie odbiegają znacząco od tego co płacą inni na lokalnym rynku pracy. Raz jest łatwiejsza produkcja, raz trudniejsza. Jak się starasz to jest ok, ale jak cię przyłapią na opierdzielani się to długo nie zabawisz.
Czy w firmie jest jakiś socjal ?
Też jestem ciekawy. W ostatnim ogłoszeniu nic o tym nie pisali tylko że jest możliwość rozwoju swoich kompetencji czyli pewnie szkolenia. Ale najlepiej zapytać w kadrach. Ty chcesz tu aplikować dlatego się interesujesz?
W sieci jest aktualne ogłoszenie dla operatora maszyn przemysłowych. Napisali że pracodawca nie wymaga CV. To znaczy że nie trzeba mieć żadnego udokumentowanego doświadczenia? Jest jakieś przyuczenie na początku? Pytam żebym nie został od razu rzucony na głęboka wodę.
Jak się pracuje na produkcji? Ciężko jest?
Ile zarabia magazynier?
Warunki pracy omawiane są podczas rozmowy kwalifikacyjnej , zapraszam do przesłania aplikacji drogą mailową lub kontakt osobisty.
Witam ile obecnie zarabia Magazynier operator wózka widłowego? Czy jest jakiś social ,i ile macie przerwy śniadaniowej ? Pozdro .
Witam ,powiem szczerze że zarobki jako operator wózka widłowego są słabe jak na te czasy ,firmy płaca w okolicy dużo lepiej,Nie ma żadnego Socialu co w większości firm to standard, grusza czy na święta Wielkanocne,czy Boże Narodzenie,jakieś paczki dla dzieci no nic nie ma ,jedyny plus taki że Atmosfera dobra , pozdrawiam.
Atmosfera, bo ludzie są do siebie w porządku, czy szefostwo również takie jest? No i czy wymagają uprawnień UDT, czy też potrafią i bez tego zatrudnić? Pytam, bo nie mam.
Dokładnie tak zgadzam się zarobki niestety od dawna albo nie ruszają się wcale a jeśli już to dadzą ze stowke raz na rok/półtora żebyśmy się zamknęli i tyle :) co do social to nie będę nic pisał bo tu nie ma żadnego socjalu ???? o dodatkach na święta możecie zapomnieć niestety również firma skąpi jak tylko się da :) szkoda tylko że zapominają o nas a zakład się prężnie rozwija stawiają nowe maszyny remontują hale robią nowe nawierzchnie itd ale dzięki komu oni to mają? No dzięki nas i naszej pracy a zero jakiejkolwiek formy podziękowania. Jeszcze nie spotkałem się z taką firma gdzie nie wypłacałby pracodawca jakichkolwiek benefitow. Tu na was czeka jedynie opiernicz za nieposprzątaną maszynę haha Atmosfera na produkcji nawet nawet na magazynie chyba też spoko. Nie pozdrawiam.
Powiem tak ,moim zdaniem jeszcze trochę i nie będzie miał kto pracować w tej firmie,mówię przynajmniej o operatorach Wózków ,i produkcyjnych bo jeżeli nie ma żadnego Socialu,i podwyżek to normalna rzeczą jest że pójdziemy do konkurencji ,lub do innych firm ,ponieważ zarobki rzedu 3500 tys netto to żenada ,wszędzie się tyle zarobi .
może i wszędzie ale pytanie czy za taką samą pracę? czyli w firmę mniej się nie zarobi niż to ponad trójkę? a ciekawa bym była jeszcze tyko maksa jakiegoś, na którym zarobi się najwięcej i za jaką pracę?
PRACA Jak ,praca wszędzie , trzeba robić ,raz luźniej ,raz bardziej trzeba tępo podkręcić normalna sprawa. Ja powiem tylko tyle że Zarząd niech popatrzy na ceny w sklepach,Prądy ,gazy ,paliwo,Kredyty do góry itp ogólnie jest bardzo drogo A my stajemy się coraz biedniejsi,zarobki rzedu 3300 -3600 to naprawdę bardzo mało ,nie żale się ale jeszcze chwila i trzeba zmienić pracę bo nie będzie za co Żyć.Pozdrawiam
o to da radę jeszcze mniej niż tamto 3,5 tys, które napisał? czyli informacji odnośnie jakiś styczniowych zmian w związku z nowym rokiem brak? a organizacja pracy, warunki, narzędzia itp., jeśli chodzi o to, to na bieżący okres nie ma na co narzekać tylko na lepszą kasę się czeka?
a ciekawa jestem czy gdyby zaczęły się odejścia w ten sposób argumentowane to czy by zwiększyli cokolwiek. Tu kolega wyżej zlecenie przytaczał. Ale to na uop jest, tak?
Witam po raz kolejny ukazała się oferta pracy magazynier wózek widłowy . Czy to po przez rozwój firmy czy po przez częstą rotację pracowników
(usunięte przez administratora)
Tak pytasz czy jesteś byłym pracownikiem? Jeśli to drugie to może powiesz mi coś o nich? Chodzi o warunki pracy.
