Olmar

Opinie o Olmar

papa

Utworzyli tą 4 brygade czy nie? Co taka cisza się zrobiła na forum. Szukają jeszcze mechanika do Utrzymania ruchu?

Micki maus

Jeśli chcesz pracować w olmarze zastanów się dobrze produkcja nie życzliwa(usunięte przez administratora)

kot w butach
@Micki maus

TO DOBRZE ŻE TY JESTEŚ ŻYCZLIWA I WSPANIAŁY PO-PROSTU DO RANY PRZYŁÓŻ!!

Murem za produkcją
@Micki maus

Oj nie dramatyzuj.Ludzie na produkcji nie są tacy źli. Dziewczyny to w większości miłe sympatyczne kobietki no chyba że czasem mają te dni to musisz umieć z nimi rozmawiać bo niektóre kąsają. ;) B Nie miej pretensji do produkcji bo ryba psuje się od głowy. A czego można się było spodziewać po takiej firmie, (usunięte przez administratora) Praca na akord wymusza ciągłą rywalizację a piękniś cały czas podkręca tempo. Nie zastanowiła Cie pierwsza umowa? Dlaczego jest to zlecenie? Na drugi raz pomyślisz zanim gdzieś pójdziesz do pracy.

Człowiek

Ogólnie powoli staje się sytuacja nie ciekawa. Atmosfera jakiś miesiąc temu była spoko ale teraz może jest znośna dla tych pracowników którzy "tańczą jak im się zagra" . Nie szanują człowieka jak również jego planów prywatnych. Soboty niby są nie obowiązkowe ale spróbuj powiedzieć że nie przyjdziesz to już nie jest tak miło... Ogólnie odechciewa się robić. Pracownik pracownikowi wrogiem. Tylko na złość robić... Jeśli chodzi O wynagrodzenie to fakt nie ma co narzekać ale to przecież Twój wyrobiony akord więc ile zrobisz tyle zarobisz. Rzadko kiedy dostaniesz premie A jeśli już to nie za dużą. W święta też się pracuje , nie ma czegoś takiego że ktoś się Was zapyta czy chcecie przyjść w święto tylko ktoś sobie tak chciał i reszta też ma przyjść. Jak jesteś najlepszy to Cię lubią

Rzeczowa
@Człowiek

Widocznie tobie ciężko jest dogodzić jak chodzicie na papierosa poza przerwami i zaczynacie pracę wtedy chcecie i skończycie kiedy chcecie ja wypłaty macie od 3 do 5 jako zwykli pracownicy . To poszukaj czegoś lepszego i nie bądź nieszczęśliwy bo szkoda życia. Oki bez Ciebie też sobie poradza . Tak ci podpowiadamy bo pracowałam 3 dużych zakładach pracy na terenie powiatu i wiesz co NIGSZIE TAKIEJ ATMOSFERY NIE MA JAK TUTAJ . A jak chodzi o.kase to.masz rację tutaj zarabiamy jak niektórzy na wyższych stanowiskach w innych firmach . A więc nie psuj ty ATMOSFERY i idź do np Virtu haha tam jest atmosfera ! Powodzenia tylko napisz jak tam jest Oki?

@Rzeczowa

ile teraz zarabiacie? chodzi mi o aktualny stan? Produkcji nie ma co?

Zawierciak

Czy oferta pracy na operatora jest jeszcze aktualna?

Halina
@Zawierciak

Póki co nikt nie odpowiedział jeszcze na zadane przez Ciebie pytanie, ale mam nadzieję, że jeszcze się to zmieni :) Czemu akurat tego pracodawcę bierzesz pod uwagę szukając pracy? Czy jakieś konkretne czynniki na to wpływają?

Aplikowałeś do Olmar na stanowisko sprzątanie klatek schodowych? Opisz swoje wrażenia z rozmowy kwalifikacyjnej. Jaką umowę proponuje pracodawca? Jaki był rezultat rozmowy?
kandydat

witam czy jest możliwość pracy tylko na weekendy lub z elastycznymi godzinami pracy ww firmie ?dziękuje za info.

