Olmar

Opinie o Olmar

Cewka

Brrr strach mamy w oczach . Nie wiem czy będziemy mogli zasnąć, a pracować chcemy . Jaka to bajka bo nie czerwonym kapturki? Chłopie idź do lekarza tylko nie wiem czy nie za późno?

Ela

To aż taka różnica między zarobkami operatora a pomocny bo jeżeli operator zarabia 2900 a pomoc 1900 to chyba jest to nie wporzadku .

Ela

Dzięki za info to ja podziękuję za taką pracę

papierdo

Wystawili wakat na mechanika 4200-6000. Jakie w tej firmie panują warunki w utrzymaniu ruchu? UR ma swojego kierownika, czy wszystko należy pod produkcyjnego? (usunięte przez administratora)

@papierdo

ileeeee??? to (usunięte przez administratora) nikt tam nie dostał nigdy takich pieniędzy! Najpierw dostaniesz umowe na miesiac i to jeszcze umowe zlecenie za najniższą krajową jak będziesz potrafił wszystko a wiedz że non stop sie coś psuje maszyny (usunięte przez administratora)niektóre zabytkowe prowizorycznie naprawiane patentowo:). Mechaników przewinęło się jak ja pracuje ponad rok z pięciu sześciu. Każdy ucieka sam. Tak zwane "UR" ma swojego mechanika kierownika Józka pracuje tam od 15 lat tylko on umie tam wszystko ogarnąć. Warsztat to zwykły stół na hali z imadłem wiertarką kilkoma szafkami i zestaw kluczy, Mogę powiedzieć że mój ojciec ma garaż lepiej wyposażony niż to całe śmieszne "UR". Twoja praca bedzie polegała na naprawianiu wszystkiego, nie tylko maszyn produkcyjnych wymiany części, ale będziesz serwisantem zabytkowych wózków widłowych, elektrykiem, murarzem, malarzem dosłownie wszystkim nawet jak rynna spadnie z dachu to będziesz naprawiał. I nigdy nie wierz w to co oni piszą w ogłoszeniach jakby tak było to już dawno by był tam mechanik. Jak już zaryzykujesz podjąć prace to napisz czy dali Ci choć (usunięte przez administratora)na umowie to osobiście przyjdę wręczyć Ci kwiaty :)

@rysi

Ilu ludzi pracuje w UR W Olmarze? (usunięte przez administratora)

@papierdo

Kolega rysi napisał całą prawdę ale o paru rzeczech zapomniał więc dodam coś od siebie bo czuje się w obowiązku ostrzegać innych przed tym co się tam wyprawia. (usunięte przez administratora) Całe zaplecze techniczne to stary szkolny stół warsztatowy postawiony przy bramie wyposażenie narzędziowe jest znikome chyba że do takowego zaliczyć wiertarkę stołową z Lidla która ledwo wierci, spawarkę ale tylko elektrodówke bo po co Ci więcej i dwie ledwo zipiące szlifiwrki na których tarcze będziesz zjeżdżał do samego końca bo szkoda nowej. Generalnie jeśli chcesz się czegoś nauczyć nie polecam bo nauczysz się (usunięte przez administratora)jakie tam występuje a jeśli już coś umiesz to tym bardziej nie polecam bo to co zobaczysz już się nie da wymazać z pamięci. I pamiętaj tam awarie (usunięte przez administratora)się drutowaniem bez zachowania jakichkolwiek zasad a jeśli będziesz miał propozycje wymiany czegoś co Twoim zdaniem jest szmelcem zostaniesz nazwany wymieniaczem nie mechanikiem cyt. "bo prawdziwy mechanik potrafi naprawić wszystko" Dodam na końcu że na hali w okresie zimowym jest tak zimno że taśma od zaklejarki ma problem z odklejeniem się i zamiast zaklejać kartony grzeje się na kaloryferze w biurze. A biedne dziewczyny pracują w kurtkach i szalikach grzejąc się od 2 lub 3 lamp grzewczych rozstawionych między "automatami". Obietnice ogrzewania tak samo jak i połatania cieknącego dachu proponuję wsadzić między bajki. Chcesz coś jeszcze wiedzieć?

Fan
@papierdo

(usunięte przez administratora) to serce człowiek przez pierwsze dwa trzy tygodnie potem zaczynają się schody. Jeżeli przedłużą Ci umowę to nie więcej niż na początku. Super już jesteś usamodzielniony więc nowy poziom zaczynają dziwnie działać maszyny coś nie dokleja , błędy ( przed twoją zmianą też szło super 8 h bez zajawki lub się nie przyzna od ludzi się dowiesz ,że ustawiali maszynę np 2 h) wina zawsze jest twoja brak wiedzy ((usunięte przez administratora) przed wyjściem się pokręcił i 20 min po jego wyjściu zaczynają się problemy). Wystarczy , że na twojej zmianie zaplanują bibułę , która jest trefna ma za dużo substancji wiążących doskonale wiedzą ,że kupili odpad wmówią tobie , to twoja wina a powie (usunięte przez administratora) poszło super. (usunięte przez administratora) też będzie wypytywał produkcję o zachowanie, czy faktycznie tak było, ty jesteś ostatnią osobą, której uwierzy. Logika (usunięte przez administratora) uwaga : Najpierw Ci coś karze jak wykonujesz to co Ci karze to i tak będzie nie dowierzał po dwóch tygodniach zapyta się Ciebie co robisz odpowie " Ja tego nie kazałem to niepotrzebne , masz robić moje zalecenia a nie wymyślać" (usunięte przez administratora) i przyznanie się do błędu nie istnieje zawsze racja a co tam instrukcja , przedstawiciel firmy(usunięte przez administratora) wie lepiej. Z tej super wiedzy uwaliło mu trzy palce . Tak samo z awariami(usunięte przez administratora) zawsze waleczny 10 min, 40 min a rozmawiasz z ludźmi maszyna stała 2 h (usunięte przez administratora) . Nanopapier mh, nano tehnologia srebro. (usunięte przez administratora)