Ok
Wszystko w porzadku
od kilku miesięcy pracuje w ww firmie. Spoko ludzie, wypłata zawsze na czas temperatura calkiem, calkiem. Na produkcji,DKJ i magazynie praca na 3 zmiany, Biuro od 8-16. Duzo osob narzekalo na dyrektora zakladu - powiem tak - jak jestes w porzadku i nie lecisz w kulki to problemow z nim nie bedziesz mial i tyle
Nowa oferta za produkcyjnego 2,8 - 5 brutto? Na ile realne są te zarobki?
Z jakich powodów pracownicy kończą współpracę z Olmar? Czy sami rezygnują ze współpracy, czy są zwalniani?
Ludzie nie uciekają. Bo firma jest prowadzona z głową. Takie są czasy że ludzie szukają lepszych ofert ale nigdzie nie będzie im lepiej niż u Nas. Jest dobrze a ma być coraz lepiej. Ma być ogrzewanie na zimę, nowe wózki widłowe. Może dołożą nam więcej rąk do pomocy. Ale to wszystko czas i marzenia. Narazie to jest tak. Gdzie Ci ludzie będą mieli lepiej? Gdzie będą musieli przychodzić w soboty na popołudnia albo za posłuchają jakie problemy ma dyrektor a trochę ich będzie. Nigdzie. Więc czasem po prostu nie mogą się z firmą rozstać. A czasem zwyczajnie uciekają w popłochu gdy muszą stanąć przed obliczem jaśnie pana dyrektora S. Był bym zapomniał. Gdzie się tak umarzną od listopada do marca? Nigdzie. Więc zostają i pracują.
Ludzie nie uciekają. Bo firma jest prowadzona z głową. Takie są czasy że ludzie szukają lepszych ofert ale nigdzie nie będzie im lepiej niż u Nas. Jest dobrze a ma być coraz lepiej. Ma być ogrzewanie na zimę, nowe wózki widłowe. Może dołożą nam więcej rąk do pomocy. Ale to wszystko czas i marzenia. Narazie to jest tak. Gdzie Ci ludzie będą mieli lepiej? Gdzie będą musieli przychodzić w soboty na popołudnia albo za posłuchają jakie problemy ma dyrektor a trochę ich będzie. Nigdzie. Więc czasem po prostu nie mogą się z firmą rozstać. A czasem zwyczajnie uciekają w popłochu gdy muszą stanąć przed obliczem jaśnie pana dyrektora S. Był bym zapomniał. Gdzie się tak umarzną od listopada do marca? Nigdzie. Więc zostają i pracują.
Jest oferta na pomocnika operatora. Ile można realnie zarobić na start? Dalej dają na pierwszy miesiąc śmieciówkę.
Trzeba być zadowolony, jest praca choć w koło się wszystko zamyka i ogranicza produkcję. Olmar działa , na przekór. Jeszcze trochę i przejmie hale po upadłej hucie CMC oraz Odlewni. Do wszystkich nie domiarów i papierowych specjalistów - działamy. Do narzekaczy pamiętajcie nastał czas pracodawcy i kapitału, raz na zawsze skończmy z komunistyczną spuścizną , kodeks pracy czy sąd pracy oraz normy. W wielu krajach nie ma kodeksu pracy i minimalnej płacy a gospodarka ma się dobrze bo kapitał nie może być ograniczany. Ktoś kto generuje 1 mil zł miesięcznie ma być na równi z tym co ma 2 tyś. Biznes kapitałowy niech tworzy i nadzoruje prawo i wykonuje. Jeżeli tobie nie pasuje 16 h pracy 7 dni w tygodniu to twój problem. Znajdą się inni na twoje miejsce.
No i znów się muszę zgodzić. Nastał czas pracodawców. Czas gdzie ludzie proszą o pracę. Dobrze że mamy gdzie pracować i że jest taka firma jak ta która daje nam zatrodnienie. Ale dobrze ze czytasz tylko pierwsze dwa zdania pochwalne cenzorze. A reszty już nie bo się obraz rozmywa. Nastał czas pracodawców szukających solidnych pracowników. A pracowników brak. Bo wy chcielibyście mieć (usunięte przez administratora) I zerować na nich tak jak na biednych dziewczynach dojeżdżających z regionów bez większych obszarów przemysłowych. (usunięte przez administratora)
Dokładnie na mnie żerują bo jako pracownik fizyczny zarabiam od 3000 do 4300 netto . Nic tylko szukać w bardziej konkurencyjnych firmach w Zawierciu . Masakra co ty (usunięte przez administratora)piszesz??
To jeszcze kochana podaj za ile godzin jest ta wypłata. Chyba że zmieniamy system walutowy i w kolumbijskich peso wypłatę podajesz. Jest jeszcze jedna opcja. Obrabiasz rudego dlatego masz takie pieniądze.