Osoba

Idąc do pracy w firmie Olmar mialam wielkie nadzieje ze to firma stabilna i rozwojowa. Szybko okazało się ze jest kompletnie inaczej. Rotacja w biurze jest zrozumiała gdyż kierowniczka biura to człowiek tak nieprzyjemny zarozumiały i egoistyczny ze ciężko jest czuć się tam normalnie. Twoja " nauka" jest na zasadzie ile sie sam dowiesz tyle wiesz " bo taki mamy klimat" kawy w pracy raczej nie pijemy bo to niezgodne z regulaminem. Ogólnie przez 15 lat w żadnej pracy nie czułam się jak praktykant- a tam właśnie tak się czlowiek czuje- jak niedouczony praktykant. Nie polecam nikomu. Szkoda czasu i nerwów.

CzyJaWiem?
@Osoba

Witam. Czy mogę prosić o szczegóły dotyczące wdrożenia na stanowisko biurowe? Kto wdraża? Jak długo trwa?

nick

Firma stabilna, widać że się rozwija w dość szybkim tempie. Praca dla jednych lekka dla innych ciężka.

Człowiek

Cześć. atmosfera była może spoko ale z czasem jest coraz gorzej. Lubią Cię jeśli jesteś najlepszy iii jeśli się nie sprzeciwiasz niczemu. Człowiek człowiekowi robi tylko na złość , żebyś czasem nie zrobił wiecej. Wynagrodzenie jest akurat bardzo dobre jeśli chcesz pracować to zarobisz dobrze, ale to jest akurat tylko i wyłącznie Twój wyrobiony akord wiec to co Ci się należy , natomiast premie raczej bywają rzadko i bardzo małe. Żadnych dodatków na święta Jeśli produkcja nie idzie , najczęściej jest to Twoja wina, nigdy maszyn i bibuły. Soboty pracujące , niby nie obowiązkowe ale spróbuj powiedzieć że Ci akurat nie odpowiada... to już nie będzie miło... często możesz usłyszeć " tutaj nikt nikogo nie trzyma na siłe " to chyba masz jasno określone że jak nie pasuje to sie zwolnij . Jedyne co trzyma tu człowieka to wypłaty.....kiedyś jeszcze sie chodziło z chęcią.

Szukający zatrudnienia

Witam chciałbym się dowiedzieć na czym polega dokładnie praca po ile godzin w tygodniu jakie zmiany Jak wyglądają realne zarobki. czy mógłby ktoś w skrócie napisać jak to wszystko wygląda i jaka też jest atmosfera w zakładzie. Aktualnie mam umowę na czas nieokreślony w innym zakładzie jednak powoli rozglądam się za czymś nowym.

@Szukający zatrudnienia

Witam, Dziękuję za zainteresowanie Naszą ofertą pracy. Szczegółowe informacje dotyczące stanowiska na które Pan / Pani aplikuje przedstawimy na rozmowie kwalifikacyjnej. Zapraszamy do wzięcia udziału w procesie rekrutacyjnym. Pozdrawiamy Zespół Olmar

Dzień dobry, Mam pytanie, czy Pan R (usunięte przez administratora)nadal pracuje na stanowisku kierownika zakładu Olmar ?

xxxx

Firmie Olmar z Zawiercia dopisaliście Państwo NIP firmy z Warszywy.

Praca

Aktualne oferty pracy?

@Praca

Witam, Tak oferty pracy są aktualne . Zapraszamy do aplikowania. Pozdrawiamy Zespół Olmar Sp z o.o.

Mini mini

Proszę o opinie na temat pracy administracyjno biurowej w firmie Olmar. Jakie godziny pracy, wynagrodzenie, wymagania, zadania do wykonania?