@papierdo

Dzięki za odpowiedzi. Jak czytam Wasze wypowiedzi to od razu przypomina mi się stara Blaszanka. Wszystko wiedzący i umiejący kierownik. Warsztat to 2 stoły pod oknami i kilka szafek z klamotami. Przestarzałe maszyny, często stojące na brak części. Wniosek z tego co piszecie, że Olmar to jeszcze większy (usunięte przez administratora) niż firmy w których pracowałem wcześniej, Blaszanka i Odlewnia. Nie nie napisaliście ile ludzi robi w UR?

papierdo

W Waszej firmie, to w ogóle chyba mało ludzi pracuje. Jak rok temu przejeżdzałem koło Olmaru to na parkingu naliczyłem 8 samochodów. Detko, coś więcej o nowej hali, na Przyjaźni czy Marciszów? Ukrainców macie. We Wrocławiu kończy się robota przy akumulatorach Tesli i zaczynają wracać do Zawiercia. Apropo co produkują w sąsiednich firmach koło Was, w tej Logistic coś tam. Ciężko coś znaleźć na ich temat? Orientuje się ktoś jak nazywa się firma na Przyjaźni, która robi siatki zgrzewane? Podobno właścicielka z synową lata co pietnaście minut z alkomatem :) ?

@rysi

Jeżeli praca w Olmar ci nie odpowiada to dlaczego dalej tutaj się marnujesz ze swoim wykształceniem ( chyba zaocznie 8 klas ) Powinieneś zmienić Olmar na firmę gdzie teraz dostaniesz 5 tys. na rękę zamiast tutaj siedzieć ponad rok. Prawda jest taka że ty i podobni koledzy po szkoleniu w TVP info u Kurskiego umiecie tylko szczuć na firmę aby odstraszyć potencjalnych następców na swoje miejsce .Tak było z naborem na nowych magazynierów , którzy nie uwierzyli w te brednie i aktualnie pracują wg ustalonych warunków . Razem z innymi oszołomami robi się teraz hejt na UR aby innym kandydatom namieszać w głowie . Nie odpowiada ci praca to ją zmień na lepszą i wyżej płatną lub załóż sobie firmę dając utrzymanie swoim niezadowolonym kolegom - po 5 tys. każdemu . Nie marnuj życia w Olmarze - bierz sprawy w swoje ręce . Ale do tego trzeba mieć choć odrobinę oleju w głowie . PS szykuj bukiet dla nowego mechanika

Detko
@Logistyk

Właśnie dobrze napisane. Bierz sprawy w swoje ręce i abdykuj albo trzymaj swój stołek ty karykaturo kierownicza bo idzie sztorm i będzie wiało i mam nadzieję że Cie z niego zwieje i trafisz tam gdzie twoje miejsce czyli na bruk z kolejnym wilczym biletem. Widzisz kolego @popapier tak to wygląda niestety w tej instytucji. Napiszesz prawdę to i tak się wszystkiego wyprą. Na tablicy ogłoszeń zaraz pod kartka informującą ze oszczerstwa będą ścigane przez odpowiednie organy wisi kartka brak wolności słowa! Może kiedyś goowork umożliwi wklejanie tutaj zdjęć z zakładu i miejsca pracy myślę że nic byś się nie odzywał tylko patrzył i wypisywał te swoje brednie.

@Detko

Oł wywołałem lawinę komentarzy. Widać ktoś życzliwy doniósł komu trzeba :P . Może Pan @Logistyk przedstawi jakie warunki panują w Olmarze z jego punktu widzenia. Ktoś zna odpowiedzi na moje ostatnie pytania?

@Detko

Odpowiedz jasno innym na pytanie dlaczego dalej tutaj pracujesz jeżeli firma ci nie odpowiada ? W Zawierciu jest jeszcze kilka firm w których możesz się zatrudnić i zarobić więcej niż Olmar . Więc w czym jest problem ?

@papierdo

W chwili obecnej jest jeden nabór na jednego pracownika Utrzymania Ruchu ze wskazaniem na Automatyka. Praca w systemie 3-zmianowym od poniedziałku do piątku. Docelowo ma pełnić dodatkowo funkcję Kierownika Zmiany. Wbrew niektórym idiotycznym wpisom na forum co do stanu parku maszynowego - najstarsza linia produkcyjna ma 4 lata a pozostałe dwie poniżej 2 lat. Firma w 90 % produkuje wyroby papiernicze ( papier toaletowy i ręczniki ) na rynki zagraniczne w całej Europie. W celu oceny przydatności każdego pracownika początkowo zatrudnienie na 3 miesiące w formie umowy zlecenia ( pełne ubezpieczenie ZUS ) a później na umowę o pracę.Jeżeli spełniasz te warunki to proponuję złożyć CV i czekać na telefon z zaproszeniem na rozmowę kwalifikacyjną. A do wpisów firmowych aktualnych i byłych frustratów na forum należy podchodzić z dużą dozą wyrozumiałości. Jaki wpis - taki poziom intelektualny

Fan
@Logistyk

Nawijarka 1 ma cztery lata ta jasne rok produkcji 2005 lub 2008 , naprawy tylko jak coś padnie doraźnie i tymczasowo. Prototypowe przenośniki i super nowoczesna piła na ZZ. Tak nowoczesna ,że producent nie wie o co chodzi.

papierdo

Logistyk nie ma takiej opcji, żebym robił na śmieciówkę. Rysi zrobiłeś burzę w szklance wody i rozruszałeś towarzystwo :).