To jeszcze kochana podaj za ile godzin jest ta wypłata. Chyba że zmieniamy system walutowy i w kolumbijskich peso wypłatę podajesz. Jest jeszcze jedna opcja. Obrabiasz rudego dlatego masz takie pieniądze.
To jeszcze kochana podaj za ile godzin jest ta wypłata. Chyba że zmieniamy system walutowy i w kolumbijskich peso wypłatę podajesz. Jest jeszcze jedna opcja. Obrabiasz rudego dlatego masz takie pieniądze.
po pierwsze nie jestem twoją kochana inteligencie za 100 peso kolumbijskich a po drugie jak ci leki nie pomagają to zmień lekarza . Po trzecie niech pokażą ci paski .tylko usiądź . tylko nie porównaj pasków takich nierobów jak ty tylko większości którzy chcą zarobić i pracują . Zazdrość to najgorsza cecha ludzi a jeszcze połączona z prostactwem daje debilizm . Nie mam czasu na takich jak ty nara
Z firmą Olmar miałam styczność jedynie na rozmowie kwalifikacyjnej i okazałam się dla nich "za droga". Słyszałam same negatywne opinie, ale nauczona doświadczeniem, że przypadki i motywy są różne mimo to udałam się na spotkanie. Zdecydowanie stwierdzam, że to była najgorsza rozmowa kwalifikacyjna jaką miałam nieprzyjemność odbyć. (usunięte przez administratora) Reasumując, na pewno nie jest to firma nowoczesna oraz nowocześnie zarządzana, jeżeli szanujecie samych siebie myślę, że po takiej prezentacji firmy należy się dwa razy zastanowić przed podjęciem współpracy, ponieważ sama postawa "top management" zostawia wiele do życzenia. Jedynym pozytywnym akcentem była Pani (usunięte przez administratora), która realnie była zainteresowana moimi kompetencjami i na rozmowie wykazywała szacunek w stosunku do swojego rozmówcy.
Czy w Olmar zawierane są umowy na zlecenie w okresie próbnym?
Utworzyli tą 4 brygade czy nie? Co taka cisza się zrobiła na forum. Szukają jeszcze mechanika do Utrzymania ruchu?
Jeśli chcesz pracować w olmarze zastanów się dobrze produkcja nie życzliwa(usunięte przez administratora)
Oj nie dramatyzuj.Ludzie na produkcji nie są tacy źli. Dziewczyny to w większości miłe sympatyczne kobietki no chyba że czasem mają te dni to musisz umieć z nimi rozmawiać bo niektóre kąsają. ;) B Nie miej pretensji do produkcji bo ryba psuje się od głowy. A czego można się było spodziewać po takiej firmie, (usunięte przez administratora) Praca na akord wymusza ciągłą rywalizację a piękniś cały czas podkręca tempo. Nie zastanowiła Cie pierwsza umowa? Dlaczego jest to zlecenie? Na drugi raz pomyślisz zanim gdzieś pójdziesz do pracy.
Ogólnie powoli staje się sytuacja nie ciekawa. Atmosfera jakiś miesiąc temu była spoko ale teraz może jest znośna dla tych pracowników którzy "tańczą jak im się zagra" . Nie szanują człowieka jak również jego planów prywatnych. Soboty niby są nie obowiązkowe ale spróbuj powiedzieć że nie przyjdziesz to już nie jest tak miło... Ogólnie odechciewa się robić. Pracownik pracownikowi wrogiem. Tylko na złość robić... Jeśli chodzi O wynagrodzenie to fakt nie ma co narzekać ale to przecież Twój wyrobiony akord więc ile zrobisz tyle zarobisz. Rzadko kiedy dostaniesz premie A jeśli już to nie za dużą. W święta też się pracuje , nie ma czegoś takiego że ktoś się Was zapyta czy chcecie przyjść w święto tylko ktoś sobie tak chciał i reszta też ma przyjść. Jak jesteś najlepszy to Cię lubią
Widocznie tobie ciężko jest dogodzić jak chodzicie na papierosa poza przerwami i zaczynacie pracę wtedy chcecie i skończycie kiedy chcecie ja wypłaty macie od 3 do 5 jako zwykli pracownicy . To poszukaj czegoś lepszego i nie bądź nieszczęśliwy bo szkoda życia. Oki bez Ciebie też sobie poradza . Tak ci podpowiadamy bo pracowałam 3 dużych zakładach pracy na terenie powiatu i wiesz co NIGSZIE TAKIEJ ATMOSFERY NIE MA JAK TUTAJ . A jak chodzi o.kase to.masz rację tutaj zarabiamy jak niektórzy na wyższych stanowiskach w innych firmach . A więc nie psuj ty ATMOSFERY i idź do np Virtu haha tam jest atmosfera ! Powodzenia tylko napisz jak tam jest Oki?
Często zadawane pytania
-
Jak się pracuje w Olmar?
Zobacz opinie na temat firmy Olmar tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 28.
-
Jakie są opinie pracowników o pracy w Olmar?
Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 13, z czego 3 to opinie pozytywne, 1 to opinie negatywne, a 9 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!