@Mini mini

Dziękuję za zainteresowanie Naszą Firmą. Zakres obowiązków opisany jest w ofercie pracy, aby poznać szczegóły zachęcam do wysłania CV na adres biuro@olmar.biz lub za pośrednictwem linku w serwisie z ogłoszeniami. Podczas rozmowy kwalifikacyjnej omówimy szczegółowo obowiązki. Pozdrawiam

Haniaaaa20

Witam chcialam zapytac czy sa teraz jakieś przyjęcia do pracy na produkcje?? Jakie sa zarobki w tej firmie?

@Haniaaaa20

Witam. Dziękujemy za zainteresowanie Naszą firmą. Obecnie prowadzimy rekrutację na stanowiska produkcyjne. Proszę o przesłanie aplikacji na maila biuro@olmar.biz lub o kontakt poprzez stronę internetową na której zamieszczone są nasze ogłoszenia.

Praca

Czy oferty pracy na tego mechanika i pomocnika operatora są jeszcze aktualne?

@Praca

Witam. Tak . Oferta jest aktualna. Zapraszamy do aplikowania.

Zainteresowany_11_25

Witam pracowników i kadrę firmy Olmar, W sieci ukazało się ogłoszenie na: Kierownik ds. Produkcyjno-Technicznych z tego co tutaj czytam nie są zbyt pozytywne opinie o kadrze zarządzającej czy w związku z tym są planowane te zmiany ?? Jakie macie oczekiwania od Kierownika ds. Produkcji co należało by zmienić aby firma lepiej funkcjonowała i współpraca układała się pozytywnie?? Przypuszczam że firma ma potencjał rozwojowy tylko należy podjąć odpowiednie kroki i działania. Proszę o opinie czy pracownicy są po prostu nastawieni negatywnie bo po prostu tak i tyle i nikt nie jest w stanie tego zmienić ? Cze to kwestia podejścia kadry kierowniczej ?? Proszę o opinie

@Zainteresowany_11_25

Dziękujemy za zainteresowanie ofertą naszej firmy. Nasza firma rozwija się dynamicznie i posiadamy klientów na terenie wielu krajów Europy którzy doceniają jakość naszych produktów. Opinie negatywne w odniesieniu do kadry kierowniczej oraz samego zakładu zawsze będą się pojawiać ponieważ cześć pracowników nie akceptuje zmian i rozwoju firmy. Z naszej strony zawsze jesteśmy otwarci na dialog z pracownikiem , niestety nikt poza forami internetowymi nie umie zgłosić problemu i o nim porozmawiać. Nasze oczekiwania względem całej kadry kierowniczej nie tylko kierownika ds. produkcji są takie aby być zaangażowanym w rozwiązywanie problemów pojawiających się na naszym zakładzie, umiejętność podjęcia decyzji oraz szczery dialog zarówno z podwładnymi jak i przełożonymi.

Zaintetesowany_11_25
@Olmar

Czy dotychczasowy Kierownik produkcji chce zakończyć z Wami współpracę? Czy raczej Wy chcecie z nim zakończyć współpracę? Czy warunki finansowe jak na zawiercianskie realia są u Was w firmie satysfakcjonujace? Na jakie widelki na danym stanowisku można liczyć?

@Zaintetesowany_11_25

Stanowisko na które planuje Pan aplikować jest nowym stanowiskiem. Warunki finansowe będziemy omawiać z potencjalnymi kandydatami podczas rozmowy kwalifikacyjnej. Zachęcamy do przesłania CV na adres mailowy lub bezpośrednio za pomocą przycisku aplikuj na stronie z ogłoszeniem.