@Logistyk

Jakie 4 lata chłopie nie pij tyle. Idź tam jest tabliczka i przeczytaj chyba że nie umiesz i nie rób ludzi w ch. Może zaraz powiesz że wózki też masz paroletnie a powinieneś napisać prawdę że są już pełnoletnie. Czy naprawdę wszystkich musisz mierzyć swoją miarą czyli jako (usunięte przez administratora) Dlaczego nie napiszesz prawdy chociaż raz? Że stara zwijarką jest najlepsza bo ma że 20lat że nowa nadaje się tylko na złom bo stoi na krzywej podłodze i nawet sam żyd jej stwórca nie potrafi jej ustawić w takich warunkach i na takiej odpadowej bibułe. Albo że to ostatnie klepiące coś omyłkowo tylko nazywane zetkarką a powinno być maszyną do urywania palców lub rąk. Czemu tego nie napiszesz bara nie tylko prubujesz ściągnąć chłopa na siłę i postawić się jako zbawcę olmaru? Ja się tylko zastanawiam na ile lat byś poszedł do paki jak by ostatnio upaliło rękę temu twojemu kierownikówi w tym tunelu. Myślę że tam by cię nauczyli szacunku dla drugiego człowieka.

Senator
@Ja M

Dobre , jak ktoś pierwszy raz robotę w zakładzie bo wcześniej po garażach Zenka i zobaczy taki zakład to myśli ,że pana Boga za nogi złapał , robi więcej niż 4 osoby. Dla takiego to i Ursus C330 szczyt techniki nówka 4 lata nie śmigana. Jeszcze do tego wyznawca J co powie to święte. Tak jest nanoppaper , a (usunięte przez administratora) w koło to tak jak kiedyś zakładom była moda na uzyskiwanie ISO 2001 , ruina , na pensje nie ma ale jest certyfikat. Szacowny pan Dyrektor, z łapanki spod obornika to nie ma się co dziwić ,że po zakładzie gnój (usunięte przez administratora) roznosi. Tak to jest z tymi Dyzmami .

@Fan

Fan to prawda Logistyk kłamie zwijarka nr 1 produkcji żydowskiej ma 15 lat kiedyś tam bylem i jak byk jest tabliczka znamionowa z data produkcji a o tej pile na jedynce to szkoda gadać na złom bo złomowisko mamy 200 metrów od firmy :)

@rysi

Widzicie Panowie @papierdo, @senator, @rysi, @detko coś nam @Logistyk przestał odpisywać chyba teraz będzie siedzial i przeglądał zapisy z kamer z kilku lat do tyłu kto oglądał te cholerne tabliczki i ile osób może go zadziwić tym co wie i dlaczego go ktoś może nie lubić. Powiem tak. PRAWDA W OCZY KOLE panie @Logistyk. Czasami trzeba z nią stanąć oko w oko i pogodzić się z opinią innych patrzących z niższych stanowisk a nie mieć tylko słupki przed oczami i ściągać na (usunięte przez administratora) nastepnych naiwnych ludzi poszukujących pracy. Może gdybyś o nich trochę zadbał i był bardziej jak człowiek to każdy stanął by za tobą ale nie ty wolisz być bucowatym (usunięte przez administratora) więc tak też jesteś odbierany i traktowany.

@Ja M

ten logistyk to ewidentnie z biura jeszcze wymienił bym kilka chłopaków po imieniu z magazynu co soja murem za logistykiem, przykład jeden z najlepszych operatorów na swiecie odpowiedzie sobie sami ktory to :) pozdro byle do piątku :D

Cewka

Hej nieszczesliwy to sie zwolnij ! Ja bym tak zrobila . W powiecie napewno tak zajebistego pracownika przyjma odrazu na stanowisko kierownika . Swiat stoi otworem dla ciebie pracowniku 1000 lecia ! Haha

Cewka

Mabena sie odezwala w kreskowkach tez potrzebuja bolka i lolka nie wiem ktory byl glupszy ! A moze kot w butach bo kotu zaj.. buty to rola dla ciebie . No albo w rybkach z ferajny gralbys scieki ? Nie chcesz ? Zloz cv haha .

Soju

Widzę że z detektywa Ci zostało lub masz kule szklane bo wiesz kto kim jest . Bełkotem to ty za pan brat zapomniałeś że ktoś zadał pytanie rozumiesz ? Czy masz problemy z przyswajanien tekstu ? Zapytaj mamy taty czy Cię po głowie nie bili jak byłaś mały? To może być ten problem ! No chyba że kompleksy Cię przerosły? Są lekarze którzy powini Ci pomóc no chyba że już za późno haha ? A i przestań brać tynk idź do dyrektora jak tak piszesz może on da Ci coś na twoje samopoczucie haha ? A i jeszcze jedno to było do was żebyście się wy zwolnili A nie dyrektor . Czytaj że zrozumieniem klasa 1 podstawowa . Pozdrów żonę

Patataj

Widzę że lubisz bawić się w politykę to może na prezydenta ? Jesteś tak mądry inteligentny wspaniały! Co ty na to ? Ja zagłosuje na Ciebie naprawdę! To jest szansa żebyś zniknął z Olmar to super ! Co do dyrektora ty chłopie tak naprawdę to chyba nie pracowałeś nigdzie bo taki dyrektor w innych zakładach to nawet nie wie co ty tam robisz i po co . Kim jesteś i czy jesteś. Ale propozycja spróbuj np virtu tam Cię docenia i będziesz miał nowe maszyny kamery i kierowników którzy będą z Tobą robić grila . A i kasa około 10000 zł netto . Poważnie. Dasz radę!

@rysi

No i się wszystko wydało ! " Kiedyś tam byłem " oznacza ,że nie jesteś pracownikiem zakładu " tylko zwykłym trollem , który prawdopodobnie został zwolniony z zakładu i teraz się produkuje na naszym forum pisząc paszkwile z innymi takimi samymi kumplami z zewnątrz

Cewka

BRAWO ! GOOGL POMOGŁ ! Ale jesli wiesz co to jest Ameba brawo to twoi ziomale . Nara ! Pozdrowienia flustracie ! I tak ci to nic nie da ! Nie wiem gdzie i na ktorym etapie rozwoju jestes ale krow juz dawno sie nie wypasa ! No chyba ze u Ciebie ? To moze skozystam !

Niepoważni ludzie. Powinna mi się zapalić lampka ostrzegawcza już w momencie gdy zauważyłam, że ogłoszenie o prace na stanowisko biurowe wisiało chyba z 4 miesiące. Zostałam zaproszona na rozmowę kwalifikacyjną. Dzień później zostałam przyjęta, wraz z drugą dziewczyną i jeszcze w ten sam dzień zrobiono nam „szkolenie BHP”. Obiecanki cacanki, gruszki na wierzbie. Skierowano mnie na badanie lekarskie. Pierwszy dzień w pracy mocno odbiegał od wymarzonego. Wszyscy z minami jakbyś komuś psa naleśnikiem zabił. Zero życzliwości, uprzejmości i jakiejkolwiek pomocy przy wdrożeniu się.(usunięte przez administratora)Zmarnowali tylko mój czas przez swoje niepoważne decyzje. PS: dziewczyna przyjęta razem ze mną również już tam nie pracuje, także chyba to o czymś świadczy.

Piki
@Karolina

Ta dziewczyna pracuje . Slabo jestes poinfirmowana !! A to chyba dobrze ze od razu ci podziekowali a nie po np 2 miesiacach bo wtedy bys naprawde musiala isc do psychologa haha .

@Piki

A ja wiem, że nie pracuje ;) I po co te ściemy? Jak widać nie da się tutaj wypowiedzieć swojego zdania i konstruktywnej krytyki bo od razu jest się atakowanym, zapewne przez pracowników firmy. Żenujące zagrywki. Poziom równy zero.

Luna
@Karolina

Dobrze ze to tylko ty sobie dajesz prawo do krytyki egoista ! Jak ktos napisze inna prawde to ojej biedna i nieszczesliwa . Takich ludzi w sieci jest mnostwo . Spokojnego zycia i niech lampki swieca ci tez na swieta haha .

Xxxx

Chusteczki wam wyslac podajcie adres haha . Nie martw sie bedzie dobrze . W innej pracy dostaniesz 100 zl wiecej i nikt nie bedzie przeklinal haha .

Galeo
@Karolina

Gorzkie szale to w kościele. Halo tutaj rzeczywistość. I zabieraj (usunięte przez administratora) w garść i zacznij pracować bo przez to co się dzieje teraz możesz pracować za 100 ale miesięcznie!

Galeo

Hej powirniczko wszystkich ucisnionych może mnie też wesprzesz na duchu bo źle mnie potraktowali dzisiaj w sklepie nie chcieli mi sprzedać pół jajka . Ps tylko bez przekleństw pamiętaj!!!!

Sam6

Widze ze masz kompleksy na jego temat . Klaniac to moze sie twoja zona a norma zachwile kleknie i bedziesz musial wyjechac do holandi za rodzina !!! Mieszańcu zajmij sie soba i swoja firma !

@Sam6

Piszcie dalej, aż po prostu się wierzyć nie chce jakie (usunięte przez administratora) reprezentujecie. Normalna firma nie bawi się w zagrywki Waszego poziomu- teksty rodem z bluzgatora i zero konstruktywnej wypowiedzi. Nikt chyba nie ma wątpliwości do tego, że „wypowiadają się” (chociaż czy te wypowiedzi można w ogóle nazwać wypowiedziami? Raczej wypocinami) tutaj osoby pracujące w tej pseudo „firmie” :D Jeszcze bez cywilnej odwagi się podpisać- z anonima to każdy kozak. Nikt normalny do tej firmy nie powinien się wybierać, bo jak widać- problemy psychiczne na każdym kroku. Zwłaszcza z przyjęciem krytyki!

@Karolina

Widze ze konstruktywna krytyka tylko tobie sie nalezy . Kobieto po 6 godzinach krytykujesz firme oceniasz ludzi . Po co ? Po to zeby wylac swoja flustracje i zal . Zostaw to dla innej firmy gdzie popracujesz przynajmniej rok . To wtedy powinas miec prawo do wypowiadania sie na tematy organizacji , kierownictwa , sposobu zarzadzanie ect . Takich ludzi w sieci jest mnostwo i kazdy by chcial oceniac innych tylko moze zaczniecie od siebie . Nie uwazasz ze to jest bardziej uczciwe ? Co ci daje plucie jadem ? Sama to piszesz ze tutaj sie wypowiadaja ludzie bez inteligencji . A ty probujesz sie do nich przypisac . Nie chce mi sie wiecej pisac do takich ludzi bo jestescie poprostu beznadziejni i bez zadnych zasad . Szkoda czasu . Nie jestes pracownikiem firmy olmar a wiec sie nie wypowiadaj .

@Sam

A że tak zapytam kim ty łachu jesteś żeby mówić komukolwiek czy ma prawo się wypowiadać czy nie. Przypominam Ci że tu nie jesteś dyrektorem a póki co mamy jeszcze wolność słowa więc każdy może wyrażać swoje opinie i ostrzegać ludzi przed takimi firmami jak ta i to bez znaczenia czy pracował rok czy dwa dni a o to jak został potraktowany. Bo każdy kto szuka pracy powinien znać prawdę o swoim przyszłym pracodawcy. A co do tematu uczciwości i konstruktywnej krytyki to akurat powinieneś stać na końcu kolejki do wypowiadania się. Nie zapomnij napisać kartki i powiesić na tablicy. BRAK WOLNOŚCI SŁOWA na terenie zakładu.