Dziękujemy wszystkim dotychczasowym uczestnikom forum za dynamiczną dyskusję i podzielenie się swoimi opiniami na nasz temat. Do tej pory z uwagą śledziliśmy powyższe dyskusje i wyciągaliśmy wnioski. Od dziś pragniemy bardziej aktywnie włączać się do dyskusji i odpowiadać na opinie internautów. Podstawą funkcjonowania GoWork.pl jest rozmowa i my z tej okazji chętnie korzystamy. Jesteśmy tutaj, by rozmawiać o dobrych doświadczeniach i wyciągać wnioski z uwag. Forum to dla nas bardzo cenne źródło informacji i zapewniamy, że każdą opinię bierzemy do siebie i analizujemy. Informacja zwrotna, zarówno pozytywna jak i negatywna, od naszych byłych, obecnych i być może przyszłych pracowników lub klientów jest dla nas naprawdę bardzo ważna. Choć nie każda zamieszczona tutaj opinia jest dla nas pochlebna, jesteśmy wdzięczni za wskazanie obszarów, które wymagają uwagi czy poprawy. Osoby, opisujące sytuacje, w których zostały potraktowane nieprofesjonalnie bardzo prosimy o kontakt z podaniem szczegółów pod adresem biuro@olmar.biz

Sama

Ty naprawde masz problem ! Zapytaj dziwczyn z ZZ jaka maja srednia ja np od stycznia do kwietnia mialam 480 szt na zmiane policz ile zarobilam ! W maju sam wiesz ze ze nie bylo zamowien i dyrektor robil wszystko zeby byla robota a nie jak w innych zwalniali i z 3 zmian byla 1 . (usunięte przez administratora)

Ruda

Pytasz to odpowiadam.Codzienne raporty produkcyjne wywieszone są na tablicy aby każdy mogl sobie sprawdzić ile zrobił produkcji, wiec można sobie samemu wyliczyć ilosc kartonow czy kg przerobu za miesiac. Podajesz wyplate za maj gdzie wiadomo ,że tym miesiacu zamówienia siadły i nie było odbioru produkcji - podobna sytuacja jest w czerwcu i dlatego jest produkcja na 2 zmiany. Nie jest to wina zakładu lecz sytuacji na świecie. wróć do wypłaty za kwiecień gdzie wszystko jeszcze było dobrze z odbiorami. Za kwiecień nasza zmiana na zetce zrobiła w dni robocze ponad 10.000 kartonów co daje około 455 kartonów na zmianę. 10000 kart x 0,5 zł = 5000 zł brutto dla dla operatora + godziny nocne. Pomoc dostała 4500 zł + nocne . Do tego kto miał chec dorobił sobie w soboty . pisze dlatego aby pokazać że kłamiesz w żywe oczy i oczerniasz firmę w której pracujemy.I to są fakty a nie nasze marzenia Chesz zarobic wiecej to załatwimy ci szkolenie u Izy , której nie dorastasz do pięt z produkcją i obsługą zwijarki. czy to I lub II.

Ruda

Pisze do Ja M a odpowiada @Fan ( ta sama osoba pod kilkoma postaciami być może trójca święta) Brak konkretów tylko wymądrzanie teoretyczne. i obrażanie innych. Zgłoś się do biura może dadzą ci stanowisko eksperta na zetkarce Wszystko jest niedobre - bibuła ,maszyna kartony i nawet Staxa nie powinno się przezbrajać a jednak udało się zrobić 700 kartonów na zmianę.

Typ
@Ruda

Ilu ludzi pracuje na zmianie?

Sama

Popytaj i sie dowiedz a co wiecej na zw1 operatorzy jak nie bylo koronawirusa bardzo podobnie . Zw 2 tez jak pytalam ok 4500 brutto wychodzili . Popytaj !

@Ruda

Dokladnie pewnie to osoba ktora ma do wszystkiego pretensje nawet ze za cieplo lub za zimno . Ale trzeba zlewac takich ludzi to desperaci .(usunięte przez administratora)

@Typ

3 maszyny produkcyjne a na każdej operator + 2 osoby pomoc operatora. Dodatkowo na każdej zmianie pracownik UR oraz 2 magazynierów. Razem 12 osób

Typ
@Ruda

Ruda trudno się dostać za operatora? Trzeba mieć jakieś uprawnienia typu sep 1 ED? W papierniach Myszkowie i w Kluczach sporo uprawnień wymagają, a u was są podobne maszyny?