KK
@Ja M

Dobre i fajnie ujęte tylko Weekend najlepiej zakazał by myślenia a co dopiero mówienie .Przekraczasz magiczną linię inteligencji to trafiasz na listę wrogów i do zwolnienia.

@KK

Wszystkie komentarze czy to od Sam, czy KK są od jednej i tej samej osoby, na 90% jestem pewna, że sam kierownik, ponieważ tylko on wiedział, że przepracowałam 6 godzin :) i te 6 godzin wystarczyło mi, żeby się przekonać jak jesteście niepoważną firmą, która marnuje czas normalnych ludzi. I tak jak napisano wyżej- mamy wolność słowa i mogę napisać co uważam, aby inne osoby nie musiały marnować czasu jak ja to zrobiłam i móc zadecydować :) Czy którekolwiek słowo, które napisałam było kłamstwem? Nie. Sama prawda, jak widać kogoś kole w oczy.

Nie przypominam sobie, żebyśmy przeszli na Ty. Czy właściciele zakładu wiedzą z jaką inteligencją i klasą wypowiadają się publicznie w internecie ich pracownicy i jaką wspaniałą reklamę robią "firmie"? Brawo brawo ???? pokazujcie dalej na co Was stać. (usunięte przez administratora) i kilometr mułu

Aplikowałeś do Olmar na stanowisko sprzątanie klatek schodowych? Opisz swoje wrażenia z rozmowy kwalifikacyjnej. Jaką umowę proponuje pracodawca? Jaki był rezultat rozmowy?
Komolov

To co Panowie i Panie, zaczynamy rozglądać się za nowa praca skoro dykta... ekhm dyrektor ma zamiar (uwaga cytat) "wypierd...c połowę załogi" za tydzień lub dwa i produkować na jedną zmiane.

Wujek

Jeśli ktoś chce tu pracować będzie pracować, jeśli jest leserem i chce dostawać kasę za siedzenie (usunięte przez administratora) Szefostwo w tym momencie kryzysu dba żeby każdego z nas utrzymać bo rekrutacja jest wstrzymana. Kierownik Radek jakto kierownik- wymaga, doczepi się że mało, pochwali że dobrze i pogada tak po ludzku bo nie jest taki zły jak go opisują. Każdy tu pracuje co dzień, każdy z nas przychodzi i robi swoje i każdy z nas dostaje uczciwe pieniądze za tą pracę. Robię tu już prawie rok i jestem zadowolony i mam nadzieję, że tak będzie dalej.

ProtoLogic

@Logistyk, piszesz że jest system trzech zmian także na magazynie...a @Sam pisze wcześniej że jest narazie jedna zmiana. Mógłbyś sprecyzować jak jest?

@ProtoLogic

Praca jest w systemie 3 zmianowym od poniedziałku do piątku. Kto pisze inaczej wprowadza Cię w maliny.

Dzięki za odpowiedź.

Robert W bo RODO

Hej, pewnie mnie znacie, przerobilem tam pare miesięcy. Jesli chodzi o atmosfere jest ok, w zaleznosci czy potrafisz komunikować się z ludzmi. Fajna brygada, pozdrawiam. Czytam ze kierownik nakazuje pracować w soboty, ja zazwyczaj dla dodatkowych pieniedzy sie zgadzałem. Przychodzilem, mimo ze soboty sa dla chetnych to nie zauwazylem by byl jakis obowiazek, chyba ze cos sie sypalo to trzeba bylo podciągnąć produkcje zeby nie robic brygadowki. Praca jest lekka w porównaniu z innymi zawodami to nie ma porownania, ktos kto pracowal na produkcji wie jak to wygląda. Czasem idzie czasem nie, nie wszyscy maja wplyw na dzialanie maszyn, i pisze to jawnie jako Robert z Z2. Nie znam sytuacji aktualnej zakladu bo migracja podobno jest ogromna. Ale jezeli chodzi o prace to nie jest jakas mega ciężka. Pozdrawiam WSZYSTKICH. Kierownik Radek niby zly czlowiek ale jak sie z nim dogadasz to jest ok. Ja na początku mialem powiedziane by nie lecieć w ch*ja, więc wczesniej ustalilem z nim ze musze odejść z zakladu i rozstalismy sie w pozytywnych stosunkach, a ze ktos pije wali scieche czy wacha nitro w lesie jest conajmniej nie na miejscu, bo jak ktos nie umie rozróżnić pracy od zycia prywatnego jest totalnym przyglupem, pozdrawiam caly zakład.

@Robert W bo RODO

Powiedz proszę, były trzy zmiany jak pracowałeś ? A tak poza tym to widzę, że spoko praca nawet po komentach...

Tak, praca na 3 zmiany 6-14 14-22 22-6

@ProtoLogic

Praca jak praca, ciezko nie jest, fakt maszyna czasami nie współgra ale to jakaś katorga nie jest. Aktualnie pracuje gdzieindziej (branza budowlana)(usunięte przez administratora) Kwestia dogadania sie i jest ok.(usunięte przez administratora)

@Robert W bo RODO

Dzięki za odpowiedź. Jestem zdania takiego że jak ktoś chce robić to będzie pracować, a jak będą efekty to i kasa się znajdzie. Tak jak wspomniałem wcześniej: dogadać się, nie narzekać i robić swoje i ogarnąć jak najszybciej swoje stanowisko oraz obowiązki ale nie będę prawił monologu. Każdy wie o co chodzi przecież... Jeszcze raz dzięki za temat

@Robert W bo RODO

Ja obecnie robię na magazynie ale rozglądam się za inną opcją w tej branży. Wiesz, srajtaśma zawsze będzie potrzebna, a jak potrzebna to i robota jest...tak mi się przynajmniej wydaje. O to mi chodzi, dlatego szukam stabilnej fuchy a nie martwić się czy będą zlecenia za miesiąc...dwa.

@Robert W bo RODO

Z kierownikiem swoim dogaduje się bardzo dobrze i z ekipą ze zmiany również a robota jest ok.... tylko roboty coraz mniej.

Ponieważ wpis dotyczy wprost mojej osoby więc krótka odpowiedź: urodziłem się na wsi ,mieszkam na wsi i jestem z tego dumny. Moi rodzice ciężko pracowali fizycznie w fabryce i gospodarstwie rolnym aby aby mojemu bratu ,siostrze i mnie zapewnić wyższe wykształcenie.Odwdzięczyliśmy się im kończąc : SGH Warszawa, WSP Kraków oraz w moim przypadku Akademię Ekonomiczną w Krakowie.Przepracowałem w branży papiernicze 41 lat będąc m.in. Dyrektorem Naczelnym Zakładów Papierniczych w Klucza a także Prezesem kilku spółek w tej branży. TERAZ muszę podziękować naszemu PRACOWNIKOWI z miasta ,że dzięki jego ofiarnej pracy Olmar nie muszę na żyć ze zbierania chrzanu. Anonimowo każdy jest odważny pluć na innych i poprawiać swoje samopoczucie chamski wpisami. Ale PRACOWNIK musi dowiedzieć się , że nie jest w internecie bezkarny i anonimowy. Istnieją legalne metody poprzez określone instytucje ujawnienia IP jego komputera i adresu hejtera .Więc do zobaczenia - napewno się spotkamy być może także z innymi Twoimi kolegami

Tak Tak
@Andrzej

Ludzie więcej szacunku dla pracodawcy. Tak daje pracę a wy tylko narzekać umiecie, może wreszcie skończy się czas roszczeń pracownika. Mam nadzieję , że rządzący zlikwidują kodeks pracy - w USA brak, płaca minimalna . Rozglądnijcie się niektórzy zaczęli pracę rok temu, i do jakiej pozycji doszli. Ciężką pracą, umiejętnością do przyznawania się do błędów, rozmawiania z przełożonymi gdy zaistnieje problem. Wy to określacie kablowaniem. W wielu firmach korporacjach jest bo kolega mi mówił że jest system wychwytywania błędów u pracowników, ba on jest nagradzany premiom. Ma to swoją nazwę Kuzumi czy kazami jakoś tak. Więcej zorganizowania dlaczego to my nie, możemy kupić coś dla firmy. Ps. Patrząc na niektórych to zaangażowanie jest tak mierne ,że powinni dostać 100 zł co najwyżej lub 1 zł. Nasz szanowany pan wiceprezes mgr.inż Andrzej to człowiek z , którym da się porozmawiać, on czeka na waszą inicjatywę i pewnie doceni wasze starania. Ps. Brakuje przepisów , że każda osoba na kierowniczym stanowisku to osoba publiczna i z urzędu powinna być chroniona. Ps. Jak ruszy gospodarka z 40 % bezrobociem to zrozumiecie że jest kierownictwo Pan wiceprezes i Pan kierownik zakładu. Tylko że wy będziecie na bruku. Hi

Patataj

Może powinieneś zmienić zawód na kamerzysta UPS teraz pracy byś nie miał. A może fotograf UPS tu tez nie! Odejdź z naszej firmy g.... chyba że już nie pracujesz mam nadzieję że trawa będzie Ci smakować za parę miesięcy. Tylko nie wiem jak ja zdobędziesz A może zrób teraz jej zdjęcia nagraj sobie filmik i jak żołądek do kręgosłupa będzie przyrastal to sobie puść. Poważnie jeszcze takie coś ja ty chodzi po tym świecie zdumiewające .

jojo

nie przychodź tu masz dobrą robote wysoki skład nigdy w olmarze nie dojdziesz do takich pieniedzy jak masz tam. mowie ci prawde to jest firma kogucik i nie wierz w te ogłoszenia na olx nikt tam nie dostał 3400 a tym bardziej 5tysięcy hahahahaha

@jojo

Początki zawsze bywają trudne jak w każdej nowej pracy....czas na obeznanie stanowiska, ludzi, szefa, ile kasy się weźmie, co zrobiłem dobrze a co wywaliłem bądź "zepsuło się" na pechu....normalka, standard. Rozglądam się bo grunt to robota...jak roboty nie ma to i kasy nie ma. Ludzie i fucha to nie problem. Zawsze idzie się dogadać i przyzwyczaić się do stanowiska. No problem. A przy papierach wydaje mi się że jest robota, nie?? bo każdy potrzebuje srajtaśmy, ręczników do rąk.... więc chyba dobry patent..... Różne opcje oglądam dlatego dzięki za wszelkie info z dyskusji na forum.....

@ProtoLogic

Firma jest stabilna i nie zatrudnia na czarno jak niektórzy piszą bo odprowadza składki od wszystkich umów także zleceń..Produkcja jest w systemie 3 zmianowym też na magazynie. Papier toaletowy i ręczniki sprzedawane są praktycznie w całości na eksport co widać przy naszych załadunkach a towaru ciągle brakuje i będzie brakować w aktualnej sytuacji.Z tego co wiem to jest nabór na magazyniera z UDT. Co do warunków pracy i atmosfery to najlepiej pytać się długoletnich pracowników a nie czytać opinie tych pracowali po miesiącu w każdej firmie a doniczego się nie nadają i dlatego u nas nie pracują