Ruda

Piszę prawdę . Przy dobrej produkcji w kwietniu wszystkie zmiany na zetkarce zarobiły brutto w przedziale 4500 - 5000 brutto . + płaca za soboty ok 600 zł na rękę jeżeli ktoś był chętny. I wiedzą o tym także nasi panowie Detko,JaM, Fan ,rysi którzy na facebooku w rubryce praca mają chyba : szlachta nie pracuje. A zarobki są sa takie , bo kobiety pilnują roboty i są operatorkami na tej maszynie a nie tzw. szlachta która jest zainteresowana wysoką pensją na umowie i aby się poobijać w pracy i pisać paszkwile na pracodawcę. Ciekawe także że na zwijarce II nawyższa wydajność wśród operatorów miała także nasza koleżanka. Mam nadzieję że za szkalujące wpisy weźmie się dyrekcja aby pozbyć się ich z naszego środowiska.

@Typ

Pytasz kolego niewłaściwej osoby o poradę. Żadnych uprawnień nie trzeba mieć wystarczą chęci do pracy - i najlepiej dwie prawe ręce oprócz tego dużo wiary w swoje umiejętności i twarda d do bicia. Bo paru już zrezygnowało po dniu czy dwóch jak zobaczyli co się wyprawia. Jeśli nie przeszkadza Ci śmieciowa umowa przez 3mce i późniejsza na rok żeby było łatwiej im Cie (usunięte przez administratora) to myślę że będziesz idealnym kandydatem. Aha bo bym zapomniał. Brak socjalu.

@Typ

Praca podobna jak w kluczach bo papier toaletowy i ręczniki . Na opreatora nie wymagają żadnych uprawnień ale jeżeli są to jest plus.Wystarczy otwarta głowa i chęc nauki. Patrząc na to ile ja się szkoliłam to mozna już jechac maszyną po 3-4 miesiącach. Ale nie wiem czy jest aktualnie nabór

@Ruda

Napisz lepiej jak produkcja w maju i czerwcu bo dzięki Bogu mamy już 13.06 więc coś już można powiedzieć. I napisz z czego zapłacić raty za dom? Ale ktoś kto mieszka nadal na garnuszku u rodziców nie ma takich problemów. I nie zasłaniaj się brakiem zamówień bo nikt firmie nie kazał podczas wybuchu pandemi produkować na oślep wszystkiego co popadnie a my ciągle robiliśmy to na wyraźne polecenie bo miała być sprzedaż i dolary mieniły się niektórym w oczach a teraz co. Mamy załadowany pod sufit magazyn z 2gat i pracujemy co poniektórzy na dwie zmiany. Nie zapomnij jeszcze napisać że najlepiej wszystkich facetów byś zwolniła i zatrudniła same kobiety tak dobrze pracujące a jak coś się stanie spychające winę na inną zmianę albo przekładające na złość innej zmianie zlecenia z małymi partiami na dół kupki żeby to nie na Was trafiła przekładka. Wszystkie jesteście mondre a jak coś się że sra to nawet sztangi z gilzy nie potraficie same wybić tylko patrzycie jedna na drugą przewracając oczami.

Soju
@Detko

Ty chyba naprawdę masz problem wiedzę masz z tv trwam ? Tyle wiesz ile zjesz ! Chłopczyk i co ty piszesz ? Po co pracujesz tutaj idź gdzie indziej myślę że półmat bez Ciebie nie upadnie . Inteligentny jak ty już dawno powinien odejść, ale pewnie podpisywales umowę za umowa ? A w soboty też przychodziłes po ochlapy? Proszę Cię jesteś beznadziejny dobrze że mają Cię za ....(usunięte przez administratora)

Ruda

Ty kapusiu z SB nie wiesz nawet o jakie raporty chodzi bo już tu nie pracujesz. A raporty są dla nas pracowników aby każdy mógł skontrolować czy zaliczono mu prawidłowo produkcję. W przypadku pomyłki na drugi dzień można to wyprostować to w kadrach A ty już na nikogo tu nie pracujesz bo chyba cie wcześniej wylali. A do myślenia to trzeba mieć mózg a nie powietrze . Dlatego potrzebny ci audyt czy go masz