@ProtoLogic

(usunięte przez administratora) Nie mam zamiaru nikogo obrazić jedynie stwierdzić fakty i uprzedzić faceta zanim zmieni pracę. Bo może się zdziwić. Jak masz takie uprawnienia jak pisałeś to szukaj pracy na dużych magazynach na normalnym sprzęcie. Tutaj nie znajdziesz boczniaka ani nawet wózka który ma rok czy dwa. Minimum 10 lat a najstarszy ma ze 20lat i hamuje w nim tylko jedno koło bo nie ma komu go przejrzeć. Wszystkie jeszcze na 4dzwignie więc z manetki może Ci być ciężko się przesiąść. Chodzą raczej średnio bo nikt ich nie szanuje. Brak systemu typu kolektor czy denso to mały problem chociaż czasem by się przydał żeby biuro wiedziało czego i ile jest bo potem trzeba latać i szukać. Większym problemem jest oswietlenie bo na nockach są miejsca gdzie jest ciemno jak w(usunięte przez administratora)i jedyne na co możesz liczyć to liche reflektory wózków. PS. Musisz wiedzieć że za stan magazynowy pomimo licznych kamer odpowiadasz własną (usunięte przez administratora) Czyli jak coś zginie to wartość jest dzielona na ilość magazynierow i odpracowujecie to w soboty za free. Nie odradzam bo wiadomo ciężko teraz coś znaleźć a praca jak każda inna trzeba się przestawić.

Misou
@Ja M

Jakby ludzie na świecie słuchali takich ekspertów ja ty to myślę że nawet 50 letnimi wózkami by nie jeździli. Mam nadzieję że ty po prostu jesteś taki biegły w logistyce systemy znasz dwa ? A może tylko nazwy z Internetu wygoglales ? Pochwal się swoim dorobkiem zawodowym ? Może czegoś jeszcze się nauczę.

ProtoLogic

Czy dobrze zrozumiałem...umowa o zlecenie na magazynie, tak?

Nie przez pierwszy miesiąc każdy dostaje im zleceni3 później normalnie o pracę

Bango

Ok dzięki za odpowiedz ,a czy jest u was możliwość robienia nadgodzin ? Jak są płatne ???

@Bango

Nadgodziny przedewszystkim na rano w sobotę, ale na magazynie to wypadnie rzadko bo tylko jest jedną zmiana . Kasa dobra ale tutaj nie będę pisał. Dowiesz się jak przyjdziesz na rozmowę.

@Sam

Ok dzięki za odpowiedź. Mam nadzieje że zostane zaproszony ;)

Ja pracuje w tej firmie od roku i jestem zadowolona, kasa sie zgadza, jesli sie chce mozna robic nadgodziny, kierownik ludzki - idzie na reke pracownikowi. Moim zdaniem jest jak najbardziej ok.

Bango

Witam .Zamierzam złożyć CV do waszej firmy napisze mi ktoś jak wygląda mniej więcej praca produkcja ,magazyn gdzie lepsza kasa? Mam obecnie doświadczenie na magazynie wysokiego składowania ,oczywiście zwykłe załadunki itp też . Z góry pozdrawiam .

@Bango

Praca jak wszędzie tylko tutaj 90 % jeździsz wózkiem . Nie ma systemu , ale ma być. Wózki trochę nie pierwszej świeżości ale z tego co mówi kierownik będą inwestować w magazyn . Rozładunku załadunku i obsługa produkcji . Czasami jest ciężko bo jest teraz dużo pracy . Kierownik po to rekrutuje żeby było po dwóch na zmianie i myślę że jak wszyscy się wdroza będzie Oki. Teraz tą firmą się dopiero rozkręca jak korona wirus nie zatrzyma rozwoju to za 3 lata będzie już tak profesjonalnie .

Cewka

Powiem Ci tak . Większość zakładów nawet nie mierzy temperatury . Środek dezyfekujacy przecież jest obok tablicy ? Jeśli nie masz Ty jaj to ja to zrobię i powiem kierownikowi żeby rękawiczki dał na zakład. Pewnie to zrobi . A co do maseczek to jeśli byś trochę wiedział na ten temat to w maseczkach powini chodzić osoby z oznakami np kataru kaszlu a nie osoby zdrowe . Poczytaj o tym później wylewaj swoje mądrości. A co do 30 zł to masz rację nie będziemy przez to zdrowi ale lepiej je mieć czy nie mieć. Nie chce nic mówić ale możesz w najbliższym czasie o 5 zł prosić bo pracy nie będzie. Jak wszystko pozamykaja. Pracujmy bo za chwile możemy być bez pracy .

Onek
@Cewka

Rozumiem że nie wiesz o czym mówisz i nie widzisz problemu. Gdybyś nie zauważyła to nawet w biurach pracują w rękawiczkach (bo mają rozum i czują się odpowiedzialni za innych) w przeciwieństwie do Nas. Głównie przekazujemy sobie zarazki przez dotykane powierzchnię. Myjesz panel dotykowy po sobie żelem antybakteryjnym jak przekazujesz zmianę?! I jeszcze chcesz mi wmówićchcesz że nie zostawiasz zarazków na papierze który wysyłasz może do rodziny z dzieckiem które ma zaburzenia układu immunologicznego. I nie chodzi o to żeby chodzić i kogoś o coś prosić. Sam prezes powinien przynieść w garści rękawiczki i to z własnej inicjatywy a nie poproszony. Bo to jego biznes i jego odpowiedzialność za nas bo na niego pracujemy i za klienta. Jak mówisz że żel wisi na ścianie to pokaż mi ile osób z niego korzysta i który magazynier po odebraniu dokumentów z rąk kierowcy?! Żaden. Więc ogarnij się. Proponuję poczytać ISO/IEC 27001 i ISO 22301 ale niestety jak się mogę tylko domyślać ani Ty ani żaden z pracujących nie wie czego dotyczą i co to ISO.

@Onek

Jesteś wielkim naiwniakiem jakby to wszystko było proste tak jak ty to piszesz to np grypy też by nie było na świecie. Boisz się to zrezygnuj z pracy siedzę w domu i przeczekaj. A co do ISO to jest wszędzie i co działa proszę Cię. Świadomi lekarze umierają. Jesteśmy wszyscy narażeni i czy chcesz czy nie i tak tego się nie da powstrzymać. Wiesz co to jest propaganda ? Poczytaj . Ale może masz rację po co się narażać szkoda tak dobrych ludzi jak ty . Zostań w domu . Będziesz bezpieczny . Posłuchaj mnie i nie pier... bo mi szkoda czasu na pisanie . I uświadamianie tego że może Cię za rogiem auto potracic i jak nas przed tym uchronić ? Nara

@Onek

A i jeszcze jedno co do rękawiczek. Posłuchaj dotykasz dokument który jest z zakazony masz rękawiczki Oki. I co dalej ? Spotykasz za 5 min tymi rekawiczkami oka bo masz maskę i co ? Hm odpowiedź sobie sam . Nara

Mateusz magazynier
@Onek

Akurat ja myje ręce po jakimkolwiek kontakcie z kierowcą jak nie wiesz to się nie wypowiadaj ????

Twój zdaniem

Weź leki ! Szybko !

Twój zdaniem

A i jeszcze jedno nie zapominaj że pewnie kierownik wie gdzie ty mieszkasz!

Soju

Sorry że się wtrąca. Ps już wiem kim jesteś. I w odpowiednim momencie dowiedzą się wszyscy A co może Cię zaskoczyć nawet ty . Chciałbym zobaczyć twoja mine pewnie bezcenne !? Może mi będzie DANE haha

Kasa

Poważnie? Spadles jak byłeś mały z dywanu na podłogę hihi ? No albo grubsza sprawa stary Cię trzymał w kondonie na mrozie na balkonie ? Albo kolumbijski smak wpier .... Ci resztki mózgu nie pustki po mózgu hihi . Szkoda że nikt Ci nie pomoże bo wszystko zamknięte a nawet pewnie gdyby było otwarte to tylko zostaje Ci lekarstwo z gumiaka pite z roztworu słomy. Poważnie możesz czuć się bezpieczny bo korona wirus atakuje ludzi . Ale mabeny mogą czuć się bezpiecznie.

Alojzy Wiórkiewicz
@Kasa

Niesamowite co do resztki dobrego smaku masz rację. Ale uważam jakiś tam romek ma poważny problem z samym sobą. Strasznie jest nieszczęśliwy i ODWAZNY ale anonimowo już tutaj dużo osób pisało. Zasada powinna być taka jeśli jesteś tak ODWAZNY żeby pisać to się PRZEDSTAW! Cwaniakowac to trzeba umieć! Nie zwracajcie uwagi na takie wpisy to jest (usunięte przez administratora) społeczne jeszcze dużo takich jest . Ale może pomoże nam dzisiejsza sytuacja na świecie myślę że to po to jest .

AK

Cóż, widzę że ewidentnie niektóre osoby nieco poniosło i myślę, że to niekoniecznie jest odpowiednie miejsce do wylewania swoich żali. Od siebie chcę tylko dać opinię na temat zakładu. Nie pracuję tam długo, ale chciałbym się wypowiedzieć co do własnych doświadczeń. Pracuje mi się dobrze, wiadomo że na początku nie zarobi się milionów, ale myślę że każdy jest tego świadomy. Wypłata jest zawsze na czas i moim zdaniem, podkreślam MOIM ZDANIEM jest miarodajna do wykonywanej pracy. Atmosfera w pracy jest jak najbardziej w porządku, a co do kierownika to powiem tak: on musi coś wymagać, na tym polega jego zadanie. Jest on całkowicie świadomy, że problemy podczas produkcji nie zawsze wynikają z winy pracowników, o czym otwarcie mówi. Podsumowując, osobiście mogę polecić ten zakład pracy, gdyż wcale nie jest tak źle jak niektórzy piszą.

K.....c

Ludzie się zmieniają. Może nie wszyscy , ale jednak. Dobrze że ktoś chce nad sobą popracować A nie jak Wy... wiecznie Wam wszystkiego mało i źle ale żeby coś zmienić , w tym np popracować to NIE. Lepiej tylko pluć jadem. Ps. Straszni jesteście , jest kilka osób w tym zakładzie co ciągle mają coś do powiedzenia i wielkie "HALO" ale trudno trzeba ich olewać .

@K.....c

Dokładnie wypowiada się ten który w życiu pewnie jeszcze nic nie osiągnął i próbuje się dowartosciowac obrażające innych . Ale to są ludzie z kompleksami . Nie warto o nich i z nimi rozmawiać

K.....c

Czytając tę wasze komentarze to jest to zachowanie dziecinne. Najezdzacie na tego kierownika A nie widzę podstaw. Macie problem to idźcie i pogadajcie jak ludzie. A nie jakieś głupie opinie. Bo ludzie wchodzący tu chcą zapewne zobaczyć opinie o pracy jak sama nazwa wskazuje A nie czytać o waszych problemach które powinny być rozwiązane w firmie . Kierownik "aniol" pierwsze słyszę żeby tak był nazywany... normalny człowiek z którym da się pogadać. Praca jak praca coś trzeba robić. Kasa z nieba wam nie spadnie. Weźcie się do roboty to będą lepiej płacić. Pozdro

Pit
@K.....c

Dokładnie tak

Pracownik olmar

Nie wiesz o co mi chodzi ? Jesteś na takim samym poziomie jak to coś. Mam tylko nadzieję że nie pracujesz wśród nas bo jak tak to wyp... tam gdzie on . Jesteście z tego samego sortu! Poziom podłogi to za dużo. No ale moze zaczniesz trochę pisać o sobie . Moze sie dowiemy jaki ty jestes zaje.. ? Moze bedziemy z ciebir dumni ?

Zostaw merytoryczną opinię o Olmar - Zawiercie

• Jak się pracuje w Olmar?

Zobacz opinie na temat firmy Olmar tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 30.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Olmar?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 13, z czego 3 to opinie pozytywne, 1 to opinie negatywne, a 9 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Olmar