Cewka

Obrażanie i narzekanie idzie Ci znakomicie ! A czy tak też pracujesz ? Jestem pewna że twója najlepsza osoba bez skaz już ms cv jakieś kierownicze funkcje bo po prostu jesteś naj... ! Myślę że tutaj już ktoś zadawał Ci pytanie żebyś się pochwalił kim jesteś do czego doszedłem i gdzie pracowałeś? Bo to może być inspiracją dla innych ????. Żenada opowiedz o sobie najpierw potem o firmie i innych. Ciekawe możemy się pośmiać razem !

Ela

Ile zarabia pomoc operatora tylko napiszcie prawdę i jakie ma obowiązki

@Ela

Najniższa krajowa + ochłapy. Pomoc operatorowi przy montażu nowego tamboru bibuły oraz przezbrojeniach. Układanie produktu na paletach często wyższych niż 175cm i ok 10-20kg (jedna paczka) wyższe partie palety często trzeba układać z drabinki ew przejazd z paletą na paleciaku do owijarki. Jak się komuś umysli to przepakówki i przerzucanie drugiego gatunku z palety na paletę i szukanie martwego pola kamer (usunięte przez administratora) Powiem tak. Co byś nie zrobiła i tak będziesz za wolna albo za mało wydajna. Ale jak jesteś pod ścianą albo masz blisko, zadowala cie taka kasa i chcesz spróbować to zapraszamy. Weź w garść ketonalu na ból pleców podzielisz się z innymi bo ludzie na produkcji bardzo sympatyczni i uprzejmi. Generalnie ilu ludzi tyle opinii ale proponuję poświęcić noc jak masz wolną i przeczytać wszystkie komentarze żeby później nie było płaczy i żali że nikt nie mówił jak jest.

Logistyk
@Detko

Bardzo ciekawe. Tylko podaj które opakowanie waży 20 kg oraz co to są ochłapy ? i konkretnie bez ściemy.

Colt

Za dobrze płatną pracę to ma jaśnie pan Dyrektor. W sumie 85 % to aktorstwo więc zapraszam do teatru. Wypisz wymaluj Nikoś Dyzma, ukrywa się za fasadą nie wiedzy , jak przychodzi do konformacji do ataku, wyśmiania człowieka . PS juto to będzie tatr bo jak to zastraszyć pracowników, jak wyjść na człowieka intrygi, atakuje nas konkurencja a może tak się z ludźmi koty darło ,że teraz trzeba spaść na samo (usunięte przez administratora) np operator tulejarki .Ps . czego się podziewać po kimś takim, podpięty do wykrywacza kłamstw - maszyna skanuje i skanuje po czym wypluwa,- osła nie przetestuję proszę człowieka. PS. Ciekawe jaki będzie jutrzejszy teatr czy dramat , komedia a może farsa.

Cewka
@Colt

Nie zmieniaj nika (usunięte przez administratora) i tak wszyscy widzą że to ta sama osoba ! Ś Ś ! Mamy Cię!! Jutro na komedię lub teatrze może powiesz to publicznie przecież taki odważny jesteś? Zrób to dla nas proszę!będzie ciekawie .

Papierdo

Stare cwaniary wybierają najlepsze i najwydajniejsze maszyny, a reszta robi na starych złomach, które często nie udaje się ustawić przez całą dniówkę. Robiłem z takimi operatorami i ustawiaczami to wiem co piszę, w Olmarze jest podobna sytuacja. Nie dziwie się operatorkom, że bronią swoich stanowisk. W Zawierciu 3 tyś zarobku dla kobiety to jest kosmos.

Zostaw merytoryczną opinię o Olmar - Zawiercie

• Jak się pracuje w Olmar?

Zobacz opinie na temat firmy Olmar tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 30.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Olmar?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 13, z czego 3 to opinie pozytywne, 1 to opinie negatywne, a 9 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Olmar